Pereiti prie turinio

skubus dizaino konkursas transporto įmonei


  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki, skelbiu interneto svetainės transporto įmonei dizaino konkursą.

   

  Trumpas veiklos aprašymas: nedidelių krovinių pervežimas mažuoju transportu (mikroautobusai ir nedideli sunkvežimiai) Lietuvoje ir ES. Kažkas panašaus į siuntas, tik kroviniai didesni.

   

  Logotipas yra pridėtam faile. Logo čia stačiakampis, bet galbūt bus užapvalintais kampais. Kai turėsiu pataisytą prikabinsiu, bet esmės tai nekeičia.

   

  Ko tikiuosi? Tikiuosi visų pirma geros idėjos, todėl neprašau iš karto daryti vidinių puslapių. Vidinius psl daro tik laimėtojas, kuris padarys dizainą iki galo (pagrindinis psl + vidiniai 7-8, dauguma vienodi+visokių niekučių patvarkymas jei reikia). Karpymas nereikalingas.

   

  Reikalavimai dizainui. Dizainas turi būti minimalistinis, dalykiškas ir solidus. Ne konservatyvus, bet dalykiškas ir su patogiiu naudoti išdėstymu. Apie flash'us galima galvoti tik minimaliai. Reikia kažkokių elementų, kurie leistų suprasti kokia įmonės veiklos sritis (skaityti aukščiau), bet minimaliai ir neperkraunant nereikalingais dalykais. Fonas baltas/labai šviesiai piklas/labai šviesiai žydras ar pan.

  Reikia prie paslaugų "knopkių" pridėti trumpus užrašus maždaug taip:

  - "ECO ekomiški pervežimai Lietuvoje"

  - "EXPRESS skubūs pervežimai Lietuvoje"

  - "EURO EXPRESS skubūs pervežimai Europoje"

  Suprantu, kad tos "knopkės" turės būti didesnės, kad sutalpintų šį tekstą, bet tam jūs ir dizaineriai :) , tai sprendimą rasit.

  Skiltys: Apie mus, Paslaugos, Kontaktai, DUK (arba krovinių vežimo taisyklės, bet kol kas DUK), Vežėjams, o taip pat atskiri puslapiai trims aukščiau minėtoms paslaugoms: ECO, EXPRESS, EURO EXPRESS.

  Pridėtuose flaiuose yra mano nedideli pamąstymai, bet jokiu būdu neįpareigojantys - galite drąsiai patys galvoti bet kokį išdėstymą, o po to jau girsiu arba kritikuosiu :) Svarbu, kad PASLAUGOS būtų atskiras psl, o aukščiau išvardintos trys teikiamos palsaugos pateikiamos atskiruose puslapiuose. Skyriuje PASLAUGOS girsimės ir pateiksime nuorodas į atskiruose puslapiuose esančius mūsų teikiamų paslaugų aprašymus, bet paliksime galimybę trumpam užklydusiam klientui pačiam eiti tiesiai į konkrečios reikalingos paslaugos aprašymą iš karto iš pradinio psl.

  Reikia anglų kalbos ikonėlės.

   

  Stengiuosi aprašyti kuo aiškiau, ir į klausimus stengsiuosi atsakinėti kasdien, kad tik jums geriau :)

   

  Terminas iki liepos 12d., bet jeigu tinkamų darbų nebus, pasilieku teisę pratesti iki liepos 18d. Terminas neilgas, bet dar kartą kartoju - reikia tik stiliaus/dizaino idėjos ir vieno psl, vėliau likęs darbas tik su nugalėtoju.

   

  Atlygis 300 lt.

   

  Jei rasiu, įmesiu patinkančių psl, kad būtų aiškiau. Neblogas ir man patinkantis darbelis čia http://www.grandservice.lt/ , tik gal tas baneris kiek per didelis. Nenoriu, kad skaitant tekstą reikėtų daug "skrolinti" žemyn.

   

  Dar vienas visai nieko darbelis http://www.jumisa.lt/home.php?lng=LT&id=12 .

  dizaino_mintis_1.bmp

  dizaino_mintis_2.bmp

  post-12320-1278435218.png

  Redagavo will
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Baneris gal kiek per aukštas (bus nemažai teksto, nenoriu, kad reikėtų daug "skrolinti"), bet šiaip bandymas geras, labai į temą. Manau, turėtų būti vienodo dydžio visos trys banerio dalys. Tas žalias keturkapmis su tekstu ok, įrašytume ten ką nors. Foto ne visai į temą - turi būti mikroautobusai ir nedideli krovininiai auto, ne fūros. Jeigu jau naudojame tokią vaizdinę medžiagą, gerai būtų perteikti mintį, kad didelių krovinių nevežame. Būtų gerai anglų kalbos ikonėlė. Tos ikonėlės home, pašto ir struktūros, esančios po logotipu, galėtų būti kažkur kitur, o pats logo gal kiek didesnis. Įkėliau šiek tiek patvarkytą logo, geriau naudoti jį.

