Pereiti prie turinio

Hellaflushas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  638
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į lasickui Korona Viruso Tema   
  Ne teisingai skirstote prioritetus. Ne į maistą reikia investuoti, o į šovinius. Juk tuoj žlugs valstybė, prasidės marodieriavimas. Tai neišvengiama kova dėl išlikimo. Ir laimės geriau pasiruošę. Juk pamačius ginklo vamzdį mielu noru atiduosi viską ką turi. Taip kad pergalvokite prioritetus
  p.s. dėl viso pikto parašysiu, kad tai buvo sarkazmas. Nes gali atsirasti ir nesupratusių
 2. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Lafas Varkes 2020m   
  Usa>Klaipėda>garaziukas>Vokietija
 3. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Triperis Kiek algos?   
  Dabar tai maždaug 100€ YouTube, 300€ e-parduotuvė ir 500€ auto-mechaniko specialybė.
 4. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į EddieWAL Gidas: Kaip apsipirkti Aliexpress.com e.parduotuvėje?   
  AliExpress esu nupirkęs jau ne vieną šimtą prekių, įvairiausių kategorijų ir sumų, tad galiu apsidalinti ir keletu savo pastebėjimų. Pirmasis klausimas daugeliui prededančių pirkimą šiame Kinijos e-turguje – ar patikima, kokios galimybės atgauti sumokėtus pinigus už negautą prekę ar nepilnai gautą / pažeistą.
  Pirkti tikrai patikima, o įrodyti nėra sunku, nors dažnai to daryti greičiausiai neprireiks, svarbiausia siekient sklandumo rinktis seller'ius su daug teigiamos reputacijos, skaityti kitų prieš jus pirkusių tą pačią prekę atsiliepimus. Jei yra kažkokių abejotinų atsliepimų siūlyčiau susilaikyti nuo pirkimo iš to pardavėjo, juk daugelį prekių turi ne vienas pardavėjas. Dėl pinigų gražinimo dar nėra kilę jokių problemų – geriausia pirma būtų susikiekti su selleriu ir tik vėliau kelti disputą, neradus sprendimo su pardavėju. Tačiau nepasitikėkite kiniečių pažadais "uždaryk disputą, ir išsiųsiu antrą prekę" arba "patvirtink kad gavai prekę, parašyk +++ atsiliepimą ir gražinsiu pinigus PayPal arba atsiųsiu naują prekę" tokie ar panašūs pažadai didžiąja dalimi būna melagingi. Pats dar pirkimų pradžioje buvau taip "nudegęs" keletą kart - daugiau nerizikuoju. Lygiai tas pats kas pirkimas susitarus privačiai, kad apmokėsite PayPal ir gausite pigiau. Tokiu atveju prarandate visas pinigų gražinimo garantijas o ir pardavėjas gali apgauti.
  Šiaip visuomet pinigus atgauti net gavęs sulamdytą ar netvarkingą siuntos dėžę (rimtai pažeistą!!!) pagal visus Ali nuostatus (apie 1-2 USD), ar gavus nepilną siuntą, pardavėjai neslėpsiu neretai bando apgauti perkant 2 prekes atsiusti tik vieną (dažniausia apie smulkmenas tai galioja, mažos vertės prekes).
  Perkant rūbus, ypač sporto aprangas pasitaiko neretai kad pardavėjas įdeda originalaus gaminio nuotraukas, tačiau gavus būna prekė visiškai kitokia, perdirbta Kiniečių. Taip, perkant net nesitikima Ali gauti originalą už mažą kainą, bet niekas netrukdo atgauti dalį sumos kaip "prekė neatitinka aprašymo". Nežinau kaip su kitomis prekėmis, bet pastarasis punktas ypač galioja bėgimo / dviračių sporto inventoriui, kai ~50% prekių visiškai skiriasi nuo pateiktų foto (pasiuvimas, spalvos...)
   
  Apibendrinat galiu pasakyti – pirkti tikrai saugu, negausit prekės ar gausit ne visai tą, ką užsakėte, pinigus atgausite nesunkiai.
  ******Tik būkite žmonės – nekeliam dispute nors gavote tvarkingą prekę, pagal aprašymą. Jau kad ir tame pačiame eBay yra ne vienas pardavėjas, kuris prie šalių į kurias nesiunčia, įrašyta ir Lietuva tarp Turkijos ir visos eilės Afrikos valtybių.******
 5. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į donce16 Gidas: Kaip apsipirkti Aliexpress.com e.parduotuvėje?   
  Lietuviams aktualiausia klausimai :D
 6. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į MartynasS Spontaniškas jauno žmogaus "Pristatau save!"   
  Sveiki Visi, esu Martynas! Gan neseniai sulaukiau savo septynioliktų. Aš vienas iš tų jaunų žmonių, kurie vis ieško savęs atradimo būdų. Šiuo metu mokausi Tarptautinio Bakalaureato diplomo programoje (IBDP), kuri orientuota i studijas užsienyje, o visas švietimo procesas vyksta 100% anglų kalba :) Prisijungiau į "Uždarbis.lt" bendruomenę norėdamas įgauti patirties iš jūsų, susirasti bendraminčių ir praplėsti savo akiratį. Šiek tiek apie mano pomėgius, ir tai, ką jau esu išbandęs.
   
  Pirmąjį uždarbį "pasidariau" Būdamas 10 metų. Nusipirkau vasaros pradžioje sugedusį motorolerį, kuris buvo laikomas tvarte, iš vieno paauglio, už 450 litų. Su tėčio konsultacijomis susitvarkiau savo "aparatėlį" ir vasaros pabaigoje pardaviau už 920 litų. Po to dar buvo keli panašūs būdai užsidirbti, bet į nieką rimtą tai neišaugo, nes, tikriausiai, buvau užsiėmęs savianalize ir bandžiau įvairias veiklas. Technika domiuosi dar ir dabar, turiu motociklą, mėgstu tokius dalykus, galbūt norėčiau ir idėjų / konsultacijų / partnerių susijusių su verslu, kuris liestų automobilius ir motociklus. Tarkim, perpardavinėjimą, parvarymą jų, tvarkymą, ardymą.
   
