Pereiti prie turinio

Defixenn

Nariai
  • Pranešimai

    26
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Defixenn sureagavo į Mantas Kokia padėtis su developeriais Lietuvoje?   
    Sveikas,
    ieškojome junior`o, dauguba yra labai labai silpni net tokiai pozicijai, ypač tie, kurie ateina iš visokių code academy ir pan. Galiausiai pasisekė susirasti žmogų, kuris nebaigė jokio programavimo, tiesiog pats vienerius metus kažką bandė daryti skaitydamas tutorialus/savarankiškai programuodamas.
  2. Patinka
    Defixenn sureagavo į Skraidytojas Klausimas profesionaliems programuotojams   
    Aš irgi vystau savo projektus arba freelancinu apie 13 metų. Dirbti pastoviai įmonėse buvo 2 bandymai - vienas sėkmingas, kitas ne.
     
    Pirmasis (2.5 metų) buvo įmonėj kuri turėjo aiškią misiją, spartų augimą ir visiškai atsidavusią įkūrėją/vadovę, iš kurios širdies tiesiog spinduliavo įkvėpimas. Todėl visi dirbo labai sąmoningai, savarankiškai ir jausdavo prasmę. Bet man, kaip laisvai sielai, žinoma, vis vien nesinorėjo ten užsilikti.
     
    Antrasis - web agentūroje. Trečią dieną mečiau tą darbą. Nes tikrai negalėjau pakęsti tos darbo natūros - niekas aplink mane nežinojo KODĖL dirba. Visi tiesiog buvo "varžtelių sukinėtojai", ant streso nuolat skubantys kažką užbaigti nes kitaip "klientas bus piktas". Supratau, kad agentūroje verta dirbti nebent kai esi visiškai žalias - kad tiesiog greituoju būdu pasisemti įvairių patirčių, nemąstant apie tai kodėl tai darai.
     
    Jeigu sugebi "konstruoti" pats ir uždirbti pinigus (arba labai didelius pinigus, kaip Peter Levels :)) - patariu taip ir tęsti. Nes dirbdamas už atlyginimą niekuomet nebūsi 100% laisvas priimti savo sprendimus, keltis kada nori, dirbti kiek nori, ir pan. Man net mintis kad reikia kažkieno prašyti atostogų, jei nori pailsėti, jau kelia šleikštulį. Ačiū dievui, kad nebe sovietų laikai, ir gali rinktis būti laisvu žmogumi :)
  3. Patinka
    Defixenn sureagavo į wi_lius Vaikai, nestudijuokite Anglijoje.   
    Tavo pastangos sumenkinti Lietuvos universitetus pasitelkiant nesusijusius faktus – pagirtinos...
     
    Kuo susiję universitetai ir faktas, kad psichologo specialybė Lietuvoje nėra paklausi? Čia ką, jei studijuosi užsienio universitete, Lietuvoje staiga prireiks daugiau psichologų?
     
    Yra maža dalis universitetų, kurių studentai yra itin paklausūs darbo rinkoje (pvz. visokie Oksfordai, Standfordai ir Harvardai). Bet taip yra ne dėl to, kad tie universitai paruošia studentus nepalyginamai geriau už kitus universitetus. Nemaža dalis tos paklausos atsiranda vien dėl to, kad į tuos universitetus yra pakankamai stipri atranka ir pakankamai sunku patekti. Todėl vien tas faktas, kad sugebėjai patekti į prestižinį universitetą, jau daug ką pasako apie tavo sugebėjimus.
     
