Pereiti prie turinio

DJManas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.349
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  DJManas sureagavo į mantas666 Gal kas galit UK/LT subscriberiu Youtube kanalai padeti surinkti iki 1k?   
  Turiu panašaus "dydžio" kanala (kitokia tematika) tai pagal mano statistiką tik 2% prenumeratorių žiūri turinį, visi kiti nauji (t.y. ne prenumeratoriai). 
  Paeis šitas reikalas pas tave ir su bet kokia auditorija. 
  P.S. Kolega turi dukrą 5 metų, teks nusiųst tavo kanalo nuorodą 🙂
 2. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo Tmaster Investuok ir uždirbk   
  Jo viskas veikia. As asmeniskai nieko nepardavinejau tiesiog toliau nuomoju ir naudoju sau. Sekmes istorija, kad is to uzaugau iki normalaus projekto kuri dabar toliau vystau https://iproyal.com ir https://iproyal.com/pawns 
 3. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo Tmaster Investuok ir uždirbk   
  Jo viskas veikia. As asmeniskai nieko nepardavinejau tiesiog toliau nuomoju ir naudoju sau. Sekmes istorija, kad is to uzaugau iki normalaus projekto kuri dabar toliau vystau https://iproyal.com ir https://iproyal.com/pawns 
 4. Ekspertas
  DJManas sureagavo į Tmaster Investuok ir uždirbk   
  Na betkokiu atveju norėtusi pasidžiaugti kažkokia naujesne sėkmės istorija 🙂
  @DJManas ?
 5. Ekspertas
  DJManas sureagavo į Buhanke IPRoyal.com - pasyvios pajamos už interneto dalijimasi   
  Sveiki,
  Noriu pasidalinti platforma kuri moka už interneto dalijimasi ( Panašiai kaip honeygain )
  Veikimo principas labai paprastas , atsisiunčiate programėlę , užsiregistruojate ir viskas , pasidalinus pakankamu kiekiu duomenų galėsite daryti išmokas. Geras būdas gauti kelis papildomus eurus per mėnesį , tiems kas palieką kompiuterį įjungtą , ar daug prie jo dirba , be jokių pastangų
  Mokama suma - 0.20USD už kiekvieną pasidalinta 1GB duomenų
  Minimali išmokos suma - 5 USD
  Reklamuojamas uždarbis yra iki 140 USD per mėnesį , tačiau tam didelę įtaka turi jūsų interneto greitis , ir kiek programą galėsite palikti įjungta
  Palaikomos platformos - WINDOWS/MAC/ANDROID 
  Išmokas galima gauti per PayPal , arba BTC
  Pridedu išmokos įrodymą ( neseniai minimali išmokos suma buvo padidinta iki 5 USD )

   
  Nuorodos:
  https://iproyal.com/pawns?r=buhanke  ( Su mano kvietimo kodu )
  https://iproyal.com/pawns/ ( Jei nenorite naudoti mano kvietimo kodo )
  Kilus klausimams drąsiai galite rašyti privačiai , ar atsakyti į čią temą.
 6. Patinka
  DJManas sureagavo į DEZAVU IPRoyal.com - pasyvios pajamos už interneto dalijimasi   
  taigi uzdarbiecio @DJManas berods projektas cia :) jau buvo jis sukures tema.
   
 7. Pagarba
  DJManas sureagavo į antler Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Pavėlavimo tikrai, kad nėra, geriau dabar, nei niekada. Greičiausiai, čia yra lauktas turinys, kurios seniai jau reikėjo. Tokiai bendruomenei to ir reikia, ypač naujiems nariams - pasisemti kažkokių naujų žinių. 🙂Tuo labiau, kai gyvename tokiais laikais, kai už nemokamai prieinamą informaciją, kiti žmonės moka pinigus, nes paprasčiausiai net nežino, jog ji yra nemokama ir visiems prieinama. 🙂
   
  Pasiūlymas administracijai - už naudingą turinį duokite, nors ir virtualių pinigų, už kuriuos nariai galės pirkti forumo paslaugas. Pvz, temos, skelbimų iškėlimą ir t.t. Nes kur dės backlinką žmogus, kuris neturi savo interneto svetainės? Pvz, forume turime/turėjome buhalterių, kurie daug atsakymų duoda/davė nariams. Ta prasme, menka padėka bus nariui, kuris rašys turinį iš įdėjos. 🙂
  P.S. gal reikėtų "Marketplace" pervadinti į "Skelbimai", nes labai jau negražiai atrodo ta anglų kalba lietuvių bendruomenėje. 😄
 8. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo bratkax Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Naujas dizainas yra skonio reikalas ir nezinau ar jis man patinka ar ne, bet as pritariu tiem nariam kurie sake, kad cia yra svarbiausia bendruomene ir nariai. Todel pries bet kokius pakeitimus reiktu daryti pasitarimus ir balsavimus jeigu nenorit prarasti didziosios senuju nariu dalies. 