  Taip pat esu bandęs ir perpardavinėjimą. Tai dariau su online žaidimų account'ais. Per pirmą mėnesį užsidirbau ~500 eurų, tačiau po vieno nutikimo, kai likau nuscammintas (internetinis perpardavinėjimas - slidus reikalas) ir praradau beveik visas savo pajamas, pradėjau dvejoti ir nebekilo ranka užsiimti tuo pačiu, nors žinau, kokią klaidą padariau. Tiesiog trūksta ryžto ir, matyt, užsispyrimo po to, kai nudegiau, nors puikiai suvokiu, jog verslas yra rizikingas ir visada tenka susidurti su kažkokiais "pavojais".
   
  Na, dar, kas nesusiję su mano bandymais "pasipelnyti". Lankau kovinį sportą. Taip pat, kadangi turiu rinkti mokykloje socialines valandas, turiu atlikti kažkokią reikšmingą veikla visuomenei. Š.m. lapkričio mėnesį organizavau labdaros koncertą labai sunkia liga sergančiam vaikui. Pavyko surinkti 400 eurų. Nors ši suma ir lašas jūroje, tačiau vis geriau kažkas, nei nieko. Taigi, teko išbandyti save daug kur ir pabandyti daug ką. Ateityje norėčiau studijuoti ekonomiką/mediciną. Beabejo, dar labiau noriu turėti kažką "savo"! Gal internetinį bizniuką, ar pasisemti įvairių minčių ir nebebijoti rizikos :)
   
  P.s. Šiuo metu planuoju, tikriausiai vasarą, atlikti mašinos(senelio šioks toks palikimas) mini restauraciją. Automobilis 1988 metų Volvo 740 wagon 2.3 turbo intercooler, labai reta ši komplektacija. Mašina nevažiuojanti stovi jau 5 metus, sugedusi turbina. Norėčiau iš šios mašinos padaryti kažką rimtesnio, sukelti galią, ar net autosportui paruošti. Labai laukiu konsultacijų ir pagalbos iš žmonių, kurie domisi autosportu, ruošia mašinas jam ar, šiaip, domisi technika. :) Ačiū už Jūsų dėmesį!
 7. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į HOST321 ///   
  O kam tuos egzaminus laikai, jei nežinai kur stosi?
   
  Kodėl tokie nesusiprateliai ir klausinėjat, kur ką studijuoti? Jei nežinot kur studijuoti - praleiskit metus ir eikit padirbti, pažiūrėsit keletą sričių, gal ateis į galvą kokia mintis ir kas patinka...
   
  O studijuoti tik tam, kad studijuoti ar tėvams įtikti yra nesąmonių nesąmonė.
 8. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į mafron TOP sport   
  Pradžia: Nusprendžiau pabandyti lažintis iš Vikingų loto laimingų kamuoliukų. Gali būti, kad prastai ieškojau, bet radau, jog tik vieninteliame TOP sport yra Vikingų loto. Todėl atsidariau sąskaitą internetu, toje lažybų bendrovėje.
   
  1 abejonė: Iškart užkliuvo itin didelis rašybos klaidų skaičius sutartyje :o
   
  http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/908/lypMPK.jpg
   
  Kaip galima palikti tiek klaidų, tokiame svarbiame dokumente, kaip sutartis? - Pasitikėjimo bendrove tikrai nesuteikia, ypač, kai ta bendrovė yra susijusi su finansinėmis operacijomis.
   
  2 abejonė: Atsidariau sąskaitą, persivedžiau keletą eurų, pastačiau, nepataikiau, viskas ok.
  Atėjo kita savaitė, vėl persivedžiau keletą eurų - einų į statymus - žiūriu jau nėra Vikingų loto. Parašiau į TOP sport puslapio online pagalbą, atsakė, kad tą savaitę Vikingų loto pas juos nebus, tada paklausiau kodėl - tyla. Nu gerai, liko tie keli eurai kitai savaitei.
   
  Atėjo sekanti savaitė (ši), viskas tvarkoje, jau Vikingų loto lažybų pasirinkime yra:
  rinkausi, kad iškris tam tikri kamuoliukai, stačiau po 0,50 EUR ir 1 EUR, koeficientu 7, iš viso už 4 EUR.
  Šį trečiadienį įvyko Vikingų loto lošimas, atspėjau 1 skaičių, reiškiasi turėjau laimėti 3,5 EUR (0,5 x 7 kof.). TOP sport'e rezultataų nerodė iki penktadienio (vakar).
   
  Bet prisijungęs nustebau - sąskaitoje vietoj 3,5 EUR yra 4 EUR. Nueinu pažiūrėti į savo statymus - o ten viskas pasikeitę:
  visų statymų koeficientas iš 7 pasidarė 1 ir už visus statymus gavau tą ką stačiau, nors pataikiau tik 1 statymą :blink:
  http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/911/PxuzCF.jpg
   
  Tai taip ir likau nesupratęs, kas čia per ***
 9. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į JamesB Ka nuveikt su 100k euru?   
  vaikas kazkoks rasineja, o jus jam savo verslo planus rasot ir pan. :D
 10. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Tadas0 Erotinis šantažavimas   
  Kai neatsitraukia nuo facebook ir kasdien postina visokius beverčius statusus - problema, bet niekas manęs neįtikintų išvis nebenaudoti facebooko. Dabar ten galiu gauti daug naudingos informacijos. Studijoms kursiokų/grupiokų bendros grupės dalinasi reikalinga informacija. Kelionėms iš vilniaus į gimtąjį miestą keleivių paieška, kad atsipirktų kuras. Dar daug visko galima prigalvoti.. Tad sakykit ką norit, bet protingai naudojantis, facebook yra gėris.
 11. Patinka
  Hellaflushas gavo reakciją nuo Hustler Kokio YT kanalo reikia lietuviams? :)   
  Vava kazko apie automobilius ir as pasigestu lietuviskai. Zinoma čia reikia ismanyti, galbūt ne jūsų sritis.
 12. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į suzinok KurPolicija.lt - ar teisėta?   
  Keiskit pavadinima i "Kur rasti" ar kazkaip pan. ir baigsis visos problemos. O jei rodo kur stovi policija, tai reikia tik dziaugtis - visiems to priesininkams pakiskite pora straipsniu, kaip policininkai veze vaikus i ligonines, kokie jie didvyriai ir panasiai. Si programa tam ir skirta: jei zmogui blogai ir jis skuba i ligonine, gimdymo namus etc. padeda surasti policijos ekipaza, kuris pades jiems nukakti kuo greiciau i norima tiksla.
  Kame problema? :D
 13. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į ecash Naujas, inovatyvus būdas dirbti Android programėlės pagalba!   
  Mes su kolegomis gan ilgą laiką kūrėme platfomą kuri leistu paprastiems, eiliniams piliečiams uždirbti.
   