    Bet tam pačiam užsienyje yra pilna ne tik gerų, bet tiek ir vidutiniškų bei prastų universitetų. Todėl pasirinkęs bet kokį užsienio universitetą nesi garantuotas, kad gausi gerą išsilavinimą ir kad tavo diplomas bus geidžiamas darbo rinkoje. Ir visiškai nesvarbu, kad UK ar kita šalis turi keletą universitetų, kurie patenka į TOP 10, TOP 50 ar TOP 100, jeigu tu į juos neturi šansų patekti...
  4. Patinka
    Defixenn sureagavo į Smart24 Vaikai, nestudijuokite Anglijoje.   
    Didesnis psichologu kiekis nepadetu. Didzioji dalis Lietuviu vis dar nepasitiki psichologais ir dar didesne dalis netiki tokiais dalykais kaip depresija. Paklausk mociutes savo ar depresija liga ir pasakys vaikeli ar tu durns, liga tai alzhaimeris, o cia tiesiog bloga nuotaika.
  5. Patinka
    Defixenn sureagavo į Smart24 Vaikai, nestudijuokite Anglijoje.   
    Visu pirma nebe tie laikai, kai diplomas reiskia viska. Kuo toliau tuo labiau vertinamas issilavinimas, o ne diplomas. Visu antra, sparciai auga kiekis uzsienieciu, kurie renkasi lietuvos universitetus, kodel tada nevaziuoja kitur kur diplomas daug reiskia?
  6. Patinka
    Defixenn sureagavo į Smart24 Vaikai, nestudijuokite Anglijoje.   
    Pamatei skaiciu ir zodi paskola ir ignoravai 97% teksto
  7. Patinka
    Defixenn sureagavo į android Vaikai, nestudijuokite Anglijoje.   
    Mano draugas UK 3 metus suda male nt nejo i paskaitas nes destytojai atsiuncia skaidres + filmuotas paskaitas. Savaip bet prasisuko ir pasibaige. Noro tereikia. O kad tie tavo mineti pirmunai del asmeniniu problemu iskrito (kas barakuose perdaug uzgere, kas saves neatrado, kas istojo tevu privestas, kam saibu nepakako, kas depresuotas pasidare ir t.t.) tai cia tik ju problemos o ne sistemos.
     
    Ka as noriu pasakyti tai kad cia nereikia tu UK studiju kelti ant pjedestalo, eiline svietimo sistema su keliais metais atgyvenusiomis technologijomis kad studentai pasizaistu sandboxe ir tiek.
  8. Patinka
    Defixenn sureagavo į Algiz Kaip vyko paskutinis „Linkomanijos“ bylos svarstymas teisme: LATGA paviešino „Linkomanijos“ pajamas ir nori užblokavimo, „Telia“ advokatai sako,   
    Antradienį Vilniaus Apygardos teisme buvo sprendžiamas populiarios „Torrent“ nuorodomis besidalijančios svetainės „Linkomanijos“ likimas – Lietuvos autorių teisių gynimo asociacija (LATGA) reikalavo daugelio didžiųjų Lietuvos interneto paslaugų teikėjų blokuoti šią svetainę.
     
    LATGA atstovaujančio advokato Andriaus Iškausko teigimu, „Linkomanija“ per 2013-2016 m. laikotarpį iš vartotojų gavo daugiau nei 332 tūkst. eurų pajamų už paslaugų – galimybės gauti neteisėtą prieigą prie autorių teisėmis saugomų kūrinių – teikimo.
     
    „Neapsigaukime, kad „Linkomanija“ vadina tai parama – tai yra ūkinė-komercinė veikla, kuomet papildomos paslaugos teikiamos už atlygį“, – svetainės veikimo principus aiškino advokatas A. Iškauskas.
     
    Ir čia pat, teismo salėje, teisėjui pademonstravo, kaip, naudojantis „Telia“ duomenų perdavimo paslaugomis ir „Linkomanijos“ teikiamomis nuorodomis į autorių teisėmis saugomą turinį, galima atsisiųsti Jazzu ir Leono Somovo, SEL dainas, Juozo Erlicko, Galinos Dauguvietytės knygas ir kitus autorių teisėmis saugomus kūrinius, parodė, kokios papildomos paslaugos šios svetainės vartotojams yra teikiamos už „paramą“.
     
    Atsakovų pusei atstovaujantis „Telia“ advokatas Vytautas Mizaras teisme tvirtino, kad „Linkomanijos“ byla nėra parengta nagrinėjimui teisme ir tai yra labiau teisės politikos klausimas, tinkamesnis svarstymui Seime, tačiau, anot jo, bylos nagrinėjimas teisme yra pernelyg daug pažengęs, kad jį būtų galima nutraukti be vienokio ar kitokio teismo sprendimo.
     
