Pereiti prie turinio

Deviltry

Nariai
 • Pranešimai

  308
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Holy shit, čia rimtas reikalas, nes vizdyday.com kai pamačiau - susijuokiau neblogai.
 2. Jop. Juokingiausia, kai visokios bobos ir diedai sako, jog kariuomenėje KO NORS išmokys - tvarkos, disciplinos, pagarbos - čia dar ignoruojama, bet kai sako, jog išmokys "savarankiškumo" - pypec. Išmoko šuniu būt.
 3. Su dauguma <26 neturiu nė ką šnekėti, kvailos kaip burokai.
 4. Maladec. O kažkokiam forume apie tą patį (ir labai gerai žinomą dalyką) - kad "kas per daug - tas nesveika" - kalbėti vis kitais žodžiais tai jau nėra laiko švaistymas?
 5. Nes atsipalaidavimas nėra laiko švaistymas. Nori uždraust žmogui gulėt išvertus bambą prie ežero, nes nepanaudos to gulėjimo? Tu žiūriu nesuvoki, kas yra poilsis.
 6. Nusipirk Oculus Rift už 400 dorelių, jei pabodo 2D. Garantuoju - žaidimai vėl patiks. :))
 7. Tai atsibundi, apsiprausi, papusryčiauji, dirbi, papietauji, dirbi, pavakarieniauji, dirbi, apsiprausi, eini miegoti, ad infinitum? Dabar ką tau reikėtų suprasti - jog tu esi labai, labai nuo normos nutolęs žmogelis ir nustoti šnekėti apie savo gyvenimą. Iš pavadinimo matosi, kad supopsinta ir taip popso - Waldeno - versija. Gal geriau Fromas?
 8. Tavo auto Porsche 911 Turbo ar Porsche 911 Turbo S?
 9. wait what, 20 ms yra acceptable? Tu Peggle žaidi ant teliko? Sėkmės :D :D :D :D :D 40 ms????? ar tu estas? Pas patį kažkoks 2015 samsung UHD 55" telikas, tai be game mode and full hd input lag nesveikas, įsijungus game mode - įprantama, bet vaizdo kokybė tai shit. Su PS4/xBox One.
 10. Sėkmės su 1,5k EUR teliku žaidžiant ant jo 4k rezoliucijos. Input lagas nesveikas, full hd tik traukia.
 11. o ne, dar maximos nuolaidų kortelę eik sukarpyk, nes maxima žino, ką perki!
×
×
 • Sukurti naują...