   

  Visiems: šalia ECO, EXPRESS ir EURO EXPRESS didelio užrašo turi būti mažas tekstukas (skaityti konkurso aprašymą aukščiau). Galbūt gali atsirasti užvedus pelę, jei tas užrašas labai darko jūsų dizainą. Bet jis turi būti, nes naujam klientui, atėjusiam konkrečios paslaugos, pats EKO nieko nesako.

  Redagavo will
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Jeigu kas naudosite banerius su auto ar šiaip kur nors norėsite įterpti auto motyvus, įmetu foto kokio maždaug stiliaus automobiliai tai turėtų būti (nedideli krovininiai, ne fūros). Jei naudosite foto, nugalėtojas turės sudėti legaliai gautas. Galėsiu apmokėti, jei kainuoja.

  post-12320-1278435795_thumb.jpg

  post-12320-1278435809_thumb.jpg

  post-12320-1278435821_thumb.jpg

  post-12320-1278435833.jpg

  post-12320-1278435845_thumb.jpg

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Geremi,

  Man labai patiko tavo baneris su tais užrašais ir Lietuvos bei Europos siluetais. Labai gerai atspindi veiklą, tik tas vidurinis (EXPRESS) galėtų labiau greitį simbolizuoti, o ne dėžes :) Pamiršau apie tą "turite klausimų" formą, jeigu ji gerai įsipaišo, tai netrukdo ji. Bet pas tave ji neįsipaišo gerai.

  Šriftas negeras.

  Ir visas dizainas netinkamas, tik baneris ok. Atsidaryk man patikusius psl (konkurso aprašyme yra), ten visai nieko dizainai. Žinoma, norėčiau geresnio :)

  Redagavo will
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  mykolas.mir, tavo dizainas kol kas geriausias. Ar tas baneris ECO didesnis už kitus du todėl, kad čia pavaizduota kaip atrodys paspaustas / užvedus pelę? Jei taip, tai ok būtų, jeigu ant jo užvedus pelę jis padidėtų ir atsirastų tas užrašas "ekonomiški pervežimai Lietuvoje". Ar aš ne taip ką suprantu?

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  mykolas.mir, tavo dizainas kol kas geriausias. Ar tas baneris ECO didesnis už kitus du todėl, kad čia pavaizduota kaip atrodys paspaustas / užvedus pelę? Jei taip, tai ok būtų, jeigu ant jo užvedus pelę jis padidėtų ir atsirastų tas užrašas "ekonomiški pervežimai Lietuvoje". Ar aš ne taip ką suprantu?

  Taip, teisingai. :) Užvedus pelę ant tam tikros paslaugos paveikslėlio, jis taps spalvotu ir šalia paslaugos užrašo atsiras jos aprašymas.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Turiu kas suprogramuos, todėl nereikia "vaikinuko".

   

  Taip, kaina 300lt su vidiniais psl. Nemanau, kad tai per mažai. Atrankai užtenka tik vieno, pagrindinio psl. Nereikalauju vidinių, nes tik gaištumėte savo laiką. Jūsų laikas - pinigai. Mažiau laiko - mažiau pinigų :) Jeigu padarysite tinkamą pagridninį psl. dizainą, tai esu tikras, kad sugebėsite padaryti ir tinkamus vidinius. Vidiniai psl bus tik 7-8, didelė dalis iš jų vienodi (pvz, visos trys paslaugos atskiruose psl. bus vienodo/beveik vienodo dizaino). Nemanau, kad tai didelis darbas padaryti kelis vidinius psl. Bet nereikės nieko daugiau, viską pasidarys svetainės kūrėjas.

   

  Kopijos nepraeis.

   

  Nebūtina daryti tą didelį banerį, gali būti ženkliai siauresnis. Neperkraukite ryškiomis spalvomis, geriau švelnesnės, kiek pastelinės.

   

  Tos foto kur įmečiau kaip pavyzdžius yra šiaip iš intiko ištrauktos. Norėsiu, kad nugalėtojas iš kažkur ištrauktų ką nors legalaus. Galėsiu sumokėti, jei kainuos.

   

  Susitarkime, kad komentuosiu tik patinkančius darbus. Nekomentuojamų redaguoti nereikia -geriau daryti visiškai naują idėją.

   

  Sėkmės, p.Dizaineriai :)

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...