    Atsakovai teisme taip pat teigė, kad interneto prieigos – vis labiau prigimtine žmogaus teise pripažįstamo dalyko – blokavimas yra kraštutinė priemonė, kurios galima imtis tik išnaudojus visas kitas priemones, kai tuo tarpu ieškovai, akcentuojantys, jog „Linkomanija“ yra finansinės naudos gavėjai, nebandė blokuoti finansinių perlaidų iš vartotojų gavimo, tokiu būdu panaikinant finansinę motyvaciją išlaikyti šią svetainę.
     
    A. Iškausko teigimu, prievolė ieškovui išbandyti visus kitus būdus riboti prieigą prie „Linkomanijos“ šiuo atveju nėra taikytina – tokios prievolės būtinumo nerodo nei Europos Sąjungos Teisingumo teismo bei kiti sprendimai, nei kita teisinė praktika, nei ES teisinės direktyvos.
     
    „Įstatymas akivaizdžiai suteikia mums teisę blokuoti prieigą prie „Linkomanijos“ neišbandžius kitų būdų“, – sakė A.Iškauskas.
     
    A. Iškauskas teisme įrodinėjo, kad svetainės blokavimas yra efektyvi piratavimo mažinimo priemonė – tą jis pagrindė D. Britanijos, Portugalijos, kitų šalių pavyzdžiais, kur prieigos prie piratinių svetainių blokavimas jų lankomumą sumažino apie 70 procentų, o bendras piratavimo lygis sumažėjo 18-25 procentais.
     
    Taip pat advokatas teisme įtikinėjo, kad ryšio paslaugų teikėjams taikyti blokavimo priemones nebūtų techniškai sudėtinga ar brangu – panašios priemonės pakankamai efektyviai jau taikomos azartinių lošimų svetainių atžvilgiu.
     
    Tuo tarpu įmonei „Telia“ atstovaujantis teisininkas Paulius Pakutinskas teisme bandė argumentuoti, kad, iš turinio dalinimosi nusakymo pašalinus žodį „neteisėtai“, „Linkomanija“ iš esmės tampa tolygia bet kuriam socialiniam tinklui – „Facebook“, „Youtube“, „Snapchat“ ir kitus, kurie yra skirti turinio dalinimuisi. A .Iškauskas į tai atsakė, kad LATGA su „Youtube“ yra sudariusi sutartį dėl autorinių turinių platinimo bei gauna už juos pinigus – su „Linkomanija“ jokios panašios sutarties nesudaryta, o kūriniai yra platinami neteisėtai.
    Apie ką kalba?
    „Telia“ advokatas Vytautas Mizaras teisėjui argumentavo, kad byloje nėra aišku, apie kokią „trečiąją šalį“ – subjektą – kalbama, jeigu jis nėra įvardinamas ir visur minimas tik objektas – svetainė „Linkomanija“ bei pabrėžė, kad jo klientas – interneto paslaugų teikėjas „Telia“ – niekada nedarė jokių autorių teisių pažeidimų ir dėl to jiems neturėtų būti teikiamas ieškinys dėl trečiųjų šalių daromų pažeidimų.
     
    V. Mizaras iškėlė abejonę ir dėl LATGA galimybių atstovauti Lietuvos autorių teisių turėtojams, mat ši asociacija sudarė sutartis tik su 130 Lietuvos autorių dėl jų kūrinių teisių administravimo, iš jų tik su 28 – dėl kūrinių atgaminimo elektronine forma. Didžioji dauguma LATGA atstovaujamų autorių yra užsienio autoriai – ieškovas ieškinyje nurodo 226 užsienio autorius, kurių teisės yra administruojamos. Tačiau analizės metu išaiškėjo, kad dalies šių atlikėjų teisės LATGA gali būti administruojamos tik viešo kūrinių atlikimo, bet ne skaitmeninio jų atgaminimo atžvilgiu arba apskritai nežinoma, kokios būtent šių atlikėjų teisės gali būti administruojamos LATGA. Anot advokato, šios asociacijos su užsienio kolektyvinio administravimo organizacijomis sudarytos sutartys teisių administruoti kūrinių skaitmeninį atkūrimą nesuteikia.
     
