Pereiti prie turinio

rriimm

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    249
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    rriimm sureagavo į jokeriss Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
    Kelkis i telia, paskambins tele2 persikelsi atgal, poto telia siulys grįžti ir duos neribotus uz 14e 😄
  2. Patinka
    rriimm gavo reakciją nuo 6yt1s Darbas per agentūra NL   
    kambarius lengva rasti jei pazysti seimininkus arba ju draugus, o jei ne tai konkurencija 10-100 zmoniu vienai vietai
  3. Patinka
    rriimm gavo reakciją nuo 6yt1s Darbas per agentūra NL   
    kambarius lengva rasti jei pazysti seimininkus arba ju draugus, o jei ne tai konkurencija 10-100 zmoniu vienai vietai
  4. Patinka
    rriimm gavo reakciją nuo aekar IT KURSAI Lietuvoje   
    butu gerai paklausyti zmoniu, kurie baige tokius kursus ir suzinoti, kaip jiem toliau sekasi
  5. Patinka
    rriimm sureagavo į android Nemokamas butas kauno centre per 25metus   
    Pasakysiu kelis dalykus objektyviai, kadangi cia forumas ir visi turim laisve reikstis.
     
    Nenori komentaru, dek skelbima i skelbiu.lt ir blokuok komentarus, bet cia yra uzdarbio forumas ir Lietuva beveik 30 metu kaip laisva, tai zodzio laisves nevarzyk.
     
    Cia nera verslo ideja, tai nesuprantu kodel verslo ideju skiltyje papostinai su tuo clickbaitiniu temos pavadinimu? Tiesiog savo paskolos nori nusikratyti pries artejancia finansu krize ir viskas.
     
    Kas jau turi pinigu ar galimybes skolintis turetu palaukti kol kainos nusileis ir pirkti tada.
  6. Patinka
    rriimm sureagavo į ronner IT KURSAI Lietuvoje   
    Dirbu su IT mokymais, todėl galiu papasakoti apie šią virtuvę ir iš kitos pusės šiek tiek. Gal kai kam tai padės pasirinkti geriausią mokymosi būdą. Patirties turiu įvairios, kadangi esu dirbęs ir mokykloje (5-12 kl.), ir su 3-6 klasių moksleiviais kursuose/būrelyje, o dabar orientuojuosi į suaugusiųjų mokymus arba bent nuo ~16 metų.
     
    Pirmiausia, IT kursų tikrai daug ir jie skambiai reklamuojasi, kaip sakė temos autorius pirmoje žinutėje. Daugiausiai matomos kelios stiprios įmonės, turinčios savo arkliukų ir savo minusų, bet apie tai komentuoti būtų neetiška iš mano pusės, visgi tai mano konkurentai. Ką dažniausiai matome? Robotika vaikams/jaunimui ir programavimas suaugusiems, žadant aukso kalnus, nes dabar tai ant bangos. Kiek pastebiu, robotika daugiau žavi vaikų tėvus nei pačius vaikus. Prie to galbūt prisideda ir mokyklos, kuriose yra robotai, nes daugelyje jų dirba ne tik ne entuziastai, bet dar ir patys nelabai tuos robotus mokantys valdyti mokytojai. Informatikų trūkumas mokyklose yra labai didelis ir priimami dirbti beveik bet kas. Turbūt daugelio mokykloje, ypač jei ji mažesnė, informatiką mokė matematikos mokytojai. Tai ypač aktualu mažesniuose miestuose, kur informacinių technologijų specialistai, o tuo labiau, IT mokytojai, yra raudonosios knygos pirmame lape. Na, gal antrame. Dar vienas dalykas - ne kiekvienas vaikas gali namuose įsigyti savo robotą, nes jų kaina, ypač jei mokomasi su LEGO ir panašiais, kandžiojasi. Tuo tarpu kompiuteris yra daugelio namuose*. Nemažai vaikų tokį užsiėmimą meta po metų, tad turi tik labai basic žinias, kas tas robotas ir kaip ten jis valdomas. Po kelių metų tų žinių liks 0. Be abejo, yra išimčių.
     
