Pereiti prie turinio

DovydasL

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.448
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

DovydasL paskutinį kartą laimėjo Vasario 3 2011

DovydasL patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie DovydasL

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1989-10-03

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 1. Ieškau WP programuotojo. Reikalingas užsakymų datų blokavimas. Jog suvedus ar pažymėjus norimas datas, toms dienoms neleistų užsakinėti. AŽ su kaina.
 2. Ieškau žmogaus, kuris gerai gaudosi Google ir Facebook reklamose, sukurtų tinkamas reklamas, patartų, pasiūlytų kaip tinkamai targetinti. Su pasiūlymais AŽ.
 3. 7 metai. Iki tol sunkiai atskirdavau veidus iš 5-10 metrų. Po operacijos iki pat šiol viskas gerai, gal nežymiai suprastėjo nuo pirmų metų po operacijos, bet tai nedaro įtakos geram matymui. Dariausi Vilniuje, nes berods dar tuo metu Klaipėdoje nelabai darė, ar tai pasitikėjimo nekėlė.
 4. Nupirkčiau aktyvias Klaipėdos auditorijos Facebook grupes. Pasiūlymai AŽ.
 5. Nupirkčiau Adwords kupona 70 eurų vertės ar kitokį. 45 eurai už 15 eurų išleistų jau panaudotas.
 6. Ieškau kurjerių įmonės, kuri galėtų pasiūlyti saugų gėlių dėžučių gabenimą. Patys supakuojame, jog dėžutė nesivartytų, tačiau reikėtų, jog pakuotė būtų laikoma priekyje keleivio vietoje. Kreipiausi į visas pagrindines, tai pas jų tokia paslauga neteikiama, kadangi visos siuntos per paskirstymo taškus praeina, bet kaip mėtomos ant konvejerių ir jie nežaidžia su tokiais užsakymais. Lauksiu pasiūlymų asmenine žinute.
 7. Domina įvairi reklama žmonėms iš Klaipėdos nuo 18 metų. Tiek moterys, tiek vyrai. Itin domina reklama emigrantams iš Klaipėdos. Visi pasiūlymai AŽ.
 8. Nupirkčiau visų Klaipėdos įmonių e-mail adresų sąrašą. Su pasiūlymais PM.
 9. Sveikinimai. Žiauriai gera daina, būtų atlikus kita šalis, tai galėtų dėl pergalės rimčiau pakovoti su Portugalija. Niekaip nesupratau, kuom žmonėms Bulgarija patiko :D
 10. Būsiu nepopuliarus, bet renkuosi Belgijos pergalę. Neįsivaizduoju, ką žmonės mato Italijos ir Portugalijos dainose. Taip, Belgijos pasirodymas yra tikrai žymiai prastesnis nei pati daina, bet už atlikimą dainos komisija tikrai nepagailės balų, o ir žiūrovams tikiuosi patiks daina, bet ne atlikėja :) Po pernai Eurovizijos apskritai nekyla ranka kažką statyti, nes skaudžiai nudegiau. Ta nauja sistema tikrai atbaidė nuo bet kokių stambių investicijų į Euroviziją. Apie mūsų atstovę tai nėra ką komentuoti - liūdna, bet ne dėl anglų kalbos žinių, bet dėl pačios dainos ir pasirodymo. Man tai visiškas
 11. Domina išskirtinių dekoracijų pardavėjai: įdomios vazos, rėmeliai gėlėms, padėklai, indai, krėslai, kėdės, supuoklės pritaikyti gėlėms - viskas kas susiję su gėlėmis.
 12. *** :) Logotipas sukurtas, dėžutės gaminamos, šį mėnesį turėtume pradėti veiklą.
 13. Jei rasite būtent pavyzdžiuose pateikiamus tiekėjus - atsilyginsiu.
×
×
 • Sukurti naują...