    „Atlikę analizę padarėme išvadas: ieškovas administruoja tik nedidelės dalies iš 130 Lietuvos atlikėjų kūrinių skaitmeninio atgaminimo teises ir nė vieno iš 226 užsienio atlikėjų kūrinių skaitmeninio atgaminimo teisių“, – sakė advokatas V.Mizaras. Jis nurodė, kad toliau teisme galima vadovautis tik tų minėtų 28 lietuviškų autorių teisėmis ir jų administravimu, nes tik jiems LATGA gali atstovauti šioje byloje.
     
    Be to, advokatas akcentavo, kad „Linkomanijos“ svetainės prieglobą vykdo Švedijos įmonė, todėl neįvardijamas „Linkomanijos“ administratorius yra Švedijos bendrovės klientas, todėl „Telia“ advokatas išreiškė abejonę, ar jo klientas – „Telia“ – gali blokuoti ryšio paslaugas subjektui, kuris nėra jų klientas.
     
    V. Mizaras prašė teismo taikyti poveikio proporcingumo principą. Jis pabrėžė, kad „Linkomanijoje“ talpinamos ir nuorodos, nurodančios į teisėtą, kartais net pačių autorių talpinamą turinį, todėl šios svetainės blokavimas iš operatoriaus pusės pažeistų klientų teises. Advokatas pabrėžė, kad „Linkomanijoje“ yra tik 83 kūriniai, kuriuos sukūrė 28 autoriai, kuriuos, jo teigimu, šiuo atžvilgiu teisėtai gali atstovauti LATGA bei klausė teismo, ar būtų proporcinga dėl 83 kūrinių LATGA prašymu blokuoti visą „Linkomanijos“ turinį, kurio teisių LATGA neadministruoja.
     
    V. Mizaras akcentavo ir tai, kad LATGA atstovai iki kreipimosi į teismą nebuvo susisiekę su interneto paslaugų teikėjų atstovais tartis dėl galimybių mažinti piratinio turinio prieinamumą internete ir nurodė, kad galimai tokiu būdu LATGA bandė išvengti sunkaus techninio darbo.
     
    „Taip autorių teisių administratorius nepadarytus namų darbus nori perkelti ant neutralių paslaugų teikėjų pečių“, – teigė V.Mizaras.
     
    Po „Telia“ pozicijos pateikimo teismas paskelbė bylos nagrinėjimo pertrauką iki spalio 25 dienos.
     
    „Linkomanija“ teisiniame liūne klampoja jau ilgai
    „Linkomanijos“ vardas teismo salėse linksniuojamas jau labai ilgą laiką – šios svetainės teisiniai nemalonumai prasidėjo dar 2010 m., nuo korporacijos „Microsoft“ iškelto ieškinio „Linkomanijos“ vartotojui dėl neteisėto „Windows“ operacinės sistemos atsisiuntimo. Anuokart byla buvo nutraukta, kaltinamasis „Linkomanijos“ vartotojas Sergejus Bernotas buvo išteisintas.
     
    Kita vertus, tais pačiais metais kitas „Linkomanijos“ vartotojas, atsisiuntęs ir pats platinęs filmą „Zero 2“, buvo nubaustas teismo – jam skirta tūkstančio litų bauda.
     
    Nuo 2010 m. rudens Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija LANVA jau pradėjo ieškoti kelių prieigą prie „Linkomanijos“ ir „Torrent.lt“ blokuoti įpareigojant šio darbo imtis interneto paslaugų teikėjus – anuokart buvo kreiptasi į Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie Susisiekimo ministerijos, vyko diskusija su kai kuriais didesniais interneto paslaugų teikėjais, tačiau įmonės su tokia iniciatyva nesutiko – ne tik dėl to, kad teises pažeidžiančios rinkmenos laikomos ne jų tarnybinėse stotyse, o ir dėl to, kad Europos valstybėse nebuvo vieningos teisinės pozicijos tokio pobūdžio svetainių atžvilgiu.
     
