Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Parduodu Driclor, labai efektyvi priemone nuo prakaitavimo, itin veiksminga priemone, kuri jums pades isspresti visas su

prakaitavimu susijusias problemas. Tinka ir moterims, ir vyrams. 60ml kaina 35lt, su siuntimu 38lt. Vilnius, Salcininkai, kitur siunciu pastu.

http://i283.photobucket.com/albums/kk288/buze_photos/driclor.jpg

INFORMACIJA VARTOTOJUI (nukopijavau ;) )

VISKAS, KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE DRICLOR PRIEMONĖS NAUDOJIMĄ

 

KAS YRA DRICLOR?

Driclor sudėtis: 20% aluminium chloride hexahydrate Ph. Eur. (185 mg/ml) pagrindinės veikliosios medžiagos. Sudėtyje taip pat yra etilo alkoholio ir distiliuoto vandens.

Driclor yra skaidrus skystis 60 ml talpos pakuotėje. Driclor naudojamas gausiam prakaitavimui gydyti.

Driclor gamintojas: Stiefel Laboratories (Ireland) Ltd, Sligo, Ireland.

 

KODĖL DRICLOR?

Kiekvienas žmogus šiek tiek prakaituoja, ypač kai karšta. Bet kai kuriems žmonėms ši problema pasireiškia netgi normaliomis sąlygomis. Gėda, stresas ir įtampa gali dar pabloginti situaciją. Driclor yra stiprus antiperspirantas padidėjusiam prakaitavimui išvengti.

 

PRIEŠ NAUDOJANT DRICLOR

Driclor gali būti netinkamas kai kuriems žmonėms. Jei esate alergiškas nors vienai sudedamajai Driclor daliai, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

 

Kai kuriems Driclor gali sukelti laikiną paraudimą ir niežulį. Jei tai ypač erzina, trumpam nutraukite Driclor naudojimą ir stebėkite, ar tai padės. Jei paraudimas neišnyksta, pasikonsultuokite su savo gydytoju. Įsitikinkite, kad teisingai naudojate preparatą:

- Gerai nusausinate odą prieš tepdami Driclor.

- Nenaudojate Driclor ant pažeistos, sudirgintos odos.

- Netepate Driclor iškart po skutimo ar depiliacijos. Rekomenduojama palaukti bent dieną po to.

- Vengiate kontakto su akimis.

 

KAIP NAUDOTI DRICLOR

Driclor reikėtų naudoti prakaituojančiose vietose kaip įprastą rutulinį antiperspirantą. Driclor turėtų būti naudojamas tik ant odos. Geriausia naudoti Driclor prieš miegą, kai prakaito liaukos mažiausiai aktyvios. Ryte gerai nuplaukite Driclor ir nebenaudokite jo dienos metu. Iš pradžių naudokite Driclor kiekvieną naktį, kol prakaitavimas liausis. Po to naudokite Driclor du kartus per savaitę arba rečiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...