Pereiti prie turinio

Florius

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  725
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  98%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo Impaler Trumpa kelionė į Varšuvą   
  7 mėn. Pavėlavai su rekomendacijomis 😂 
  o šiaip viska ka norejau aplankyti nereikejo, nei auto. Labai patiko isvystyta gelezinkeliu infrastruktura. Uz 2-3e vaziuok kur nori. Stociu daug. Mieste imi paspirtuka, kuris kainuoja irgi centus, vaziuoji ir spoksai i viska. 
 2. Patinka
  Florius sureagavo į jkacinskas Automobilis lizingu   
  Neseniai išsimokėjau lizingą ir ėmiau naują. Tai 2017m gavau 2,35%, o dabar 2,39%.
  Principas - kaip su NT. Į visus verta kreiptis. Kalbant apie dabartinį lizingą, tai kreipiausi į swed, seb, citadelę, šiaulių. Swed jau pradžioj kalbėjo apie 2,3%, tai į kitus bankus tiesiog skambinau ir iškart klausiau, kokia apatinė riba, tai visuose kituose ji buvo nuo maždaug 2,7%. Tai nebuvo sunku pasirinkti.
  Beje, patys salonai būna informuoja apie akcijas palūkanoms, kai turi kažkokį bendrą pasiūlymą su tam tikrais bankais. Swed geras sąlygas siūlo aplinkai draugiškiems automobiliams, berods apie 1,6%. Žodžiu, reikia klausti visur ir rinktis geriausią variantą.
 3. Gera idėja
  Florius sureagavo į nix Trumpa kelionė į Varšuvą   
  Ziurekis kazko panasaus i citybee. Kiekvienas euro miestas turi analoga.
 4. Patinka
  Florius sureagavo į Loganas Mini atnaujinimai (2019, Gruodis)   
  Naujausių forumo atnaujinimų suvestinė:
   

  Prieš kurį laiką sutvarkėme jog forumo el. laiškai į Gmail ateitų laiku (kartais vėluodavo). Forumo RSS Feed vėl veikia. Profiliai mobiliojoje versijoje vėl matomi, tad tie kas naudojasi šia versija galės patogiai naršyti. Forumo svečiai nuo šiol matys tiek paveikslėlius, tiek narių slapyvardžius, tiek nuorodas. Tad forumo naujokams nekils keblumų skaitant forumo turinį.
   
  Jei norite pranešti kažką ką reikia būtinai atnaujinti (bugus/errorus) - sukurkite pagalbos bilietą. :)
 5. Patinka
  Florius sureagavo į lasickui Kur dingo Uždarbio meeto tema?   
  Karočia. Tai gausim alaus in3,14st su žymiais žmonėm ar ne?
 6. Patinka
  Florius sureagavo į blessed 7€/£ uždarbis su Verse per kelias minutes   
  Verse programėlė šiuo metu duoda 7€/£ bonusą. Galioja tik iki 20 dienos. Viskas labai paprasta, pora minučių darbo.
   
  Ką domina, susisiekit į PM, pakviesiu ir paaiškinsiu kaip viskas veikia.
   
