Pereiti prie turinio

yomajo

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.813
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

yomajo paskutinį kartą laimėjo Kovo 1 2021

yomajo patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie yomajo

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Edvinas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.697 profilio peržiūros
 1. Parašiau, gavau 50GB, viskas veikia. Dėkingas 🙂 Bus antras backup šalia offline hardware.
 2. Kadangi esate akcininkai, kreipkitės į įmonę paprašydami audituotos finansų ataskaitos kopijos, iš ataskaitos kažkokias vertės ribas jau galima būtų suskaičiuoti. Jei mokėti dividendai, galima ir elementariai pagal prašomą dividendų pajamingumą įsivertinti turimas akcijas.
 3. Pats dabar darau remontą pirmą kart, bet pasisekė, nes padeda patyręs žmogus. Kertiniai taškai bent jau pas mane yra kanalizacijos stovo įvado (išėjimo į stovą) aukštis. Kaip gerai pastebėjo jau, geriausia susidėlioti mintyse nuo įvado vandens/kanalizacijos kaip logiškai išdėlioti įtaisus (vonia/kabina, skalbimo mašina, virtuvės komplekto plautuvė, klozetas),vamzdyną, tuomet greičiausiai augintis sienas. Elektros lygiagrečiai beje nepamiršti reiktų. Akcentuoju, tai tik diletanto nuomonė.
 4. Prie uždarbis.lt prisijungiau per PTC maniją. Jau tuo metu Skyway šūlai čia sukosi. Išvadas darot patys. edit: vėlyvas vakaras, ką tik pastebėjau, kad tema prikelta iš 2018..
 5. Verse veikia Lietuvoje? Maniau tik Europoos pietuose jie kol kas. Jei gali, trumpai pasidalink patirtim? Ar yra investavimo options? Platesnis akcijų pasirinkimas nei Revolut?
 6. Kalbėjau apie insiderių (įmonių C-level executives) veiksmus rinkoje, apie kuriuos pagal SEC reikalavimus (4 forma) privaloma paskelbti per 2 dienas. Kada šie veiksmai susilaukia SEC dėmesio spręsti neapsiimu. Konstatavau faktą, kad vyksta pardavimai.
 7. Side note, Modernos insideriai girdėjau gerai dumpina savo stock. :)
 8. Jei norėčiau patestuot keyloggerį, kurčiau tokią temą :D Sorry už offtopic, nesusilaikiau :D
 9. Sub CopyValue() ThisWorkbook.Sheets("two").Range("C3").Value = Sheets("one").Range("B2").Value MsgBox ("Im done here") End Sub Pridėjau pavyzdį gyvą ;) Kreipkis, jei reikės pagalbos. copy macro example.zip
 10. Corey Schafer, Socratica, freecodecamp.org python resursai man asmeniškai vieni geriausių. Kai gausi basics, rekomenduoju iškart susigalvoti kažkokį projektėlį ir jį vystyti. Čia ir bus pagrindinis mokymasis. Sėkmės!
 11. Norint prekiauti Degiro reikia turėti banko sąskaitą ne Lietuvoje. Prieš sėjant backlinks reiktų bent jau neklaidinti žmonių. https://www.degiro.co.uk/helpcenter/faq/become-a-client/1059#1875/what-bank-account-can-i-use-to-register-with-degiro
×
×
 • Sukurti naują...