  Nesvarbu, kad naujam savininkui sis dizainas pats graziausias ir jam atrodo kad tai pats geriausias atnaujinimas taciau jeigu 51% esamiem nariam tai nepatiks rizikuojat prarasti tus 51% padare pakeitimus, o naujus zmones pritraukti bus sunkiau nei  islaikyti senus.

  Kas del marketplace tai escrow funkcija yra labai geras dalykas, bet cia bus daug daug darbo kol jusu portalas (marketplace) igys pasitikejimo ir zmones tikrai naudosis escrow funkcija todel dabar seni nariai nelabai juo naudosis nes nebeliko pacio svarbiausio dalyko (cia mano nuomone) tai nario atsiliepimai, registracijos datos ir kitos informacijos.

  As kiek esu pirkes sitame forume visko tai pirkau butent del to kad galejau matyti koks zmogus parduoda. Atkreipdavau demesi i registracijos data ir kiek turi teigiamu atsiliepimu. Vien del to maziau pasitikejau skelbiu.lt nei uzdarbis.lt del pardavejo istorijos.

  Todel nauju marketplace tikrai nesinaudosiu kol nejausiu kad tai tiek pat patikima vieta kiek buvo uzdarbis forumo skelbimai ir vietoj jo rinksios kitas vietas kur rizikos lygiai tiek pat kiek marketplace dabar.

  Sekmes sekanciuose atnaujinimose, bet labai gaila, kad priemat sprendimus mazame rate zmoniu ir nesitariate su forumo nariais kurie buvo istikimi siam forumui labai ilgai 🙂
 9. Patinka
  DJManas sureagavo į Sypsnius Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Aš atimenu, kaip Kernius atrašė į mano klausimą, kad šitas forumas yra privatus projektas ir sąvininkas daro ką nori. Aš tą suprantu, bet forumas be vartotojų yra niekas. Ir manau naujas sąvininkas pagal tai kas buvo skelbiama sumokėjo ne keletą šimtų eurų už forumą ir manau yra suinteresuotas jo gyvumu ir aktyvumu.
  Tai man tik kyla klausimas, kodėl yra tik diskutuojama po pakeitimų su nariais? kodėl nedaromi klausimai prieš, kodėl nadaromi balsavimai, ir tada atsižvelgiant į balsų pasiskirstymą darant pakeitimus, kodėl neduodama vartotojams testuoti pakeitimus? Ir taip pasilengvinti sau darbą, gauti nemokamo feedback ir užtikrinti tvaresnį forumo tobulinimą?
  Susidaro toks jausmas, kad daromi pakeitimai, kad tik daryti kažką. 
  P.S. aš dar nemačiau jokių didelių problemų, man ekranas nemirguliuoja, spalvos neatrodo tragiškos. Bet taip pat nematau nieko geresnio, nieko patrauklesnio. 
 10. Patinka
  DJManas sureagavo į kloppy Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Tragedija dizainas. Tamsus dar kazkiek gelbeja, bet vis tiek ######.
   
