Pereiti prie turinio

west

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  241
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  west gavo reakciją nuo archibald Kaip surasti darbą užsienyje?   
 2. Patinka
  west gavo reakciją nuo Dominoo Informatikos studijos   
  Matematikoje kaip tik bus sausa. Tenai viskas paremta teorija, mažai praktikos. Aišku, tai gali būti įdomu, bet labai mažai darbų kur tiesiogiai reikalautų šios sryties studijų. Dažnai pabaige šias studijas nueiną į it sritį ar šiaip kur reikalauja stipraus analitinio mastymo.
 3. Patinka
  west gavo reakciją nuo Scarletas Perėjimas iš "Informatika" į "Multimedijos technologijos"   
  KTU reikia turėti iš 10 moduliu 3 ar daugiau mažiau už 7 įvertinim, kad patektum į rotaciją.
 4. Patinka
  west gavo reakciją nuo kebabine420 Reikia praktinių užduočių mokantis java.   
  Žodis args yra parametras yra, o jis yra reikalingas tam kad, kad galėtum leidžiant programą per console nurodyti, jei reikalingus argumentus. Detaliau https://docs.oracle.com/javase/tutorial/essential/environment/cmdLineArgs.html .
  Static yra reikalingas. Jei kalbi apie main metoda tai static ir public yra labiau susitarimas, kad taip aprašomas programos įėjimo dalis. http://stackoverflow.com/a/151666/5672339 . O tai yra kaip ir nurodymas, kad toks dalykas ( kaip tos klasės objektas ar koks yra vienas). Pavydžiui kokia math klasė, kurioje yra funkcijos,kurios pagal argumenta suskaičiuoja kažką. Ar kokia consolės klasė, kuri išveda į konsolę. O void reiškia, kad funkcija negražins jokios reikšmės, main metode ji yra, kadangi niekas negalėtų jos rez gauti..
 5. Patinka
  west sureagavo į svipben Reikia praktinių užduočių mokantis java.   
  public - reiškia, kad matomas visiems
   
  static - reiškia, kad gali būti prieinamas be inicijacijos (TavoKlase.TavoMetodas() vietoje new TavoKlase().TavoMetodas())
   
  void - tiesiog blokas, kuriame surašai veiksmus, kuriuos nori atlikti ir jis negrąžins jokio kintamojo ir pnš. pvz.: jeigu būtų
   
  int arba string turėtu būti parašyta return 10; arba return "Benas"; t.y. turėtu grąžinti kažkokią reikšmę, 'void' neturi grąžinti jokios reikšmės
   
  main - tai metodo pavadinimas
   
  (string args[]) - yra metodo parametrai, string - tekstas (parametro tipas), args - parametro pavadinimas, jis gali būti bet koks, [] - reiškia masyvas, kuris yra pasiekiamas aprašius jo indeksą pvz.: args[0] - turima omenyje, kad imsime pirmą string iš args, kurio indeksas 0.
   
  public static void main(string args[]) - reiškia, kad čia yra programos paleidimo metodas, kaip programa startuos t.y. paleisi sukompiliuotą .jar failą pirmas dalykas, kas įvyks tai pasileis šitas metodas. args[] - yra argumentai, kuriuos gali nusiųsti paleisdamas .jar failą, kad ir iš tos pačios komandinės eilutės gali nurodyti, kokius argumentus nori nusiųsti į programą ir juos laisvai patikrinti pačioje programoje pvz.:
   
  System.out.println("Sveikas atvykęs, " + args[0]); - parašys tekstą, kuriame bus nurodytas tavo pirmas argumentas.
   
  Ir tada tiesiog galimą iššaukti, kad ir iš pačios komandinės eilutės - java -jar TavoFailas.jar Benas
 6. Patinka
  west gavo reakciją nuo Apastalas Padėkit uzduoti su c#   
 7. Patinka
  west sureagavo į Ramūnas Fizikos uzdavinys 9 klase   
  tai kur bėda čia? T1 ir T2 susidedi, suskaičiuoji vandens virimo temperatūrą ir aliuminiui sušilti reikalingą energiją nuo 20 iki 100.
   
