Pereiti prie turinio

atcaaab

Nariai
  • Pranešimai

    1.052
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    3
  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo zenith Investicijos į ateitį (IT Verslas)   
    Čia geriausiu atvėju. Dėja... dabar vis labiau madinga nebuxinti, nesurfinti, o, tiesiog scaminti. Dažnai greitesni bei didesni pinigai. Žinoma, kur dideli pinigai - didėlės problemos, bent jau šioje situacijoje. Su visu kitu sutinku. Daugelis čia lankančių narių manau kaip ir, pvz, aš pradėjo domėtis internetu nuo ~13-14 metų. Nuo 12-13 pradėjau naudotis Photoshopu, ir nesvarbu kad visas darbas jame buvo: įkelti i PS automobilį, stovintį šonu, patamsinti jam stiklus, pakeisti žibintų spalvas bei papimpinti ratus. Dabar, būdamas nepilnamečiu, pradėjau rimčiau dirbti su šia programa, sulaukiu kelių užaskymų per mėnesį. Darbai toli gražu nėra tobuli, tačiau nebijau nusiųsti juos pažįstamiems dizaineriams ir išgirsti jų nuomonę. Ką noriu tuo pasakyti? ... Noriu, kad patys pagalvotumėt.
  2. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Auksinis Patarimai galvojantiems apie uzdarbi Anglijoje   
    va je tau :) neblogai. Tik jei realu manau geriau rasti sio saito dvyni, tipo koki nors earning.co.uk :) ir paciam pardavineti saitus. ir daugiau uzdirbsi, ir pats sau xaziain, ir gali vilniuj daryti, miegoti kiek nori ...
  3. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Rokkelis WAP projekto kūrimas   
    Noriu paklausti, ar neatgyvene tie wap puslapiai jau? Dar pries 2-3 metus, kai gavau kaip sakoma puse bedos telefona, pradejau landzioti wap. internete, bet dabar daugelis telefonu (beveik visi) kuo puikiausiai dirba su Opera Mini, kur puikiai gali landzioti www puslapiuose. Jau nekalbu apie smartphonus su WLAN, kuriu taip pat yra labai daug priplyte.
  4. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo zenith Investicijos į ateitį (IT Verslas)   
    Čia geriausiu atvėju. Dėja... dabar vis labiau madinga nebuxinti, nesurfinti, o, tiesiog scaminti. Dažnai greitesni bei didesni pinigai. Žinoma, kur dideli pinigai - didėlės problemos, bent jau šioje situacijoje. Su visu kitu sutinku. Daugelis čia lankančių narių manau kaip ir, pvz, aš pradėjo domėtis internetu nuo ~13-14 metų. Nuo 12-13 pradėjau naudotis Photoshopu, ir nesvarbu kad visas darbas jame buvo: įkelti i PS automobilį, stovintį šonu, patamsinti jam stiklus, pakeisti žibintų spalvas bei papimpinti ratus. Dabar, būdamas nepilnamečiu, pradėjau rimčiau dirbti su šia programa, sulaukiu kelių užaskymų per mėnesį. Darbai toli gražu nėra tobuli, tačiau nebijau nusiųsti juos pažįstamiems dizaineriams ir išgirsti jų nuomonę. Ką noriu tuo pasakyti? ... Noriu, kad patys pagalvotumėt.
  5. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Camas Pasveikinkim Rimą, laimėjusį pasaulio astrofizikos olimpiados aukso medalį!   
    Sveikinu :)
    Nors, Rimo vietoj nesidžiaugčiau per daug. Pagal uždarbis.lt tradiciją, privalai suorganizuoti meetą bei pastatyti visiems pergalės proga :)
  6. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Dainylo Ar dažnai jums būna deja vu jausmas?   
    Buna kad gaunu 2 mokykloje ir prisimenu, kaip kiekviena savaite toki pat vaizda matau ir toki pat jausma jauciu.
  7. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Vaidas* Regitra praktinis vairavimas   
    ...tu geriau pazvejok
  8. Patinka
    atcaaab sureagavo į D.G. 12kl lietuvių įskaita   
    -
  9. Patinka
    atcaaab sureagavo į SimEon Socialiniai tinklai   
    Tiesiog rinkau informaciją sau, pamąsčiau, kad galbūt atsiras žmonių, kuriems pravers viskas vienoje vietoje:)
     