    Kita labai skambi reklaminė žinutė jau suaugusiems - programavimo kursai intensyviai, po mėnesio ar dviejų žadama vos ne programuotojo darbo vieta. Sutinku, kad per mėnesį intensyvaus mokymosi galima būtų pakeisti specializaciją, tačiau nuo 0 išmokti programuoti tikrai ne. Nesižavėkite tokiais pasiūlymais, jei rimtai norite tapti programuotoju. Sudeginsit smegenų ląsteles. Išimtis tik tuo atveju, jei iš tiesų esate tas žmogus, į kurio galvą viskas labai lengvai lenda ir per mėnesį galite įsisavinti tiek, kiek kiti per 2-3 metus. Tačiau dėstytojas irgi žmogus. Mokyti programuoti po 8 valandas (o kartais dar daugiau, čia jau primena lėtą kankinimą) taip pat sunku. Dėstytojas pavargsta ir silpsta jo mokymo kokybė. Žinoma, esant praktikos užduotims kitaip, tačiau intensyviuose kursuose nuo 0 tikrai netruks teorijos, kad ir kaip ten ji supinta su praktika. Jau po kelių valandų gali pintis liežuvis ir sulėtėt mąstymas.
    Deja, labai daug žmonių pasigauna ant šito kabliuko, nes gi smagu būtų iš bedarbio per 1-3 mėnesius tapti profesionaliu programuotoju, o dar gi algos tūkstančiais ir užimtumo tarnyba (darbo birža) didžią dalį kainos kompensuoja. Drambliuko svajonės ir liks svajonėmis - programuot pramoksite, bet toli gražu nebūsite profesionalai. Na, bet valstybės pinigus galėsite panaudoti :)
     
    Ilgi ir nuobodūs kursai. Mano mėgstamiausi. Būdamas 12okas pats mokiausi būtent taip. Ir vis tiek kursuose išmokau tik pagrindų. Kodėl? Nes mažai laiko skyriau savarankiškam mokymuisi. Tačiau kartu su manimi besimokantys, kurie siejo savo ateitį su programavimu - išmoko labai daug, jų atliekami projektiniai darbai visa galva lenkė mano. Nors dalis jų netgi buvo jaunesni (15-16 metų). Be to, aš prisijungiau nuo antrų metų, tad turėjau labai kvailų spragų. Visgi, po kursų atėjo laikas, kada aš pradėjau daugiau domėtis tuo, ką mokiausi ir man buvo daug kartų lengviau ieškoti informacijos nei prieš kursus. Reziumuojant mano mokymąsi, metus girdėdamas apie programavimą, kažką bandydamas daryti, bent minimaliai besimokydamas aš gavau tų žinių, kurios vėliau leido lengviau pagauti "apie ką mes čia" tutorialuose, online kursuose ir forumuose. Visgi, nuo programavimo aš tai nutolstu, tai vėl priartėju, nėra tai mano pagrindinė sritis ir įdomiausia IT dalis.
     
    Kol esat tokio amžiaus, kai nereikia rūpintis savęs, būsto išlaikymo - MOKYKITĖS. Jei yra galimybė, nespjaukit į kursus, tačiau venkit juodo darbo, tai yra, labai nerekomenduoju intensyvių kursų, jei tam nėra kokios nors svarbios priežastis. Duokit smegenims laiko suvirškinti gautą informaciją. Ir be abejo, praktika praktika praktika. Ką išmokot patys, išmokė kursai ar netgi mokykla (sėkmės atveju) - bandykit tai panaudot, sukurt sau naujus uždavinius, realizuokit net ir mini projektus. Kai mokiausi paskalį (mokykloj vietoj c++) susikurdavau sau mini programėles, kurios atlikdavo tokias funkcijas, kurias galėdavau rast bet kur kitur. Susikurdavau tam, kad pajust malonumą sėkmingai veikiančio rezultato + pagilint savo žinias. Ir tai tikrai davė kažkiek naudos.
    Kai jau yra šeima, būsto išlaikymo kaštai, vien tik mokytis sunku, reikia derint mokymąsi su darbu ir panašiai. Kursai šitoj vietoj palengvina tai, jog gaunama sukramtyta informacija. Rimtai nusiteikusiems siūlau pasimokyti metus-du kursuose, gauti pagrindus, o toliau tęsti savarankiškai.
    Kai pabendrauji su savamoksliu, atėjusiu pagilinti žinių ar pasitaisyt spragų, dažniausiai "išduoda" savo sunkumus mokantis namuose. Dažniausiai tai tinginystė ir motyvacijos trūkumas. Tuo tarpu į kursus eini, nes gi sumokėjai ir aiškus konkretus laikas, o pasimokyti visada galima "rytoj".
     