  Siūlau niekam nepersistengti padedant. ######, jau tokio uždavinio nebeišspręs. Eik į profkę, bent plytą padėt išmoksi.
 8. Patinka
  west gavo reakciją nuo Fackinas Prašau padėt su namų darbo   
  5 nurašyk ir vsio http://www.mokslas.net/lietuviu-kalba/salutiniu-sakiniu-skyryba/
 9. Patinka
  west sureagavo į maugllis Naujas IT naujienų portalas   
  1. Dizainas tragiškas, skaityti visiškai nepatogu, tikrai įspudis kad su laiko mašina į 2000 - tuosius persikeli.
  2. Straipsnių antraštės (jūs čia rimtai ar juokaujat) asmeniškai mane tokios antraštės atgraso ir iš principo nespaudžiu.
   
  daugiau nebėra ka ir pridurti, paantrinsiu tik nariui Fakktas
  išjungiau, pamiršau, nebegrįšiu.
 10. Patinka
  west sureagavo į Ramūnas Pristatymas, tema" Rankdarbiu logo"   
  Aišku, pradės čia visi sakyt, kad kritikuot lengviausia :) Bet čia tik mano nuomonė.
   
  Daugybę žmonių FB matau, kad dalinasi tokiais darbais. Ir man nėra nieko baisiau, nei 100 spalvų, purškiamų blizgučių, lako su blizgučiais ir dar uždėti tie "deimantai". Visi šitie darbai yra "perspausti": per daug detalių, nederančios geometrinės formos, aerozoliniai dažai, 'sniegelis', spalvų jūra ir pan.
   
  Labai pasigendu solidumo. Tas vestuvinis kvietimas ar kas ten, būtų visai pakenčiamas, bet tie du deimantai :D Jie išsišoka. Toliau - gelsvi jaunavedžiai, kodėl ne vienos iš kitų dominuojančių spalvų? :) Tos šešiakampės figūros šalia nesimetriškų karpinių? Nežinau, kodėl jūs taip darot.
 11. Patinka
  west gavo reakciją nuo Vidukas Planšetinis Mamai iki ~110€   
  http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_343663.html
 12. Patinka
  west sureagavo į Elitas Kokį SSD pirkti?   
  Samsung 850 SSD EVO
 13. Patinka
  west gavo reakciją nuo Arty Programų sistemos   
  Nori tureti gera Bala is pasirenkama dalyko praktiskai be pastangu rinktis komunikacijos pagrindus, nori daugiau mokytis rinktis psichologija, nori ismokti kazka naudingo bet netureti gero pazymio( su minimaliai pastangu) rinktis karjeros kazka
 14. Patinka
  west gavo reakciją nuo bflya Informatikos studijos Lietuvoje (Vilniuj/Kaune)   
  Studijuoju ktu programų sistemas( įstojau pirmas metais). Gasdino, kad as 5 atkris, bet max gal tik kas 10 ar net dar mažiau. Į nemokama vietą nėra sunku pereiti - 2 grupiokai perėjo(turėjo vidurki apie 7 - 7,5). Bet dabar gali būti kitaip, nes prasidės rotacija ir visi stipriau privalės mokintis. Dar apie perėjima, jis vyksta pirmo pusmečio pabaigoje, gali pretenduoti tik jei neturi skolų.
  Apie inžinerija- reliai viskas tas pats tik nereikalauja tiek programavimo.
 15. Patinka
  west sureagavo į Django Projektas "Dvigubas smūgis"   
  Ar galime pradeti rinkti pinigus, kad ishark butu pasalintas visam laikui?
 16. Patinka
  west gavo reakciją nuo highontrance Kur ismokt Linq ir regular expression. C#   
  Regex - http://regexr.com/
  Linq -
 17. Patinka
  west sureagavo į ronner Striptizo Klubas   
  Įrengimas tikrai bus brangus, jei norisi normalaus klubo. Jei pataupysi įrengimui, sulauksi tik "pigesnių" klientų, o tai automatiškai kur kas daugiau problemų, reikalinga stipresnė apsauga, daugiau problemų su aplinkiniais gyventojais / verslinnkais.
  Stalai turi būti tvirti, sofos (paprastų kėdžių tokiam klube kažkaip nelabai įsivaizduoju) taip pat, šokių aikštelė ir visa jos įranga, apšvietimas, minėti priešgaisriniai, vėdinimo reikalavimai... pinigai tirpte ištirps.
   