    Kas tie socialiniai tinklai?
    Socialinis tinklas – interaktyvi interneto struktūra (interneto svetainė) vienijanti tam tikrą, bendrų interesų turinčią narių grupę, kurie ir kuria konkrečios svetainės turinį ir virtualiai bendrauja tarpusavyje, automatizuotomis konkrečios svetainės priemonėmis.
    Socialiniai (interneto) tinklai – paskutiniu metu aktyviai besivystanti interneto dalis, kuriai galima priskirti tiek paprastus diskusijų forumus, tiek sudėtingus visuomeninius ir (ar) komercinius interneto projektus.
     
     
    http://img29.imageshack.us/img29/8075/onelogo.gif
    Uploaded with ImageShack.us
    www.One.lt
    One.lt – „savo“ laiku buvo viena populiariausių interneto pažinčių svetainių Lietuvoje. Interneto svetainė įkurta 1999 m. Pagrindinė tematika – interneto pažintys, elektroninio pašto paslaugos ir kt. One.Lt portalas prieš virsdamas socialiniu tinklu keletą kartų sėkmingai keitė savo veiklos modelį, kaskart prisitaikydamas prie kintančių vartotojų poreikių ir rinkos sąlygų. Socialinis portalas ilgą laikotarpį buvęs lankomiausias tarp visų Lietuvos portalų, nukrito į septintą poziciją. Naujausiais tyrimų bendrovės „Gemius“ duomenimis, 2010 m. lapkritį one.lt apsilankė 687,3 tūkst. unikalių lankytojų, dar prieš metus tą patį mėnesį jis turėjo 813,4 tūkst. lankytojų ir buvo antras pagal lankomumą tinklalapis šalyje. Daugelis tapo neaktyviais ar visiškai išsiregistravo iš One.lt sistemos po to, kai Lietuvą užplūdo socialinio tinklo Facebook „karštligė“. 2011 m. sausio 10 d. - Lietuvos bendrovė "Blue Ant Holdings“ už neskelbiamą sumą iš Estijos bendrovės "Forticom AS" įsigijo One.lt. "Blue Ant Holdings" pilnai perėmė lietuvišką socialinį tinklą valdančios įmonės operacinę kontrolę ir visas susijusias teises. Dabar „Blue Ant Holdings“ dirba apie 20 žmonių. Jai priklauso ir vaizdo pasikeitimų portalas videogaga.lt.
     
     
     
    http://img715.imageshack.us/img715/8/twitterlogoi.jpg
    Uploaded with ImageShack.us
    Twitter
    Twitter - nemokama socialinių tinklų paslauga, leidžianti jos vartotojams siųsti ir skaityti trumpas žinutes (angl. tweets). Tweet - tekstinė iki 140 simbolių žinutė, parodoma autoriaus puslapyje ir nusiunčiama jo prenumeratoriams, dar žinomiems kaip sekėjai (angl. followers). Autoriai gali apriboti žinučių matomumą iki savo draugų rato arba leisti žinutes matyti visiems. Twitter soc. tinklas buvo įkurtas 2006 metais.
    Pastaraisiais metais „Twitter“ augimas buvo akivaizdus – kompanija šiuo metu turi daugiau nei 170 mln. vartotojų.
    Naujausio įvertinimo duomenimis, socialinio tinklo „Twitter“ vertė siekia 3,7 mlrd. JAV dolerių.
    2009 m. jo vertė buvo gerokai mažesnė – 1 mlrd. JAV dolerių.
     
    Pasaulyje garsiai nuskambėjo istorijos, kuomet šviežiausias naujienas sužinojo ne TV žiūrovai, o Twitter vartotojai. 2008 m. balandį žurnalistas James Back buvo areštuotas Egipte, kai bandė fotografuoti prieš valdžią nukreiptą demonstraciją. Pakeliui į areštinę jis dar spėjo telefonu publikuoti žinutę savo Twitter profilyje. Jį sekantys Twitter skaitytojai informavo darbdavius, o šie savo ruožtu su teisininkų pagalba jau kitą dieną ištraukė Back‘ą iš kaliūzės. 2009 m. sausį US Airways lėktuvas buvo priverstas nusileisti Hudzono upėje. Pirmąją vaizdinę ir tekstinę informaciją išvydo ne TV žiūrovai, o Twitter skaitytojai sekę Janis Krums įrašus.
     
