Pereiti prie turinio

ka0

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.187
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  ka0 sureagavo į active122 Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  romantika. the future is now, belekokia globalizacija, prisisamde visi virtualiu asistentu is tailando, blockchainai, smart contractai bekeiciantys pasauly, pastovus fear of missing out, tik kad neatsilikt nuo kitu. bet vat uzsimanai auto nusipirkt, nuvarai i masinu turgu ir gaves pirkt per kauferi is vokiecio nusiramini. "veidai tie patys, prikolai irgi..." (cukrus citrinoj 😄). suteikia savotiskos ramybes ir paguodos, kad ne viskas jau taip ir greit keiciasi kaip kad atrodo inikus i savo burbula.
 2. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo usergenome Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  kada bus galima susieti forumo paskyras su marketplace paskyromis?
 3. Patinka
  ka0 sureagavo į Impaler Nauja Uždarbis.lt versija   
  Temų pakėlimo funkcija sugrįžo.

  Pakėlus temą yra pakoreguojamas paskutinio pranešimo parašymo laikas ir tema pasikelia.
 4. Patinka
  ka0 sureagavo į conceris Ar sunku uždirbti iš savo laisvalaikio pomėgių?   
  Sveiki, pasidariau šiokias tokias staklytes ir laisvu laiku savo malonumui šiek tiek pradėjau žaisti su jomis.
  Neesu biznieriu, bet pagalvojau vieną kitą eurą gal galima būtų uždirbti (ypač tokiu laikotarpiu, vienas kitas euriukas nepamaišytų visiems). Tai norėčiau jūsų nuomonės ar įmanoma ir už kiek tokius paveikslėlius galima būtų parduoti?
   
  Ar gal turite minčių, kaip frezavimo stakles dar kitaip būtų galima panaudoti?
   
  Beje galiu išpjauti kažką ir pagal jūsų pageidavimus. Turiu ir daugiau darbų tik dar nedrįstu kelti, jei būtų įdomu galiu atsiųsti asmeniškai arba įkelti į komentarus :)
  Max apimtys 1400x1300 5. Patinka
  ka0 sureagavo į Frankenstein Kas aš toks?   
  Manau norit pereiti i kita lygi reiktu padirbeti su brandu. Parduotuveje kinietiskos prekes nelabai kaip ziurisi bendrame fone, kai tikiesi originaliu kuriniu.
  Jeigu nori pasiekti didesne komercine sekme as labiau rekomenduociau sukurti produktu linija kuri butu kuriama tavo rankomis, nesu tikras ar tai yra tavo tikslas, bet uzdirbti galetum tikrai daugiau nei dabar darydamas pavienius uzsakymus.
   
  Pvz kaip ideja, galetum daryti custom apsvietimo lempas is medzio, Kanadoje sitos lempos retail kaina yra 900CAD apie 580EUR.

   
  Nepriimk kritikos asmeniskai, bet tikiuosi pades tobuleti.
 6. Patinka
  ka0 sureagavo į MDAntanas Kas aš toks?   
  Esu aktyvus žmogus, besidomintis rankdarbiais iš medžio, molio ir kitų medžiagų, ieškantis naujų idėjų ir informacijos apie meistrystę. Bandau save ir tobulinuosi kurdamas video klipus, svetaines, įgarsinu patikusius literatūrinius kūrinius. Visa tai savarankiškai apdoroju naudodamas skaitmenines technologijas. Kaip man visa tai sekasi, parodau visiems.
   
  Mano šūkis:
  Vienas atliktas darbas yra geriau už tūkstantį sumanymų!
   
  Mano vertybės:
  Kiekvieną darbą darau taip, kad žmonės veiklos rezultatu gėrėtųsi labiau už mane.
   
  Mano siekis:
   
  Tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Mokytis tik iš geriausių meistrų patirties.
  Ar norėtumėte sužinoti kokius rankdarbius esu pagaminęs, gaminu ir ką ruošiuosi gaminti?
   