  Vietų kiekis ribotas.
 7. Patinka
  Florius sureagavo į As Justas Kartingai   
  Tekę prieš 6-7 metus dar būnant studentu JAV prie kartingų dirbt. Ten toks "family recreation center The Track" buvo, o jo pagrindas - kelios kartingų trasos. Truputį papasakosiu, gal kils idėjų: viena trasa, spėju betonuota. Ten pakilimai keli, keli nusileidimai. Nieko įspūdingo labai ir extreme, tačiau kas įdomu - joje važiuoja tiek vienviečiai, tiek dviviečiai kartingai. Į ją leisdavom vaikus pagal ūgį pamatavę (svarbu, kad pedalus siektų) ir tėvus su vaikais (tėvas ar mama vairuoja, o vos kelių metų vaikas šalia sėdi). Trasa tikrai negreita, nors teko matyt kai viena moteriškė dantį sugebėjo pamest visu greičiu į tvorelę atsitrenkus. Vienu metu važiuodavo apie 20 kartingų.
  Kita trasa - "slick track". Nedidukė trasa, kurioj jau galingesni kartingai, o kad išeitų padriftint - "baby powder" papildavom laiks nuo laiko. Čia leisdavom tik jau kas ID turi, t.y. nuo 16. Ir čia vienu metu važiuodavo tik iki 4 ar 6 kartingų.
  Įdomiausia trasa - "Wood Willy"
  Iš medžio ir metalo konstrukcijų pagaminta trasa. Betonas tik nedidelėj daly trasos. Visa esmė - du bokštai, t.y. sraigtu kyli iki kokio 4 aukšto, tada tiesioji, kurioj pervažiuoji į kitą bokšta, galiausiai kitam bokšte jau sraigtu leidiesi žemyn. Taip pat buvo ūgio apribojimai. Kartingai tiek vienviečiai, tiek dviviečiai. Dviviečius vyresnis turėdavo vairuot. Vienu metu važiuodavo iki 30 kartingų. Daugumoj trasų kartingų net negesindavom - ateini nuo ryto, visus užkuri, paskui vakare visus užgesini. Srautai vasarą buvo tokie, kad vakarais susidarydavo eilės 100 - 200 žmonių, kad šia trasa pravažiuot. Leisdavom dar vieną srautą kartingų kokių 20, pirmajam srautui vos spėjus grįžt ir dar net žmonių iš jo neišlaipinę.Dar buvo vaikam specialiai, iki kokių 6 metų trasa su mažais kartingiukais. Ji labai maža, bet tėvai mėgdavo savo vaikus atvest.
  Didesnėse trasose dirbdavo po būrelį žmonių: žmonių įleidimui į trasą, pagalbai susodint ir diržus užsisegt, avarijas taisyt (kartingai atgal nevažiuoja, o jiem lipt išlipt perdaug pavojinga užsimetus), suvaryt visus į vietą pasibaigus laikui ir padėt diržus atsisegiot.
 8. Patinka
  Florius sureagavo į Gudruolis Kiek kainuoja sukurti E-shopą?   
  Kiek kainuoja automobilis? Nu ziurint kokio tau reikia...
 9. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo Auksinis Kaip nugalėti tinginį ir pradėti sportuoti?   
  Apie ta pacia namu sale, tai nepritariu, kad namuose sportuot blogai. Esu isirenges sporto sale namuose, stangine, hanteliai, vienas rimtas hammer treniruoklis daugiafunkcinis, didelis veidrodis ir pilna motyvuojanciu paveikslu, asmeniskai man, tai zymiai geriau sportuot namie dabar negu sporto klube, aisku, ten pasirinkimu butu daugiau , bet nesiekiant aukstumu uztenka ir namie, faktas kas mane motyvavo sportuot, kad i sale investavau beveik 1000euru, tai dabar visada pagalvoju , kad REIKIA, tiek pinigu, o ir rezultatu norisi, o siaip jei sugebi pora dienu tik pasportuot , tai tik taip ir nori sportuot. Tuoj vasara, nesistebek, kai draugai bus platesniais peciais uz tave :)
 10. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo Tomas_klp Kur ieškote naujų kriptovaliutų?   
  https://kriptovaliutos.org/
 11. Patinka
  Florius sureagavo į Kushvid Koso sala, Graikija (Kos island, Greece)   
  Nors už keletos mėnesių jau bus kaip metai po šios kelionės, tačiau geriau vėliau nei niekad, gal kam pravers, o ir pačiam buvo smagu rašyt bei prisiminti viską :)
   
