Pereiti prie turinio

juliusbmx

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  272
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

juliusbmx paskutinį kartą laimėjo Birželio 17 2020

juliusbmx patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie juliusbmx

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Aišku, gaila ir tuo pačiu įdomu kodėl taip yra, nes pvz. Booking.com visiems be jokių problemų per parą sutrackina.
 2. Nepraėjo dar net pilnas mėnuo nuo temos sukūrimo, tad logiška, kad dar nieks negavo, nes užtrunka mėnesį-du kol patvirtina. Turėtų mėnesio bėgy jau patvirtinti mano pirmąjį cashbacką ir bonusą. Papildysiu temą vos gavęs. Vis dar neatsirado pirkimai? SG jau atkilęs iki 62ct. Tikėkimes, kad dar augs ir augs, kol patvirtins cashbackus. :) Sunku pasakyt kodėl taip yra. Galbūt kas bandėt susisiekti su supportu dėl šitos bėdos? SocialGood dažnai daro tokias trumpas personalizuotas akcijas, kai siūlo papildomą bonusą apsipirkus per tam tikrą laiko tarpą, tai jokio scamo čia n
 3. Dažniausiai užtrunką apie dieną-dvi kol sutrackina pirkimą. Galbūt jau atsirado ties shopping history?
 4. Pasižiūrėti visus sutrackintus pirkimus gali appse paspaudęs ant savo profilio (žmogeliuko galvos) ir pasirinkęs “Shopping History”. Booking.com puikiai užskaito ir sutrackina maždaug per dieną. Kai kažką pirksi ar bookinsi, rekomenduoju iškart išleist virš 30$, kad tikrai aktyvuotusi bonusas.
 5. Bittrex ir Bitmart yra keityklos, o ne piniginės. Jų tau prireiks vėliau, kai norėsi išsigrynint bonusą. Žinau, kad Bittrex tikrai leidžia išsiimti EUR į banką, tačiau nesu tikras ar Bitmart taip pat tą leidžia ar tik duoda išsiimti crypto ir persivesti į kitą keityklą/piniginę. Manau, kad tiesiog pasižiūrek pats ko tau reikia iš keityklos ir nuspręsk kurią pasirinkti. Pagal trading volume kiekį ( https://coinmarketcap.com/currencies/socialgood/markets/ ), matosi kad Bitmart pirmauja, bet manau, kad tiek vienoj tiek kitoj nebus problemų parduoti kelių šimtų dolerių vertės SG.
 6. Labas, taip, nusipirkęs kažką už tiek, aktyvuotum bonusą, kurį galėtum išsiimti po maždaug mėnesio. Įdomus variantas. Deja, bet neįsivaizduoju kodėl taip gali būti. Ko gero teks supporto klausti. Arba tiesiog kokį raktų pakabuką pasiimk už 1.5$. 🙂
 7. UPDATE: Šiuo metu referral bonusas sumažintas tik iki 30$ bei didžioji dalis cashback pasiūlymų sumažinti iki vos kelių procentų. Taip pat SocialGood laikinai sustabdė visus withdrawals dėl kai kurių userių piktnaudžiavimo buvusiu bonusu: https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/4417900721689-Important-Notice-Withdrawals-Temporarily-Paused Laukiam ir tikėkimes, kad atsigaus ir viskas susitvarkys. SocialGood yra cashback platforma, paremta SocialGood kriptovaliuta. Šiuo metu jie siūlo net $200 vertės bonusą naujiems nariams atlikusiems bent $30 vertės pirkimą pas vieną iš
 8. Kaip ir įspėjau - pasiūlymas yra pakeistas į €20+€10 nuo manęs. Visas gidas pirmame poste taip pat atnaujintas pagal tai.
 9. Įspėju, kad nuo gegužės 3d. keičiasi bonuso suma nuo 40€ iki 20€, todėl pasiūlymas bus pakeistas į 20€+10€. Visi, pradėję registraciją iki gegužės 3d. vis dar gaus 40€ bonusą iš BlackCatCard ir 25€ nuo manęs.
 10. Tikrai pradžiugino šįryt, kad iš pamiršto 10$ airdropo jau ir visą 100$ gavosi nusiimti. :)
 11. Ačiū kalbos komisijai! :D O ar supranti, kad tuos 50$ gali iškart išsiimti ir taip nemokamai aktyvuoti bonusą?
 12. Dėkui, kad čia pranešei. Visus kortelės mokesčius galite rasti čia: https://blackcatcard.com/en/legal/price.html Paprasčiausias ir nemokamas variantas, jei nežadate naudoti kortelės yra: 1. Užsiregistruoti 2. Gauti bonusą 3. Palaukti du mėnesius ir nemokamai uždaryti savo sąskaitą. Arba tiesiog nepamiršti panaudoti kortelės kas pusmetį ir tiek. :)
 13. Aišku. Tuomet rekomenduočiau pasiskambinti į Varšuvos oro uostą ir išsiklausinėti ar įmanoma išeiti ir priduoti lagaminą į kitą skrydį be izoliacijos.
 14. Galiu garantuoti, kad reikės išeiti iš transit zonos Varšuvoj ir priduoti lagaminą į Wizzair skrydį pačiam. Wizzair, kaip ir visos pigios oro linijos nebendradarbiauja su kitomis oro linijomis ir lagaminų iš jų nepasiima. Tik klausimas ar tau pavyks tą padaryti, nes pagal galiojančias taisykles atvykus į Lenkiją, taikoma 10 d. izoliacija: https://keliauk.urm.lt/location/lenkija , o išėjus iš oro uosto transit zonos jau skaitaisi atvykęs į šalį. Taip, kad geriausias variantas yra vengti lagaminų. Iš patirties galiu pasakyti, kad į kuprinę kuo puikiausiai telpa rūbai ir daiktai bent 3-4 mėn.
×
×
 • Sukurti naują...