  Ar norėtumėte rasti idėjų savo laisvalaikio rankdarbiams?
   
  O gal, ieškote įsigyti unikalų ir kokybišką mano rankų darbo gaminį buičiai, laisvalaikiui, vaikams?
  Tuomet, džiaugiuosi kartu su Jumis!

  Išsamiau su mano veikla galite susipažinti svetainėje
  Meistriuko dirbtuvėlė.
  Svetainė nekelia sau tikslo populiarumu aplenkti kitas rankdarbių svetaines. Čia viskas labai paprasta, informaciją pateikta nesudėtinga forma, publikuoju savo rankomis atliktų darbų aprašymus, iliustracijas, brėžinius.
 7. Patinka
  ka0 sureagavo į zilvinaspet YouTube karjera   
  Labas,
   
  kadangi Lietuvoje nelabai matau iš ko pasismeti žinių, kas YouTube kalbėtų apie reklamas, e-commerce, pardavimus, growth hacking ir kitus svarbius dalykus verslams, nusprendžiau užsimti tuo pats. Pats pradėjau dirbti su Facebook kai man buvo 13-15 metų, tame tarpe, tuomet blackhat būdu augindavau Facebook puslapius ir juos pardavinėdavau įvairiems verslams, tai buvo neįtikėtinai geras pinigų šaltinis kai buvau vaikas, uždirbdavau nuo vieno puslapio po 1000LT ir daugiau, viskas nuo to ir prasidėjo. Teko prisiliesti prie žaidimų projektų, vaikystėje ir paauglystėje tas labiausiai traukdavo, po to prasidėjo social media paslaugos, dar vėliau puslapių statymas su wordpress, opencart, pradėjau kurti įvairius puslapius turėdamas basic žinias, dabar irgi tai darau, bet daugiausiai klientų ateina iš rekomendacijų, aktyviai neieškau klientų.
   
  Turėjau ne vieną e-commerce projektą kurie uždirbdavo tikrai nemažus pinigus, vieni parduoti, kiti sudeginti dėl nemokėjimo valdyti, dideli užsakymų srautai, patirties stoka privedė prie reputacijos sugadinimo ir projekto uždarymo. Aišku klaidos išmoktos, suprastos, sukaupta SEO patirtis, Facebook Ads, Google Ads patirtis, supratau ko reikia vartotojams, kad jie pirktų, esminės puslapių klaidos, konversijų didinimo sprendimai ir kiti dalykai kurie padeda sėkmingai parduoti. Man 23 metai, paskutinius 6-7 metus aktyviai dirbdavau ant savęs, neturėjau jokio oficialaus darbo, viskas iš projektų, freelancinimo, rekomendacijų, taip ir gyvenau, paskutinius metus viskas pasikeitė, kai supratau, kad noriu padirbėti kažkam, o ne sau, tai taip išėjo, kad beveik metai dirbu marketingo projektų vadovu.
   
  Dabartinis mano darbas mane labai tenkina, pardavinėjam tik originalias dalis, ebay platformoj, bet mano darbas ne tame, aš dirbu su programuotoju, su kuriuo buildinam e-commerce projektą, realiai ir dabar turim basic shop'ą, bet po mano atėjimo čia dirbti, buvo padaryta išvada, kad jį visiškai reikia perdaryti ,dabar pasidarėm labai didelius darbus, Europoje tokių sistemų nelabai kas turi, pagrindinis marketas kur parduodam yra UK, didelė dalis Europos, nemažai ir USA, Australija. Mano pagrindis darbas SEO optimizacija naujai puslapio versijai, UX, įvairūs techniniai sprendimai kurie padeda vartotojams greičiau, paprasčiau nusipirkti, social media growth, ir vienas esminių dalykų kuris kuris atnešė labai didelę naudą ir padėjo paspartint visus darbus tai yra human resources, t.y 15 Filipiniečių dirba mums remote, tvarko detalių nuotraukas web'e, pavadinimus, aprašymus, priskiria auto dalių kategorijas, teko padirbėti kol išmokiau, pratikrinau, sugalvojau sistemas kaip optimizuot šį procesą, kad viskas vyktų kuo sklandžiau ir kokybiškiau.
   