    Filmukas pristatantis Twitter:

     
     
    http://img576.imageshack.us/img576/2530/myspacelogo2d.jpg
    Uploaded with ImageShack.us
    MySpace
    MySpace soc. tinklapis buvo įkuras 2003 metais.
    2006 metų birželį MySpace tapo populiariausiu Jungtinėse Valstijose interneto bendruomenės tinklalapiu.
    2008 metų balandį MySpace tarptautiniu mastu buvo aplenkta pagrindinės konkurentės internetinės bendruomenės puslapio „Facebook”.
    Šimtas milijoninė MySpace paskyra buvo sukurta 2006 metų rugpjūčio 9 dieną Nyderlanduose.
     
     
    Ką mums siūlo MySpace?
    Interaktyvų bendravimą su savo draugais, bendraminčių ieškojimą, naujas pažintis.
    Galima rašyti savo tinklaraštį (blog’ą).
    Įkelti savo nuotraukas ar paveiksliukus.
    Gali klausytis savo mėgstamų grupių, bendrauti su jomis privačiomis žinutėmis.
    Taip pat yra galimybė pardavinėti savo muziką, naudojantis SNOCAP paslauga.
     
    Privalumai, manau, aiškūs: interaktyvus bendravimas su draugais ar pažįstamais bei muzikinėmis grupėmis, galimybė įsikelti nuotraukas, rašyti tinklaraštį, komentuoti, pasikeisti savo profilio dizainą ir panašiai (reikės minimalių CSS ar HTML žinių, arba tiesiog daryti viską copy/paste būdu). Tačiau yra ir keletą trūkumų. Tai būtų erzinančios reklamos, truputi komplikuota vartotojo sąsaja (iš pirmo karto netgi sunku pasikeisti profilio šabloną, tad reikės laiko įprasti), taip pat 2005 metais buvo kilęs skandalas, kai MySpace.com buvo „apkrėstas“ pavojingu script‘u ar virusu, taigi šimtaprocentinis saugumas negarantuojamas. Taip pat, MySpace.com lėtokai „vartosi“.
     
     
     
    http://img195.imageshack.us/img195/253/01788208photolinkedinlo.png
    Uploaded with ImageShack.us
    LinkedIn
    LinkedIn yra verslui skirtas socialinis tinklas. Šis projektas, palaikomas interneto verslo „riebiausios grietinėlės“, oficialiai startavo 2003 metais. LinkedIn vadovybę sudaro Jeff Weiner – buvęs Yahoo vadovas, Reid Hoffman – buvęs PayPal viceprezidentas, Steve Sordello, vadovavęs Tivo finansams ir kitos garsenybės.
     
    LinkedIn plėtra
    2003 m. gegužės mėnesį 5 projekto įkurėjai pakvietė 350 savo svarbiausių draugų prisijungti prie sukurto socialinio tinklo.
    Po mėnesio LinkedIn tinklas skaičiavo 4500 registruotų vartotojų, kurių skaičius 2003 m. pasiekė 81.000 ir nenustojo augti.
    2005 m. savo anketas LinkedIn‘e turėjo 4 mln. vartotojų, o 2007m. jau 15mln.
    2008 m. LinkedIn vartotojų skaičius augo 319% ir metų gale pasiekė 33 milijonus. Nielsen duomenimis, tai labiausiai per 2008 m. paaugęs socialinis tinklas, toli palikęs savo artimiausią persekiotoją Facebook (beveik 100% augimas).
    2009 m. šis skaičius perkopė 50 milijonų.
     
     
    LinkedIn finansai
    2008 m. birželį “Sequoia Capital”, Greylock ir dar kelios investicinės kompanijos įsigijo 5% LinkedIn akcijų, už tai sumokėdamos 53 milijonus dolerių, tokiu būdu kilstelėdamos LinkedIn vertę iki maždaug 1 mlrd JAV dolerių.
    LinkedIn jau 2006 m. buvo pelningas, o 2008 m. pasiekė beveik 100 milijonų JAV dolerių pelną. Šie skaičiai turėtų varyti į neviltį kelis kartus daugiau vartotojų turinčių Facebook ar Twitter socialinių tinklų savininkus.
     
    Faktai apie LinkedIn vartotojus
    Vidutinis LinkedIn vartotojo amžius – 41 metai, yra gerokai vyresnis nei kitų socialinių tinklų, didesnę pusę vartotojų (64%) sudaro vyrai.
    Dauguma LinkedIn vartotojų turi aukštąjį išsilavinimą – yra baigę koledžus ar universitetus.
    Per metus vidutiniškai uždirba 250.000 litų.
    „Anderson analytics“ tyrimas LinkedIn vartotojus suskirstė į 4 grupes:
     
    „Profesionalūs naršytojai” sudaro apie 33% visų tinklo vartotojų. Šie žmonės – pripratę prie bendravimo socialiniuose tinkluose, dažniausiai dirbantys verslo konsultavimo srityje, todėl linkę bendrauti bei patarti.
     
