Pereiti prie turinio

EuropeanManager

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  56
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie EuropeanManager

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1994-02-09

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  MazvydasR

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Galiojimo laikas: 6 dienos ir 20 valandų

  • Parduodu
  • Naujas

  Parduodamas visiškai naujas ir nenaudotas ploteris / pjaustyklė SummaCut D60R-2E Buvo planas vykdyti veiklą, bet situacijai pasikeitus - įnagis parduodamas. Pradaryta dėžė, kad įsitikinti, jog viskas vietoje. Technika nebuvo paleista nė karto. Pirkta beveik lygiai prieš metus, tad, ko gero, dar bus likusi garantija. Pjovimo plotis 60 cm Pjovimo greitis 1131 mm/s Matmenys 100 x 35 x 30 cm Maksimalus pagreitis iki 3 G įstrižai Buvo mokėta 1 754,50.

  1 600 €

 2. Labas, galėčiau padėti - susirašom asmeniškai. :)
 3. jojo, geriausia, ką esu matęs, tai pro 'marketing' guru, gausiai sekama linkedin'e, savo paskyroj dalinasi žinute, kurioje yra sakinys 'mes kartais savo klientams taip pat siūlome line & share tipo konkursus.' nejuokinga? apgaudinėjami klientai neišprusėlių ir pseudo specialistų. tokia karta užaugo, vieno youtube video profIsionalai. reportint reiktu kiekvieną tokį pasidaliną postą, o mūsų facebook'e tiek daug, kad tikrai visų sužiūrėti tiesiog neįmanoma fiziškai. egzistuoja daug rimtesnių melžėjų šitoj platformoj. neleisti tokių dalykų yra visiška norma, žinant socialinio tinklo vers
 4. Patvirtino mano paraišką, pinigus gavau, dabar reiktų pradėt pirktis daiktus. Taisykles ir sutartį perskaičiau, bet noriu dar extra patvirtinimų žmonių, susidūrusiu su šituo. Čia kam dar aktualu, gavau vieną pranešimą apie paraiškos priėmimą ir patvirtinimą subsidijai gauti ir sekančius kartus gavau du pataisymui paraiškos ir bendravimui su konsultante, ir atvykimą pasirašyt sutarties. Negavau jokio pranešimo net, kad pinigus gavau, juos radau 'netyčia' spec. banko sąskaitoje. Tai dabar kaip suprantu, konkursą turiu skelbti tik tuo atveju, jeigu daikto vertė yra 3000 eur, su PVM, tai reišk
 5. Gali dar pažiūrėti https://www.mzirafos.lt/ arba BalticApp
 6. 100% Viskozės šalikėliai gaminami Indijoje. Galimi dideli kiekiai. Kainos ir kitos detalės priklauso nuo kiekvieno, todėl tai sutarta būtų privačiai. Galima rankoj palaikyt ir kokybę pasižiūrėt Vilniuje.
 7. Siūlau mokintis tą, kas atrodo labiausiai Tavo. Skaitmeninė rinkodara? Dizainas? Rašymas? Programavimas? Dropshippingas? Affiliate? Žinai, čia tas pasakymas "atrodo kad jau labai daug mokančių" yra klaidingas. Situacija panaši kaip ir su programeriais pas mus: jų belekiek, bet tikrų programerių max 5 Vilniuje. (smarkiai hiperbolizuoju) Pasakyti noriu tik, kad nežiūrėtum į tuos keturių video profesionalus ir naują veiklą mokintumeis padoriai, su noru ir tikslu, o ne "dėl to, kad reikia". Svarbiausia daryti tai, ką nori daryti.
 8. O kam kabintis prie žodžių, jei tai esmės nekeičia, čia smagu dabar taip? Jei vis dėlto, iš tikrųjų, sunku suvokti, tai šiuo atveju "prekės ženklas" yra logotipas su pavadinimu.
 9. Sveiki, naujai įsikūrusi įmonė ieško junior-level dizainerio. Ieškome asmens, kuris norėtų tobulėti dizaino srityje, kartu su komanda žiūrėti iššūkiams į akis ir juos atlaikyti. Dizaino darbai, tokie kaip, bet neapsiribojant: puslapių dizainas, skaitmeninių medijų grafikos kūrimas, baneriai reklamoms ir kt. Siūlomas darbas ofise Vilniuje, su galimybe dirbti remote. Gali būti studentas. Esame jauna įmonė, todėl pasiūlymai iš profesionalų nelaukiami.
 10. Turiu tiesioginių kontaktų su Indijos ir Dubajaus gamyklomis. Gal kam reikalingi tiekėjai iš tos pusės? Susirašom.
 11. Susirink followerius, naudok follow/unfollow metodiką - susikuri paskyrą (jeigu turi senesnę - dar geriau), eini per hashtagus, kurie yra tavo nišoj ir followini tuos žmones, kurie laikina turinį, susijusį su tuo hashtagu, po dviejų ar trejų dienų, žmones unfollowini. Kelk turinį reguliariai, komentuok po didelių panašių paskyrų nuotraukom. Įsitrauk į diskusijas komentaruose. Surinksi ~10k followerių, turėsi bent 10% engagement rate, tada jau galėsi galvoti apie kažkokį uždirbimą. Lengviausia pardavinėti shoutouts kitoms instagram paskyroms, kurios yra toje pačioje nišoje ir nori augti. Gali n
×
×
 • Sukurti naują...