Pereiti prie turinio
Tam, kad pamatytumėte papildomą informaciją bei galėtumėte susisiekti su skelbimo autoriumi turite prisijungti!

siūlau Apple music premium šeima PIGIAU  

siūlau Apple music premium šeima PIGIAU

29,99 €


  • Kaina 29,99 €
741 peržiūra

Aprašymas

Apple music šeima pigau.

---------------

Labai daug užklausų sulaukdavau, bet niekada nesiryžau to daryti, nes apple eco sistema yra žiauri, reikia laiko perprasti niuansus, bet po daug laiko praleistų bandymuose ir expermentuose, galiu pasiūlyti saugią pigesnę prenumeratą, tokią pat, kaip kad ir kitos mano siūlomos prenumeratos, kurios jau veikia keletą metų. kaip ir visada, jokių svetimų paskyrų, jokių vagysčių, jokių cardinimų, viskas veikia, visos paskyros jūsų. Niekada nesiūliau ir nesiūlysiu vogtų paskyrų su kažkokiomis mėnesinėmis garantijomis, kuriomis be jūsų pačių dar naudojasi kiti žmonės. Pas mane arba viskas veikia, arba grąžinimu pinigus.

---------------

Prieinama pilna ir neribota apple music biblioteka.

Jei naudojate windows appsus, tam kad klausyti apple music nieko daryti nereikės, ir viskas pas jus veiks kaip esate įpratę ant jūsų asmeninės paskyros.

BET, jei apple music klausysitės per apple įrenginius (iphone, mac, ipad ir kita) reikės prie "media and purchases" (kaip paveikslėlyje žemiau) pridėti naujai sukurtą, apple paskyrą su jūsų emailu, kurio dar nenaudojate apple sistemoje.

Ką tai reiškia? Jog find my phone, icloud, bei kitos esminės funkcijos bei paslaugos veiks su jūsų pagrindine, kaip ir po šiai dienai naudojama paskyra. Bet itunes, iStore, bei pats apple music veiks tos naujos jūsų paskyros pagrindu.

Jei turite klausomų dėl to, drąsiai rašykite man PM, klauskite. Pats testuoju šį reikalą, pirmiems 3 žmonėms pakviesiu šalia savo asmeninės paskyros, ilgai svarsčiau, ar siūlyti uždarbio kolegoms, nes yra niuansų, su istore, jog pvz neranda appsų, kurie šeip pasiekiami Lietuvoje, bet tampa nepasiekiami naudojantis šiuo metodu. Bet paskui pastebėjau, kad tarkim labai nesunkiai "media ir purchases" gali atsijungti, ir prijungęs savo pagrindinę paskyrą, parsiųsti appsą, kurio nerandi ne Lietuviškoje paskyroje, bei vėl atgal grįžti prie apple music paskyros

O kas svarbiausia, appsu atnaujinimai, net ir naudojant mano metodą, pareina įprastai, nepriklausomai nuo to kurią media and purchases paskyrą naudoji, tad istore nepatogumas tik vienkartinis, pirmą kartą diegiant/perkant naują appsą.

viber_image_2023-03-26_09-39-15-723.jpg

Kiti paskyros-ir-grupiniai-pirkimai skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...