Pereiti prie turinio

Plex

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  417
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  97.5%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo Mindogas Uzdarbis.lt verslininkai   
  Esmė ne ta, kas ką turi, ar kas ką daro, tačiau realiai žiūrint, tu tiesiog nusišneki, ir kaip sakė prieš tai, prieštarauji pats sau. Gyveni kažkokiose fantazijose, net nežiūrėdamas į bendrą paveikslą. Čia kaip man, žurnalistui, jau baigiančiam doktarantūrą, aiškina, kaip ką daryt, ir kaip ką rašyt. Dar pasakai, kad esi baigęs politologiją, domiesi ekonomika, tai iš kur čia toks atsiradai išvis? Kosmonautas kažkoks. Kas kaip nori, tas taip verslą daro. Va, mano tėvukas prieš gerus 20+ metų pirko žemes, dirbo ir tebedirba žemės ūkyje, gauna va iš ES pinigėlių, valstybė dar savo žemių pardavė už juokingas sumas. Tu man paaiškink, čia ne verslas, jei tau sako, va, imk 20ha, atiduosim mes tau už varganus 60k litų, o tu va, palaukęs 10 metų (kurie jau praėjo), jas parduosi už grubiai 90-100k EUR. Čia ne bizinis, aišku ne, paverst 17k Eur į 90-100k EUR, plius kiek uždirbus iš tos žemės nuimant derlių ir gaunant ES išmokas per 10 metų. Čia yra ne verslas, čia nesąmonė kažkokia.
 2. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo s1lenc3 WIFI pasiekiamumas   
  Stovi koks D-Link'o analogas su viena antenike ir nedaeina, viska čia aišku.
 3. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo Klicko Kiek algos?   
  Žurnalistikos magistras, naujienų rašytojas - 450 EUR
  IĮ uždarbis svyruoja - 600-1500 EUR
   
  Gyventi galima, kažką stambaus nusipirkti - ne. Tam yra mąstantys tėvai.
 4. Patinka
  Plex sureagavo į CMYK Džokeris   
  Naudojau akrilinius dažus, kadangi stinga kantrybės su aliejiniais. Tapiau iš galvos, tokį hibridišką variantą, susidariusį iš užsilikusių vizualų pasąmonėje.
   

 5. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo saras77 Dėl vaizdo plokštės   
  Nueik i nVidia Control Panel ir pajunk, kad visad veiktu GT 710M.
 6. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo Isyankar Alkoholizmas - nuodėmė ar liga?   
  Esu žmogus su valia. Visi visur aplinkui geria, kai kas sankingai, kai kas ne, o aš visiškai ne. Taip, gėriau prieš 4-5 metus, bet pastaruosius 4 - nei lašo, kas turi kiek nors laipsnių. Net ir kai gėriau rūkiau, po pusantro pakelio per dieną, taip pat mečiau. Viskas dėl valios. Daugelis žmonių jos tiesiog neturi. Tiesa turiu kitą žalingą įprotį, Coca Cola, taigi kas mane žino sakys, kad galbūt ir neturiu tiek jau daug tos valios, kiek sakau. Bet jei nenorėčiau, negerčiau ir jos. Tiesiog smagu stebėti gyvus, mąstančius žmones, kurie nebesikviečia manęs į savo šventes, nes kišenėse švilpauja ne vėjai, o "nesimetu", nestatau alkohololio, nes pats negeriu. Tai puikus stimulas.
 7. Patinka
  Plex sureagavo į Lukas. 10 - 10 000 per 3 savaites....   
  Na ir naivūs jūs žmonės :) Prieš kokius tris metus pats bandžiau forume pakelti statymo sumą berods penkiolika kartų. Pavyko. Bet pavyko, nes tiesiog sekėsi. Būčiau bandęs dar kokius penkis kartus po to, manau būtų nebepavykę daugiau nei sykio... O jūs čia planuojat tūkstantį kartų pakelti savo statymo sumą. Matosi esate gan nauji žmonės lažybose, ir tiesiog nesuprantate kokius šansus turite tai padaryti... Jau šiandien, jog praeis statymas teoriškai laimėti turite 25%, kad ir rytoj toks pats statymas jums pavyks (dvigubas) teturite nepilnus 7%. Vien atliekant kiekvieną dieną viengubus statymus tikimybe yra 0,5 dvidešimt pirmuoju, tai pasiskaičiuokite kokius šansus turite pasiekti savo tikslą. Lažybos irgi yra matematika,o šitos temos rezultatas manau visiems irgi aiškus.
 8. Patinka
  Plex sureagavo į 24bazar Kur iš uždarbio pabėgo „normalūs“ užsakovai?   
  O gal tu neatsakei jam į klausimą?:) Realiai uzsakovui visiskai nesvarbu kiek tavo programavimo valanda kainuoja. Domina kaina galutinio rezultato. Sakykim yra projektas kurio sukurimo kastai yra 2000LT, tai man jokio skirtumo ar tu ji padarysi per 20 darbo val ar per 100 darbo val, vistiek rezultate negausiu as jo per savaite.
  Visi verkiat kokie blogi yra uzsakovai, kai realiai uzsakovas turetu jaustis kaltas, kad i jus kreipesi ;)
  Taip as suprantu kaip nervina atsakinet i kvailus paklausimus is akyvaizdziai neturinciu pinigu uzsakovu. Bet jei as visiem SEO uzsakovam i paklausima ar galiu iskelti ju svetaine, atsakyciau kad mano valanda kainuoja 200Lt greiciausiai viskas tuo ir baigtusi.
  Nenorit uzsiiminet suddarbiais, tai savo skelbimo temose parasykit savo kainu pradzia. PVZ nesiimu uzsakymu, kuriu apimtis maziau nei 1000LT. Gave uzklausima isigilinkite i kliento poreikius, tada kalbekit apie kaina.
  Tiek esnyper, tiek tavo pvz, mane kaip uzsakova supykdytu.
   