  Daug kainuos, jei ne pinigais, tai nervais, licencijos, užknis dažni tikrinimai (šita sfera sulaukia nemažai dėmesio). Rasti gerų šokėjų nelengva, jos yra brangiai apmokamos, su 500 € / mėn. alga sulauksi nebent studenčių, kurias dar išmokyt šokt reiks. Šokėjas reikėtų tobulinti, organizuoti joms mokymus, kursus. Ar tai vyksta Lietuvoje? Nežinau, tad tai dar gali kelti kainą - teks finansuoti keliones ir t.t. O kur dar garantuoti, kad jos po to nepabėgs gavę patirties?
  Užtenka 3 šokėjų? Alga į rankas ~1000 € (gal tai normalu, gal per daug, gal per mažai - nežinau) - darbo vietos kaina ~1700 x3 = ~5,5k vien alga per mėnesį (aišku, priklauso kiek tas klubas dirbs per savaitę ir pan.)
  Barmenai, apsauga, administratorius, reikalingi ir dar keli papildomi darbuotojai - kas už finansus atsakingas, kas ieško gerų užsakymų privatiem vakarėliam, fotosesijom ir pan. - viso dar bent 5 darbo vietos tokiais pat kaštais vidutiniškai - grubiai skaičiuojant - visom algom ir apsaugai ne mažiau 15k eurų kas mėnesį, orientuotis reikėtų į 20k, tilpsi į mažiau - tik geriau.
   
  Virtuvė bus ar ne? Tai vėl kelia kaina. Jei jos nebus, pasiūla bus maža, gėrimų parduosi mažiau, o tai stipriai kerta per pajamas. Bet kuriuo atveju, užkandžių reik bent minimalių... Keli tūkstančiai lyg nieko.
  Baras. Be jo striptizo klubas neišgyvens. Kavos aparatas ~1000 €, 3-4 šaldytuvai, apie 1500 €, šaldiklis dar apie 500 €, lentynos - apie 1500 € (ir tai ko gero naudotos), baro stalas - neturiu suvokimo kiek jis gali kainuot, jei namie įsirengt gerai atrodantį medinį kainuoja ~500-700 €. Kalbu ne apie tuos mažiukus skirtus mini butams, o kur tilptų bent 4 žmonės, patogiai prieit iš kitos pusės (nuo virtuvės) ir t.t. Čia kalba eina apie tvirtumą, aukštesnę kokybę, dvigubą dydį...
   
  Staliukai, sofos, baro kėdės... kiek jų bus? Kokius pirksi? Pagal užsakymą? Vienas komplektas 4-6 žmonėm nuo 1000 €. Jų bus, ko gero, ne mažiau 10... 10k eurų. Susumuok mano skaičius, 60k jau ko gero seniai viršijai.
   
  Apie buto įrengimą ir 60k eurų...
  Viskas labai priklauso nuo to, ko žmogus nori. Aš sugebėjau butą įsirengti už keletą tūkstančių eurų. Viską dariau pats, virtuvė pati pigiausia, buitinė technika jau buvo beveik visa, baldų nepirkau beveik. Tapetai iš pigiausių serijos, grindys ekonominės klasės (laminatas)...
  Šiuo metu 80 kv. m. namukui įrengimo kaina skaičiavom, tai 60k be šildymo / kanalizacijos sistemų yra puikiai užtenkanti suma, tačiau apie jokią prabangą neina kalba, tačiau ir ne pačios pigiausios medžiagos. Vien virtuvei reikia bent 10k eurų jei su technika skaičiuot nauja....
   
  Taip kad nereikia kalbėt apie kosmosus: šaldytuvas - ~500 €, orkaitė ~400 €, kaitlentė ~200 €, indaplovė ~300 €, grindys ~150 €, sienom ~150 €, virtuvės komplektas grubiai nuo 3000 € jei be virtuvinės salos (taip taip, yra pigesnių, mano kainavo 1000 litų pernai, bet jau šiais metais jį būtų miela pasikeisti, kokybė tiesiog super), papildomos lentynėlės, gartraukis, arbatinukai, mikrobangės ar dar kas - be kalbų 1000-1500 € išeis...
 18. Patinka
  west gavo reakciją nuo iDziugas Naujas PC   
  Perfomance praktiškai nieko nesiskiria nuo įprastų, bet gali būti overclocinimas mandresnis, daugiau lempučiu, dizainas ar šiaip visokiu addonų.
 19. Patinka
  west sureagavo į gorro Orakulo statytojams internetu   
  Sodros pazymejima
 20. Patinka
  west sureagavo į MW3 Informatikos studijos   
  Į Kauną įstosit
 21. Patinka
  west sureagavo į Taddis VBE exelio užduotis.   
  Pažymi ant ašies reikšmių, spaudi dešinį ir renkiesi "format axis" , ten "minimum" ir "maximum" nustatymus keiti į "fixed" ir įrašai reikšmes pagal sąlygą.
   