    „Įmonių vadovai” sudaro ~30% vartotojų. Tai vadovaujančias pareigas užimantys asmenys, kuriuos į LinkedIn pakvietė jų draugai ar bendradarbiai.
     
    „Snaudaliai” sudaro 19% vartotojų – tai asmenys, kurie prie LinkedIn prisijungė tik po daugelio savo draugų kvietimo. Dažniausiai šie vartotojai gerai neišmano informacinių technologijų ir naudojasi tik keliomis ribotomis LinkedIn funkcijomis. Jų tarpe,asmenys, daugiausiai dirbantys švietimo ar medicinos srityje.
     
    „Ieškotojai” – žmonės, dažniausiai turintys darbą, tačiau esantys atviri darbdavių pasiūlymams ir patys aktyviai ieškantys darbo alternatyvų LinkedIn tinkle. Tokie vartotojai sudaro apie 18% visų LinkedIn anketų.
     
     
     
    http://img843.imageshack.us/img843/2421/950949youtube.jpg
    Uploaded with ImageShack.us
    YouTube
    YouTube yra interneto svetainė, kurioje kiekvienas prisiregistravęs gali įkelti, žiūrėti video įrašus ar dalintis jais su kitais. Svetainę 2005 metų vasarį įkūrė trys PayPal darbuotojai: Chad Hurley, Steve Chen ir Jawed Karim.
    Svetainės populiarumas staigiai pakilo 2005-ųjų gruodį, kai į ją buvo įkeltas populiarus Lazy Sunday klipas iš Saturday Night Live. 2006-ųjų vasarį NBC Universal paprašė ištrinti iš YouTube kelis autorinėmis teisėmis apsagotus NBC vaizdo įrašus, tarp kurių buvo Lazy Sunday.
     
    Faktai apie YouTube
    2006-ųjų balandį YouTube padarė įkeliamoms byloms dešimties minučių limitą. Dabar šio limito nėra.
    YouTube duomenų bazėje yra virš 4 500 000 kategorizuotų vaizdo įrašų.
    YouTube griežta draudžia įkelti autoriaus teisėmis apsaugotus darbus, bet tokie įrašai svetainėje sudaro didelę visos kolekcijos dalį.
    2006 m. spalį YouTube už 1,65 mlrd. JAV dolerių akcijomis nupirko pasaulio IT gigantas Google.
     
     
     
    http://img546.imageshack.us/img546/4416/facebooki.jpg
    Uploaded with ImageShack.us
    Facebook
    Facebook sukūrė Mark Zuckerberg 2004 m. vasario mėn. Pradžioje buvo skirtas tik Harvardo universiteto studentams. Vėliau - visų JAV universitetų studentams, dar vėliau - įmonių darbuotojams, organizacijų nariams. 2008 m. pavasarį platforma išversta į vokiečių, ispanų, prancūzų kalbas.
     
     
    Faktai apie Facebook
    2009 m. spalio mėnesį Facebook buvo prieinamas 70 kalbų.
    Facebook visame pasaulyje naudojasi daugiau nei 500 milijonų vartotojų.
    Daugiau nei 50 % naudotojų prie savo puslapio prisijungia kiekvieną dieną.
    2006 metais „Yahoo!“ bandė įsigyti „Facebook“ už 1 mlrd. dolerių.
    Šiandien specialistai jį vertina maždaug 50 mlrd. JAV dolerių.
    Facebook pranoko tokių interneto milžinių kaip „eBay“ ar „Yahoo!“ vertę.
     
    Facebook vartotoju plėtra:
    http://img713.imageshack.us/img713/6843/fbfbfbfbfb.png
    Uploaded with ImageShack.us
     
     
    Facebook įkūrėjas
    Mark Elliot Zuckerberg (g. 1984 m. gegužės 14 d.) yra jauniausias pasaulyje milijonierius.
    Zuckerbergas sukūrė Facebook platformą besimokydamas Harvarde 2004 m.
    Šiuo metu Zuckerbergas yra Facebook prezidentas.
    2010 m. "Time" redakcijos paskelbtas „metų žmogumi“.
    Markas mokėsi Harvardo koledže tačiau buvo išmestas 2004 metais, tuo pat metu, kai kūrė ir tobulino Facebook.
     