  Kadangi pagrindinės sistemos funkcijos yra užbaigtos ir paruoštos naudojimui visiems ANDROID vartotojams norėtume pasiūlyti prisijungti prie platformos.
   
  Trumpai apie platformą
   
  Kaip programėlės vartotojas galite:
   


   
  Labai greitai rasti kažką įdomaus savo mieste ar aplink Jus.
  Greitai komunikuoti su paslaugų ar produktų savininkais, pasiteirauti apie paslaugą.
  Matyti tikslia paslaugos, produkto buvimo vietą, atstumą.
   

   
  Jeigu turite pasiūlyti ką nors įdomaus programėlės pagalba galite:
   
  Talpinti į sistemą:
   


   
  Transportavimo paslaugas pvz galite paimti žmones, maista, nupirkti produktus, pervežti daiktus ir t..t
  Nomuoti transporto priemones t.y žmonėms išnomuoti savo transporto priemonę ir už tai gauti pajamas.
  Nomuoti kambarius, namus, patalpas.
  Pasiūlyti įdomius renginius, pramogas
  Jeigu esate kavinė ar restoranas galite patalpinti savo meniu ir gauti užsakymus.
  Ir dar daug kitų dalykų.
   

   
  Kaip tai veikia ?
   
  Kiekvienas Jūsų į sistema patalpintas produktas ar paslauga patampa automatiškai kaip Jūsų naujas pajamų šaltinis. Platforma Jums suteikia galimybę įjungti/išjungti savo siūlomas paslaugas todėl galite dirbti kada norite.
   
  Platforma taip pat suteikia galimybę mygtuko paspaudimu atnaujinti produkto/paslaugos buvimo vieta (t.y Jūsų tuo metu buvimo vietą) todėl jeigu šiuo metu esate Kaune o ne Vilniuje visada galite pasiūlyti savo paslaugas Vilniuje gyvenantiems žmonėms o gryže namo į Kauną vėl kauniečiams.
   
  Iš ko uždirbsiu?
  Kiekvieną jūsų patalpintą paslaugą ar produktą mato kiti arčiausiai Jūsų esantys programėlės vartotojai, jeigu vartotojas susidomėjo Jūsų produktu ar paslauga jis Jums gali parašyti žinutę ir taip užsisakyti iš Jūsų produktą ar paslaugą.
   
   
  Koks būtu teisingas platformos panaudojimo pavizdys?
   
  Tomas turi automobilį ir kiekvieną dieną važynėja Vilnius – Kaunas, Kaunas – Vilnius. Kadangi automobilyje turi laisvos vietos tai galėtu pavežėti bent pora žmonių ir iš to uždirbti papildomu pajamų.
   
  Tomas prisiregisturoja į mūsų sistemą ir sukuria 2 įrašus:
   


   
  Galiu pavežėti žmonės Kaunas – Vilnius X eur.
  Galiu pavežėti žmones Vilnius – Kaunas X eur.
   

   
  Prie kiekvieno įrašo ideda aprašymą būtent kada jis gali pavežėti, dadeda keleta savo automobilio nuotraukų.
   
  Po sėkmingo patalpinimo Tomas savo paskyroje turi 2 įrašus, kadangi jis šiuo metu yra Kaune jis antajį irašą išjungia kadangi nori, kad jo pranešimą matytu tik tie žmonės kurie tuo metu yra Kaune kadangi jis pats šiuo metu yra Kaune.
   
  Na ir viskas Tomas tiesiog laukia kol kažkas jam parašys ir Jis gaus savo pirmąjį klientą :)
   
  Gaves pirmąjį susidomėjusi žmogų tiek Tomas tiek žmogus susidomėjęs jo paslauga gali pasidalinti savo lokacija ir ją matyti realiu laiku taip abi pusės gali greitai rasti viena kita.
   
  LABAI SVARBU
   
  Su kiekvienu patalpintu įrašu sistemoje Jūs automatiškai sutinkate komunikuoti ir aptarnauti visus susidomėjusius klientus, jeigu Jūs negalėsite to padaryti ir apie tai bus informuota administracija tokios paskyros bus šalinamos be perspėjimo ir be galimybės sugryžti.
   
  Įkelinėjant paslaugą ar produktą į sistemą svarbu laikytis tvarkos, pateikti tikslia, tvakinga informaciją, patraukliai atrodančias nuotraukas nes nuo viso to priklausys ar klientas kreipsis į Jus ar ne.
   
  Kur rasti programėlę?

   
  (play.google.com/store/apps/details?id=com.wnt2)
    14. Patinka
  Hellaflushas gavo reakciją nuo Fiureris Išmanieji telefonai   
  Atsakiau. Galetum dar visiem po rep uz tai :D
 15. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Ainas Elon Musk Biografija | Sėkmės Istorija   
  "Elon Musk Biografija - Ainas.lt"  SpaceX direktorius, Tesla Motors Architektas, SolarCity vadovas ir Paypal įkūrėjas. Elon Musk taip pat suprojektavo įtin didelio greičio transportacijos sistemą žinomą kaip Hyperloop. Elon Musk investuoja į projektus, kurie galimai gali pakeisti mūsū pasaulį.Jis nėra tik verslininkas, taip pat išradėjas ir inžinierius, kuris dalyvauja elektrinių mašinų ir kosmoso laivų kūrime.
   
  Elon Musk savo laiką skiria kosmoso projektams ir ekologiniai energijai.Jis žaidžia ne standartinėmis taisyklėmis ir jam tai gerai sekąsi.Išskirtinos Elon Musk asmenybės bruožai yra atkaklumas, kritinis mąstymas, tiksli savo paties analyzė ir sunkus darbas (jis dirba 80-100р per savaitę)
   
  Ankstyvoji jaunystė
  Elon Reeve Musk gimė 1971 birželio 28 dieną pietų Afrikoje.Jis buvo vyriausias iš trejų vaikų, jo tėvas taip pat gimęs pietų Afrikoje inžinierius Errol Musk ir jo motina kanadietė dietologijos ekspertė Maya Musk. Elon Musk savo vaikystę praleido pietų afrikoje ir sulaukęs dešimties metų gavo savo pirmąjį kompiuterį, Elon Musk iškarto susidomėjo programavimu ir pradėjo jo mokintis savarankiškai. Sulaukęs 12 metų uždirbo 500$ parduodamas žaidimą Blastar (šaudyklę panašią į Space Invaders), kurią sukūrė vienas pats.
   
  http://www.ainas.lt/wp-content/uploads/2015/05/elon-musk-biografija.jpgElon Musk vaikystė
   
  Biografijos sėkmingų žmonių paprastai susideda iš svarbaus esminio epizodo, po kurio juos lydi į sėkmę. Elon Musk biografijoje mažiausiai yra 2 tokie epizodai. Pirmas kai Elon Musk padarė nuosprendį būdamas tik 17 metų. Kai baigė vidurinę mokyklą, jis nusprendė palikti namus ir be tėvų pagalbos emigruoti į Ameriką, tačiau jam nepavyko tuo met padaryti kaip norejo.
   