  Dabar visai neliko noro lankytis forume, ir dabar mintis atejo sentimentali - kaip ilgiuosi senojo dizaino, kuris buvo tiesiog vizitine uzdarbio.lt kortele, gal kazkokiu minimaliu pokyciu reikejo, patobulinti kazka, atnaujinti, bet tik nepadaryti toki bispridela kaip dabar.
 11. Ekspertas
  DJManas sureagavo į Sypsnius Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Bet tai forumo turgaus esmė ir buvo, kad matai nario statistiką kiek ilgai čia esantis narys, kiek atsilėpimų, kokie atsilėpimai. Tai jei naujas marketplace nėra su tuo susietas, tai praranda daugiau nei puse privalumų nuo kitų puslapių, nes realiai patikimumas perkant ir parduodant čia man viršijo labai visus kitus market
 12. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo GaDz Siuntos iš Lenkijos   
  Man atrodo pigiau turetu kainuoti su: https://zlotas.lt/
 13. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo GaDz Siuntos iš Lenkijos   
  Man atrodo pigiau turetu kainuoti su: https://zlotas.lt/
 14. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo GaDz Siuntos iš Lenkijos   
  Man atrodo pigiau turetu kainuoti su: https://zlotas.lt/
 15. Patinka
  DJManas sureagavo į Loganas Nauja Uždarbis.lt versija   
  Šiuo metu pokyčiai vyksta bene kiekvieną darbo dieną. Vieni matomi labiau, kiti mažiau. Kitaip nei senojoje versijoje, dėmesys skiriamas tokiems dalykams kaip forumo pritaikymas GDPR, teisiniais klausimais, supporto sistemos atnaujinimas (ypač tai kas nariams nėra matoma) ir kiti svarbūs pokyčiai. Nuo šiol viskas bus labiau centralizuota.
  Pradžioje tai gali sukelti įspūdį jog mini pokyčiai galėtų būti greitesni, bet visas veikimo principas iš esmės pasikeitė. Reikia suprasti jog iš senos kartos forumo kuris buvo sukurtas paauglio ir tuo metu buvo hobis, Uždarbis turi augti link sėkmingo verslo. O vykstant persikėlimui (kuris nėra vien techninis darbas) tai yra ir įvairūs įstatyminiai, verslo ir kitokie pokyčiai. Per vieną dieną visko nesukelsi. Negali viskas būti kaip kokiame mėgėjiškai valdomame puslapyje/versle kur negalvoji apie įstatymus, pasėkmes už tam tikrus veiksmus, rinkodarą, saugumą ir pan.
  Trumpai tariant, prasidės rimti reikalai. Šiuo kritiniu periodu gali atrodyti jog vizualiai tam tikri pokyčiai vyksta lėčiau nors yra einama teisinga ir apgalvota kryptimi. Jei kažkam reikia skirti daugiau laiko, vadinasi tam yra labai gera priežastis ir bus užtikrinta jog tai būtų atlikta tinkamai.
   
 16. Gera idėja
  DJManas sureagavo į arman Nauja Uždarbis.lt versija   
  Pagaliau yra dviejų veiksmų autorizacija, yra tekę prarasti šią paskyrą ir buvo apgauti keli žmonės mano vardu. Todėl manau tai tapo dar saugesne platforma piniginiams sandoriams. Man naujasis dizainas patinka. Didžiausias pliusas yra dėl mobile. 
  Siūlau įvesti kaip ir VIP narystę, už kas mėnesinį mokestį, jos privalumai manau būtų tokie kaip:
  Leidžiat podcast'us, bendraudami su šio forumo nariais apie verslą, kuom užsiema, kaip sekasi ir panašiai. Straipsnių rašymas uždarbio tema (kad ir patys nariai dalintųsi savo kaip specialistų, tam tikros jų nišos naujienomis, įžvalgomis ar patarimais) VIP narių pokalbių kambarys. Nerodom reklamos Uždarbis buvo labai didelioje stagnacijoje, tad reikėtų tapti ne tik forumu, o kažkuom daugiau.
 17. Patinka
  DJManas sureagavo į digital Nauja Uždarbis.lt versija   
  Simonai, ačiū už sukurtą temą.
  Dėl UI - artimoje ateityje darysime Uždarbis.lt prekės ženklo ir UI dizaino atnaujinimą. Šis variantas tik tarpinis. Buvo sukurtas tam, kad palengvintume galimas pripratimo kančias.
 18. Patinka
  DJManas sureagavo į digital Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Sveiki, uždarbiečiai!
   
  Prieš nepilną mėnesį perėmiau visas Kerniaus pareigas ir atsakomybes. Džiaugiuosi galėdamas
  prisidėti prie tolimesnio projekto augimo ir vystymo. Tikiuosi ir labai stengsiuosi, kad ateinantys
  pokyčiai visai bendruomenei būtų tik teigiami.
   
  Trumpai apie mane:
   
  Domiuosi asmeniniu tobulėjimu, verslo vystymu ir technologijomis. Užsiimu verslu ir savo sėkmės
  istoriją rašau kiek daugiau nei 10 metų.
  Didžiąją to laiko dalį dirbau skaitmeninės rinkodaros, e-komercijos ir projektų vystymo srityse.
  Mėgstu iššūkius ir galiu skirti daug energijos jiems įveikti.
   