    O kol kovotojai su piratavimu stengėsi visomis įmanomomis priemonėmis sumažinti prieigą prie „Linkomanijos“ bei nubausti pačios svetainės valdytojus bei vartotojus, autorių teisių turėtojai, kurių teises esą gynė LANVA, kai kurias atvejais netgi patys atidavė savo kūrinius „Linkomanijai“ ir paskelbė juos oficialiaisiais platintojais – taip 2011 m. buvo išplatintas filmas „Barzda“, o MC Mesijus 2013 m. šia platforma pasinaudojo savo dainos vaizdo įrašo „Nelieskite mėlynojo gaublio“ populiarinimui – kino salėje prasta kokybe nufilmavo ir pats išplatino vaizdo įrašą, taip siekdamas skatinti internautų susidomėjimą. Nuo 2003 metų veikiančios svetainės „Linkomanija“ valdytojai dar 2009 metais nujautė gresiančias teisines problemas ir svetainės valdymą perleido subjektui Seišelių salose.
     
    2012 m. teismas „Microsoft“ iškeltoje byloje nusprendė, kad „Linkomanijos“ valdymo perleidimas Seišelių salose registruotai bendrovei „Vitality International Investment“ yra fiktyvus, todėl nusprendė, kad ligtolinis šios svetainės valdytojas – bendrovė „n5“ ir jos atstovas Kęstas Ermanas yra kalti dėl autorių teisių pažeidimo ir atsakingi už kompensacijų autoriams sumokėjimą bei priteisė sumokėti 130 tūkst. litų baudą bei padengti 30 tūkst. litų teisinio bylinėjimosi išlaidas. Bylos sprendimas buvo apskųstas ir po gilesnio nagrinėjimo „Microsoft“ su bendrove „n5“ bei Kęstu Ermanu sudarė taikos sutartį, o visi priimti pirmos instancijos sprendimai buvo atmesti ir byla nutraukta.
     
    Pastaroji byla, kurios metu ieškovai – asociacija LATGA – teismo prašo įpareigoti didžiausius Lietuvos interneto paslaugų teikėjus blokuoti prieigą prie „Linkomanijos“, nenurodant tikslių techninių priemonių, buvo iškelta 2016 m. birželį.
     
    2017 m. balandį „Linkomanijos“ bylos svarstymas buvo sustabdytas iki platesnės apimties Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) svarstomos vadinamosios „Ziggo“ bylos sprendimo, kuris priimtas birželio 14 dienos, kuomet teismas priėmė lemtingą sprendimą – prieigą prie „The Pirate Bay“ blokuoti galima. Ir remiantis šiuo sprendimu galima numanyti, kad „Linkomanijos“ bei kitų „torrent“ nuorodas platinančių svetainių laukia panašus likimas.
    http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-64466/straipsnis/Kaip-vyko-paskutinis-Linkomanijos-bylos-svarstymas-teisme-LATGA-paviesino-Linkomanijos-pajamas-ir-nori-uzblokavimo-Telia-advokatai-sako-kad-LATGA-kisasi-ne-i-savo-reikalus
  9. Patinka
    Defixenn sureagavo į Stanley Kaip vyko paskutinis „Linkomanijos“ bylos svarstymas teisme: LATGA paviešino „Linkomanijos“ pajamas ir nori užblokavimo, „Telia“ advokatai sako,   
    Šaunuoliai Linkomanija, šaunuoliai Telia. Nepasiduokim komunistams Latgai :) Laukiam naujienų.
  10. Patinka
    Defixenn sureagavo į PalinktasLangelyje Atestato uzlaikymas   
    http://www.part.lt/img/3d48b998a92a279236ea99ea48ab5376966.png
  11. Patinka
    Defixenn gavo reakciją nuo Loganas Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    Bendra nervina, kai žmonės išmokę kokią nors naują frazę ar žodį nenustodamai ją kartoja visą dieną. Labai įkyru.
     