  1989, Elon Musk apsistojo Kanadoje pas savo mamos gimines.Tūrėdamas Kanados pilietybę Elon Musk nuvyko į Montrealį. Iš pirmo jis dirbo mažai apmokęstinamuose darbuose ir maždaug metus balansavo tarp skurdo ribos. Sulaukęs 19-lykos įžengė Queens Universitetą. 2000 susipažino su savo ateities žmona Justine Musk, kuri vėliau davė gyvybę penkiems jo sūnums: Damian, Griffin, Xavier, Saxon, Kai. Vis dėl to jis išsiskyrė su Justine po aštuonerių metų ir 2010, įvyko antroji santuoka su britų aktore Talulah Riley, su kuria gyveno 4 metus ir išsiskyrė 2014 metais.
   
  Elon Musk studijavo Ontario mieste du metus ir tada pagaliau jo svajonė virto realybe - 1992, jis persikraustė į Ameriką. Jisai galėjo emigruoti į Ameriką kai gavo mokslinį fiziko bakalurą iš Pennsylvania Universiteto, tačiau nusprendė pasilikti universitete dar vienerius metus ir gauti mokslinį ekonomikos išsilavinimą.
   
  http://www.ainas.lt/wp-content/uploads/2015/05/elon-musk-biografija1.jpg
  Elon Musk baigia University of Pennsylvania su moksliniu fizikos ir ekonomikos išsilavinimu
  Kai Elon Musk pradėjo kamuoti paaugliška depresija, pradėjo aktyviai skaityti, filosofinę ir religinę literatūrą. Lyg šiol įtin vertingas pamokas išmoko iš knygos: The Hitchhiker's Guide to the Galaxy.
   
  Elon Musk išmoko, kad sunkiausias dalykas yra užduoti sau tinkamus klausimus ir nuo dienos kai jis pradėjo daryti tai, visą kitą gaudavosi lengvai. Knygos epizodas kuris privedė jį prie tokios išvados, kur gigantiškas superkompiuteris po keletos milijonų metų gylaus mąstymo apie pagrindinę gyvenimo prasmę atsakė bereikšmiu skaičiu 42.
   


  "Kai aš lankiau koledža aš norėjau būtį tų dalykų dalimi kurie gali pakeisti pasaulį"
  - Elon Musk
   Elon Musk išsiaškino, kad žmonija turi išplėsti savo sąmonės suvokimą, kad galėtų išmokti klausti tinkamus klausimus; ir jisai surado savo paties klausimą:kokie dąlykai tūrėtų didelę reikšmę žmonijos likimui. Elon Musk nusprendė, kad tai būtų internetas, perėjimas į atnaujinamus energijos šaltinius ir kosmoso kolonizacija.
  Jis norėjo prisidėti prie visų trijų, kad galėtų daryti tai jam reikėjo pinigų.
   
  Zip2 ir Paypal
   
  http://www.ainas.lt/wp-content/uploads/2015/05/elon-musk-biografija2.jpgKimbal Musk, Elon Musk brolis su kuriuo sukūrė Zip21995 vasarą
  Elon musk padarė antrą svarbiausią sprendimą savo gyvenimę.Baigęs universitetą perėjo į Stanford Universitetą siekti tolimesnio išsilavinimo ties Fizika, tačiau po dvejų dienų jis palieka universitetą ir kartu su savo broliu Kimbal Musk įkūria savo pirmąją IT kompaniją Zip2. Jis dirbdavo nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro.Gyveno tose pačiose patalpose kur nuomavo ofisą ir , kad galėtų nusiprausti tūrėdavo eiti į persirengimo kambarius vietiniame stadijone. Pasekoje to susitaupė ir tai leido plaukti kompanijai toliau per pačius sunkiausius 2 metus.
   
  Tuo momentu, kai internetą aplankė spartus greito augimo periodas ir vystymasis, vis dėl to niekam neaplankė sėkmė iš to.Elon Musk kompanija buvo viena iš pirmųjų padariusių tai, jis sukūrė platformą kur naujienlaiškiai, - taip pat skaitomiausias New York Times - galėtų pasiūlytį savo klientams papildomas paslaugas.
   
  1999 populiariausia paieškos sistema AltaVista nusipirko Zip2 už 307 milijonus grynųjų ir 34 milijonus vertybinių popierių. Šis sandoris viršijo rekordą parduodant kompanija grynaisiais. Musk Elon iškarto išleido 20 milijonų prabangiam Maclaren F1 automobiliui ir privačiam lėktuvui.
   
  1999 Musk pradėjo dirbti su elektroninių mokėjimų sistemomis kurių populiarumas augo, X.com tapo jo naujuoju verslu. 2000 metais Kovo mėnesį,X.com susijungė su konkurentų kompanija Cofinity kurią įkūrė Peter Thiel ir Max Levchin. Cofinity sukurta programa leidžia sukurti pirmąją skaitmeninę valiutą. 2001, po susijungimo, X.com buvo pervadinta į Paypal ir Elon Musk tampa Paypal pirmininku.
   
  http://www.ainas.lt/wp-content/uploads/2015/05/elon-musk-biografija3.jpg
  Elon Musk tampa Paypal pirmininku.
  Buvo nesutarimų dėl strategijų ir valdymo tarp naujų komandų, bet jie niekada netūrejo efekto kompanijos dinamikai ir augimui. Elon Musk įsitraukė į naujų verslo modelių kūrimą, sėkmingai atliktą marketingo reklamą,kuri privede prie staigaus klientų augimo. 2002, Ebay nupirko Paypal už 1.5 bilijono. Elon Musk gavo $180 milijonų savo dalies iš Paypal ir tūrėjo pakankamai pinigų, kad siekti kitū tikslų: kosmoso inžinerijos ir alternativaus energijos šaltinio. Nuo tada Elon Musk nustojo investuoti į interneto verslą.
   
