Pereiti prie turinio

martixz

Nariai
  • Pranešimai

    360
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    90.9%

martixz paskutinį kartą laimėjo Vasario 4 2010

martixz patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie martixz

  • Rangas
    Dažnas dalyvis

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras
  1. Neatsiras nei vienas, kuriam pavyktų išspręsti problemą?
  2. Sveiki, turiu elementarią duomenų bazę su "MS Access", iškilo problemėlė. Duomenų bazę sudaro 8 laukai: ID (prasideda nuo tam tikros pradinės reikšmės, integer), Savikaina (double), Svoris (double), Pardavimas (double), Lūp/dėž (select list iš dviejų reikšmių "Lūpinis", "Dėžutinis"), Atspausdintas? (select iš "Atspausdintas", "Neatspausdintas"), Pavadinimas (selectbox) ir dar vienas laukelis - Pastabos (string). Žodžiu, yra duomenų bazė ir įvedimo forma (formoje lauko "Pavadinimas" reikšmės turi tam tikrus numerius, bet įvedus atvaizduojamos be numerių, skiriamos kableliu). Nesugalvoju, k
  3. Tai neatsiras, kas sukurtų už konkretų atlygį?
  4. Išmokimui ir taip turiu pakankamai darbo :) Laiko nedaug, o nulio gauti nesinori... (Žodžiu, šįkart rūpi tik pliusą užsidėti - tenka tai pripažint). O rašiau BŪTENT čia, nes ieškau konkrečios pagalbos, už kurią galėčiau atsilyginti, bet ne nuorodų į kitus tinklalapius, kuriuos pats žinau.
  5. Sveiki, turiu užduotį, kurią reikia padaryti skubiai, naudojant C kalbą, bet nesugalvoju tinkamo algoritmo. O ji atrodo taip: Paskaičiuoti K!, kur K įvedamas skaičius. Rezultatą kaupti M=1000 dydžio masyve. Perspėti, jei paskaičiuotas skaičius netilps į masyvą. Naudoti dinaminę atmintį. Esmė: reikia sugalvoti, kaip dauginti skaičius, kurie peržengia leistinus rėžius. Tiems, kas parašytų programą, atsidėkočiau. Kontaktai: skype: martixz
  6. Galima daug knygų vardyti... Tiesiog paminėsiu vieną, kurią neseniai perskaičiau ir kuri man paliko gilų įspūdį apie skaudžią realybę. Taigi ta knyga vadinasi Džudas Nepastebimasis (Raidė žudo) ir priklauso Tomui Hardžiui, anglų klasikui. Romane pasineriama į keleto veikėjų susipynusį pasaulį, rafinuotu stiliumi perteikiami dviejų žmonių santykiai, valdomi tai beribių jausmų, tai proto, tai pareigos ar religinio dogmatizmo. Pagrindinės temos, nagrinėjamos kūrinyje: meilė, gyvenimo prasmė, pareiga, religija, socialinis absurdas...
  7. Sveiki, iškilo viena problema dėl logo atvaizdavimo FB puslapyje. Tinklalapyje nwa-world.wu.lt paspaudi ant Like ir tavo FB profilyje rodo įrašą su skaitliuko atvaizdu. Kaip tą skaitliuko atvaizdą pakeist į kokį kitą logo?
  8. Sveiki. Naudoju Google Chrome naršykle ir iškilo šiokia tokia problema. Kai paspaudžiu ant nuorodos į failą, man iš karto pradeda siųsti jį. Nustatymuose nustačiau, kad leistų pasirinkti kur išsaugoti, bet ar negalima to failo tiesiog atidaryt neišsaugojant (nervina, kai prisikaupia daug nereikalingų failų siuntimų kataloge)? Ačiū už patarimus.
  9. Na dabar gal šiek tiek aiškiau, bet ne iki galo. Turbūt tu orientuojiesi kitomis programavimo kalbomis. Beje, skyriaus pavadinimas, kuriame yra šis uždavinys, yra Rekursija. Vargu ar išeis čia ją kur nors panaudot, bet apskritai būčiau laimingas, kad ir be jos pavyktų padaryt.
  10. Žinok nieko nesupratau, ne tik sintaksės atžvilgiu, bet ir pačios minties.
  11. Čia JPM uždavinys. Jie kaip visalaik pateikia tokias "aiškias" sąlygas, bet faktas, kad atsakymas 4. Turbūt reikia žiūrėti kiek lysvių gaunasi išilgai, nes ar gali būti dar kitaip gaunama 4.
  12. 11 11 11 111 1 1 1 111 111 11 1 11 Tarkim turim šitą standartinį pavyzdį. Atmetus nuliukus, turime išilgai eiles iš vienetukų. Jas skiria bent vienas tarpas, jei gerai suprantu. * Pavyzdį nusikopijuok į notepad, nes čia nesimato.
  13. Sveiki, gal galėtumėt padėti dėl programavimo PASCAL uždavinio? Sąlyga tokia: 6. Senelis augina rožes. Jo gėlyną sudaro n lysvių, kuriose auga po m rožių krūmų. Deja, senelis pamiršo nupurkšti rožes skiediniu, apsaugančiu nuo ligų, ir kai kurie krūmai užsikrėtė. Juos teks išrauti. Tai padarius visas gėlynas gali suskilti į mažesnius įvairaus dydžio bei formos rožių krūmynus. Parašykite: a) sprendimo idėją ir b) programą, randančią kiek dabar yra atskirų rožių krūmynų. Pradiniai duomenys įrašyti faile duom.txt. Pirmoje failo eilutėje atskirti tarpu įrašyti du natūralieji skaičiai n ir m (
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...