    Nuo 40-50 metų amžiaus ateinantys mokytis kažko su IT (dažniausiai tai WordPress arba su specifinėm programom, ofisu susiję mokymai) labai retai gali mokytis savarankiškai. Veikia savotiška baimė bandyti, nepasitikėjimas savimi ar kažkas panašaus. Tokio amžiaus žmonės daug daugiau žymisi popieriuje, nori kuo tikslesnių paaiškinimų kaip ką daryti. Deja, ne visus pavyksta perlaužti ir didžiausias peilis jiems yra: galima daryti taip, taip arba taip. Per didelis pasirinkimas. Lygiai tas pats su pradinukais, tik šitie rašosi mažiau :)
     
    Patys kursai visur turi savo pliusų, savo minusų ir daugiau mažiau jie duos naudos. Siūlyčiau vengti labai didelių grupių, nors, abejoju ar dar kas moko didesnėse nei po 10 realių galvų ir, kaip minėjau, siūlau rinktis truputį laisvesnius, bet ilgesnius kursus - išmoksit tikrai daugiau.
    Nors pats organizuoju ir intensyvius kursus, man tai finansiškai netgi naudingiau, tačiau tai labai retas atvejis, dažniausiai žmones perkalbu rinktis ilgesnius. Išimtis įmonės, kurios, toks jausmas, nori kiekio, o ne kokybės.
    O jei abejojate dėl kursų, neleidžia finansai ar kitų galimybių trūkumas - mokykitės savarankiškai. Gal užtruksit ilgiau (bet tikrai nebūtinai), gal atsiras kažkokių spragų (jas visada užkišit įgaudami vis daugiau praktikos), gal pradžioj bus beprotiškai sunku, bet realiai norimą rezultatą visuomet galėsite pasiekti. Tereikia stipraus NORO ir rasti laiko. Numatykite konkrečią savaitės diena, konkrečias valandas ir pasislėpkit nuo visų - eikit mokytis. Tada tikrai pasieksit rezultato ir be kursų.
     
     
    * - dirbdamas mokykloje labai nustebau, kad kaikurie 5-7 klasių vaikai, kuriems yra grubiai nuo 10 iki 13 metų neturi savo kompiuterio, o kartais (iš ~200 mokinių bent 5 atvejai) namuose nėra jokio kompiuterio - net ir tėvai kompiuteriu naudojasi tik darbe. Suprasčiau, jei tai būtų nepasiturinčios šeimos, tačiau kai kurios jų samdydavo ne tik aukles, bet ir dar daugiau aptarnaujančio personalo. Kompiuterius keičia išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, žaidimų konsolės. Kaip bebūtų, tai tikrai ne į naudą, kadangi tokiu atveju įrenginys tampa 99% tik pramogų objektu.
  7. Patinka
    rriimm sureagavo į Simonas Nemokamas dalyvavimas virtualiame protmūšyje TIK UŽDARBIEČIAMS   
    Sveiki, visi,
     
    Sukūriau specialių nuolaidos kodą nemokamai išbandyti mano sukurtą pramogą - virtualų protmūšį, šį sekmadienį.
     
    Registruodamiesi įveskite kodą uzdarbis ir galėsite šį sekmadienį sužaisti visiškai nemokamai.
     
    Antro žaidimo nemokamas dalyvavimas:
    UZDARBIS1127
     
    Registracija ir dalyvavimas virtualiame renginyje adresu www.protulyga.lt
  8. Patinka
    rriimm sureagavo į Nius Darbo biržos niuansas.   
    Negaliu pakęsti šitų nesamonių su litų ir eurų lyginimu ir nesuprantu kodėl žmonės tokias pievas pradeda svaigti, kai šitą patikrinti yra žiauriai paprasta.
    Visad įdomu, kokiu būdų konvertuojamos valiutos... Įdedu iškart paveiksliukus kainų palyginimų Vilniuje, kad būtų faktų šiek tiek:
     
    2007m. (kartu su ankstesniais metais) litais už kvadratą:

     
    2018m. eurais už kvadratą:

     
    Komentaro atgal nesulauksiu turbūt, bet, šiaip, dėl bendros diskusijos prasmės, nors ir nuvažiuota ne visai į temą...
  9. Patinka
    rriimm sureagavo į MA5TYK Nuotolinių studijų pliusai/minusai   
    Komentuoji tam kad kažką parašyt ar pranešimų skaičių renki :) nes komentaras niekinis...
  10. Patinka
    rriimm sureagavo į Paulius. World Cup 2018   
    Paimiau
    30proc france pagrindini laika
    Ir 70proc france pergale su pratesimu ir baudiniais.
  11. Patinka
    rriimm sureagavo į xstream Forumo naujienos (2018, Birželis)   
    as del tos rekapčos puse metu sedejau be uzdarbio ir [email protected] nieks nepadejo...
     