  Tesla Motors
   
  2003 metais inžinieriai Martin Eberhad ir Marc Tarpening įsteigė Tesla Motors.Nuo pat pradžių kompanija pozicionavo save kaip pirmąją elektrinių mašinų gamintojų kompaniją ir svajojo išlaisvinti žmoniją nuo degalų naštos. Elon Musk rėmė tokius siekius.
   
  Elon Musk prisijungė prie projekto 2004 metais, investuodamas $70 milijonų. Jis tapo vienas iš atsakingų už kompaniją. Elon Musk prisidėjo prie pirmosios elektroninės mašinos dizaino, kuri buvo Tesla Roadster sportinė mašina kurta pagal britų Lotus Elise. Jis reikalavo naudoti anglies pluošto kombinuotus metalus korpuse, kad sumąžintu svori, sukūre baterijos modūlį ir tam tikras dizaino dalis. 2006 metais projektas pateko į laikraščius ir Elon Musk gavo apdovanojimą už Tesla roadster dizainą. Tesla Motors augo ir dabar investu1otojų vis daugėjo, prisijungė ir Google kūrėjai, Larry Page ir Sergey Brin, o investicijos pasiekė virš $100 milijonų.
   


  Tesla Motors čia, kad nenustotų kovoti dėl elektrinių mašinų revoliucijos. - Elon Musk.
   Kad ir kaip būtų gaila, kai Tesla Roadster žengė į produkciją 2007 metais, Elon Musk užklupo nesėkmių periodas. keletą kūrimo klaidų privedė prie fakto, kad elektrinės mašinos sukūrimo kaina buvo beveik dvigubai didesnė nei numanoma. Martin Eberhard strategiškai neapskaičiavo, jo Tesla Roadster transmisijos konceptas įrodytas kaip neefektyvus ir mašinos išleidimo data buvo atidėta daugiau negu metam.
   
  Per šią krizę, Elon Musk parodė savo kritinius valdymo sugebėjimus, jis atleido kiekvieną kuris stabdė projekto tobūlėjimą, pridedant Eberhard ir kitus prisidėjusius žaidėjus. Po apvąlymo, jis rūpinosi kompanija vienas pats. Eberhard kreipėsi į teismą, kai jis buvo pakeistas į Michael Marks, bet problema buvo išspręsta taikiai ir taip efektyviai, kad jokių konflikto žinių nepasklido į viešūmą. 2007 metų gruodį, Ze'ev Drori buvo paskirtas kaip Ceo ir atsakingas už Tesla Motors. Elon Musk sekėsi žymiai geriau su Ze'ev Drori.
   
  Prie krizės ribos, Elon Musk sparčiai ir efektyviai mažino išlaidas, personalą, pareikalavo mažesnių kainų iš detalių tiekėjų ir uždarė keletą ofisų, dėl to Tesla Roadster išvydo pasaulį jau 2008 metais.
   
  Jo pačiu sunkiausiu gyvenimo momentu 2008 metais Elon Musk išsiskyrė su savo žmona, kuri teigė, kad jai vyras mažai skiria demėsio ir pasidarė tikras tyronas. Kad išsaugotų Tesla Motors, pasiimė $120 milijonų iš EverDream kompanijos kurios buvo pagrindinis akcininkas. Jis investavo savo paskutinius 20 milijonų į Tesla Motors, pardavė savo mėgstamiausią Mclaren F1 ir pagaliau išsaugojo kompanija nuo bankroto.
   
  Netrukus viskas ėjosi lengviau kas buvo ypač išskirtina palyginus su tradicinėms automobilių industrijomis. Vokiečių tarptautinė mašinų gamybos korporacija Daimler investavo 50 milijonų į Tesla Motors ir Amerikos energijos departamentas, kaip novatoriškai transporto kompanijai sumažino palūkanas. Vėliau skeptikai kritikavo valdžia dėl jų nuosprendžio paremti Tesla Motors, kurių produktas buvo koncentruotas įpatingai turtingiems žmonėms.
   


  Elektrinė mašina asocijuodavosi su kažkuo lėtu ir gremėzdišku, bet Tesla Motors atveju taip nėra. Tesla elektrinės mašinos yra greitos ir panašių galimybių į prabangiausias sportines mašinas. Tačiau yra planų sukurti labiau paprastesnius ir labiau prieinamus modelius. Tesla Motors inžinieriai taip pat bendradarbiauja su Toyota ir Daimler.
   
  Mašinos vadinamos hybridinėmis iš šių išvardintų kompanijų su elektriniu motoru ir vidaus degimo varikliu, naudoja Tesla Motors technologiją. 2007 metais General Motors generalinis direktorius Bob Lutz pavadino Tesla Motors pagrindine priežastimi pradėti kūrimą elektrinės mašinos Chevy Volt.
   Birželio 29 dieną 2010 metais, Tesla Motors pradėjo savo viešą akcijų platinimą. Tai buvo antroji mašinų gamybos kompanija (po Ford) Amerikos istorijoje kuri įvedė viešų akcijų pirkimą. Nepaisant to, kad buvo nepelninga pirmuosius dešimtį metų, buvo patalpinta į NASDAQ už 17$ per akciją ir pritraukė daugiau nei $225 milijonų investicijų. Tai buvo tikrai geriausias laikotarpis įvesti viešąsias akcijas. Vasario 5 2015 viena Tesla Motors bendrovės akcija kainavo $220.99 ir bendras rinkos kapitalas pasiekė $27.44 billion, Elon Musk priklauso 30% Tesla Motors kapitalo.
   
  Pagrindinė Tesla Motors finansinės sėkmės priežastis tapo sedanas Tesla Model S, su baterija kuri palaiko komfortinį vairavimą 426km kilometrus. Model S produkcija prasidėjo birželio mėnesį 2012 su pradine kaina $69,900 dolerių ir buvo reitinguota 99 taškais iš 100 pagal vartotojų įvertinimą.
   
