Pereiti prie turinio

JurgisDiamondz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  122
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie JurgisDiamondz

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Labas, rašyk klausimus čia, manau visiems bus naudingiau.
 2. Sveiki, Ieškau nešiojamojo kompiuterio. Kompiuteris bus naudojamas kaip pakaitalas stacionariam(paatogiau), dėl to reikia, jog būtų įmanoma prijungti du atskirus monitorius. Svarstau, ar geriau gaming klasės laptop'as, ar business klasės. Mano supratimu, galios ir kainos santykis geresnis gaming laptope. Taip pat, galite pasiūlyti kokybiškus nešiojamus kompiuterius gaming/verslo klasės, biudžetas 1500€ - 2000€
 3. Sveiki, Ieškau žvejybos prekių tiekėjų dropship. Ačiū.
 4. Sveiki, Reikia WP+WooCommerce pristatymo sprendimo - skirtingos pristatymo kainos pagal skirtingus miestus ir rajonus. Pavyzdžiui, klientas drop-down'e pasirenka Vilnius - pristatymo kaina turėtų būti X €, jeigu pasirenka Vilniaus Rajonas - pristatymo kaina turėtų pasikeisti į Y € ir t.t. Kaip tai pasidaryti?
 5. Labas, Gali pabandyti WP All Import įrankį, tačiau jis mokamas produktams su variacijomis. Dėl vertimo tai nežinau, koks sprendimo variantas galėtų būti :)
 6. Mes naudojame paprasčiausią variantą - konversijas sekame kaip numerio paspaudimus :) Jeigu domina tokia integracija - galite parašyti asmeninę žinutę :)
 7. Į tą pačią temą: Kaip geriau pasielgti tokioje situacijoje? 03-17 įregistruotas domenas (pvz: domenas123.lt) bei po tuo domenu sukurta el. parduotuvė, pradėta vykdyti veikla. 04-21 kažkas įkūrė juridinį asmenį IĮ tokiu pačiu pavadinimu (IĮ domenas123) Vykdoma veikla ta pati arba labai artima, juridinis asmuo norėtų, jog būtų pakeistas pavadinimas, tačiau mes pavadinimo keisti nenorime.
 8. Sveiki, ieškau populiarų gamintojų maisto papildų tiekėjų. Geriausia dropship. Pasiūlymų lauksiu asmeninėse žinutėse.
×
×
 • Sukurti naują...