   
  Taip pat ir dabar dažnai kreipiasi į mane e-commerce projektų savininkai kuriems padedu įvairias klausimais, reklamos, marketingo, taip pat turim pavadinkim nedidelę social media agency (1 žmogus dirba) kuris organiškai ir mokama reklama administruoja kelis projektus iš kurių gaunam mėnesinį mokestį už reklamą.
   
  Kadangi po darbo laisvo laiko yra, savaitgaliai taip pat laisvi, galvoju kodėl neišnaudojus šio laiko ir nesukūros kažko, iš ko po to ir užsidirbti galima? Mėgstu padėti žmonėms, dažnai sėdžiu marketingo grupėse fb, skaitau žmonių problemas, padedu, pakonsultuoju, man tas patinka, malonu gauti tiesiog ačiū už pagalbą, o parašyti žmogui savo įžvalgas ir patarimus man nekainuoja, nebent laikas, bet tai neesmė, neskaičiuoju jo ant tiek, kad būtų gaila padėti už ačiū.
   
  Na ir sugalvojau, kodėl vakare neprisėdus, neįrašius video apie kažką, kam tai būtų naudinga, ko žmonės ieško, ko žmonėms trūksta, tai dabar ir esminis klausimas, paskutinias dienas vis galvoju nuo ko pradėti, apie ką kurti, SEO, social media, bet bandau išskaidyti ir suprasti ar jeigu kažką tokio darysiu nebus per siauras žiūrovų ratas, bandau vis įvairias idėjas išskaidyti, tie patys pod-castai apie marketingą, pardavimus ir t.t. po truputį delioju viską ir sugalvojau apie viską čia parašyti ir gal būt Jūs pateiksit savo įžvalgų, ko trūksta YouTube apie marketingą, e-commerce Lietuvoje?
   
   
  Galvojau ir apie monetizaciją tokio projekto, bet kol kas tas mažiausiai rūpi, nes ne piniguose esmė, o pačioje mano idėjoje ir nore padėti.
 8. Patinka
  ka0 sureagavo į jkacinskas IDV Išmoka 257Eur   
  https://m.delfi.lt/projektai/is-karantino-gniauztu/article.php?id=84485965
   
  https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1186744/savarankiskai-dirbantys-asmenys-gali-kreiptis-del-beveik-7-tukst-euru-subsidijos-veiklos-keitimui
   
  https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/savarankiskai-dirbantys-asmenys-gali-kreiptis-del-beveik-7-tukst-eur-subsidijos-veiklos-keitimui
   
  https://www.lrytas.lt/verslas/mano-pinigai/2020/06/09/news/traukia-is-dugno-veiklai-pakeisti-skirs-kone-po-7-tukst-euru-15209329/
   
  Ir cia tikrai ne vieninteliai portalai, kurie skelbe. :)
 9. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo tadassimkus IDV Išmoka 257Eur   
  cia dar px, vasaros pabaigoj isvis lengva ranka po 7k padalino niekur nereikalamave. padare, saviem papasakojo ir isdalino ten 5mln ar kiek per 20min
 10. Patinka
  ka0 sureagavo į android Stocks   
  Sorry bet nesusilaikiau :D

 11. Patinka
  ka0 sureagavo į LukasKuc Soc. Tinklai. Kur link einame?   
  Su daug kuo sutinku (su visom tom naudom, kuriomis ir pats naudojuosi, ir mėgaujuosi), bet, manau, čia apie skirtingus dalykus kalbam. Būtent dėl tų naudų visi ir naudojam tuos soc. tinklus. :) Čia labiau klausimas, kas ką atsveria? Ar daugiau naudų, ar minusų? Kiekvienam skirtingai, bet tikrai nėra taip, kad "imk ir nenaudok", nes tuo pačiu daug prarasi, tad daugumai žmonių tai nėra pasirinkimas. Kitas dalykas - nuovokos turėjimas. Jei esi protingas, tai sugebi protingai paimti visas naudas ir viskas ledas. Bet ką durniams daryti? Jie tampa įrankiu. Aišku, durną ir bažnyčioj muša, bet manau, kad šitas dalykas prisideda prie žmonių bukinimo, gali vesti prie priklausomybių ir dar daugybės neigiamų dalykų.
   