    Tokio frazės kaip: "šūda tą lietuva, emigruosiu" "neveltui lietuvis" taip pat nervuoja, verkia kokia bloga šalis, tačiau emigruoti nesiryžta, ieško kažkokios utopijos, tačiau nieko neranda.
  12. Patinka
    Defixenn sureagavo į tdk Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    tai viskas yra ok iki tol kol natūraliai viskas skamba ir tie anglizmai įsilieja į kalbą. ypač IT srityje, tai neišvengiama. bet tikrai yra tokių, kurie dirbtinai kiša anglizmus visur: "bet tai kokį crazy filmą vakar žiūrėjau...", "buvau vakar shop'e, tai apsishopinau normaliai", "atrodai amazing" ir t.t. dar iš tikro erzina, kai per dažnai, vos ne kas antram sakiny, vartoja žodį "literally". :)
     
     
    o iš tokių naujesnių posakių, tai nuo žodžio "vienok" šiek tiek jau tampyt pradeda. :)
  13. Patinka
    Defixenn sureagavo į Karolis Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    Ne visai gal apie mane, bet aš vartoju nemažai anglizmų savo kasdienėj kalboj. :) Ne dėl to, kad atrodyt mandresniam ar pan., bet tiesiog kadangi ne pirmi metai diena iš dienos gaunu 2x ar 3x daugiau informacijos anglų kalba nei lietuvių kalba, tai kai kuriuos žodžius ar frazes savaime pasakau angliškai ar sulietuvinta anglų kalba. Dažniausiai pats nejausdamas to. Kai kuriuos žodžius ar frazes apskritai nežinau kaip lietuviškai pasakyt arba tenka "bufferint" kelias sekundes kol sugalvoju lietuvišką atitikmenį tam. :) Tai paprastai jeigu oponentas supranta, tiesiog kalbu taip, kaip mąstau (su anglizmais). Tai nemanau, kad daug kas tą daro vien dėl to, nes nori pasirodyt mandresniu (nors tas sunkiai prideda kažkokio mandrumo), nors turbūt yra ir tokių... :)
  14. Patinka
    Defixenn sureagavo į Anomalija Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    "Dabar tai Maxima tikrai bankrutuos." (Po Lidlo atėjimo)
  15. Patinka
    Defixenn sureagavo į Gruzlys Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    /r/AskReddit is leaking
     
    O jeigu į temą, tai lyginimas įvairių Lietuvos savybių su kitos šalies ir paemant tiktais vieną specifinį dalyką, pvz. kokie dideli atlyginimai pvz. U.S., bet visiškai ignoruojant didesnius mokesčius, privalomus mokamus sveikatos draudimus ir panašiai.
  16. Patinka
    Defixenn sureagavo į venom Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    Labiausiai stebina, kai kas nors primeta į fb draugus ir klausia: "pažįstami?", o ne duok Dieve dar ir nepažįstami tai ir iš draugų dar išmes..
  17. Patinka
    Defixenn sureagavo į zuts Tumblr Gidas - kaip jį išnaudoti savo verslui, brandui, uždarbiui   
    Tumblr vienas populiariausių socialinių tinklų pasaulyje, o amerikiečių kurių amžius iki 25m. tarpe šis projektas užima pirmą vietą(taip, jis aplenkia Facebook). Tačiau pasigestu susidomėjimo šiuo tinklu Lietuvoje. Atrodo potencialas milžiniškas, o konkurencija kurkas mažesnė nei Facebook'e ar twiterr'yje. Taip, su Tumblr nepasieksit didelės lietuvių auditorijos, bet užseniečių skaičius milžiniškas, ir auga vos ne 100% kas met. Taigi nusprendžiau parašyti trumpą gidą kaip reikia išnaudoti šio socialinio tinklo galimybes auginant savo brandą, verslą ar tiesiog užsiimant affilaite marketingu.
     