    Filmas „Socialinis tinklalapis“
    Tai filmas apie populiariausio socialinio tinklalapio „Facebook“ kūrėjo sėkmės istoriją. „Socialinis tinklas“ pelnė keturis „Auksinius gaublius“, tarp jų geriausio filmo kategorijoje.
     
    Filmo trailer'is:

     
     
     
     
     
    Bus papildyta..
     
     
    Šaltiniai:
    www.wikipedia.org
    www.technologijos.lt
    www.idea.lt
    www.nezinau.lt
  10. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo MatasR Norečiau nuomonės   
    http://washandgo.lt/ ?
  11. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo MatasR Norečiau nuomonės   
    http://washandgo.lt/ ?
  12. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo MatasR Norečiau nuomonės   
    http://washandgo.lt/ ?
  13. Patinka
    atcaaab sureagavo į Arnas Bitinas Mano kelias per pirmą kursą.   
    Viskas parašyta subjektyviai, grynai mano nuomonė ir mano reakcija, jei norit objektivumo pažiurėkit VDA Klaipėda arba knygą "Vilniaus dailės akademija. Vizualusis diainas. Studijų programa." (Klaipėdos Simonaitytės bibliotekoje ir Baltų lankų knygyne galima rast, kaip kitose miestose, nežinau.)
     
    Dar vidurinėje:
    Nuo devintos klasės buvau apsisprendęs, kad savo tolesnį mokslą siesiu su matematika arba fizika, tiesa fizika patiko kiek mažiau. Plius turėjau nusistovėjusią nuomonę, apie menininkų nepriteklių, todėl mano smegenys mane rybojo nuo mąstymo apie kažkokią meninę karjiera. Tačiau įpusėjus venuoliktai klasei nustojau save apgaudinėt ir nusprendžiau būti meninku. Kadangi tuo metu buvau užsikabliavęs ant Photoshop'o tai mano logika mane stūmė mąstyti apie grafinio dizaino studijas. Savo pasiriankamų stojimų lape įrašiau: VDA Kaune esančias grafinio dizaino studijas, dėl to, kad grafiniam dizaine daromi plakatai (jo, aš taip supratau kas yra grafinis dizainas) ir Klaipėdoje esančias vizualinio dizaino studijas, dėl to, kad gyvenu Klaipėdoje.
     
    Darbų peržiūra:
    Atėjo stojančiųjų darbų peržiūra, įsirašiau į kompaktą savo Photoshop'o darbus ir nuėjau. Pasirodo reikia turėti ir ranka paišytų darbų, taip pat padeda jei turi tapybos darbų, apskritai koncentracija peržiūroje buvo į stojančiojo jau turimus piešimo ir tapybos įgudžius. Na ką, grižau mano susirinkau ką buvau per gyvenimą paišęs ir nuvažiavau vėl. Kadangi stojamieji VDA vyksta dvi dienas tai mano strategija buvo pirmą dieną Klaipėda antrą varyt į Kauną, bet… "… tavo darbai nėra pakankami nei mums, nei Kaunui." išgirdau tokius žodžius,.. poto tokius "…,bet galiu parašyti leidima į stojamuosius.", aš sutikau, atsipučiau ir biški susiparinau, nes iki tol galvojau, kad mano lygis gan geras.
     
    Stojamieji:
    Pasitaikė man per stojamuosius atsisėsti prie ne geriausiai paišančios merginos, tai mano ego biški pasikėlė ir jaučiausi labiau užtikrintas. Apskritia tuomet mano lygis buvo toks žemas ir savo galvą aš laikiau taip giliai savo #####, kad visi man ten atrodė kaip menokantys piešt, tiesa, kad taip tesėsi iki pirmo semestro peržiūros. Žodžiu nežinojau, kaip pasirodžiau per stojamuosius, bet aš žinojau vieną man reikia įstoti, nes nežinojau ką darysiu jei būtų kitaip… fabrikas anglijoj?.. Įstojau… palengvėjo, apsidžiaugiau, nusiraminau, pakėliau savo ego. Prikolas tame, kadangi mūsų akademijos lygis prastas ir financinė situaija nekokia aš buvau priimtas tik dėl to, kad stojau į mokamą vietą, bet įstojau, o man tai ir rūpėjo.
     