  Kitaip sakant, abu variantai (naudojimas ir nenaudojimas soc. tinklų) yra ganėtinai neigiami ir iš esmės nuo žmogaus priklauso. Priklauso netgi nuo to, kaip tau sekasi gyvenime. Tau sekasi gyvenime, tavęs nebiesina tie soc. tinklai ir netikri kitų vaizdai, nes ir taip ahujenai gyveni. Bet yra žmonių, kuriems ne taip sekasi ir tie soc. tinklai tiesiog vysto depresiją. Jei žiūrėti savanaudiškai, tai taip, zjbs. Ko čia pergyventi.
   
  Vis tik žiūrint platesniu mastu, žala, manau didelė.
   
  Tik tiek, kad visi dalykai keičiasi. Žmonės liberalėja ir nelieka kažkokios tvarkos. Anksčiau gėjai buvo nepriimtini, dabar norma. Tie patys žmonės, kurie dabar visišai priima LGBT atstovus, po kelių dešimtčių metų sakys: "nesuprantu, sūnus nori tuoktis su robotu, o dukra pase pakeitė save kaip į Marso gyventoją".
   
  Šitų dalykų tikriausiai neišvengsim. Kažkuria prasme tai progresas, kažkuria prasme tai regresas, tad kiekvienam rinktis kaip vertinti, bet jokio dalyko nebūna tik juodo ar balto. :)
   
  EDIT: idealiu atveju, socialiniai tinklai būtų labiau reguliuojami ir neštų didesnę atsakomybę, nes kai kurie dalykai peržengia ribas. Šiais laikais net žmogus pasmaukyt ramiai negali, nes ig be leidimo kamerą naudoja. :) Teigiamesnis požiūris būtų, jei soc. tinklai nenaudotų duomenų ne pagal įstatymus. https://www.dailydot.com/debug/lawsuit-instagram-camera-spying/
 12. Patinka
  ka0 sureagavo į TomaSabonis Soc. Tinklai. Kur link einame?   
  Sveiki ši tema atvirai diskusijai. Nepriimkite mano žodžių, tik išklausykite. Galbūt atrasiu bendraminčių. Ir čia apibūdinu tik savo savijautą, mintis, pastebėjimus. Ir iškeliu klausimą kur visa tai link veda?
   
  Visada domėjausi soc. tinklais. Žmonių elgesiu juose ir tai ką žmonės palaipsniui sugeba pasiimti iš soc. Tinklų. Kažkada ir pats turėjau gaunamas pajamas iš fb puslapių, tačiau tai jau gan senoje praeityje, tada tai atrodė kieta. Dabar mąstau kitaip.
   
  Neperseniausiai peržvelgiau dok. „Social Dillema“ filmą. Apie tai kaip veikia visa soc. media, kaip esame sekami ir mums į ekranus yra kišama per prievartą tai ką mes „mėgstame“. Jau seniai žinojau, jog žmonės yra sekami t.y jų paieškos googlėje ar kituose search engine indeksuojamos ir pateikiamos kitose platformose pvz fb, ig, adsense ir pan. Nieko naujo nei man, nei turbūt jums. Suprantu tai yra milijardinis kompanijų verslas. Bet po daugelio perskaitytų knygų, pražiūrėtų dokumentikų, kyla klausimas kur visa tai link eina?
   