  arba per meniu pasižymėjus grafiką: layout tab > axes > primary horizontal axis > more primary horizontal axis options (ir atinkamai "vertical" ašiai yra).
 22. Patinka
  west sureagavo į Sprunkas VBE exelio užduotis.   
  Kaip tik užvakar dariau 2013 m. užduotis, tai galiu pasidalint su tavim, gal suprasi kaip daryt reikėjo :)
  Jeigu nesuprasi vistiek kaip ten kas padaryta, tai parašyk, paaiškinsiu kaip reikėjo tai padaryt :)
  New WinRAR ZIP archive.zip
 23. Patinka
  west sureagavo į Leader aukštesnysis išsilavinimas   
  Profesinis = aukštesnysis, seniau vadinosi technikumas(vidurinė + profesija)
  Kolegija = aukštasis neuniversitetitnis (profesinis bakalauras)
  Universitetas = aukštasis universtetinis (bakalauro laipsnis)
 24. Patinka
  west sureagavo į Serapke informatikos vbe 2011-2013   
  Kol kas esu išsisprendęs tik 2010-2011 metų ITVBE programavimo uždavinius. Tikiuosi tiks.
  2010 metų 1. Užduotis

  #include <fstream> using namespace std; const char Dfailas[] = "Duom.txt"; const char Rfailas[] = "Rez.txt"; void Skaityti(int A[], int & n); int Kiek(int A[]); void Spausdinti(int A[]); int main() { setlocale(LC_ALL, "Lithuanian"); int F[6] = {0, 0, 0, 0, 0, 0}; int n; Skaityti(F, n); Spausdinti(F); return 0; } void Skaityti(int A[], int & n) { int x; // papildomas kintamasis ifstream fd(Dfailas); fd >> n; for (int i = 0; i < n; i++) for (int j = 0; j < 6; j++) { fd >> x; A[j] += x; } fd.close(); } int Kiek(int A[]) { int k = 0; while (A[0] - 8 >= 0 && A[1] - 2 >= 0 && A[2] - 2 >= 0 && A[3] - 2 >= 0 && A[4] - 1 >= 0 && A[5] - 1 >= 0) { k++; A[0] -= 8; A[1] -= 2; A[2] -= 2; A[3] -= 2; A[4] -= 1; A[5] -= 1; } return k; } void Spausdinti(int A[]) { ofstream fr(Rfailas); fr << Kiek(A) << endl; fr.close(); }
   
  2010 metų 2. Užduotis
   

  #include <fstream> #include <string> using std::string; using std::ifstream; using std::endl; using std::ofstream; const char Dfailas[] = "Duom.txt"; const char Rfailas[] = "Rez.txt"; const int MaxProd = 10; // Maksimalus produktø skaièius const int MaxPat = 12; // Maksimalus patiekalø skaièius const int MaxPav = 15; struct Patiekalas { string pav; int Prod[MaxProd]; int k; // patiekalo kaina centais }; void Skaitymas(Patiekalas Pietus[], int& P, int Kainos[], int& N); int PatiekaloKaina(Patiekalas Pietus, int N, int Kainos[]); int VienuPietuKaina(Patiekalas Pietus[], int P); void Spausdinimas(Patiekalas Pietus[], int P, int pKaina); int main() { setlocale(LC_ALL, "Lithuanian"); Patiekalas Pietus[MaxPat]; // Patiekalø masyvas, kuris sudaro pietus int Kainos[MaxProd]; int N; // Produktø skaièius reikalingas pagaminti visus patiekalus int P; // Patiekalø skaièius sudarantis pietus int pKaina; // vieno þmogaus pietø kaina Skaitymas(Pietus, P, Kainos, N); for (int i = 0; i < P; i++) Pietus[i].k = PatiekaloKaina(Pietus[i], N, Kainos); pKaina = VienuPietuKaina(Pietus, P); Spausdinimas(Pietus, P, pKaina); return 0; } void Skaitymas(Patiekalas Pietus[], int& P, int Kainos[], int& N) { char eil[MaxPav + 1]; ifstream fd(Dfailas); fd >> N >> P; for (int i = 0; i < N; i++) { fd >> Kainos[i]; } fd.ignore(80, '\n'); for (int i = 0; i < P; i++) { fd.get(eil, MaxPav); Pietus[i].pav = eil; for (int j = 0; j < N; j++) fd >> Pietus[i].Prod[j]; fd.ignore(80, '\n'); } fd.close(); } int PatiekaloKaina(Patiekalas Pietus, int N, int Kainos[]) { int sum = 0; // Patiekalo kaina for (int i = 0; i < N; i++) sum += Pietus.Prod[i] * Kainos[i]; return sum; } int VienuPietuKaina(Patiekalas Pietus[], int P) { int sum = 0; for (int i = 0; i < P; i++) sum += Pietus[i].k; return sum; } void Spausdinimas(Patiekalas Pietus[], int P, int pKaina) { ofstream fr(Rfailas); for (int i = 0; i < P; i++) fr << Pietus[i].pav << Pietus[i].k << endl; fr << pKaina/100 << " " << pKaina%100 << endl; fr.close(); }
   