  Ši kelionė nebuvo planuota. Tiesiog, vieno eilinio šeštadienio paryčiais (apie 3val. ryto) scrollinu per FB ir pamatau pasiūlymą vykti į Koso salą už 95 eur žmogui, pirmyn ir atgal. Pasakau apie tai draugui, kiurksančiam kitam kambario gale... Ir štai jau po pusvalandžio mes perkam bilietus, sulakstę iki naktį dirbančio bankomato ir įnešę grynųjų pinigų į sąskaitą tam, kad nusipirkti bilietus 05.12 – 05.19 dienom.
  Ieškojau internete gidų apie šią salą, kad atvykus nesiblaškyt ir iš anksto žinot ką aplankyt, kokios ten kainos ir t.t. Tačiau pa‘googlinus internete lietuviškai/angliškai/ispaniškai galiausiai supratau, kad teks daug ką tyrinėt pačiam ir išsiaiškinti jau esant vietoj, nes gidai gana „sausi“. Naktį prieš kelionę prisiminėm, kad reikės kažkur apsistoti. Tuomet per Booking‘ą užsisakėm Oscar‘s Hotel kambarį dviems, savaitei už 150 eur su pusryčiais (75eur žmogui). Nuotraukose matėsi paprastas, bet tvarkingas kambarys. Prabangaus mums ir nereikėjo, nes norėjom apkeliauti visą salą ir grįžt į viešbutį tik nusipraust ir pernakvot. Galiausiai, juk ne kambary sėdėt skrendam. Besirenkant kriterijus buvo - kaina ir WiFI.
  Taigi, gegužės 12d., apie 12 val. pradėjau krautis lagaminą, o 15‘35 pakilo lėktuvas, kuriame aš mąsčiau ar nieko svarbaus nepalikau namuose... Nusileidom po 3 valandų Koso saloje, Graikijoj (laiko juosta ta pati kaip ir pas mus). Išėjus iš oro uosto, kairiam jos krašte radom autobusų stotelę. Kelionė autobusu iš oro uosto į Kos'o miestą kainuoja 3,2 eur, o taksi 35 eur, tad nusprendėm palaukti autobuso, juk laiko turėjom sočiai.
   

   
  Po gero pusvalandžio atvažiavo autobusas, kuriame susimokėjom grynais. Važiavom per Mastichari, Marmari, Tigkaki ir galiausiai pasiekėm Kos‘ą. Nuo stotelės iki Oscar hotel pėsčiomis apie 5 min kelio.
   
  Keli dalykai apie Koso salą. Mieste beveik visur vienpusis eismas. Drįsčiau teigti, kad eisme dalyvauja daugiau motorolerių nei automobilių. Visi važinėja be šalmų (pareigūnai nieko nesako, taip priimta). Visi rūko patalpose, nesvarbu ar tai parduotuvė, restoranas ar viešbučio priimamasis. Dauguma (net vyresnio amžiaus žmonės) kalba angliškai. Praktiškai kiekviena kavinė/baras turi WiFi. Siūlyčiau nepalikti atidarytų langų, kad nepriskristu uodų. Taip pat žmonės patarė vengti gerti vandenį iš čiaupo, geriau pirktis.
   
  VIEŠBUTIS
  Jį pasiekus mus pasitiko malonus vyriškis kuris padavė raktus nuo mūsų kambario. Kaip už 75eur/asm savaitei tikėjausi kažko baisaus, bekilant į trečią aukštą jau juokavom apie tai, kad miegosim ant šieno kupetų šalia karvelių, tačiau atidarius durys likom maloniai nustebinti. Erdvus kambarys 3 patalpų, Vienam kambariuke tualetas ir dušo kabina, toliau paėjus didelė svetainė su dvejom gana patogiom lovom bei dešiniau virtuvėlė. Kambaris taip pat turėjo kondicionerių, Tv, dideli balkoną bei gerą WiFi signalą – už tokia kaina tikrai patenkino visus lūkesčius. Be to yra didelis baseinas ( kuri prileido paskutinę mūsų viešnagės dieną).
      
  Pusryčiai švediško stalo principo, pirmame aukšte ant ilgo stalo kas rytą tarp 8-10 val išdėliojamos lėkštes su kumpiu, sūriu, graikišku jogurtu, medumi, vaisiais, sausainiais, bandelėms, marmeladu, šviežia duona, kava, sultymis ir t.t..
   