  Kodėl man visa tai neduoda ramybės? Pastaruoju metu internetą pradėjau matyti kaip didžiulį šiukšlių ir netikrumo kupiną burbulą kur nuolatos didžiųjų kompanijų reklamos platformos kiša į galvą įvairius produktus ar paslaugas. Naršant facebook'e mane asmeniškai erzina tokie dalykai kaip „You may have been interested in“ ir pateikiama daugybė kvailų vaizdo įrašų kurių sveiku protu būdamas net nežiūrėčiau. Toks jausmas, kad viskas brukama ir kemšama žmonėms į smegenis per prievartą, nebeliko beveik jokios pasirinkimo laisvės.
   
  Virdulio fenomenas - Kuomet darbe, per pietų pertrauką visi šnekėjomės temomis ir bekalbėdami tiesiog palietėme šalia stovėjusio virdulio kainą, vienam iš pokalbio dalyvių paėmus į rankas telefoną ir vos tik įjungus fb iššoko „senukų“ sponsored langas su siūlomu VIRDULIU! Atrodo juokingai todėl tuo metu ir pasijuokėm, bet viduje liko toks stebimos aukos jausmas. Internete žmogus visada buvo tik produktas ypač soc. medijoms, jie parduoda mūsų dėmesį ir laiką. Mes esame tie kurie jiems sukuriame pelną. Aptrakčiai mąstant mes parduodame savo laiką už pinigus ir savo kasdieniniuose darbuose ir pan, bet mes bent jau žinome dėl ko, už ką ir kam dirbame. Tačiau čia parduodami savo laiką pinigų mes negauname, gauna kažkas kitas. Čia turbūt įsiterpia ir psichologiniai aspektai.
   
  Instagram platformą Šiuo metu pavadinčiau internetine prostitucija. Visi tie influenceriai platina prekes kurių gyvenime atrodo patys nenaudotų. Viena yra verslas, antra yra savęs pardavimas, tik, kad čia pardavinėjimas ne kūnas o savigarba. Protu nesuvokiama kaip save gerbiantis verslininkas galėtų naudotis šiomis nišomis kur apie jo produktą yra meluojama dar blogiau kuomet jis pats prašo meluoti apie jį nors tai ir yra stiprus idėjos iškėlimo į viešumą ginklas. Juk SEO optimizacijos užima daug daugiau laiko, negu žinutės parašymas įtakingam „influenceriui“.
   
  Tiesiog darosi sunku suvokti kaip greitai viskas tapo monetizuojama, netikra, naivu ir pigu. Kaip mano amžiną atilsį senelis sakydavo „Ne žmogus turi tarnauti automobiliui, o automobilis žmogui“. Štai čia aš įžvelgiu truputį panašumų ir šioje situacijoje. Kas vyks netolimoje ateityje? Esu matęs jog jau dabar kai kurios merginos kelia savo beveik apsinuoginusias nuotraukas vien tam, jog gautų šiek tiek followerių ir dėmesio, o galbūt klystų (labai tikiuosi) gal tai tik jų fetišas? Asmeniškai nenorėčiau matyti ateityje savo dukros stumdant savo kūno dalis už kažkokių followerių kurių daugiausiai bus pagyvenusių žmonių akys dėmesį. Tai atrodo baisu tačiau matant kas vyksta manau tokia yra netolima ateitis ir apie tai kažkodėl niekas nekalba. Nesu Skirmantas Malinauskas, bet mano akimis tai yra kažkoks marazmas.
   
  Iš facebook'o platformos kaip asmuo pasišalinau prieš gerus tris mėnesius. Pasilikau sau laisvę naudotis tik messenger aplikacija ši yra naudinga iki kol susirašinėjimų metu neprasidės reklamų pateikimai tarp žinučių (tikiuosi taip nebus). Po to kai deaktyvavau paskyrą pasidarė lengviau „kvėpuoti“ daugiau laisvo laiko saviems projektams, mažiau „ūžimo“ galvoje, stabilesnis ir geresnis miegas. Rytas žvalesnes - darbingumas produktyvesnis. Nors atrodo ten ir taip mažai laiko praleisdavau, bet turbūt to pakako, kad viskas susijauktų. Didesnė meilė sportui ir sveikatai. :)
   