  2011 metų 1. Užduotis

  include <fstream> using namespace std; const char Dfailas[] = "Duom.txt"; const char Rfailas[] = "Rez.txt"; const int CMax = 100; struct Pirstine { int lyt; // skaièius, kuris nurodo, kuriai lyèiai tinka pirðtinës (3 - vyriðka, 4 - moteriðka) int ranka; // skaièius, kuris nurodo, kuriai rankai skirta pirðtinë (1 - kairei, 2 - deðinei) int dydis; // pirðtinës dydis }; void Skaityti(Pirstine A[], int & n); int MPoros(Pirstine A[], int & n); int VPoros(Pirstine A[], int & n); void Istrinti(int A[], int & n, int k); int MLiko(Pirstine A[], int n); int VLiko(Pirstine A[], int n); void Spausdinti(int mp, int vp, int ml, int vl); int main() { setlocale(LC_ALL, "Lithuanian"); Pirstine A[CMax]; int n; int mp; int vp; // moteriðkø ir vyriðkø porø kiekiai int ml; int vl; // liko atliekamø moteriðkø ir vyriðkø pirðtiniø Skaityti(A, n); mp = MPoros(A, n); vp = VPoros(A, n); ml = MLiko(A, n); vl = VLiko(A, n); Spausdinti(mp, vp, ml, vl); return 0; } void Skaityti(Pirstine A[], int & n) { ifstream fd(Dfailas); fd >> n; for (int i = 0; i < n; i++) fd >> A[i].lyt >> A[i].ranka >> A[i].dydis; fd.close(); } void Istrinti(Pirstine A[], int & n, int k) { for (int i = k; i < n - 1; i++) A[i] = A[i+1]; n--; } int MPoros(Pirstine A[], int & n) { int k = 0; for (int i = 0; i < n - 1; i++) { if (A[i].lyt == 4) { if (A[i].ranka == 1) { int koord = -1; for (int j = i + 1; j < n; j++) if ((A[j].lyt == 4) && (A[j].ranka == 2) && (A[j].dydis == A[i].dydis)) { k++; koord = j; break; } if (koord >= 0) { Istrinti(A, n, koord); Istrinti(A, n, i); i--; } } else if (A[i].ranka == 2) { int koord = -1; for (int j = i + 1; j < n; j++) if ((A[j].lyt == 4) && (A[j].ranka == 1) && (A[j].dydis == A[i].dydis)) { k++; koord = j; break; } if (koord >= 0) { Istrinti(A, n, koord); Istrinti(A, n, i); i--; } } } } return k; } int VPoros(Pirstine A[], int & n) { int k = 0; for (int i = 0; i < n - 1; i++) { if (A[i].lyt == 3) { if (A[i].ranka == 1) { int koord = -1; for (int j = i + 1; j < n; j++) if ((A[j].lyt == 3) && (A[j].ranka == 2) && (A[j].dydis == A[i].dydis)) { k++; koord = j; break; } if (koord >= 0) { Istrinti(A, n, koord); Istrinti(A, n, i); i--; } } else if (A[i].ranka == 2) { int koord = -1; for (int j = i + 1; j < n; j++) if ((A[j].lyt == 3) && (A[j].ranka == 1) && (A[j].dydis == A[i].dydis)) { k++; koord = j; break; } if (koord >= 0) { Istrinti(A, n, koord); Istrinti(A, n, i); i--; } } } } return k; } int MLiko(Pirstine A[], int n) { int k = 0; for (int i = 0; i < n; i++) if (A[i].lyt == 4) k++; return k; } int VLiko(Pirstine A[], int n) { int k = 0; for (int i = 0; i < n; i++) if (A[i].lyt == 3) k++; return k; } void Spausdinti(int mp, int vp, int ml, int vl) { ofstream fr(Rfailas); fr << mp << endl; fr << vp << endl; fr << ml << endl; fr << vl << endl; fr.close(); }
   