  Artėjantys pokyčiai:
   
  Pastarąjį mėnesį labai intensyviai dirbame ties platformos atnaujinimu. Naujoji platforma turėtų
  startuoti balandžio pradžioje. Perkėlimo darbus planuojame pradėti iš karto po šv. Velykų.
  Naujoji versija dizaino prasme nebus labai atitolusi nuo esamos versijos, tačiau turės rimtą saugumo,
  funkcionalumo ir mobilios versijos atnaujinimą:
   
  1. Nuo šiol naudosime pažangų šifravimo algoritmą Jūsų slaptažodžiams ir
  tapatybėms. Jūsų duomenys liks saugūs net duomenų bazės „nutekėjimo“ atveju.
  Tokio scenarijaus vengsime visais įmanomais būdais, bet kaip rodo praktika – būna
  visko ir tam turime būti pasiruošę.
  Perkėlus forumą, visų narių prašysime pasikeisti senąjį slaptažodį – taip jis bus
  peršifruotas naujuoju algoritmu. Tapatybės bus peršifruojamos automatiškai.
   
  2. Pašalinome galimybę naudoti paprastus ir lengvai nuspėjamus slaptažodžius (pvz.:
  password, 12345, pass, nesakysiu ir pan.)
   
  3. Įdiegėme dviejų veiksnių autentifikavimą (angl. Two Factor Authentication)
  naudojant „Google Authenticator“ arba „Authy“ programėles. Visi norintys šią
  funkciją galės įsijungti profilio nustatymuose. Administratoriams ir moderatoriams ši
  funkcija bus privaloma.
   
  4. Įdiegėme vartotojo įrenginių valdymą. Šios funkcijos pagalba galėsite valdyti visus
  įrenginius, kuriuos naudojote ar naudojate prisijungimui prie forumo.
   
  5. Įdiegėme vartotojams nematomą „Google reCaptcha“ funkciją tapatybės tikrinimui.
  Ši funkcija tapatybę tikrinti leis tik žmonėms – nepraleis robotų ar botų. Taip
  apsisaugosime nuo „brute force“ ir panašių kibernetinių atakų.
   
  6. Įdiegėme modernias serverio ir duomenų bazės apsaugos priemones. Jas nuolat
  tikrinsime, prižiūrėsime ir atnaujinsime.
   
  7. Dėl techninių apribojimų negalime užšifruoti tarpusavio susirašinėjimų. Forumo
  nariams, norintiems bendrauti visiškai privačiai, siūlome saugų būdą tai daryti –
  naudoti „Wickr Me“ arba „Telegram“ programėlės. Kiekviename profilyje atsiras šių
  programėlių laukeliai, ten nariai galės įsirašyti savo slapyvardžius. Taip žinosite, kad
  tikrai bendraujate su konkrečiu nariu. Noriu pabrėžti, kad forumo asmeninių
  pranešimų sistema yra saugi, asmeniniai susirašinėjimai nėra prieinami viešai.
  Tačiau duomenų bazės praradimo ar „nuleakinimo“ atveju jie gali būti perskaityti.
   
  8. Sutvarkėme mobiliąją forumo versiją. Nuo šiol mobilioje versijoje veiks visos forumo
  funkcijos.
   
  9. Įdiegėme galimybę pasirinkti tarp šviesaus ir tamsaus dizaino versijų.
   
  10. Įdiegėme „Veiklos srauto“ funkciją, leidžiančią patogiau sekti forume vykstančias
  diskusijas ir rasti kitą aktualią informaciją.
   
  11. Įdiegėme galimybę deaktyvuoti ar visai ištrinti paskyrą. Daugiau informacijos apie
  tai pateiksime naujojoje versijoje.
   
  12. Įdiegėme galimybę prisijungti ir registruotis naudojant „Google“, „Facebook“ ir
  „Linkedin“ paskyras.
   
  13. Sutvarkėme ir atnaujinome forumo taisykles, privatumo politiką ir kitus dokumentus.
   
  Labai stengiamės, kad viskas būtų aišku ir skaidru. Su visais dokumentais galėsite
  susipažinti prisijungę prie naujosios platformos.
   
  Vykdant atnaujinimą forumas veiks „read-only“ režime – negalėsite kurti temų, rašyti pranešimų bei
  siųsti asmeninių žinučių. Tikiuosi, kad tai netruks ilgiau nei 2 dienas. Detaliau apie tai informuosime
  kelių dienų bėgyje.
   