  Per Modelio S prezentaciją Elon Musk kategoriškai pareiškė, kad per dvidešimt metų, daugiau negu puse pagamintų mašinų bus elektrinės. Jis net buvo pasiruošes lažintis dėl to. Dabar net optimistiškiausi analyzuotojai pareiškia, kad Elon Musk prognozės negali būti realizuotos. Tačiau tai negązdina Tesla Motors įkūrėjo.
   
  Elon Musk tiki, kad pasaulis pasidarė priklausomas nuo degalų. Ši priklausomybė veda prie klimato kaitos ir tarptautinės įtampos. Atsisąkymas vidaus degimo variklių ir pakeičiant į elektrinius gali padaryti skirtumą. Todėl Elonui Musk tai nėra paprastas verslas.
   
  Elon Musk sudaro sutartį su New York Times redaktoriais dėl Modelio S. Verta pamynėti, kad šių viešų reklamų triukų rezultatas per pirmąjį 2013 metų pusmetį buvo daugiau nei 10,500 Modelio S pardavimų.
   
  http://www.ainas.lt/wp-content/uploads/2015/05/elon-musk-biografija4.jpg
  Tesla Model S
  Spalio 9 dieną 2014 metais Tesla Motors komanda išleido S85D ir P85D Modelius. Tai buvo pirmoji elektrinė mašina su dvigubu varikliu.Model S P85В tūrėjo 691 arklio jėgų variklį ir neitikėtinai greitą išsibegėjimą: 97 kilometrų per valandą greitį po trejų sekundžių. Papildomai yra paruošta įdiegti revoliucinę automatinio vairąvimo sistemą, priekį ir galą matančios kameros, radaras ir 360 laipsnių jutimo davikliai, kurie aktyviai skanuoja aplinkui važiuojantį srautą. Su įjungtą autopilotavimo sistema, Modelis S gali automatiškai keisti juostas, atpažinti ir praleisti pėsčiuosius,išvengti susidūrimų ir net nuskaityti greičio ribojimo ženklus, nustatant ribotą greitį. Naujajam S Modeliui pailgino baterijos trukmę. Kaina prasideda nuo $79,900. 2014 metais vasario mėnesį,Tesla Modelis S, pagal vartotojų atsiliepimus įvertinta, kaip geriausia mašina pasaulyje.
   
  Neužilgo bus atskleistas Tesla Modelis X, kuris planuojamas būti išleistas į rinką ankstyvais 2016 metais. Elon Musk planuoja apkloti Ameriką, Europą ir Aziją su Superpakrovimo stotymis. Nuo 2015 metų Vasario 11 dienos, pasaulyje jau buvo 377 superpakrovimo stočių su 2,030 Superpakrovėjų pasaulyje.
   
  Solar City
   
  SolarCity korporacija yra elektros tiekėjas turintis būstines amerikos miestose: San Mateo, Kalifornijoje. Solarcity įkūrėjai yra du pusbroliai Lyndon ir per Peter Rive. Elon Musk yra kompanijos akcininkas. 2003 metais, investavo $10 milijonų į SolarCity.
   
  SolarCity tiekia elektrą namam, verslam ir valdžiai. Kompanija teikia keletą programų namų savininkams: "MyPower" paskolos programa, Solar nuomos ir Solar power mokėjimo sutartis.
   
  2008 metais Gegužės mėnesį kompanija sukūrė saulės energijos sistemą bendrovei British Motors ir Ebay, kad aprūpinti serverių būstinę.
   
  2015 metais sausio 15 dieną, SolarCity susijungė su Credit Suisse, kad sukurti naują saulės energijos finansavimo įrenginį verta $200 milijonų. Šis kredito įrenginys yra paskirtas kientams investuojantiems į saulės energiją per SolarCity "MyPower" programą. Šis elektros planas leido klientams nusipirkti savo saulės energijos sistemą, kad mokėti mažiau už elektrą.
   
  SolarCity kūrimo sąlygos yra ekonomiškai efektyvios, nekenksmingos aplinkai ir visiškai sutampa su Elon Musk principais. Kompanija tiekia saulės energiją superpakrovimo stotims Tesla Motors kompanijai.
   
  Lyderiavimas industrijoje neapsaugojo SolarCity nuo kritikos. Kai kurie skeptikai teigė, kad saulės energija niekada nevirs į efektyvaus verslo modelį ir atsižvelgiant į faktą, kad konkūrencija per didelė industrijoje, tai tūrėtų būti sunkus iššūkis palaikyti kompanija pirmaujančiose pozicijose. Vis dėl to 2012 metais gruodžio 10 dieną, nuo tada kai SolarCity įšleido viešąsias akcijas ir akcijų vertė nuo 8$ dolerių 2015 metais pakilo iki 57$ o bendras kapitalas siekė 5 bilijonus. Dabar Elon Musk priklauso 25% procentai SolarCity akcijų.
   
  Analitikai teigia, kad jo pasitikėjimas kompanijų perspektyvomis yra pagrindinė jo fenomeninės sėkmės priežastis. Wallstreet bendruomenė net sugalvojo terminą šiam fenomenui: Musk Efektas :)
   
  Space X
   
  Elon Musk pradėjo galvoti apie kosmoso tyrimui skirtas technologijas.Jis buvo inspiruotas ambicingos idėjos sumąžinti kosmoso transportacijos kainą, kad leisti žmonėms kolonizuotis Marse. Space X įkurtas 2002 ir jo būstinė yra Kalifornijoje, Hawthorne miestelyje.
   
  Elon Musk buvo sužavėtas galimybė kolonizuoti Marsą ir sukurti Marso Oazę.Tikslas šio projekto sukurti automatizuotus šiltnamius, kurie ateityje būtų pamatas savarankiškai ekosistemai. Pagrindinė problema buvo milžiniška šiltnamių transportacijos kaina. Elon Musk mąstė apie paleidimo raketų pirkimą iš Rusijos federacijos ir kalbėjo apie tai su Rusijos valdžia, bet nusprendė nedaryti sandorio su jais. Vėliau Elon Musk šovė įdėja sukurti savo paties daugkartinio naudojimo paleidimo raketą ir erdvėlaivius.
   
  2006 metų kovo mėnesį Elon Musk investavo daugiau nei $100 milijonų į SpaceX. Paleidimo variklio kaina svyravo nuo $15 milijonų Rusijos federacijoje iki $65 milijonų Amerikoje ir verslininkui tai atrodė per daug. Jis paskaičiavo, kad visos dalys reikalingos sukonstruoti paleidimo varikli yra tik 2% kainos, užkeltos Amerikoje. Šis faktas piktino Elon Musk. Problema kurią jis matė, tai kosmoso industrijos biurokratizacija, žemas konkurencingumas didelių korporacijų ir jų lobizmo pastangas užkirsti kelią atsirasti naujiems rinkos dalyviams.
   