    Pirmi metai:
    Galvojau kad esu žvėris, Photoshop'ą valdau, mokykloj paišydavau gerai, smegenis analizavimui turiu tik tapyba naujas daiktas gyvenime, bet kas čia tėra, man tokiam menininkui. Oi… pizdiec, kaip aš klydau.
    Pirmas semestras:
    Akademinis piešimas.
    Labai paprasti pastatymai, geometrinių figūrų paišymas, pagrindinė užduotis taisiglingos perspektyvos ir proporcijų sustatymas. Vos ištempiau pitaką, pradėjau mąstyti, kad kažkas negerai.
    Akademinė tapybą.
    Pagrindai, lengvi pastatymai, reikia išmokti matyti splavos kismą priklausomai nuo apšvietimo. Kadangi atėjau žalias tai šiek tiek padėjo, nes dėstytoja norėjo, kad visi tapytų kaip nori ji. Vėl nieko gero, vos patenpiau septynis.
    Kompozicijos pagrindai.
    Čia reikai išlaisvinti savo ranką, taip pat mokėmės grafiškai reikšti emocijas. Daugiausia dirbama su tušu ir plunksną, bet studentą skatiną išmėginti kuo daugiau įvairiausiu priemoniu, eksperimentuoti, nuo tušinuko naudojimo iki tapymo su kojine. Jo, kojine arba naudoti dar ką nors keisčiau, svarbiausia, kad tai paliktų unikalų grafinį pėdsaką. Ilgai trukau kol supratau ko iš manęs nori, kai prasilaužiau buvo lengviau. Aštuoni.
    Dizaino Įvadas.
    Specialybinis dalykas, tikslas yra išmokti kaupti, analyzuoti ir iš to sintezuoti naują informaciją. Kadangi suformuluotam tiksle nėra pabrėžta "…vizualiąją informaciją…", daugmaž susimovau, iš teorinės dalies aštuoni. Po teorijos atsiskaitymo (10 min. papasakoji apie susirinktą pasirinktos temos informaciją, beja mano pasirinkta tema buvo "Dviratis"), seka galutnis, semestro gale esantis, atsiskaitymas, vizualus analyzės pateikimas (plančetas). Aš buvau toks savim užtikrintas galvojau esu naturalas estetikos suvokime ir šiaip dizaine, klydau, septyni (Jei neklystu dėstytojas mažiau ir nerašo).
    -Patarimas visi pirmakursiai (išskyrus keliastas turintys tam tikra lygi) naudoja daug juodos spalvos, nes galvoja, kad juoda spalva suteiks kokybės, elegancijos, profesionalumo įspūdi ir dažniausia panaudoja ją blogai. NENAUDOKITE JUODOS SPALVOS KOL NESUPRANTAT KAIP MAKETAVIME NAUDOTI SPALVĄ. Pradžioje geriau viską daryti ant balto fono, etetiška ir paprasta, svarbiausia jei susimausi neatrodys kaip paminklas (koks buvo mano plačas). Taip, kad pirmam semestre aš tiesiog palaidojau dviratį. (Inside joke).-
    Fotografija.
    Galvojau kad patiks, iš pradžio gal ir nieko, bet dabar..., nebent labai, labai reikia. Išmokau pagrindus patobulinau savo įgudžius. Išvados: padėjo. Nuomonė: ne man.
    Meno istorija.
    Pirmo semestro mąstymas: Nafik man ta istorija?! Septyni.
    Filosofija.
    Visai nieko. Devyni.
    Skulptūrinė plastika.
    EINA NA… taip nevirškinu, terliojies su gibsu nesupranti ką vapšie darai, bet čia mano asmeniškumai, nes šiaip kam patiko tie išmoko mąstyti erdviškai ir plastiškai, kai ateina architektūra tas praverčia. Aštuoni.
    Kalbos kultūra.
    Whatever… Įskaita.
    Anglų kalba.
    Toks jaumas, kad dėstytoja nemokėjo anglų. Žodžiu, nepatiko. Įskaita.
    Inžinerinė grafika (braižyba).
    Totalus nesusipratimas ir nežinia visam kurse, vienintelis čiuvas kuris buvo perstojas iš laivų inžinerijos suprato ką daryti, bet kai nusiramini ir pamėgini suprast tai viskas normaliai. Aštuoni.
     
    Po pirmo semestro:
    Atėjo žopa, pradėjau mąstyti, kad reikėjo stoti į tiksliuosius mokslus. Mąsčiau apie išėjimą, nes mano lygis buvo toks žemas… wow,.. bet nutariau dar pamėgint ir antrą semestrą.
     