  Nemažai aš čia sėdėdamas prirašiau, nežinau ar kam buvo įdomu jeigu ne atsiprašau už sugaištas minutes. Bet kokia jūsų nuomonė apie tai? Ar jaučiatės panašiai? Ar per daug to nesureikšminate? Galbūt aš imu per daug visa tai į galvą nors tikrai neturėčiau? Įdomu išgirsti Jūsų nuomones.
  Būtų įdomu apie tai padiskutuoti.
 13. Patinka
  ka0 sureagavo į Frankenstein Nuo idejos iki exit'o   
  Sveikas, mano rekomendacija butu viska daryti per salyginai anoniminius kanalus kas liecia pacio website turejima. Domena gali prikti per https://njal.la/ taip pat jie siulo ir cloud hostinga.
   
  Kas liecia pajamas ir t.t. ju deklaravima, tai nera sunku atsidaryti imone amerikoje su https://stripe.com/atlas., bet as net nesukciau galvos apie tai.
  Suprask tai, jog is esmes, kas vyksta tai tu darai marketingo paslauga, ir is VMI perspektyvos tu esi marketingo imone, kaip tu tai darai, nelabai turetu jiem rupeti. Tikrai niekas nedraudzia tureti uzsienio klientu kurie siulo adult paslaugas legaliai savo jurisdikcijose ir jiem atlikti marketinga. Galbut tu perki baneriu reklama, postini forumuose ar dar kur, kad gautum tas registracijas. Is esmes tavo website gali net nepriklausyti tavo lietuviskai firmai ir nebuti firmos turtas, aisku, jeigu daug traffico bus, galbut noresi nurasyti islaidas hostingo ir t.t. bet tokiu atveju jau galesi leisti sau atsidaryti firma uzsienyje.
   
  Tikiuosi nors kiek naudinga info.
 14. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo d2b Kaip pradeti ?   
  paraso linka susitvarkyk :)
 15. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo lukse Laptop darbui su nuotraukomis   
  dell xps 15
 16. Patinka
  ka0 sureagavo į Lipnus Padėkime savam verslui   
  Sveiki,
   
  Dar esame visai naujokai cheminiuose salonų valymuose, tačiau gal kas parduodate ar norite išsivalyti savo automobilio saloną?
   
  Siūlau Vilniuje, Karoliniškėse cheminį salono valymą:
  Kainos - nuo 40 Eur.
  Už 40 Eur būtų bazinis cheminis (sėdynių bei kiliminės dangos cheminis valymas, priekinės panelės, durų bei saugos diržų valymas, bagažinės siurbimas).
   
  Darbų foto:

   
   
  Ieškau:
  Kas ką turite pasiūlyti susijusio su šią veiklą lauksiu asmeninėse žinutėse :)
 17. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo Ledukas Hey hey hey   
  hello, o lietuviskai speakini?
 18. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo Ledukas Hey hey hey   
  hello, o lietuviskai speakini?
 19. Patinka
  ka0 sureagavo į ITSprendimas Kur saugiai laikyti PayPal pinigus, neturint galimybės persivesti jų į Banko sąskaitą?   
  Monese nemato vmi, arba kaip pats sakiai cripto valiuta.
  O cia kas kliedi apie zmogaus pridavima tai nusisnekat.puse jusu versliuku prakracius islystu visokie masinu atkalinejimai pas draufeli garaze uz 50 euru.Didieji mokesciu moketojai, vien paskaicius forumo pardavimu/paslaugu skilti viskas aisku.
  Zmogus paklause, bukit mieli atsakykit, ir palikit tai jo sazines reikalui
 20. Patinka
  ka0 sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Ne grįžta, o parvažiuoja. Neįmanoma grįžti ten kur nesi buvęs.
 21. Patinka
  ka0 sureagavo į Tmaster IDV Išmoka 257Eur   
  galima.
  bet tavo vietoje tuos pinigus geriau atsidėčiau, ir pradėčiau mokėti tada, kada vėl paprašys. Nes kai neprašo tai ir nemokėk, nes paskui reikės pinigų ieškoti jei kartais neužsiskaitytų
 22. Patinka
  ka0 sureagavo į LukasKuc IDV Išmoka 257Eur   
  Buvo skelbta:
   
  Svarbu dėl ekstremalios situacijos ir karantino laikotarpio!
   
