Pereiti prie turinio

Valdas,

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.995
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  98.5%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Loganas Didžiausios Užsienio Milijoninės Loterijos Internete! Nemokami bilietai!   
  nustebino katik mane,ziuriu nezinomas numeris skambina pakeliu angliskai sneka,prisistate kad is tos loterijos paklause ar viska ten suprantu ir pan.Kamnors dar skambino?
 2. Patinka
  Valdas, sureagavo į taimeris Saziningas forumo narys Fantasya   
  Linkiu kad temos autorius taptu nors truputi panasesnis i nari Fantasya
 3. Patinka
  Valdas, sureagavo į rockyy Saziningas forumo narys Fantasya   
  labai šaunu, bet ir pats narys click galėtų pasimokyt iš šio nario pasitikėjimo.
   
  Kai neseniai naktį labai reikėjo mb, o seb sąskaitoj neturėjau lėšų(jis neturi swed), nesutiko pervest mb ir palaukt iki ryto swed.
   
  Taip kad giria tą, kuris elgias priešingai, nei jis pats. :)
 4. Patinka
  Valdas, sureagavo į Tevas LT Verslas iš Triušių   
  Iš tokio sudarkyto temos pavadinimo pagalvojau kad čia apie verslą iš triusikų... Dievaži, lietuviai, susidraugaukit pagaliau su lietuvių kalba...
 5. Patinka
  Valdas, sureagavo į moneyman Rinkimai 2012   
  Žinau, kad primena, bet teisybės nemažai yra mano kalboje pripažinkit. Kaip jūs į tai, kad yra mokami pinigai, kad tik atsisakytum auginti karvę ir kiaulę ? tai daro tikrai nebetiepatys Lansbergistai, o dabartiniai, kuriems yra tai finansiškai naudinga.
   
  Apie balsų supirkinėjimus jau pasakiau aiškiai. O Lietuvą, bent jau aš norėčiau matyti tokią, kurioje pirmenybė yra tam, ką darome ir gaminame patys, o ne brudui iš užsienio. Reikia atgaivinti vidinę ekonomiką, Pristabdyti tą masinį importą iš užsienio, per kurį Lietuviai negali parduoti savos produkcijos saviems. Kol kas yra nieko nesiimama, kad tai būtų užkirsta. Aš bent jau tuo asmeniškai kovoju ir džiaugiuosi. Mielai perku Lietuvišką mėsą, perku Kėdainių pomidarų padažus ir kitas prekes, nors ir sumoku daugiau už jas, bet to tikrai nedaro daugelis Lietuvių, nes tiesiog neturi pinigų.. o neturi pinigų, kodėl? Čia yra užburtas ratas, kuris bus tol, kol nebus imtasi drąstiškų pasikeitimų, manau aš :)
   
  Dėl juodos buhalterijos, tai dabar kasantra įmonė tuo užsiima, nes ji kitaip neišsilaikytų ( Dėkoti reikia dabartiniai valdžiai ). Pažįstų ne vieną žmogų dirbantį Uspaskicho fabrikuose. Žmonės uždirba pakankamai gerai ir tikrai nėra nepatenkinti, tai darykit išvadas..
   
  Aš asmeniškai esu už teisėtumą ir už tai, kad reikia mokėti mokesčius, bet tik tada jei tai daryti yra galimybė ir tai daryti apsimoka. Dabartinėms įmonėms to daryti neapsimoka, todėl jos geriau mokės minimumą, duos likutį vokelije ir parodys špygą valstybei, kuri jų negina..
  Neesu finansų ar ekonomikos specas, bet čia diskutuodamas su jumis tiesiog vadovaujuosi logiką. Mano logika yra tokia, kad dabartinei valdžiai, kuri nemoka elgtis su pinigais, jų geriau neduoti, o atiduoti tiesiai žmonėms. Valdžios mokėjimo disponuoti pinigais paprasti pavyzdžiai: Malunsparniai ir Nesuvokiamos algos tiems, kurie tikrai jų nėra verti ( Snoras, Ignalinos darbai ir kt )
 6. Patinka
  Valdas, sureagavo į RDX Telefono ekrane H arba E raide   
  E - Edge, H - Hsdpa, 3G - 3G, G - gprs. O ar sąskaitą skaičiuoja neskaičiuoja paprasčiausiai pažiūrėk duomenų skaitiklį (Network Counter, ect.) ir pamatysi, jei kapsi kB tai ir sąskaita kapsi.
 7. Patinka
  Valdas, sureagavo į SauliusK Rinkimai 2012   
  Kad ir kaip vertinčiau tavo pastangas, noriu paskatinti 2016 metais eiti objektyvumo keliu ir ne skleisti 1-2 partijų propogandą, o skatinti bendrą domėjimąsi rinkimais pateikiant jau sukramtytą ir OBJEKTYVIĄ informaciją apie partijų programas, pasiekimus, galimybes ir problemas. Ko aš tikrai nenorėčiau, tai matyti domeną rinkimai2016.lt, kuris kaip ir turėtų būti apie rinkimus bendrai, o jame - užrašas "Balsuok Atsakingai" ir poros partijų šlovinimas.
  Užbėgsiu įvykiams už akių, ir kol eilinį kartą nebuvau apšauktas violetiniu, rusu ar komunistu, šiuose rinkimuose palaikiau TS-LKD.
 8. Patinka
  Valdas, sureagavo į Kernius Kaip man susigaudyti politikoje?   
  Taip pat gali atlikti testus ir sužinoti, su kuria partija tavo nuomonė labiausia sutampa:
   