  Reiktu suprasti, kad tavo potencialus klientai galimai nenutuokia nieko apie programavima ir jis zino tik tai ko jam reikia. Tai ismok bendraut su klientais ir galimai uzdirbsi zymiai didesnius pinigus.
 9. Patinka
  Plex sureagavo į frix Kur iš uždarbio pabėgo „normalūs“ užsakovai?   
  Nesupratau vieno dalyko - labiau verki dėl to, kad nesiseka kalbėt su augusiais dėdėm, o lieka tik mailiai, ar, kad nesugebi nukonkuruot net ir tų programuotojų, katrie anot tamstos dirba tik ant maisto? Iš kur čia tokia objektyvi statistika? Gal tik tu vienas trauki jaunuosius biznierius? Ašarų upeliai.
 10. Patinka
  Plex sureagavo į biz Kur iš uždarbio pabėgo „normalūs“ užsakovai?   
  Visu pirma neetiska viesinti zinutes, reikejo uztusuoti zmogaus nika. O antra - cia nebutinai kazkoks uzsakovas uz 9.99Lt, tiesiog tu pernelyg arogantiskai atsakei. Suprantu, kad negali pasakyt sumos kai nieko uzsakovas nepateike, bet normalus atsakymas galejo buti toks:
   
  Arba toks:
   
   
  Tik pora pavyzdziu kaip galima buvo normaliai atsakyti zmogui, be to sarkazmo su 99.999Lt. Kas issivercia i:
   
   
  Todel ir gavai panasaus lygio atsakyma.
   
  Ir apskritai patarimas - jeigu taip bendrausi tai atkris ir dalis labai rimtu uzsakovu, nes jiems paprasciausiai nepatiks toks atmestinas zinutes tonas. Jei bendrauji su klientais neisvengiamai teks susidurti ir su kvailais ir su tais, kurie klausia kainos nepateike jokios informacijos, bet tai ir yra bendravimo esme - turi nukreipti tinkama linkme, kad ir kaip tave suerzintu nekonkretus ar kvailas klausimas.
 11. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo frix Kur iš uždarbio pabėgo „normalūs“ užsakovai?   
  Esu daręs praeityje, net buvau pilnametis E-Shopą (18). Paskundė geri dėdės, gavau 1000LT baudą. Tada geras verslas išėjo. Išvis reikėtų gerai pražiūrėt ir užskūst visus VMI. Galėtų mokėt, susipažintų su verslo mechanika. Kas dėl manęs, tai dabar smegenų keturis kartus daugiau, nei tada, tai ir darbas kitaip eina.
 12. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo l777 Pardavimas eBay   
  Aš tai tai vietoje nejudinčiau nei piršto, kol negausi pranešimo iš eBay, jog reikia grąžint pinigus.
 13. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo ModestasV Kodėl daugiau nenoriu pirkti UAB "Skytech.lt"   
  Pats prekiauju prekėmis. Ir iš 100 vis tiek atsiras 2, kurie liks nepatenkinti garantiniu, bendrai aptarnavimu ir taip toliau. Taip, tai tik 2-3%, bet jie, atsiprašant, ######a juodai.
 14. Patinka
  Plex sureagavo į ModestasV Kodėl daugiau nenoriu pirkti UAB "Skytech.lt"   
  Tai palauk. Prie ko čia kaltas pardavėjas, jeigu gamintojas pagamino brokuotą prekę? Kelk pretenzijas gamintojui, o ne pardavėjui. Čia puikus pavyzdys, kad pardavėjas negali atsakyti už gamintojo paliktą broką.
   