  Tokie bus pagrindiniai pirmojo etapo atnaujinimai, smulkių atnaujinimų nevardinau – su jais
  susipažinsite balandžio pradžioje. Platformą ir toliau intensyviai naujinsime atsižvelgdami į
  bendruomenės pageidavimus, pasiūlymus, problemines vietas ir saugumo reikalavimus.
   
  Ateityje itin didelį dėmesį skirsime forumo turinio kokybei, skatinsime kurti vertę bendruomenei
  suteikiantį turinį. Labai realu, kad grįš „Geriausio straipsnio“ konkursas ar startuos panašios
  iniciatyvos.
   
  Kaip jau minėjo Loganas, turėsime pastoviai forumą prižiūrintį moderatorių. Taip pat laukia ir
  Uždarbis.lt prekės ženklo atnaujinimas, bei visiškai naujų funkcijų ir produktų pristatymas.
   
  Į naujų funkcijų ir produktų kūrimą noriu įtraukti visą bendruomenę, todėl labai lauksiu Jūsų
  pageidavimų ir pasiūlymų šioje temoje. Visi norintys, savo pageidavimus ir pasiūlymus gali siųsti ir el.
  paštu [email protected] Tik iš karto atsiprašau, jeigu kažkam neatrašysiu ar atrašysiu po kurio
  laiko – labai striuka su laiku.
   
  Laukia dideli darbai, todėl forumo diskusijose dalyvausiu mažai. Apie visus pokyčius ir kitus svarbius
  dalykus komunikuosiu trumpai ir aiškiai.
   
  Kilus klausimams, Jums padės Loganas, Renata ir kiti administratoriai bei moderatoriai. Su jais
  susisiekti galite užpildę pagalbos bilietą, parašę asmeninę žinutę arba el. paštu
  [email protected]
   
  Gražios ir produktyvios dienos,
  Mantas
 19. Patinka
  DJManas sureagavo į Loganas Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Šiandien turime Jums didelių naujienų – Uždarbis.lt keičiasi. Tiksliau, keičiasi forumo vadovas, kuris, su Kerniaus palaiminimu, perima veiklą ir nieko nelaukdamas imasi atnaujinimų – jie, tikimės, atneš Jums dar malonesnę Uždarbis.lt naudojimosi patirtį. Tačiau apie viską nuo pradžių.
   
   
   
  Naujas Uždarbis.lt vadovas
   
  2020 metų pabaigoje sulaukiau Kerniaus, Uždarbis.lt įkūrėjo ir vadovo, laiško – jis užsiminė galvojantis apie puslapio pardavimą. Apsisprendęs dar nebuvo, tačiau aš, žinodamas priežastis (jos kur kas rimtesnės, nei laiko ar motyvacijos trūkumas), supratau, jog šis žingsnis yra neišvengiamas.
   
  Po viešo paskelbimo apie Uždarbis.lt pardavimą ir po įvairiausių nuomonių dėl šio sprendimo atlaikymo, Kernius pagaliau man pranešė – forumas turi naują vadovą. Energingą, turintį patirties ir norintį imtis teisingų pokyčių.
   
  Netrukus tiek aš, tiek kiti administratoriai sulaukėme laiško iš Manto – naujojo Uždarbis.lt vadovo.
   
  Sutarėme su Mantu pasidaryti konferencinį skambutį – susipažinti bei pakalbėti apie tai kas vyko praeityje, kokia yra dabartinė situacija, ką Mantas norėtų nuveikti ateityje ir panašiai. Likau maloniai nustebintas, jog labai panašiai žiūrėjome tiek į Uždarbis.lt ateitį, tiek ir į gyvenimą apskritai. Kernius rado sau puikų įpėdinį.
   
  Mantas padarė man labai teigiamą įspūdį, tad džiaugiuosi ir tvirtai sakau – viskas tik į gerą. Manau, kad tai yra labai kūrybingas ir proaktyvus žmogus, turintis daug patirties bei priėjimą prie įvairiausių įrankių, kurių dažnai čia stigdavo.
   
   
   
   
  Kas dar naujo?
   
  Vykstant tokiems pokyčiams, natūralu, jog jų yra ir administracijoje.
   
