Pereiti prie turinio

Konkursas jubiliejiniam logotipui sukurti


  Rekomenduojami pranešimai

  Aš nesu tas žmogus, kuris mokės jums pinigus. Iš karto atsiprašau jei ne čia sukūriau temą.

   

   

  Kviečiame dalyvauti konkurse ir pasiūlyti idėjas Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos jubiliejiniam logotipui „Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai – 90“ sukurti.

   

  Konkurso tikslas – naudojant Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos logotipą: (vektorinis),(normalus) – sukurti jubiliejinį logotipą, kuris atspindėtų Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos veiklą, jos ilgaamžiškumą ir tęstinumą.

   

  Logotipas turėtų būti paprastas, informatyvus, aiškus ir įsimenantis.

   

  Konkurso pabaiga – 2010 m. spalio 31 d.

  Geriausius jubiliejinio logotipo autorius (pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojus) apdovanosime 500, 300 ir 200 litų vertės dovanų čekiais specialioms hidrometeorologijos paslaugoms įsigyti ir pakviesime į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos 2011 m. rugsėjo 30 d. organizuojamą renginį, Vilniuje.

   

  Laukiame Jūsų idėjų, pasiūlymų ir sukurtų jubiliejinių logotipų iki 2010 m. spalio 31 dienos: paštu – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba, Rudnios g. 6, Vilnius.

  el. paštu - [email protected]

   

  Pateikdami jubiliejinio logotipo projektą, nurodykite kūrėjo vardą, pavardę (ar organizacijos pavadinimą), telefoną ir elektroninį paštą.

   

  Išsamesnė informacija teikiama tel.: 860 309470, (8 5) 271 5081, (8 5) 275 1194.

   

  LIETUVOS HIDROMETEOROLOGIJOS TARNYBOS JUBILIEJINIO LOGOTIPO „LIETUVOS HIDROMETEOROLOGIJOS TARNYBAI – 90“ SUKŪRIMO KONKURSO SĄLYGOS

  I. BENDROSIOS NUOSTATOS

   

  * 1. Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia konkursą (toliau – konkursas) Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos 90 metų veiklos jubiliejinės sukakties ženklui-logotipui sukurti.

  * 2. Už geriausią logotipo projektą konkurso laimėtojai bus apdovanoti 500 Lt, 300 Lt ir 200 Lt vertės dovanų čekiais specialioms hidrometeorologijos paslaugoms įsigyti.

  * 3. Logotipo konkursas skelbiamas Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos svetainėje.

   

  II. KONKURSO SĄLYGOS

   

  * 4. Logotipo konkurse turi teisę dalyvauti juridiniai ir fiziniai asmenys (toliau – konkurso dalyvis).

  * 5. Logotipas bus naudojamas Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos veiklai pristatyti.

  * 6. Ženklas turi būti originalus ir tik Jūsų (arba, jei jį kuria kolektyvas, tik Jūsų kolektyvo) sukurtas kūrinys; jis neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių, pavyzdžiui, jis neturi pažeisti jokių autorių teisių, patentų, prekių ženklų, verslo paslapčių ar kitokių nuosavybės ar turtinių teisių, neturi nusikalsti įstatymams dėl šmeižto, garbės ir orumo pažeidimo, neturi pažeisti privatumo, viešumo, asmenybės teisių, sutartinių teisių, bet kokio asmens, įstaigos ar kitokio subjekto teisių.

  * 7. Jubiliejinis logotipas turi būti sukuriamas naudojant Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos logotipą: vektorinis, normalus

  * 8. Logotipas pateikiamas 2 būdais: grafinis-spalvinis variantas (kompiuterinė versija, jpg formatas) ir ženklo-logotipo projekto grafinis sprendimas A4 formato lape. Ženkle turi būti panaudota: žodžiai „Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba“ ir skaičius „90“ arba žodžiai „Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai – 90“, taip pat gali būti pavaizduoti hidrometeorologiniai reiškiniai.

  * 9. Pateikiant logotipo projektą, turi būti pateikti konkurso dalyvio rekvizitai. Vardas, pavardė ar organizacijos pavadinimas, telefonas ir elektroninis paštas.

  * 10. Logotipo idėjos konkursui pateikiamos iki 2010 m. spalio 31 d. į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybą Rudnios g. 6, Vilnius, 310 arba 308 kab. arba el. paštu [email protected]

   

  III. LOGOTIPO PROJEKTŲ VERTINIMAS IR ATRANKA

   

  * 11. Logotipo projektus vertina ir geriausią logotipo projektą išrenka Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sudaryta komisija.

  * 12. Komisijos atrinkti geriausi logotipai bus skelbiami Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos interneto svetainėje www.meteo.lt ir iki 2010 m. lapkričio 31 d. už juos bus galima balsuoti.

  * 13. Komisijos sprendimu, atsižvelgiant į didžiausią balsų skaičių surinkusį logotipą, išrenkamas laimėtoju vienas logotipo projektas.

  * 14. Vertinimo kriterijai:

  * 14.1 temos atskleidimas;

  * 14.2 kūrybiškumas, meniškumas;

  * 14.3 originalumas.

   

  IV. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

   

  * 15. Kiekvienas konkurso dalyvis neatšaukiamai ir visam laikui be jokios kompensacijos suteikia teisę visą pateiktą kūrinį ar bet kurią jo dalį naudoti bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų, jį reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti bet kokiomis priemonėmis.

  * 16. Konkursą laimėjusio logotipo projekto įgyvendinimą finansuoja Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

  * 17. Konkursą laimėjęs logotipo projektas autoriui negrąžinamas, jis tampa Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos nuosavybe.

  * 18. Konkurso rezultatai skelbiami Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos internetinėje svetainėje.

   

   

   

  Daugiau informacijos

   

  http://www.meteo.lt/konkursas_logo.php

   

   

  Nėra už ką.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  Svečias
  Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...