Pereiti prie turinio

Rizas

Nariai
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Visas Rizas turinys

 1. Omonas sudaužo iki mirties ir dangina nekaltus protestuotojus, Lietuvos policininkų teisėtas ir proporcingas jėgos panaudojimas yra visiškai nepalygintinas.
 2. Nesu nei tas, nei tas, nei tas. Tiesiog nelabai matau, kuo Lietuvai ar net Baltarusiams buvo naudinga mūsų aštri retorika ir užsienio politika. Lukašenka, kol gyvas nesurengs sąžiningų rinkimų ir Astravo neišjungs. Jėga jo irgi niekas iš valdžios nepatrauks, nes tai reikštų pilietinį karą, kas būtų absoliuti tragedija ir Lietuvai ir Baltarusiams. Tuo tarpu dabar turėsime tvarkytis su tūkstančiais nelegalių migrantų, ekonominėmis pasekmemis dėl jo logistikos politikos ir velnias žino kuo dar, ką Lukashenka ir Putinas sugalvos.
 3. Ką manote apie šią situaciją? - Kas yra kaltas? Ar Lietuvai išvis derėjo kritikuoti Lukašenką? - Kaip vertianate Lietuvos valdžios veiksmus, politikų pasisakymus, žiniasklaidos ir spaudos informacijos pateikimą? - Kokius tolimesnius sprendimus rekomenduojate? - Kiek rimta ir pavojinga yra ši situacija? Kokios gali būti trumpalaikės ir ilgalaikės pasekmės?
 4. Didelis ačiū visiems, būtinai pasinaudosiu jūsų patarimais ir perskaitysiu tas knygas. Gal kas turi patarimų kaip geriau analizuot ir suprast tuos kūrinius? Kiti, rašom, rašom ;)
 5. Šiemet būsiu 12okas, ir noriu gerai išlaikyti lt vbe (90+). Skaitau privalomus autorius, vadovėlį, pamokų užrašus ir vis tiek jaučiuosi nedrąsiai. Noriu paprašyti, kad parekomenduotumėte, kokias knygas būtų verta perskaityti, kad vėliau galėčiau jomis pasiremti per egzaminą ar bent įgauti supratimo apie literatūrines vertybes (Tinka ir lietuvių ir užsienio autorių kūryba). Suprantu, kad neįmanoma nuspėti kokias knygas teks panaudoti, bet juk yra gana universlios knygos kurios puikiai aptaria tam tikrą temą (meilę, svajones, maištavimą itt.) Taip pat malonu būtų jei pasiūlytumėte gerų knygų, ko
×
×
 • Sukurti naują...