    Antras semestras:
    Kompozicijos pagrindai.
    Tas pats kas pirmas semestras, tik daugiau darbo. Mane pradėjo knisti. Septyni.
    Dizaino įvadas.
    Sisteminam info į plančą ir knygą kaip ir pirmam semestre tik dabar padarom biški gylesnę savo temos studija. BOOM! Devyni. Pradėjau atsimerkti ir mątyti kas yra dizainas.
    Akademinis piešimas.
    Nieko naujo, įgudžių gilinimas. Man žopa. Šeši.
    Akademinė tapyba.
    Laikausi. Aštuoni.
    Skulptūrinė plastika.
    Darėm savo tema atinkančia skulptūra (nelabai apsiverčia liežuvis sakyt skulptūra, bet kažkas panašaus, naudojom plastiką), visai nieko, gavau įdomios patirties, bet dėl lankomumo dėstytojas numetė bala, už tokį baijeri norėjau jį pasiūsti n… (poto parašysiu kodėl tokia reakcija).
    Skaitmeninės technologijos.
    Tiesiog didelis prikolas ir vsio, nieko naujo neišmokau. Norėjosi, kad mokytų Photoshop'o, o ne Corel'io ir šiaip manau Corel'is chuinia, bet vėl gi čia asmeninė nuomonė. Kita problema dėstytojas, be patirties ir žiauriai parinosi, rimtai, atrodė, kad čiuvas nuo streso apalps paskaitose. Šiaip tikslas yra išmoksti Corel'io pagrindus. Dešimt.
    - Nuo šiol antram semestre nebebus šitos paskaitos-
    Filosofija.
    Nelabai lankiau paskaitas. Septyni.
    Inžinerinė grafika.
    Sunkiau, dar labiau nesuprantama, poto nusirašai dėstytoja nori rašyt aštuonis, bet gauni devynis.
    Kalbos kultūra.
    Whatever… Įskaita.
    Anglų kalba.
    Po pirmo semestro atsisakiau.
    Fotografija.
    Buvau pagavęs kablį tai draskiausi su fotiku. Devyni.
    Vasaros praktika.
    Vyksta pora savaičių, kadangi variau į anglus tai per tris dienas atidrožiau kiek galėjau. Aštuoni.
     
     
    Kadangi mano akademija fiziškai yra labai prasto lygio, nei viena auditorija nėra pritaikyta ten vykstančiom paskaitom, bet svarbiausia žiemą ten šaltą, kaip lauke. Todėl pas studentus susiformavo laisvas lankymas, pas mus paskaitos yra tarsi konsultacijos. Tai supranta studentai, tai supranta ir dėstytojai, taigi, kai yra susiformavęs toks požiūris ir toks akademijos gyvenimas yra naturalus (atėjus naujam katedrso vedėjui, dabar viskas, manau, pradės keistis), tai susinervini kai dėstytojas tau sako, kad rašytų devynis, bet tu pas jį nėjai, nerodei ką darai, ir nesvarbu, kad darbas geras, jis tau rašo aštuonis. Gal ir teisinga, bet sunervino.
     
    Tokie va pirmi metai. Kadangi ir taip labai išsiplėčiau ir gali pabosti skaityti, antram ir trečiam kursui skirsiu atskirą postą.
     
    Paskaitytik ir apie antrus metus.
    Mano kelias per antrą kursą.
  14. Patinka
    atcaaab sureagavo į Creatium Nėra griežtesnio teisėjo už sąžinę   
    Sveiki,
    turiu tokią temą, pagal kurią turėčiau parašyti samprotavimo rašinį. Tema skamba taip: "Nėra griežtesnio teisėjo už sąžinę".
     
    Ką jūs manote apie tai? Ar ištiesų sąžinė yra griežčiausias teisėjas? O galbūt ne?
     