    Kadangi manau ne visi yra susidūre su šiuo reiškiniu ir nežino kas tai per socialinis tinklas, pamėginsiu trumpai apibūdinti tiek patį tinklą, tiek kaip jis veikia.
    Tumblr nėra tikras socialinis tinklas, tai kaip jie patys sako "microblogging" platforma. Tai lyg mažas blogas, kuriame turinys pateikiamas daug trumpiau, apstrakčiau ir dažniausiai nuotraukomis. 80% naujai ikeliamo tumblr turinio yra nuotraukos. Įdėja tokia, kai užsiregistruojate, gaunate savo blogą su tokiu url: vartotojovardas.tumblr.com. Jame galite talpinti bet ką: tekstą, nuotraukas, video, citatas, klausimus į kuriuos žmonės gali atsakyti, muzika ir t.t. Tumblr nėra skirtas tiesioginiam bendravimui. Tiesa jame yra žinučių sistema tačiau ji labiau skirta užduoti klausimus, į kuriuos žmogus gali atsakyti arba viešai arba tik jį uždavusiam klausimą žmogui. Tumblr sekamų blogų turinys peržiūrimas dashboard'e ir jis kai sekate daug blogų pildosi labai greitai ir tai tampa nesibaigiančia jums patinkančio turinio lavina, todėl dar kart pabrėžiu, kad prie teksto ne daug kas sustoja. Vienas narys Tumblr gali turėti kelis blogus, tačiau antriniai blogai turi šiokių tokių apribojimų lyginant su pagrindiniu, tačiau tai netrugdo juos išnaudoti affiliate tikslams.
    Milžiniškos sekmės viena iš priežasčių - čia gali būti anonimas, čia nėra tėvų, draugų, pažystamų. Gali būti savimi ar bet kuo ko nori.
     
     
    O dabar truputi pastebėjimu ir patarimų iš mano patirties apie naudojimasi šiuo tinklu.
     
    Jei esat globalus, modernus, tolerantiškas, atviras naujovėms žmogus jums ten patiks. Jei esat rasistas geriau ten neikit. Norint gautį pastovų srautą lankytjų iš tumblr svarbu turėti didelį sekėjų skaičių.
    Juos auginti greitai padeda:
    *Keliamos nuotraukos ir gif - net video čia nėra populiaru, daugumas tiesiog prascrolina turinį greitai ir nelabai sustoja pažiūrėti video, ar paskaityti tekstą.
     
    *Tag - labai svarbu, be jų niekur, nes be jų jūsų neras paieškoje, o jei neras, tai niekas nepamatys, ir niekas neseks. Turini apibūdinkit kaip įmanoma populiaresniais tagai, bet ne betkokiais, o į temą.
    Populiariausi tag'ai:
    me - pagrinde selfies. Super populiarus tag'as naudojamas ne tik paieškos tikslams, bet ir tam, kad jau esant bloge būtu galima rasti jūsų foto.
    personal - aprašymai, istorijos, foto ir visa kita kas asmeniška
    girl, food, travel, funny, yummy, etc... Suraskit panašią į jūsų niša, pažiūrėkit kokius naudoja jie ir bus daugmaž aišku. Taip pat ieškant turinio pagal vieną #, yra siūlomi panašūs ir populiarūs tagai.
     
    *Bendravimas - taip ten per valanda tau leidžia išsiųsti tik apie 20 žinučių/klausimų, bet tai netrukdo susirast ten partnerių/draugų, su jais apsikeisti nuorodomis į blogus ar papostinti vienas apie kitą. Tiesiog stenkitės kiekvieną žinutę išnaudoti minimaliai - iki simboliu limito.
     
    *Reblog/like - dažnai žmonės ant kurių turinio tu paspaudei like ar reblog atsilygina tuo pačiu ypač jei tai padarei ne ant vienos foto, o ant keletos.
     
    *Follow for follow - pradžioje geriausias būdas įgauti sekėjų. Einate į https://www.tumblr.com/tagged/me ir sekate visus iš eilės. Apie 10% atseks jus atgal.
     
    *Pastovumas - jei kasdien kelsit gerą turinį, atsakinėsit į klausimus, būsit bendruomenės dalis per kokias 2 savaites galite laisvai pasiekti 1000 sekėjų.
     
    *Don't Be An Asshole - tumblr yra daugiausia pozityvių žmonių tinklas. Jei esat piktas, tyčiojatės iš visų ir jumyse tūno blogis( :D ) jums ten seksis daug sunkiau nei tam kuris savo turini gali apibūdinti #goodvibes
     
     
     