  Savarankiškai dirbantys asmenys, ekstremaliosios situacijos ir karantino metu, PSD įmokų gali nemokėti ir jų sumokėjimą atidėti 2 metams.
  Šie asmenys, Vyriausybės paskelbtos ekstremaliosios situacijos ir karantino metu nemokėję PSD įmokų, šias įmokas už minėtą laikotarpį privalės sumokėti per 2 metus nuo ekstremaliosios situacijos ir karantino atšaukimo dienos.
  Jeigu savarankiškai dirbantys asmenys per nustatytą terminą nesumokės PSD įmokų, kai jiems nustatytu laikotarpiu buvo suteiktos asmens sveikatos priežiūros paslaugos, jie privalės atlyginti Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui padarytą žalą.
   
  https://www.sodra.lt/lt/situacijos/vykdau-individualia-veikla
  (skiltis apie įmokų atidėjimą).
   
  Dėl šito dalyko ir aš pastebėjau, kad savitarnoje nerodė einamųjų įmokų.
 23. Patinka
  ka0 gavo reakciją nuo JY KO X Kaip sumokėti indui už darbą?   
  kripto
 24. Patinka
  ka0 sureagavo į bratkax Ar pritariate 5g tinklo įvedimui ?   
  Atsiprašau jei jau tiek įžeidžiau, kad net durneliais reikia pradėti vadintis :D
 25. Patinka
  ka0 sureagavo į Paulius. Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  ok kalbam apie abu.
   
  Kalbant apie nuvertejima abieju modeliu, tai labai svarbu yra spalva ir bazine komplektacija. Bazine komplektacija ivardinu kaip butiniausius dalykus ko reikia siems modeliams: Automatine deze, odinis salonas, didelis ekranas.
   
  Variantai su bent vienu "trukumu" tai yra mechanine, odos nebuvimas, mazas ekranas ar netinkama spalva, pinga akyse. Tiesiog tokio automobilio pirkejas daznu atveju yra tas kas perka ne tik zenkliuka, bet ir turi tam tikrus norus (norai turi buti pagal kisene). Todel jei kazko truksta parduoti daznai nepadeda net maza kaina, arba kaina turi buti visiskai juokinga.
   
  Jei viskas yra ko reikia, automobilio bukle ir kebula islaikote nuvertejimas yra minimalus, parduoti problemos nera.
   
  Gera komplektacija, m-paketas, tik padidina vertes islaikyma.
   
   
  Nelabai supratau klausimo. Perkant auto pardavimui daznu atveju yra pelningiausia pirkti su defektu, ar daug smulkiu defektu. Juos sutvarkius parduoti. Nupirkti ledini ir parduoti nieko nedarius, taip buna retai.
   
  O jei is paprasto pirkejo puses, tai mokekit atitinkamai pinigu pagal rinka, neziurekit pigiu variantu ir tikrai nebus sunku surasti ta tinkama varianta.
   
  Gal kas nezino, bet F serijos mygtukai ir vidines duru rankenos labai linke trintis. Visi mygtukai po viena yra ali express, rankenos taip pat. Kainuoja kapeikas.
  Bet daznai nuvaziuoju ziureti f serijos auto uz didesne kaina nei rinkos vidurkis ir randu su nutrintom rankenom ir mygtukais. Kas sukuria tikrai prasta vaizda eiliniam pirkeui. Nors visa tai sutvarkyti kainuoja max 50e ir turit viska nauja :) Greiciausiai dauguma to nezino.
   
  P.S. kalbu apie europinius dyzelius.
×
×
 • Sukurti naują...