  Jei kas nors yra suinteresuotas kosmoso saulės energija, tai
  turiu būti aš. - Elon Musk
   Elon Musk buvo įsitikinęs, kad kosmoso variklių kūrimas ir erdvėlaivių paleidimo kaina gali būti sumąžinta dešimteriopai. Iš pradžių jam reikėjo iš naujo perbrėžti pagrindinį kosmoso skrydžių tikslą. Pagrindinė SpaceX misija ne siuntos nugabenimas į orbitą, bet kolonizavimas kitų planetų kaip Marso ir Elon Musk nori tai daryti efektyviai. 2008 metais rugpjūčio mėnesį vienas žmogus investavo stambią sumą ir SpaceX surinko
  $50 milijonų.Dabar po visų investicijų Elon Musk priklauso 66% procentai SpaceX akcijų.
   
  SpaceX pradėjo dirbti su Falcon 1 paleidimo sistema 2002 metais.Prireikė ketverių metų ir šimtų milijonų investicijų, sukūrimui. per 2006 ir 2015 tokios kompanijos kaip DARPA, NASA.. Buvo suinteresuotos SpaceX projektu ir paleido keletą Falcon 1 testavimo
  raketų.
   
  2006-2008 pirmieji trys skrydžiai nepavyko. Rūgsėjo 28 dieną 2008 metais per 4 paleidimą Falcon 1 pasiekė orbitą. Nasa susidomėjo pasiekimais ir pasirašė 1.6 bilijonų kontraktą amerikiečių išskraidinimui į orbitą su SpaceX. Spalio mėnesį 2012 metais, SpaceX sukūre keletą rūšių kosmoso variklių: Kestrel, Merlin 1 ir Draco ir be jokios valstybės paramos.
   
  Visi lyg šiol Space X pasiekimai yra tik pradžia jo didžiajai svajonei - Marso ekspedicijai. SpaceX yra Marso kolonicacijos raketos kūrime, Taip pat dirba su kitais projektais kurie bus naudojami transportuoti žmones iš žemės į Marsą.
   
  Grassphopper ir Falcon 1 yra eksperimentinės paleidimo raketos kurios gali nusileisti vertikaliai. Sausio 10 dieną 2015 metais pirmasis bandymas nusileisti žemėje nepavyko - nusileido per šiurkščiai. Nepaisant to Space X komandai pavyko padaryti sunkesnį manevrą ir nusileisti ant jūros platformos Floridos pakrantėja.
   
  Vasario 12, 2015 Falcon 9 sėkmingai transportavo klimato observatorijos satelitą, satelitas buvo sukurtas, kad atpažinti ir informuoti apie saulės elektromagnetinių bangų spinduliavimą.
   
  Neitikėtinas Elon Musk gyvenimas yra nuostabus pavyzdys vyruko kuris įgyvendino savo vaikystės svajonę, Marso kolonizacija greitai taps realybe, ačiū už SpaceX išradimus kosmoso industrijoje.
   
  Hyperloop
   
  Elon Musk yra reiklus perfekcionistas ir išradėjas technologijų industrijoje. Jo išsilavinimas savo srityse, fizikoje ir ekonomikoje leidžia jam matyti tiesą ir atskirti ją nuo spekuliacinių prognozių. Jis mąsto plačiai. Sumanus pavyzdys būtų 5 jo projektas Hyperloop.
   
  Rugpjūčio 12, 2013, Elon Musk pasidalino 58 puslapių Hyperlopp prezentacija, kuri atskleidė Hyperloop struktūra ir funkcijas. Hyperloop yra saulės energijos transportacijos sistema, kuri tūrėtų atgabenti žmonės nuo Los Angelo iki San Francisco, per 30 minučių ir įveikti 614 kilometrų distanciją.Hyperloop kuriama remiantis magnetinės levitacijos technologija pritaikyta traukiniams.Elektromagnetinis impulsas ir mažas oro spaudimas leidžia išvystyti didesnį greitį negu bet kuri kita transportacijos priemonė žemėje.
   
  Hyperloop bus du kartus greitesnis už lėktuvą ir nebus limituotast bet kokiam grafikui. Elon Musk nori pasidalinti Hyperloop konceptu su Amerikos prezidentu Barack Obama, kaip sukurti šią efektyvią transportavimo priemone artimoje ateityje. Elon Musk mąno, kad Hyperloop gali būti geresnė alternatyva negu valstybės planas pastatyti didelio greitkelio geležinkelį tarp San Francisco ir Los Angelo, kuris kainuos daugiau nei $70 bilijonų. Jo nuomone išleisti tiek daug į tokį lėtą transportacijos metoda yra neteisinga.
   
  Hyperloop transportacijos sistemą sudaro plieno vamzdžiai. Tie Vamzdžiai bus sumontuoti ant stulpelių ir kapsulės viduje leis pasiekti 1287 kilometrų per valandą greitį. Hyperloop transportacijos sistema bus padaryta su saulės kolektoriais visame kelyje. SolarCity prisidės prie saulės kolektorių kūrimo.
   
  Viena kapsule galės sutalpinti iki 28 keleivių. Pradinis kapsules išsibegėjimas bus panašus į lektuvo. Bus 70 kapsulių tame pačiam maršrute su minimaliu 30 sekundžių laukimo intervalu. Investicijų atsipirkimo laikotarpis 20 metų, jei vieno bilieto kaina 20$ dolerių ir metinis transportuotų keleivių skaičius pasiekia septynis su puse milijono.
   
  Pirmoji Hyperloop transportacijos sistema planuota sukurti prie kalifornijos tarpmiestinio greitkelio 5. Elon Musk keleiviam pažada aukštą apsaugą. Projekto inžinieriai jau pastatė apsaugas, kad sumąžinti žemės drebėjimų riziką.
   
  Hyperloop bus nuostabus transportacijos būdas didesniem miestam įsikūrusiem toliau nei 1500km kilometų nuo vienas kito.
   
  Elon Musk Hyperloop projektą padarė viešai prieinama, leidžiantį kiekvienam patobūlinti esamą versiją. Kaip Elon Musk sakė, jis nebijo ko nors prarasti finansiškai su Hyperloop, tiesiog būtų nuostabu sukurti naują transportacijos būdą.
   