   
  TRANSPORTAS
  Vienareikšmiškai siūlau imti motorinę transporto priemonę, jei norit apkeliauti salą, ( su dviračiu nuvargsit), o autobusu ir pėsčiomis bus sugaišta daug brangaus laiko, o juk atostogų laikas dažniausiai suskaičiuotas.
  Perėjus per keletą nuomos punktų nusprendėm nuomotis motorolerius pas vyrukus esančius visai šalia viešbučio nes visur kitur už paros nuoma norėjo 15 eur, o su šiais pavyko nusiderėt iki 10 eur/para, be to ir motoroleriai buvo geresni nei kitur bei aušinami skysčiu, kas mums buvo aktualu, nes žinojom, kad naudosim praktiškai visą dieną. Išsinuomavom kiekvienas po Malagutti ( lyg f12 modelis) 6 dienom. Benziną pylėmės degalinėse, o jo kaina tuo metu buvo 1.55 eur/l ( išnaudojau 1,5 bako per visą laiką)
   
  Gal kam svarbu tai nuomos punktas:
  MOTO HOLIDAYS, DIMITRIOS PITSIS. 21, Meg Alexandrou str. TEL: 0030 / 22420 20156
   
  P.S. Nusprendėm nuomotis motorolerius, nes:
  Automobiliui išsinuomot reikia24 metų.
  Pigesni nei keturačiai ar bagiai (nuo 30eur para už silpniausia keturatį).
  Mažos kuro sanaudos, nebrangi kaina, bei geresnis pravažumas tiek eisme tiek siauromis gatvelemis nei kitų transporto priemonių.
   
  KAINOS
  Iš pradžių kainų skirtumą pastebėjom nes apsipirkinėjom vietinių parduotuvėlėse, na tokiose kaip pas mus vadinam „maisto prekės“ tai ten tarkim coca-colos skardinė buvo 1 eur, 7days‘as 1 eur, Lays traškučiai 1,5 eur, sulčių pakelis 1,3 eur, puses litro buteliukas vandens 0.6 eur . Po to sumąstėm užsukti į parduotuvė AB lietuviškas analogas būtų IKI parduotuvė tai ten kainos praktiškai tokios kaip čia, kai kas galbūt net pigiau coca-cola skardine 0.52 eur, buteliukas vandens 0.2 eur, 7‘days 0.5 eur t.t. Saloj taip pat yra tikrai bent du Carefour ir vienas Lidl.
   

   
  Toliau stengsiuosi rašyti ne savo kelionės dienorašti su patirtais nuotykiais, o tiesiog aprašysiu aplankytas vietas su mano įžvelgtais +/- .
   

   
  1)Roman odeon: Randasi pačiam koso miete, nuošaliau nuo centro. Visą gyvenimą mane žavėjo senovės Graikijos bei Romos kultūros. Ši kelione buvo pirmoji kur galėjau aplankyti tokius senovinius griuvėsius, man įspūdį paliko, draugelis apsižvalgė ir laukė manęs. Pakako vieno aplankymo. (nemokama)
   
  2)Hipokrato medis: Randasi netoliu uosto, prie Narantzia pilies. Mano apsilankymo metu vyko kažkokie restauravimo darbai aplink jį. Platus gražus medis, išsiskiriantis iš kitų tuo, kad randasi vidiniam kiemeli ir pasak legendas po jo sėdėdavo Hipokratas, o šiaip tai medis kaip medis. (nemokama)
   
  3) Narantzia Pilis: Prieš einant į ja pasiskaičiau, kad po rekonstrukcijos labai daug kas pasikeite, daug naujovišku elementu ir, kad nelabai ką ten pamatysi, tad pats užėjau iki kasos, pasižvalgiau ir apsisukau. 4 eur įėjimas.
  Yra dar daug griuvėsiu pačiam mieste, bet kiekvienu šį kartą neaprašysiu.
   