  2011 metų 2. Užduotis
   

  #include <iostream> #include <iomanip> #include <fstream> #include <string> using namespace std; const char Dfailas[] = "Duom.txt"; const char Rfailas[] = "Rez.txt"; const int MaxSok = 100; // maksimalus ðokëjø skaièius const int MaxTeis = 10; // maksimalus teisëjø skaièius const int MaxPav = 20; struct Sokejai { string pav; int Tech[MaxTeis]; int Art[MaxTeis]; int TskSuma; }; void Skaityti(Sokejai A[], int & n, int & m); void Skaiciavimas(Sokejai A[], int n, int m); void Istrinti(int Balai[], int & n, int koord); int Suma(Sokejai A, int n, int m); void Rikiuoti(Sokejai A[], int n); void Spausdinti(Sokejai A[], int n); int main() { setlocale(LC_ALL, "Lithuanian"); Sokejai A[MaxSok]; int n; // ðokëjø struktûros masyvas ir jo dydis int m; // teisëjø kiekis Skaityti(A, n, m); Skaiciavimas(A, n, m); Rikiuoti(A, n); Spausdinti(A, n); return 0; } void Skaityti(Sokejai A[], int & n, int & m) { char eil[MaxPav + 1]; ifstream fd(Dfailas); fd >> n >> m; fd.ignore(80, '\n'); for (int i = 0; i < n; i++) { fd.get(eil, MaxPav); A[i].pav = eil; for (int j = 0; j < m; j++) fd >> A[i].Tech[j]; for (int j = 0; j < m; j++) fd >> A[i].Art[j]; fd.ignore(80, '\n'); } fd.close(); } void Skaiciavimas(Sokejai A[], int n, int m) { for (int i = 0; i < n; i++) { int koordMax = 0; int koordMin = 0; // koordinatës maþiausiai ir didþiausiai reikðmëms saugoti int k = 5; for (int j = 1; j < k; j++) { if (A[i].Tech[j] > A[i].Tech[koordMax]) koordMax = j; else if (A[i].Tech[j] < A[i].Tech[koordMin]) koordMin = j; } Istrinti(A[i].Tech, k, koordMax); Istrinti(A[i].Tech, k, koordMin); koordMax = 0; koordMin = 0; // koordinatës maþiausiai ir didþiausiai reikðmëms saugoti k = 5; for (int j = 1; j < k; j++) { if (A[i].Art[j] > A[i].Art[koordMax]) koordMax = j; else if (A[i].Art[j] < A[i].Art[koordMin]) koordMin = j; } Istrinti(A[i].Art, k, koordMax); Istrinti(A[i].Art, k, koordMin); A[i].TskSuma = Suma(A[i], n, k); } } void Istrinti(int Balai[], int & n, int koord) { for (int i = koord; i < n - 1; i++) Balai[i] = Balai[i+1]; n--; } int Suma(Sokejai A, int n, int m) { int suma = 0; for (int j = 0; j < m; j++) suma += A.Tech[j]; for (int j = 0; j < m; j++) suma += A.Art[j]; return suma; } void Spausdinti(Sokejai A[], int n) { ofstream fr(Rfailas); for (int i = 0; i < n; i++) fr << setw(20) << left << A[i].pav << A[i].TskSuma << endl; fr.close(); } void Rikiuoti(Sokejai A[], int n) { int max; Sokejai B; for (int i = 0; i < n - 1; i++) { max = i; for (int j = i + 1; j < n; j++) if (A[j].TskSuma > A[max].TskSuma) { max = j; B = A[i]; A[i] = A[max]; A[max] = B; } } }
 25. Patinka
  west sureagavo į heAt0n Noriu patobulinti savo matematinius įgūdžius, bet nežinau kaip ?   
  Pirma reik į jį patekt.. O su prastomis mokyklinėmis žiniomis nelabai šviečiasi patekimas..
×
×
 • Sukurti naują...