Pereiti prie turinio

Peperis

Nariai
 • Pranešimai

  305
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Peperis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1993-12-25

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Muzika, koncertai ir kitokie renginiai, egzotiniai gyvūnai.
 1. Turizmo sekorius šiemet visur smuks, Amerikoj irgi. Kaip žinia beveik visi darbai WT programoje yra turizmo srity, daug kam nereikės darbuotojų tikrai. Taip pat dėl viruso gali kilti didelis nedarbas JAV, todėl, manau, yra tikimybė kad tiek J-1 tiek H2B vizos gali būt atšauktos.
 2. Šiemet įgyjau informatikos inžinerijos bakalaurą VGTU, nebuvau stropus studentas, nieko daug neišmokau, tik kaip suktis išmokau. Prieš mėnesį grįžau iš kelionių, ieškau darbo, kol kas nekaip sekasi, nors ir nežinau, ko tiksliai noriu. Tačiau labai domina šitie kursai. Ar juos baigus galėčiau eit į pokalbius dėl junior data analyst pozicijos?
 3. Kas kas baigėt 2šiuos kursus? Arba šiaip ką nors gero arba blogo žinot ir galit papasakoti? Ar verta? Visgi ne aukštoji mokykla.
 4. Duomenų suvedimo operatorius 0,75 etato prieš mokesčius 550 + premija.
 5. Sveiki. Esu VGTU informacinių sistemų inžinerijos studentas (ne vilnietis) ir vasarą atlikinėsiu profesinę praktiką. Dėl pačio miesto, visai norėčiau Klaipėdoje. Gal galit pareklamuot IT įmonių iš Klaipėdos, jei ten išvis yra kažkas padoraus????? Praktiką atlikt noriu su tinklalapių kūrimu arba duomenų bazėm, apps kūrimu galbūt. Domintų ir kiti variantai. Dėkui
 6. Galiu parekomenduot savo buvusios darbovietės servisą. valetparking.lt . parkavimas kainuoja berods 3eurus parai. Atvažiuoji į PC aišktelę prie oro uosto, ten greit užsipildo lapai (rida, defektai, sumokami pinigai), atiduodami mašinos dokumentai ir rakteliai ir automobilį nuvaro į aikštelę. Kai grįžtat, pasiėmat bagažą, paskambinat ir 5-10 min bėgyje mašina atsiranda toj pačioj PC aikštelėj :) Manau, kad nieko geriau negali būti.. Taip pat galima užsisakyti ir papildomai mašinos plovimą..
 7. Aš biškį nelabai į temą paklausiu. Ar draudimas pinga nuo 5 metų stažo ar nuo 25metų amžiaus?
 8. Na, gal ir neesmė, bet dirbu gerai žinomoje tarptautinėje įmonėje ir darbuotojų gerokai virš 100 Lietuvoj, o ne 2. Tiesiog buvom dviese su tokiom pareigybėm, dabar pakanka laisvai 1, todėl ir galvoja ką su manim daryt.. :)
 9. 3 mėnesiai. Bet pareigas keičia dėl to, kad ankstesnių tiesiog jiems nebereikia. Apmažėjo ten darbo labai stipriai, tai lieka ten tik vienas žmogus. Buvom dviese.
 10. Dirbu šioje darbovietėje jau pustrečio mėnesio, bet darbdavys nori pakeisti ir pareigybes ir darbo valandas, kurios man netinka. Ar man nesutikus ir neradus kompromiso su darbdaviu, privalėčiau išdirbti dvi savaites(kaip įstatymai numato, išeinant iš darbo savo noru)?ar jei netinka man darbo valandos, nesutinku keist darbo sutarties, nerandam kompromiso, mane darbdavys laisvai turi išleist ir dar sumokėt kažkokią kompensaciją?
 11. Kambarioko brolis studijavo VGTU bakalaurą, po to magistrą. Bakalauro studijas baigė vidurkiu apie 8. Įstojo į magistrą čia vienas iš ŠU, kuris gyrėsi kaip ten vienais 9-10-ais baigė ir po poros mėnesių metė, nes nepavežė. Tai nežinau, ką tada galvot geriau :)
 12. Tai lygiai tas pats ir su univerais. Už šiaulių univerą jaučiu dauguma kolegijų aukštesnio lygio. O šiaip jei žiūrint į programavimą, tai geriausias ar vienas geriausių variantų būtų Vilniaus verslo kolegija.
×
×
 • Sukurti naują...