  4) Asklepionas: Toliau nuo pačio koso miesto, patogiai pasiekiama tiek su mašinom tiek dviračiais. Įėjimo kaina 8 eur. Unikali vieta, tačiau net pats Odeonas labiau sužavėjo nei jis, galbūt tikėjausi kažko daugiau... Aš dar vaikščiojau žiūrėjau į tų laikų architektūrą, pastatų išdėstymą, ornamentus. Draugelis vis klausė ar aš čia dar ilgai iki kol rado užsiėmimą, pagauti driežą – dėja nesėkmingai. Likusi laiką kol vaikščiojau glostė katiną. Vieta nesužavėjo. Tiesa – neabejoju, kad einant su gidu į tokią vietą būtų daug įdomiau. Turint laiko ir platesni biudžėtą neaplankyti būtų nuodėme, tačiau esant laiko stokai galima aplenkti, šią vietą, o esant ribotam biudžetui jau geriau prie tu 8 eur už įėjimą pridėt dar 2 eurus ir išsinuomot parai motorolerį arba suvalgyt kokį šviežiai sužvejotos žuvies patiekalą.
   


   
  5)Hipokrato sodas: Buvom privažiavę, tačiau neaplankėm, kadangi gavosi iškart po Asklepiono, o kolega jau prisižiūrėjęs griūvėsiu nebuvo nusiteikęs dar spoksoti į visokius augalus. (lyg nemokamas)
   
  6) Kalnai netoli Askelpiono: Viena iš labiausiai sužavėjusiu vietų. Atsiveria puikus vaizdas į visą Koso miestą, rytinę bei pietinę pakrantę. Kalnai pilni palaidu ožkų, nenustebkit jei ant kelio rasit einanti kokį sausumos vežlį, jų ten pilna. Kalnuose taip pat aptikom driežų bei gąsdinom laukinį kalakutą. Pasiekti galima ir su dviračiu, bet labiau rekomenduoju keturratį arba motorolerį.
   

   
  7)Thermos: Smagi vieta. Palei jūros krantą iškasta bala į kurią Iš žemes gelmių įteka karštas vanduo ( pagal kvapą spėčiau, kad kupinas sieros) ir susimaišo su jūros vandeniu. Jausmas kaip sėdėti kubile. Patys važiavom keletą sykiu. Vykstant su motoroleriais/ keturračiais bus galima nusileisti iki paplūdimio ir iki termų teks paeiti keletą šimtų metrų. Atvykusiems autobusu arba mašina teks leisti nuo kalno žemyn. Aišku gali už 5 eur užsisakyt asiliuką kuris jus nujuodins ir nereikės eiti. Tiek viršuj tiek apačioj yra kavinės. Rekomenduoju atvykti ryte 8-10 val arba vakare/nakti nes diena būna pilna žmonių ir gaunasi „sriuba“.
  SVARBU: Nusiimkit visus metalinius, auksinius, sidabrinius ir kitus papuošalus nes reaguoja su thermos vandeniu ( juodoja ir t.t.) Kol ten buvau mačiau daug nustebusiu veidu žiūrinčiu kas atsitiko jų papuošalams.
   

   
  8)Tigkaki, Dano‘s restoranas. Miestelis įsikūręs palei šiaurinį salos paplūdimį. Vanduo šiek tiek vėsesnis nei pietinėj dalį (kardamena, kefalos). Štai čia keletą kartu valgėm restorane Dano's. Valgėm šviežią žuvį. Už 6.5 eur paprašėm white fish, sardinijų, bei vietinių žuvyčių mix‘a paragavimui. Sekanti kartą už 12 eur užsisakiau lėkštę sardinijų su kažkokia tais didesnę žuvym – taip pat buvo labai skanu. Labai malonus ir šiltas kolektyvas. Savininkas pavalgius vis siūlė kažko išgerti namu sąskaita bei pasižadėjo, kad sekanti kartą atvažiavus vaišins mus dideliu šalto alaus bokalu. Taip pat pavalgius šiame restorane gavome kortelę su kuria galima nemokamai atsigulti ant gultu esančiu paplūdimy. (be jos vienam žmogui kaina 6 eur).
   