    siaip chebra maladec, kad uzjudejot, nes jau galvojau numirs tas uzdarbis... davai atkeliam visi aktyviau!!
  12. Patinka
    rriimm sureagavo į Ezlock Naujas Skynet šviesolaidos + 4G. Nuomonės.   
    Pezalai, nuvaizuok i kaima, isijunk tele2 4g ir omnitel 4g. Taip kad svarbu.
  13. Patinka
    rriimm sureagavo į efficio Kaip rasti programuotojo darbą Londone (tipsai)   
    Papasakosiu trumpai kaip aš susiradau android developerio darbą būdamas Lietuvoj ir jau tik nuvykęs į Londoną face to face interviu po poros dienų gavau atsakyma, kad priime.
     
     
    Būnant Lietuvoj
    Pirmas dalykas ką reiktų padaryti - susikurti linked ir nusistatyti, kad gyveni Londone. Tada pradės spaminti recruiteriai - rašinėt ir skambinti. Idealiausiu atveju, jei parašo internal recruiteris iš įmonės (bet dažniausiai tokiais būdais ieško senioru su patirtim). Kai jau paskambina sakyk, kad kolkas esi Lietuvoj ir ieškais darbo, geriau nemeluok, kad UK
     
    Antras galimas dalykas - jei turi pažįstamų, kurie jau dirba anglijoj, prašyk, kad refferintų. Vien pas mus moka 3k svarų už referallą. Nauda gaunas abiem.
     
    Trečias variantas - siųsti pačiam, bet jei matys, kad ne iš UK, pirmą darbą bus sunkiau rast. Patarčiau pasinaudot recruiteriu, jis tau padės ir patars. Patikėk, jis taip pat yra motyvuotas, kad gautum darbą
     
    Eiga
     
    Po daug kalbų su recruiteriais radau kuris labiausiai patiko ir jis turėjo gan neblogų pasiūlymų. Pasiuntinėjo mano cv ir sako įmonės visai positive žiūri - užsibookink skrydžius už dviejų savaičių į gyvus interviu. Ir tada buvo man maratonas. Per dvi savaites turėjau n tech testų ir tiek pat tech interviu, kas lėmė 6 face to face pokalbius su skirtingom įmonėm per dvi dienas. Bet procesas visur labai panašus
     

    Išsiunti cv Generic skambutis su įmone (papasakoja bendrai) Tech testas Tech interviu telefonu / skype (taip pat paklausinėja ir iš tech test) Final face to face interviu
    Atlyginimai tokie sakyčiau, bent jau android developerio. Tad žinok savo vertę, nes jau per pirmuosius interviu klausia kokie tavo expectationai:
    junioras 25-45k
    mid 45-65k
    senioras 65-90k
     
    pasinaudokit uk salary calculator kiek į rankas gaunas https://www.thesalarycalculator.co.uk
     
    daugiau norint galima ieškot kontraktoriaus darbo ir gaunant 550 per day, kažkur į rankas 6.5k per mėn. Bet čia jau tikrai senior turi būti ir žinoti ką darai
  14. Patinka
    rriimm sureagavo į amQaz IT KURSAI Lietuvoje   
    esu kalbėjęs su mergina, kuri irgi gavo pasiūlymą dėstyti codeacademy.lt, nors gražiai sakant nėra savo srities specialistė
    baltictalents man atrodo rimčiausia iš visų
  15. Patinka
    rriimm sureagavo į Kano IT KURSAI Lietuvoje   
    Esu baigęs 3 mėn codingo bootcampą Londone, dabar dirbu Lietuvoje, o viena iš turimų atsakomybių yra surasti ir įdarbinti programuotojus. Taip pat suku mintį apie kelių mėn bootcampo kūrimą, nes beveik neįmanoma rasti nedirbančių žmonių, o prisivilioti dirbantį yra ganėtinai brangus malonumas. Recruiteriai už headhuntinimą ima kelių mėn atlyginimą, o darbuototojas taip pat dažniausiai turi savų reikalavimų...
     
    Kodėl daugėja bootcampų?
    Rinkoje situacija tokia, kad dėl darbo jėgos trūkumo, verslininkams labai sudėtinga (arba per brangu) įgyvendinti potencialiai pelningus projektus. Taigi, ta trūkstama darbo jėga ir yra išugdoma "fast forwardu" - "praleidžiant" jaunus žmones per nano degree bootcampus. Kuo didesnis kvalifikuotų žmonių trūkumas, tuo daugiau ir bootcampų rinkoje.
    Manau, gabiausiems ir greičiausiai tobulėjantiems tikrai yra pasiūlomi kontraktai su "mokykla" susijusiose IT įmonėse.
     
