Pereiti prie turinio

MattS

Nariai
  • Pranešimai

    10
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Apie MattS

  • Rangas
    Naujas veidas forume

Profilio informacija

  • Vardas
    Matas
  • Lytis
    Vyras
  • Miestas
    Vilnius
  • Pomėgiai
    Astronomija.
  1. 1. Kai įmonei sunkus laikas ji taip ar taip mažina ir darbuotojus ir algas 2. Teisingai, tačiau, jeigu turi darbo įrankius (kapitalas) nepasistatysi sau gražaus namo norvegišku kampu ir panašiai, viską pagrinde daro darbuotojai. 3. Šitas pavyzdys tinka tik pardavimų įmonėms, kur moka minimumą, o toliau jau ką pasidarei pats susibonusuoji, bet aplamai kalbant, visos kitos įmonės negali taip lengvai bonusuot už nežinia ką žmonių dirbančių už fiksą.
  2. Na, buvau rašęs, kad niekas neklausia, niekas nesako, bet jeigu, kad ir valytojui, pasidaro įdomu (dabar kaip sakoma, jog geras valytojas yra su aukštuoju) apie įmonės finansinę būklę ir gal ji užsilenks po pusės metų, manau, kad sąžininga yra žinoti kur dirbi ir planuotis savo finansinę ateitį. Aš nesakau, kad turi visas paslaptis atskleisti, bet pvz sudarant konkurencijos sąlygas, darbuotojas gali reikalauti didesnės algos pamatęs, kad įmonės pelnas padidėjo jo dėka. Sąžininga yra dalintis.
  3. Sveiki, kaip visada pasistojo klausimas apie darbuotojo teises... Prieš kokius 8 metus kolegijoje man dėstytojas yra pasakęs, kad įmonės darbuotojas turi pilnas teises žinoti apie įmonės finansinę būklę jeigu reiškia susidomėjimą. Pavyzdžiui, ateina koks nors vadybininkas, valytojas ar panašiai, bet ne vadovaujantis darbuotojas ir klausia viršininko: "Kaip laikosi įmonė? Ar neša pelną? Jei taip, kokį?" Ar vadovas turi teisę atsisakyti pateikti informaciją? Dažniausiai taip ir būna, kad ne tavo reikalas ir viskas, bet įstatymiškai (pafantazuokim) jis teisme laimėtų ar ne? Ar mano dėstytojas
  4. Sveiki visi, Noriu pristatyti naują kriptovaliutų keityklą Yuppex ^_^ Ši platforma yra pirmoji rinkoje, kuri naudoja P2P trading ir management funkcijas, t.y. vienas investuotojas gali valdyti trading portfelį į kurį yra įnešę lėšas kiti investuotojai. Kriptovaliutų keityklos šiais laikais atlieka tik trading'o funkciją: klientas ateina, išsikeičia norimus coin'us ir išeina. Yuppex yra socialinė keitykla, čia žmonės susikuria savo profilius, gali bendrauti su bendraminčiais, mokytis investavimo ir rodyti savo statistiką. Geriausi trader'iai yra reitinguojami, ko pasekoje, gali pritraukt
  5. Viskas kaip ir gerai baigėsi. Aš nei skambinau jiems, nei ką sakiau, teiravausi su teisininkais ir šiaip protingais žmonėmis, tai teisme būčiau laimėjęs, nes ta sutartis pilnai atitinka darbo sutartį: darbo laikas, atlygis ir darbo specifika. Teisme būtų ši sutartis prilyginta darbo sutarčiai. Gavosi taip, kad jie nutilo, o aš nebelindau, visiems ačiū už atsakymus :thumbsup:
  6. Sutartį jau turiu. Praktiškai darbo sutartis su nenustatytu darbo užmokesčiu ir darbo valandomis. Bandysiu žiūrėti, ar ją įmanoma priskirti darbo sutarčiai.
  7. Bet tai nei aš sutarties kopijos gavau nei ko kito. O aplamai iš kur tokios sąlygos apie baudas? Čia nepažeidžia kokių nors teisių?
  8. Sveiki, Turiu tokį klausimą-problemą. Dirbu su pavežėjimo platforma. Pradėjau nuo vienos įmonės, kuri davė automobilį. Viskas kaip ir nieko, bet jie pasiima po 50% nuo surinktos apyvartos. Gaila man tiek mokėt. Po dviejų dienų išėjau ir persinuomavau automobilį iš žmogaus ir tiesiog dirbu sau. Po kurio laiko, ta įmonė man skambina ir reikalauja pinigų už sutarties nevykdymą, nes ten nurodyta suma, kad jei dirbsiu panašų darbą, man gresia piniginė bauda. Ar čia ant psichologijos žaidžiama ar kaip? Ar teisme laimėčiau? Ar tokie dalykai išvis legalūs? Beje, aš dirbau ne kaip fizinis asm
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...