   
  9)Mastichari: Miestas įsikūręs už Tigkaki ir Marmari – jame daug nevaikščiojom, apėjom molą.
   
  10) Igroviotopos ežeras - Pagal dauguma aprašų internete čia galima rasti įvairiu rūšių paukščių kaip flamingu ir pan, nes tai jų tarpine stotele migracijos metu. Dėje mes nieko įspūdingo nematėme, tiesiog seklus ežeras ir tiek. (Turbūt populiari lankytina vieta, bet ne Gegužės mėn.)
   
  11) Zia – Aukščiausiai įsikūręs miestelis koso saloje. Į čią atvykome iš Tigkaki, geras vingiuotas kelias kuris kyla į klanus. Atsiveria puiki panorama į visą šiaurinę salos pusę. Gražus, ramus miestelis kuriame yra daug baltų namukų su mėlynais langais ( tokie kokia dažnai vaizduojami nuotraukose, atvirukuose ir t.t. kalbant apie graikijos salas).
   


   
  12)Kelias link kardamenos – Į Kardameną vykome tiesiai iš Zia miestelio. Ilgas vingiuotas keliais kuris driekėsi per kalnus iš šiaurinės į pietinę salos pusę. Važiuojant pravažiavom per Pilį miestelį kuris irgi įsikūręs kalnuose. Manau tikrai geras maršrutas turint laiko nes viso kelio metu lydi puikus kraštovaizdis kurio neįmanoma atsižiūrėt.
   
  13)Kardamena - Miestelis kuris randasi salos pietinėj daly. Jaukus žvejų tipo miestelis su dideliu molu per kuri patogu vaikščioti, uoste sutikom nemažai žvejų, tiek savo laiveliuose tiek žvejojančiu nuo kranto. Patogus paplūdimys. Ilgai čia neužsibuvom, nes jau vakarėjo, o dar norėjom surasti nepertoliausiai esanti Plaka forrest.
   
  14)Plaka miškas – Miškas kuris randasi netoli oro uosto. Pagal kelis rastus aprašymus internete čia turėjom išvysti daugybe povų kurie kartu gyvena su katinais. Iš pradžių nebuvom tikri ar pasirinkom teisingą kelią ir ar niekur nenuklydom, nes žemėlapyje tokios vietos kaip Plaka forrest neradom, tačiau pavažiavus labiau į mišką pasiekėm stovyklavietę kurioje vaikštinėjo povai. Tą vakarą ilgai neužsibuvom, nes pradėjo temti, o ir nieko neturėjom su savim, kad pašerti paukščius, tad grįžome sekančią dieną kadangi gavosi pakeliui vykstant į Kefalos miestelį. Povai nebailus, ima maistą iš rankų, tiesa aš paėmiau batono kurį iš pradžių drąsiai lesė, tačiau draugui atsidarius čipsų pakelį prarado susidomėjimą batonu ir apsuko draugą bandydami išprašyti traškučių. Matyt turistai išlepino paukščius. Tiesa, katinai buvo tik keli, nors pagal aprašymą ten jų turėjo būti šimtai, bet vietoj katinų radome balinių vežlių kurie neatsisakė mano batono.
   

   
  15)Kefalos- Labiausiai į vakarus nutolęs miestelis. Šis miestas mane sužavėjo. Skaidrus, šiltas vanduo, labai smulkių akmenukų paplūdimys. Rytiniam miestelio paplūdimy yra griuvėsiai palei jūrą bei garsioji sala kurioje stūkso viena maža balta bažnytėlė su mėlynais langais. Šiame paplūdimyje apsistojome kiek ilgiau, išsimaudėm, užkandom bei valandėlę pasideginom, bandydami bent šiek tiek išliginti įdegį kuri įgavome dėl maikių. Draugas vis bandė sugauti griuvėsiuose gyvenančius driežus (kaip barzduotosiso agamos tik šiek tiek mažesni ir greitesni), po valandos vargo galiausiai vieną sugavo. P.S. yra patogi aikštelė kur pasistatyt automobilius/motorolerius. Pavažiavus toliau į vakarinę miestelio dalį radome barais nusėta pakrantę kurioje nusprendėm suvalgyti po Gyro ir išgerti kavos prieš ilgą kelione atgal į viešbutį. Tiesa, prieš išvykstant dar pusvalanduką praleidome gaudydami krabus.
      