    Kai jau turit kokius 200-300 sekėjų galit pilnai pereiti prie tolesnio augimo turinio pagalba. Jei darysit tai rankiniu būdu darykit vėlai vakare. Jei automatizuosit naudojant queue planuokit turinį amerikiečių laikui tarp 7p.m ir vidurnakčio. Tai piko metas šiame tinkle. Į queue galima įkelti 300 įrašų, o kasdien jūsų pasirinktame intervale sistema automatiškai paskelbs nuo 1 iki 50 įrašų. Queue galima užpilditi rankiniu būdu kas užtrunka labai ilgai, arba naudoti nemokamą įrankį http://picloadr.com . Su nemokama saskaitas jums leis įkelti po 50 nuotraukų iškart, visoms bendrai surašius tag'us, o aprašyma galima parašyti visoms vienoda arba kiekvienai individualiai. Jei nusiperkat premium galite kelti iškart po 300 foto. Tikrai verta nes premium kainuoja tik apie 4$, o laiko sutaupo labai daug. Per 10 minučių galit prikelti turinio visai savaitei. Pačias foto(Picloadr kelia tik foto) galit susirinkti patys, po vieną arba naudoti kokį nors screperį. Yra jų įvairių, galima scrapinti nuotraukas ir iš kitų tinklų pvz:we<3it, pinterest, fb, ar tiesiog google paveikslėlių paieškos, bet geriausia tai daryti iš tumblr tag paieškos puslapių, nes tada turinys 100% į temą.
     
     
    Savo mintis pratesiu vėliau. Stenksiuosi šią temą atnaujinti pastoviai.
     
    O čia gan naudingas infograpic apie Tumblr ir jo naudą:
    http://i2.wp.com/instabuzzz.com/wp-content/uploads/2015/07/why-should-you-use-tumblr-for-your-business.png
  18. Patinka
    Defixenn gavo reakciją nuo weedman kokiom programom palaikyti kompiuterio produktyvuma?   
    As naudoju Advanced System Care 7 , Auslogics Boostpeed 7 , Smart Defrag 3 , cCleaner , DriverBooster. Labai geros programos :) Ypac Auslogics ir advanced.
  19. Patinka
    Defixenn sureagavo į bratkax Bitė aplenkė (suerzino) Omnitel   
    Nes yra tokių, kurie telefoną perka ne pagal galimybes ir tenka imti išsimokėtinai.
  20. Patinka
    Defixenn sureagavo į Kernius 7 marketingo principai   
    Vilniaus universiteto studentai, pasirinkę marketingo paskaitas, iš savo dėstytojo el. paštu gavo šiuolaikišką paaiškinimą, kokie yra ir kaip veikia skirtingi marketingo būdai.
     
    Nežinau, kas yra šio teksto tikrasis autorius (labai gali būti - vertimas iš užsienio kalbos), bet, manau, kad įdomu / naudinga / linksma paskaityti gali būti visiems :)
     
  21. Patinka
    Defixenn sureagavo į Kernius JAVA: nuo ko pradėti?   
    http://www.youtube.com/watch?v=KkMDCCdjyW8
     
    Viso semestro JAVA programavimo kurso paskaitų video
    Visi dėstytojo studentams duoti užrašai (handouts) - tai, ką studentai turi per paskaitą
    Visos užduotys (atsiskaitymai) po kiekvienos paskaitos - su sprendimais
    Egzaminai, kuriuos laikė šį kursą pasirinkę studentai
  22. Patinka
    Defixenn sureagavo į Gugiss Vietos kuriose dirbau   
    Praeita vasara kaimynui nudaziau tvora. Dirbau 2 dienas, gavau 80Lt. Darbo salygos nezmoniskos, buvo karsta ir net nedave vandens atsigert.
  23. Patinka
    Defixenn sureagavo į Debian Vietos kuriose dirbau   
    Tegul skaito !:) Gal atlyginima pakels :)arba tegul pradeda ieskotis kito darbuotojo.
     
    Ir siaip ka jus manot apie kompiuteriu techniko darba uz 26 lt i diena?
  24. Patinka
    Defixenn gavo reakciją nuo dozzaz Ar kas nors perėjot nuo Mac prie Windows?   
    Jeigu perki kompiuteri darbui , (programavimui , photoshopinimui , video editinimui ir tt) Taip , pirk mac. Seip turiu ir win ir mac , macas 2 metus , jokio lago , priziureti reikia minimaliai , taciau windowsus reik kas menesi galbut defraginti diska , registry failus isvalyt , kadangi galiausiai pradeda lagint :)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...