    Ar pavyks rasti darbą? Jei rasi motyvacijos, bei jėgų kodinti ir mokytis 8+ val per dieną, tai po pusmečio tikrai landinsi į jr dev poziciją, nepriklausomai nuo to, ar lankysi kažkokius kursus, ar ne. ;)
  16. Patinka
    rriimm sureagavo į iPauL Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
    Paspaudus, kad iseini is ezio, duoda pasiulymus
    O automatiskai pildant banko kortele, 6-asis papildymas nemokamas, tai pusmeciui dar visai neblogas pasiulymas :)

  17. Patinka
    rriimm gavo reakciją nuo Mikaz Smūgis autorinių teisių sargams: „The Pirate Bay“ populiarumas rovė į viršų   
    idomu is kur atsirastu tiek pinigu pas zmones?
  18. Patinka
    rriimm sureagavo į DeiLes1 Pirmas Bitcoin ATM Vilniuje Gedimino 9   
    Google translate ar kas cia tau buvo? :)
  19. Patinka
    rriimm gavo reakciją nuo Mikaz Smūgis autorinių teisių sargams: „The Pirate Bay“ populiarumas rovė į viršų   
    idomu is kur atsirastu tiek pinigu pas zmones?
  20. Patinka
    rriimm sureagavo į EddieWAL Kurį operatoriu pasirinkti?   
    Aš sakyčiau, kad Telia mano požiūriu geriausia, jei sverbus stabilus, plačiai pasiekiamas internetas. Kadangi pats naudoju 2 telefonus su skirtingų operatorių kortelėmis (Telia ir Bitė), galiu drąsiai teigti, kad Telia ryšio kokybė, aprėptis ir greitis yra aukščiausios klasės. Kadangi pats didžiąją dalį laiko internetą naudoju būtent užmiestyje, skirtingose vis vietose, Bitė 4G reikia gerai paieškoti, o tai pavyksta tikrai ne visada ;) Telia telefone tokių problemų dažniausiai nėra, nors nesakyčiau kad irgi netenka susidurti, Šiaulių rajone irgi esu buvęs tokiose vietose kur ir Telia vos vos gaudė EDGE, o tuo tarpu Bitėje buvo stiprus 4G, taigi siūlyčioau atsižvelgti į konkrečias vietoves dar ir kur naudosi, pavyzdžiui kad nebūtų nuvažiuoji į sodybą ir neveikia telefonas
    Tačiau Bitėje gaunu geresnius pasiūlymus už tą pačią kainą daugiau naudų, nei Telia, t.y. Bitėje mano atveju gaunasi pigiau.
    Taip pat daug naudoju užsienyje, Vokietijoje, ryšio kokybe esu patenkintas, prisijungiu prie O2 tinklo, viskas super su abejais operatoriais.
  21. Patinka
    rriimm sureagavo į Razmys Kodėl AŠ esu ČIA, nors nenoriu   
    Eiliniai skiedalai.
  22. Patinka
    rriimm gavo reakciją nuo tavomano Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
    telia kainodara siaubinga, buvau perejes is t2 del rysio, bet neilgam uzsibuvau. nieko idomaus negali pasiulyt ir nelabai ka norejo, teko pereit i t2 atgal (atrodo rysys pagerejo, bet dar anksti sakyt).
    tas sujungimas omni su teo isvis nuvyliantis, nieko gero neisejo tik pasidare painiau
     
    siaip sita visi ir taip zino
  23. Patinka
    rriimm sureagavo į Mantas2173 Karjera su Emigrantu!   
    Oho kiek ieškot darbuotojų, tikriausiai būsit didelė UAB.
  24. Patinka
    rriimm sureagavo į SarzzeR Nemokamas Dungeons 2 žaidimas!   
    http://cdn.edgecast.steamstatic.com/steam/apps/262280/header.jpg?t=1478596172
     
    Sveiki visi,
     
    Norėjau pranešti, kad šiuo metu Humble Bundle nemokamai dalina Dungeons 2 žaidimą!
     
    Prisijunkite prie savo Humble Bundle paskyros, spaudžiate "Add to card" tada "Get it for free" ir žaidimo kodas atsidurs pas jus, kurį galėsite panaudoti Steam sistemoje.
     
    Žaidimą dalins laikinai, tad nedvejokite ir griebkite jį. :)
  25. Patinka
    rriimm sureagavo į KyCaS Problema del tapatybes patvirtinio   
    Adminai jau dingo kaip į vandenį... forumas jau miršta aktyviai
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...