  Dar trumpiau - Neturėčiau reikalų su tokiais žmonėmis, kurie nesuvokia kas yra pardavėjas ir kas yra gamintojas. Jeigu neskiri šių dalykų - geriau nepirk nieko, nes pardavėjas niekada nebus atsakingas už gamintojo klaidas, o juo labiau už tai, kiek laiko gamintojas tvarkys tą prekę. Jei jau gamintojas jos netvarko ir nepripažįsta - kreipkis aukščiau, bet vistiek tave numes pas gamintoją ir lieps su juo aiškintis, kodėl taip buvo, o ne kitaip :)
 15. Patinka
  Plex sureagavo į AudriusN Kodėl daugiau nenoriu pirkti UAB "Skytech.lt"   
  Jau N metų kiekvieną elektroniką perku SKYTECH'e. Kaina tenai dažniausiai būna priimtiniausia, personalas ypač malonus (Plungės filialo - ir ranką paspaudžia, ir nusišypso) bei jokių bėdų dar neturėjau. Net ir vienu metu pirkti 3 laptopai iki dabar veikia kaip pridera.
   
  Tik vieną vienintelį kartą sugedo USB flash'iukas, kurį be jokių pretenzijų tą pačia akimirką pakeitė nauju. Gal nuskambės juokingai, bet po kiek laiko užsilenkė ir naujas - pakeitė, bet tada užsilenkė ir anas :D Matyt ant prasto Kingstono papuoliau, nes po paskutinio sugedimo ano modelio net nebeliko asortimente. BET. Viskas buvo išspręsta. Suteikė progą išsirinkti kitą modelį už plius minus tą pačia kainą.
   
  Žinoma, kad kiekvienas filialas yra skirtingas. Kiti žmonės, kiti charakteriai. Ir nematau priežasties permokėti už prekę kituose įmonėse, jei čionai man nereikia mokėti papildomų išlaidų už prekės pristatymą. Žinutė - Prekė ateina į saloną - Besimėgaudamas grynu oru užsuku į parduotuvę - Moku tik už prekę. Viskas.
   