   
  16) Bar street‘as – Keletą naktų buvau ištemptas iš viešbučio pasilinksminti į miestą. Galiausiai atsidūrėm Bar street‘ę. Tai gatvelė, maždaug 50 m ilgio kurioje įsikūrę dešimtis klubu ir būtent čia vakarais renkasi visi žmonės (ypač jaunimas) norintis pasilinksminti, pašokti, išgerti. Iš pradžių nustebino tai, kad įėjus į šią gatvelę visi iškart tave kalbina, merginos čiumpa už rankos ir tempiasi tave šokti, visi klubai siūlo gėrimus dykai. Taip jie išdirbe sistemą, kad prisiviliot klientus į savo klubą. Tikrai nesumeluosiu pasakydamas, kad tai judriausia miesto vieta nakti. Kai buvome mes, žmonių buvo nemažai, bet pakalbinus dirbančias padavėjus bei merginas ( kurios dirba viliodamos vaikinus, kad užeitu į klubą kuriam dirba) pasakė, kad tai dar tik sezono pradžia ir skaitosi praktiškai tuščia, va nuo birželio vidurio ir rugsėjo šį gatvė naktimis būna sausakimša, praktiškai neina praeiti, o apie įėjimą į klubą laisvai pašokti nesusispaudus net sunku pagalvot. Tiesa apėjom visus klubus, bet galiausiai abu vakarus praleidom Saloon Tex, mūsų nuomone ten grojo geriausia muzika bei dirbo maloniausias kolektyvas. P.S. Visi kviečia sakydami, kad kaip tik dabar gėrimams „happy hour“ (kai kaina tą valandą žemesne nei įprastai). Iš tiesu tęsiasi ne valanda, o visą vakarą, tad nebijokite pakalbinti padavėją, barmeną , kad padarytu gėrimus pigiau, arba 2 už vieno kainą.
   
   
  17) Nysiros ir Kalimnos salos- Tai salos esančios netoli į kurias galima patekti su keltu ( kiek kalbėjom su lietuvių pora jie pataria į ją keltis su motoroleriais, nes bus žymiai patogiau jas apkeliauti). Nysiros sala ypatinga tuo, kad joje yra didelis krateris kurio galima pasivaikščioti ant jo jautiesi tarsi ant „kempinės“, o Kalimnos garsi tuo, kad joje yra daug kempinių ir vietiniai jas „žvejoja“, patiems nepavyko persikelti į nei vieną iš jų tad plačiau papasakot negaliu.
   
  Taigi toks trumpas kelionės aprašymas. Tikiuosi kažkam pagelbės. O kas tingėjo skaityt prašom va vaizdo įrašas :) (vaizdo įrašą rodo tik per PC, dėl panaudotos dainos autorinių teisių nuostatų)
   
  https://www.youtube.com/watch?v=DQyj9QLeGvI
 12. Patinka
  Florius sureagavo į DmitrijusB Sveiki, aš Kristina   
  Šiaurės?
 13. Patinka
  Florius sureagavo į ristinak Sveiki, aš Kristina   
  Sveiki,
   
  Nusprendžiau prisijungti prie uzdarbis.lt, nes ieškau būdų, kaip nepamiršti korėjiečių kalbos :) Korėjoje gyvenau 7 metus ir gan gerai pramokau kalbos - esu dirbusi tekstų vertėja bei esu vertėjavusi gyvai verslo pokalbiuose ir derybose.
   