    Norėčiau išgirsti rimtų, argumentuotų nuomonių :)
     
    P.S. Temą sukūriau asmeninio tobulėjimo skiltyje, nes tai ko gero labiausiai tinkanti šiai temai skiltis (na, nežiūrint į "Ne į temą" skiltį).
  15. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo zenith Investicijos į ateitį (IT Verslas)   
    Čia geriausiu atvėju. Dėja... dabar vis labiau madinga nebuxinti, nesurfinti, o, tiesiog scaminti. Dažnai greitesni bei didesni pinigai. Žinoma, kur dideli pinigai - didėlės problemos, bent jau šioje situacijoje. Su visu kitu sutinku. Daugelis čia lankančių narių manau kaip ir, pvz, aš pradėjo domėtis internetu nuo ~13-14 metų. Nuo 12-13 pradėjau naudotis Photoshopu, ir nesvarbu kad visas darbas jame buvo: įkelti i PS automobilį, stovintį šonu, patamsinti jam stiklus, pakeisti žibintų spalvas bei papimpinti ratus. Dabar, būdamas nepilnamečiu, pradėjau rimčiau dirbti su šia programa, sulaukiu kelių užaskymų per mėnesį. Darbai toli gražu nėra tobuli, tačiau nebijau nusiųsti juos pažįstamiems dizaineriams ir išgirsti jų nuomonę. Ką noriu tuo pasakyti? ... Noriu, kad patys pagalvotumėt.
  16. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Dainius oRazz - darbų galerija   
    ripintas dizainas? :blink: :D siaip ar butina jau nuo 4-o dizaino kurti ala portfolio? padaryk 100 darbu ir nuo 101 bent galesi rodyti ka sugebi. peace
  17. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo Dainius oRazz - darbų galerija   
    ripintas dizainas? :blink: :D siaip ar butina jau nuo 4-o dizaino kurti ala portfolio? padaryk 100 darbu ir nuo 101 bent galesi rodyti ka sugebi. peace
  18. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo B.T.M. AS NORIU SNIEGA KAST   
    kol iskasi galima pamirsti kur norejai vaziuoti
  19. Patinka
    atcaaab sureagavo į Arnas Bitinas Corel Draw vs Adobe Illustrator   
    Pasizimek taska pasiimk Pentool'a, laikyt Alt ir istempk liestine is tasko. Identiskai kaip Photoshope.
  20. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo daryZ Ka pasirinkti: telefonas-fotoaparatas   
    8mpx nereiskia geras fotikas :D pvz n86 8mpx fotografuoja zymiai prasciau nei nokia n82 5mpx! Siaip labai geras variantas LG Renoir KC910, nors zinant lietuviu nuomone apie sio gamintojo telefonus, manau galima pamirsti apie LG. Nors man labai patiko tiek pats telefonas tiek nuotrauku kokybe
  21. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo daryZ Ka pasirinkti: telefonas-fotoaparatas   
    8mpx nereiskia geras fotikas :D pvz n86 8mpx fotografuoja zymiai prasciau nei nokia n82 5mpx! Siaip labai geras variantas LG Renoir KC910, nors zinant lietuviu nuomone apie sio gamintojo telefonus, manau galima pamirsti apie LG. Nors man labai patiko tiek pats telefonas tiek nuotrauku kokybe
  22. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo diadingo Kita Lietuvos emigrantų medalio pusė gyvenant užsienyje...   
    Deja niekaip kitaip nesigalvoja. Juokinga pasidaro kai pradeda visu rekti kaip blogai uzsienyje ir kaip puiku Lietuvoje, ala gimtineje. Matyt jau nebera is ko mokescius imti tai maldauja gristi atgal.
    kas kaltas? Niekas isskyrus jos. moketi tukstancius euru, zinant kas tai per agenturos... vaziuoti vienai puse amziaus pragyvenus Lietuvoje, gal net be anglu kalbos, be pazistamu ir draugu, na dura ir tiek... ir dabar visi kas planuoja vaziuoti dirbti ar mokytis turi susigalvoti? koks skirtumas, ar Londone valkatauti ar Lietuvoje?
     
    Apibendrinant: "čia tik eilinį sykį užsakytas straipsnis, norint sumažinti Lietuvos emigraciją"
  23. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo DeiLau 3 Pasaulinio karo pradžia   
    Tokiais momentais dziaugiuosi kad dar gyvenu Lietuvoje, nei ji kam reikalinga, nei ja kas nors puls :D
  24. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo DeiLau 3 Pasaulinio karo pradžia   
    Tokiais momentais dziaugiuosi kad dar gyvenu Lietuvoje, nei ji kam reikalinga, nei ja kas nors puls :D
  25. Patinka
    atcaaab gavo reakciją nuo DeiLau 3 Pasaulinio karo pradžia   
    Tokiais momentais dziaugiuosi kad dar gyvenu Lietuvoje, nei ji kam reikalinga, nei ja kas nors puls :D
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...