  Jei įmonė pateikia brokuotą prekę, skaitosi, kad jie lieka kalti? Toks įspūdis, kad SKYTECH'as tą tavo elektroniką pagamino.. Skųskis kiniečiams, jei ponas kokybės nori.
 16. Patinka
  Plex sureagavo į Sorigonas Dingo D diskas   
  Tiesiog spausk ant jų dešinį pėlės klavišą ir spausk format. Po formatavimo atsiras particijos. Man atrodo jokių windows diskų nereikia.
 17. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo bobo Nėra nieko ko neimanoma nupirkti uz pinigus   
  Mano tėtis gimė prie miško, SSRS laikais. Miškas jam - gimtinė. Jam tai teikia vidinę ramybę. Išgyventi jam užtektų laikraščio paskaityti žinias, nes žmogus toks, jog jam reikia žinot, kas dedasi aplink, gali ir paprastas televizorius būt, o toliau valgyt jis tiesiog užsiaugintų. Samanę virt irgi moka. Pagarba jam, ko negaliu pasakyt apie save, nes esu pinigų vergas ir kaip daugelis, atėjus krizei (geras karas), nežinočiau kur lyst. Jis dėjęs skersą ant pinigų, nors jų ir dabar turi. Žinoma, atbėgus pas tėvelį jis priglaustų ir pamaitintų bei paaiškintų, kaip reikia elgtis atėjus tokiai siuirutei. Tikrieji lochai ir vierchai pasirodo atėjus rimtai situacijai. Jos dar nebuvo.
 18. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo bobo Nėra nieko ko neimanoma nupirkti uz pinigus   
  Mano tėtis gimė prie miško, SSRS laikais. Miškas jam - gimtinė. Jam tai teikia vidinę ramybę. Išgyventi jam užtektų laikraščio paskaityti žinias, nes žmogus toks, jog jam reikia žinot, kas dedasi aplink, gali ir paprastas televizorius būt, o toliau valgyt jis tiesiog užsiaugintų. Samanę virt irgi moka. Pagarba jam, ko negaliu pasakyt apie save, nes esu pinigų vergas ir kaip daugelis, atėjus krizei (geras karas), nežinočiau kur lyst. Jis dėjęs skersą ant pinigų, nors jų ir dabar turi. Žinoma, atbėgus pas tėvelį jis priglaustų ir pamaitintų bei paaiškintų, kaip reikia elgtis atėjus tokiai siuirutei. Tikrieji lochai ir vierchai pasirodo atėjus rimtai situacijai. Jos dar nebuvo.
 19. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo bobo Nėra nieko ko neimanoma nupirkti uz pinigus   
  Mano tėtis gimė prie miško, SSRS laikais. Miškas jam - gimtinė. Jam tai teikia vidinę ramybę. Išgyventi jam užtektų laikraščio paskaityti žinias, nes žmogus toks, jog jam reikia žinot, kas dedasi aplink, gali ir paprastas televizorius būt, o toliau valgyt jis tiesiog užsiaugintų. Samanę virt irgi moka. Pagarba jam, ko negaliu pasakyt apie save, nes esu pinigų vergas ir kaip daugelis, atėjus krizei (geras karas), nežinočiau kur lyst. Jis dėjęs skersą ant pinigų, nors jų ir dabar turi. Žinoma, atbėgus pas tėvelį jis priglaustų ir pamaitintų bei paaiškintų, kaip reikia elgtis atėjus tokiai siuirutei. Tikrieji lochai ir vierchai pasirodo atėjus rimtai situacijai. Jos dar nebuvo.
 20. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo bobo Nėra nieko ko neimanoma nupirkti uz pinigus   
  Mano tėtis gimė prie miško, SSRS laikais. Miškas jam - gimtinė. Jam tai teikia vidinę ramybę. Išgyventi jam užtektų laikraščio paskaityti žinias, nes žmogus toks, jog jam reikia žinot, kas dedasi aplink, gali ir paprastas televizorius būt, o toliau valgyt jis tiesiog užsiaugintų. Samanę virt irgi moka. Pagarba jam, ko negaliu pasakyt apie save, nes esu pinigų vergas ir kaip daugelis, atėjus krizei (geras karas), nežinočiau kur lyst. Jis dėjęs skersą ant pinigų, nors jų ir dabar turi. Žinoma, atbėgus pas tėvelį jis priglaustų ir pamaitintų bei paaiškintų, kaip reikia elgtis atėjus tokiai siuirutei. Tikrieji lochai ir vierchai pasirodo atėjus rimtai situacijai. Jos dar nebuvo.
 21. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo bobo Nėra nieko ko neimanoma nupirkti uz pinigus   
  Mano tėtis gimė prie miško, SSRS laikais. Miškas jam - gimtinė. Jam tai teikia vidinę ramybę. Išgyventi jam užtektų laikraščio paskaityti žinias, nes žmogus toks, jog jam reikia žinot, kas dedasi aplink, gali ir paprastas televizorius būt, o toliau valgyt jis tiesiog užsiaugintų. Samanę virt irgi moka. Pagarba jam, ko negaliu pasakyt apie save, nes esu pinigų vergas ir kaip daugelis, atėjus krizei (geras karas), nežinočiau kur lyst. Jis dėjęs skersą ant pinigų, nors jų ir dabar turi. Žinoma, atbėgus pas tėvelį jis priglaustų ir pamaitintų bei paaiškintų, kaip reikia elgtis atėjus tokiai siuirutei. Tikrieji lochai ir vierchai pasirodo atėjus rimtai situacijai. Jos dar nebuvo.
 22. Patinka
  Plex sureagavo į frix Omnitel sąžinė:)   
  Bendradarbis tegu persiskaito paslaugos naudojimo sąlygas, nes koretelės galiojimo pradžia/pabaiga ten minima ne kartą. O kad pildė, nors žinojo, kad elgiasi neracionaliai (nes su taisyklėmis susipažino), tai čia tik jo bėda. Negi bendradarbis geria ir seniai sugižusį pieną, o po to skundžia MAXIMĄ? Kaip sakoma, nuo durnystės nėr vaistų. Man visa šita istorija apskritai skamba kaip provokacija, tiesiog priekabių ieškojimas.
 23. Patinka
  Plex gavo reakciją nuo Ramūnas Sugandintas RAM slotas   
  Paprastas klausimas: kodėl 4GB neužtenka? Photoshop, FireFox ir Sony Vegas naudoji vienu metu? Ar čia tiesiog gražu žinot, kad 8GB RAM yra? Tik nesakyk, jog žaidi: baisu pažiūrėjus į pagrindinę ir coolerį :D
 24. Patinka
  Plex sureagavo į tavomano "Bitės“ bomba: neriboti pokalbiai ir sms už 22 Lt   
  20% daugiau neribotų pokalbių :D?
 25. Patinka
  Plex sureagavo į alter Patekom i TechCrunch :)   
  http://techcrunch.com/2013/10/23/transfergo/ :blush:
×
×
 • Sukurti naują...