  ManoSeimas.lt ManoBalsas.lt
 9. Patinka
  Valdas, sureagavo į Nius Rinkimai 2012   
  Keista, kaip kai kurie pamiršta, kad Darbo partija yra kaltinama nuslėpusi 25mln. pajamų ir dėl to iškelta byla. Žinau, kad čia sakoma, kad tai yra neteisybė ir tik politinė provokaciją ir taip toliau, bet iš pažįstamų žmonių rato žinau, niekaip nesuinteresuotų, kad čia panašu į teisybę (nors turbūt ir taip daugumai neturėtų būti jokios sensacijos šitame reikale). Nebent įsivaizduojama, kad mokesčių slėpimas tai nėra vagystė iš Lietuvos biudžeto tada galbūt nieko tokio... Be to, kaip jau ir čia kažkas minėjo, Uspaskichas turi savo įmonės, kuriose praktiškai dominuoja minimalūs atlyginimai, tai jeigu taip nori žmonėms gero ir žada pakelt atlyginimus, galėjo tai po truputį daryti ir savo valdomose įmonese, bet ne ten nereikėjo, tik atėjus į valdžia kelsime visur. Žodžiu, man sunku suprasti, kaip žmonės gali balsuoti už partiją, kuri ir taip vagia iš valstybės, bet tikisi, kad ji būdama daugumoje pasikeis ir ne tik, kad nevogs, bet dar ir pridarys darbo vietų ir iškels ekonomiką į viršų. Prašau pagalvoti galva :)
 10. Patinka
  Valdas, sureagavo į Ramūnas Rinkimai 2012   
  Keista matyti štai ką.. Viliuosi, kad Venckienės partija gaus špygą. Nereikia tokių žmonių valdžioj.
 11. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo wytas008 Ieskau Panasaus Sita kaip Ebay ar amazon   
  skelbiu.lt
 12. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo wytas008 Ieskau Panasaus Sita kaip Ebay ar amazon   
  skelbiu.lt
 13. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo wytas008 Ieskau Panasaus Sita kaip Ebay ar amazon   
  skelbiu.lt
 14. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo wytas008 Ieskau Panasaus Sita kaip Ebay ar amazon   
  skelbiu.lt
 15. Patinka
  Valdas, sureagavo į Rulle121 Rinkimai 2012   
  Nu matai kažkaip dvigubi standartai, kad verslas nepatirtų nuostolių ir firma dirbtų pelningai ieškome pačių geriausių... o kai žmonės eina į seimą tai gali bet kas eit... Jeigu taip tai tada reik keist konstitucija, nes db taip gaunasi, kad atėja į politiką žmonės visiškai nemoka dirbt, ir nesuprantu pačios valstybės sistemos... 4 metus jie gali nieko neveikt, už juos viską padaro patarėjai, o jiems tereik keletą kartu prabalsuot, dar viešumoje vienoje ar kitoje laidoje pasirodyt ir viskas...
 16. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo wytas008 Po Švedijos policijos reido neveikia „Linkomanija“ ir daugelis panašių svetainių   
  Be linkomanijos trakeriu daugiau nėra?
 17. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo wytas008 Po Švedijos policijos reido neveikia „Linkomanija“ ir daugelis panašių svetainių   
  Be linkomanijos trakeriu daugiau nėra?
 18. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Laurynas Dingo siunta iš Didžiosios Britanijos   
  Nebeverta naudotis paštu... Iš UK verčiau per vežėjus sūsti.
 19. Patinka
  Valdas, sureagavo į fad HOSTEX gudrybė ar suktybė?   
  Gal jau gana pilti purvą ant konkurentų? Pradeda erzinti nuolatiniai tavo komentarai, kokie hostingų tiekėjai niekam tikę ir pan. Taip ir ieškai progos įkasti...
 20. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Laurynas Dingo siunta iš Didžiosios Britanijos   
  Nebeverta naudotis paštu... Iš UK verčiau per vežėjus sūsti.
 21. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Edgarasx Senas kompiuteris, Win 7 ir antivirusinė   
  Avast?
 22. Patinka
  Valdas, sureagavo į European Rinkimai 2012   
  Lietuvos KŪNO KULTŪROS akademijos studentai tikrai labai "turi" daug kompetencijų komentuoti apie fiskalinę ir monetarinę šalies politiką. Ir viskas manau tuo pasakyta. Manau jei nuvažiuoja Masiulis į VU EF, VU TVM, ISM - išgirsta visiškai kitokius žodžius nei ten. Pažįstu aš irgi iš LKKA "ekonomikos specialistų"
   
  Lygiai tas pats su "Drąsos keliu". Kai pasiklausai jų kalbų, tai pasirodo visa "kompetencija". Nežadu kartotis -viską surašęs senesniuose komentaruose.
   
  Aš nesakau, kad jie prastesnis žmonės ar pan, tiesiog čia taspats, kas su šaltkalviu diskutuoti apie informacinių technologių perspektyvas Lietuvoje.
   
  Na dėl žmogaus teisių į lisvę ir kitus dalykus nieko nesakau. Kiekvieno savo nuomonė. Bet nemanau, kad ribojimai į kažkokias laisves yra geri, kai tas žmogus nekenkia aplinkiniam. Bet į diskusijas apie tai nesivelsiu.
 23. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Vaidas* PayPal gidas   
  Jai iš korteles apmokėjai palauk keles dienas atsiras.
 24. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Jake iPhone 5   
  Žudantis :D
 25. Patinka
  Valdas, gavo reakciją nuo Jake iPhone 5   
  Žudantis :D
×
×
 • Sukurti naują...