  Manau labai svarbu, kai kasnors turi gerą širdį. - Elon Musk
   Sausio 15, 2015 metais Elon Musk per savo kalbą minint Teksaso transporto forumo dešimties 10 metų metines pareiškė, kad pirmoji Hyperloop testąvimo versija bus teksase, o ilgis sieks 8km kilometrus.
   
  Vasario 26, 2015, Hyperloop Transportavimo technologijos pasirašė sutartį pradėti pirmosios testavimo trasos kūrimą 2016 metais ir baigti konstrukciją 2019 metais
   
  Elon Musk mėgstamų knygų sąrašas
   
  Per vieną iš savo interviu Elon Musk pareiškė, kad jis mėgsta
  fantastines knygas ir žymių žmonių biografijas:
  "Benjamin Franklin: An American Life" by Walter Isaacson, "Tesla: Inventor of the Electrical Age" by B. Carlson, "Structures: Or Why Things Don't Fall Down" by J.E. Gordon .Taip pat dievina Dale Carnegie knygas ir žinoma daugybė inžinerijos, dizaino, verslo ir fizikos.
   
  Elon Musk yra 21 amžiaus išradėjas, kuris įgyvendina fantastiškiausias idėjas. Ačiū Elon Musk už jo atkaklumą, sunkų darbą ir žinoma ačiū už jo absoliutų pasitikėjimą savo projektuose. Tikiuosi, kad jūs mėgavotės
  tyrinėjant Elon Musk biografiją ir sėkmės istoriją, o ji jus
  įkvėpė naujiems atradimams
   
   
  Skaityk, tobulėk ir būtinai sugrįžk, įdomiausios pasaulio naujienos ir straipsniai tau - Ainas.lt
  --->Spausk ir skaityk daugiau<---
  Prašau atsidėkodami paspauskite Facebook like mygtuką,- Ainas.lt puslapyje, kai surinksiu pirmuosius 100 like pasidalinsiu straipsniu apie genijų sukūrusį daugiausiai išradimų.

  http://www.ainas.lt/sekmes-istorijos/elon-musk-biografija-sekmes-istorija/
 16. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į zawe Blogos žinios užsipirkusiems netikrų "like"   
  Šiandien visi Facebook puslapių administratoriai pamatė žinutę:
  "We’ve recently updated the way we measure how many people like your Page. Pages may see a decrease in likes after March 12, when we removed likes from inactive Facebook accounts."
   
  Pastaruoju metu vykęs netikrų anketų blokavimas ir valymas perėjo į kitą etapą - ištrinami visi netikrų anketų "like" paspaudimai. Taigi jau visai netrukus, daugelis puslapių užsipirkę netikrus paspaudimus gali pamatyti perpus sumažėjusius puslapio fanų skaičiukus.
   
  Džiugu! :)

 17. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į DmitrijusB Kino sale   
  Reikia daryti taip: 1dieni - kinosale, 2dieni - biliardas, 3dieni - stalo tenisas, 6dieni, aisku, sokiai, ir t.t.
 18. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į tadasblindakietas Sveiki . Prisistato naujas komandos narys Arminas :)   
  Sveiki dar karta. As Arminas, man 25 metai.Nors mokiausi vienoje geriausiu gimnaziju,o po to ir gerame universitete,dalyvavau daug olimpiadu,bet... bet pasirinkau kita kelia. Nesididziuoju juo ir prisiemu visa atsakomybe uz jo pasirinkima, bet slepti taip pat negaliu,esu atviras zmogus. Teko gyventi nusikalteliu pasaulyje,o tris menesius praleisti kitos salies ikalinimo istaigoje. Stovejau vietoje, isvis netobulejau. Bet pagaliau nusprendziau keistis. Dabar persikeliau i Ispanija,kiekviena diena daug skaitau,mokausi ispanu, tobulinu anglu kalba,sportuoju ir ieskau saves . Visada buvau geros sirdies ir pagaliau nebereikia griauztis,del daromu darbu. Pagaliau tapau laimingas. Taigi,jei kartais Ispanijoje reiktu talentingo, daug dirbancio,drasaus ir nebijancio atsakomybes zmogaus,as lauksiu jusu pasiulymu. Aciu uz sugaista laika.
  P.S. sorry ,kad rasiau be lt raidyno.
 19. Patinka
  Hellaflushas gavo reakciją nuo biagle SEB kortelės blokavimas internetu   
  Nemanau, kalbejau su SEB'u tai blokavimas kainuoja dar.
 20. Patinka
  Hellaflushas gavo reakciją nuo Raym Siuntų sekimo sistema - Ką manot?   
  Labai patogu, tikrai patiko, naudosiu.
 21. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Popse Crash Time 2 Free steam   
  FREE Steam key for Crash Time 2
  http://www.vg247.com/2014/10/08/free-pc-games-1-million-giveaway/
 22. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Raym Siuntų sekimo sistema - Ką manot?   
  http://www.packpin.com/assets/images/logo.png
   
  Sveiki,
   
  paleidom siuntų sekimo sistemos Packpin.com beta versiją. Gal turit kokių pastebėjimų ar pasiūlymų? Būtume labai dėkingi:)
   
  Čia yra keli siuntų kodai, jei kartais savo neturėtumėt:
  Lietuvos paštas: RN010262332LT
  LP Express: CC800056479LT
  DPD: http://www.packpin.com/track/dpd/15504100705087
  Galit sekti ir China Post
   
  Daugiau apie Packpin
 23. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į kawasaki Dėžė pilna "gadžetų"   
  vyriskinis rinkinys: reples, WD-40, lipni juosta [melyna butinai] :D
 24. Patinka
  Hellaflushas gavo reakciją nuo Bamber kiauletaupykle.lt - sukčiai - kitaip nepavadinsi   
  Smagu, kad kazkas siekia teisybes Lietuvoje kuri turi buti. Man toks noras irgi labai daznai ateina ;D
 25. Patinka
  Hellaflushas sureagavo į Tmaster Seb bankas rezervuotos lesos   
  Man atrodo savitarnoje yra mygtukas, kad paslepti rezervuotas sumas, ir tu tiesiog rezervu nematysi. Man atrodo kad tas mygtukas sukurtas seip is idejos nebuvo, nes tokiu paranojiku pasitaiko ir daugiau
×
×
 • Sukurti naują...