  Iš dabartinės administracijos paskutiniuosius keletą metų Top 3 aktyviausi Administratoriai pagal jų atliktą administravimo veiksmų skaičių buvo:
   
   
  ● Loganas (1229 veiksmai)
   
  ● techno (363 veiksmai)
   
  ● Kernius (45 veiksmai)
   
   
   
  Top 3 aktyviausi Moderatoriai bei Administratoriai pagal jų atliktą moderavimo veiksmų skaičių buvo:
   
   
  ● Loganas (5455 veiksmai)
   
  ● techno (2180 veiksmų)
   
  ● Simonas (1028 veiksmai)
   
   
  Atsižvelgus į aktyvumo statistiką, kitus veiksnius bei tai, jog saugumo sumetimais neaktyvių administracijos anketų būti negali, neaktyvūs moderatoriai ir administratoriai neteko savo teisių ir užsitarnavo VIP statusus. Didžioji dalis jų savo laiku buvo labai aktyvūs už ką labai dėkojame. Jei esate vienas iš jų – susiekite, turime jums dovanų.
   
  Kadangi Kerniaus administracijoje nebėra, jam uždėsime specialų „Uždarbis.lt įkūrėjas" rank'ą bei VIP statusą.
   
  Taip pat, nuo šiol turime ir naują administracijos narę Renatą (slapyvardis Renata). Ji padeda Mantui su įvairiais darbais, taip pat – moderavimu, pagalba nariams (įskaitant el. paštu, kuris dabar veikia pilnu pajėgumu) ir panašiai. Jos atsiradimas leis administracijai (ypač man) susikoncentruoti ties kitomis užduotimis siekiant auginti forumą.
   
  Aš būsiu tas žmogus, kuris prisidės prie Uždarbis.lt augimo, padės Mantui bei užtikrins, jog Kerniaus turėta vizija išliktų. Kaip ir dirbant su Kerniumi pastaruosius keletą metų buvau jo dešinioji ranka, taip ir dabar padėsiu Mantui eiti teisingu keliu.
   
   
   
  Manto žodis
   
  Na, o dabar smagiausia dalis. Dienų bėgyje, mes turėsime naująją Uždarbis.lt forumo versiją! Apie ją Jums daugiau papasakos Mantas, tad suteikiu žodį jam!
   
   
   
  Pagarbiai
   
  Loganas
 20. Patinka
  DJManas sureagavo į pulte Webinaras "Mažoji Bendrija"   
  Spausti čia jei įrašas neįslaptintas :D
 21. Patinka
  DJManas sureagavo į Loganas Lietuvis laimėjo 1.23 Milijono dolerių pokerio turnyre   
  Pasiekė naują Lietuvos rekordą.
   
  https://diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/internetiniame-pokerio-turnyre-triumfaves-lietuvis-savo-saskaita-papilde-milijonine-suma-1010337
 22. Patinka
  DJManas sureagavo į DEZAVU Verslas OnlyFans: Ką manote?   
  Panos foto pirma imesk tada ziuresim ar paeitu
 23. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo Mommyme Padėkime savam verslui   
  1. Tekstu rasymo paslaugos anglu kalba: https://textroyal.com
  2. Transkripciju ir vertimu paslaugos visom kalbomis: https://gotranscript.com
  3. Proxie paslaugos: https://iproyal.com
  4. Prekiu pristatymas is lenkijos du kartus per savaite (prekes galima siusti i musu sandeli Lenkijoj): https://lenkijaveza.lt/
  5. Metalo gamyba (galim padaryti viska ka reikia is metalo): https://www.facebook.com/metalolinija
   
  Ieskau:
   
  Stipriu Laravel ir GoLang programuotoju.
 24. Patinka
  DJManas gavo reakciją nuo Mommyme Padėkime savam verslui   
  1. Tekstu rasymo paslaugos anglu kalba: https://textroyal.com
  2. Transkripciju ir vertimu paslaugos visom kalbomis: https://gotranscript.com
  3. Proxie paslaugos: https://iproyal.com
  4. Prekiu pristatymas is lenkijos du kartus per savaite (prekes galima siusti i musu sandeli Lenkijoj): https://lenkijaveza.lt/
  5. Metalo gamyba (galim padaryti viska ka reikia is metalo): https://www.facebook.com/metalolinija
   
  Ieskau:
   
  Stipriu Laravel ir GoLang programuotoju.
 25. Patinka
  DJManas sureagavo į satrops Kelionė per karantiną   
  Į mišką :)
  www.miskorojus.lt


×
×
 • Sukurti naują...