  Čia taip pat ieškau vertimo darbų - gali būti el. laiškai, nesudėtingi tekstai lietuvių, anglų, rusų ir korėjiečių kalbomis.
  Ačiū :)
   
  P.S. NE balandžio 1 bajeris :D
 14. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo heicmeister 49% įmonės akcijų   
  Ačių ir tau.
 15. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo heicmeister 49% įmonės akcijų   
  Ačių ir tau.
 16. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo heicmeister 49% įmonės akcijų   
  Ačių ir tau.
 17. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo heicmeister 49% įmonės akcijų   
  Ačių ir tau.
 18. Patinka
  Florius gavo reakciją nuo heicmeister 49% įmonės akcijų   
  Ačių ir tau.
 19. Patinka
  Florius sureagavo į knoppkius Šimtatūkstantinis protestas Maskvoje   
  Protestuodami prieš sovietinės armijos veiksmus 1991 sausio 13-tąją Vilniuje, 1991 sausio 20 dieną prie Kremliaus Maskvoje susirinko apie 100 000 žmonių:
   

   
   
  Vieno didžiausių dienraščių pirmasis puslapis skelbė – „Kruvinasis sekmadienis. Režimo nusukaltimai, kurie nepasimiršta“:
   
  http://i.imgur.com/Ei4E0if.jpg
   
   
  Kodėl tuo dalinuosi? Todėl, kad šią, mums visiems svarbią dieną svarbu ne tik prisiminti žuvusiuosius, kovojusius už laisvę, tačiau ir prisiminti, jog privalome laisvę puoselėti bei saugoti kasdien. Tam turime žinoti, jog Rusijoje yra nemažai blaiviai mąstančių žmonių, palaikančių demokratines idėjas ir tautų teisę į laisvę. Privalome su šiais žmonėmis siekti konktaktų, bendravimo, kad prireikus (neduok Die), vėl turėtume ne mažesnį Rusijos žmonių palaikymą.
 20. Patinka
  Florius sureagavo į Justinas244 Sveiki aš Justinas   
  Sveiki esu Justinas. Labai domiuosi programavimu todėl ir užklydau į šį forumą. Man yra 16 metų. Programuoju jau 4 metus ir toliau tai mokaus. Programuoju HTML5, PHP, JavaScript, Paskaliu, C++,CSS. Taip programuoju mikrovaldikli Arduino. Esu ne vien tik programuotojas bet ir užkietėjas elektronikas. Daug skiriu laiko programavimui bet ir stengiuosi konstruoti kažka naujo ir prasmingo. Esu sukonstravęs autonominę žoliapjovę( su arduino mikrovaldikliu). Tai pat mokaus programuoti appsus. Taigi papasakojau viska apie save :D
 21. Patinka
  Florius sureagavo į Loganas Bus sensacingas straipsnis   
  New banner.

 22. Patinka
  Florius sureagavo į Mėgstu Bus sensacingas straipsnis   
  Kam dar klausimų kyla - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1016659991696948&set=t.100000588693716&type=3&theater
 23. Patinka
  Florius sureagavo į eimis50 Fb profilio peržiūrėjimas   
  vistiek ta pana nesilanko tavo profilį, kurią įsižiūrėjai.. Now you can cry in the corner
 24. Patinka
  Florius sureagavo į wicked Fb profilio peržiūrėjimas   
  jap, eik per draugų kompus ir tikrink jų browsing history
 25. Patinka
  Florius sureagavo į north kurį laptopą pasirinkti   
  940mx, kaip ir geresne vaizdo plokste, bet 130 euru tikrai neverta.
  Aplamai siulyciau pasidomet kokius zaidimus ir, kaip juos gali pavilkti sitos GPU manau stipriai nesivilsi.
   
  Pats nesenai ieskojau laptop'o priejau isvada, kad arba pirkt uz ~300 ir naudot darbui, filmams arba tada pirkt jau uz 1000 euru..
×
×
 • Sukurti naują...