Pereiti prie turinio

Vizualizacijų gamyba (3D, Animuota, Interjero, Detaliųjų planų, Stilizuotos ir kitos vizualizacijos)


Rekomenduojami pranešimai

http://img192.imageshack.us/img192/8932/logoozy.png

Gixstudio – tai projektas turintis specialistus su penkerių metų patirtimi, sėkmingai dirbant ir tobulėjanti audiovizualinių kūrinių gamyboje. Gixstudio savo klientams siūlo prezentacinių filmų, reklaminių klipų, post-produkcijos, specialiųjų efektų, 3D animacijos, bei architektūrinių vizualizacijų gamybos paslaugas. Sukaupta patirtis, profesionalus kompiuterinės grafikos technologijų išmanymas, didelis dėmesys kūrinio detalėms, įmonės dizainerių lankstumas ir originalumas užtikrina kiekvienos pagamintos vizualizacijos išskirtinumą.

 

Šių laikų žmogus nepastebimai yra valdomas estetiškai pateiktos medijos, kas gražu - atrodo teisinga, todėl mūsų klientai naudodamiesi šia idėja laimi investuodami į kokybiško projekto įvaizdžio sukūrimą. Mūsų specialistai kartu su Hanner, Kauno LEZ, Vilniaus Oro Uostu, Kauno Arena ir didele gausa kitų klientų siekė ir pasiekė bendrus tikslus vizualiai perteikiant būsimus architektūrinius objektus bei esamų architektūrinių objektų rekonstrukcijas.

 

3D vizualizacija

Jūsų brėžinius arba eskizus perkeliame į trimatę erdvę. Realistinių tekstūrų ir apšvietimo pagalba sumodeliuota projekto idėja tampa lengvai įsivaizduojama erdvėje ir matoma iš įvairių perspektyvų. 3D vaizdai puikiai atrodys Jūsų prezentacinėje medžiagoje ir internetiniame puslapyje.

 

Animuota vizualizacija

Jūsų objekto animacija suteiks galimybę 'stebėti' jį iš paukščio skrydžio arba 'pasivaikščioti' viduje, efektyviai pademonstruoti planuojamo vystymo etapus. Prezentacijų metu tokia vizualizacija išskiria projektą iš kitų, taigi suteikia Jums pranašumą. Virtualus animuotas objektas atrodo žymiai gyvesnis ir patrauklesnis. Filmuką galime pateikti bet kuriuo Jums reikalingu formatu (PAL, HD ir kt.)

 

Interjerų vizualizacija

Interjero vizualizacijos padeda 'pajausti' objekto vidaus erdves. Interaktyvus interjero modelis leidžia individualiai derinti apdailos spalvas ir baldų variantus, sukurti bendrą būsimos patalpos nuotaiką. Specialus fotorealistinis apšvietimas leis pamatyti kaip atrodys Jūsų butas arba ofisas dieną ir vakare.

Detaliųjų planų vizualizacija

Nekilnojamo turto vystytojams, dirbantiems su detaliaisiais planais, jų vizijos įgyvendinimui vizualizacija yra nepakeičiama priemonė pritraukiant investuotojus jau pradiniuose projekto stadijose: perkant/parduodant žemės sklypus, ruošiant dokumentaciją ir leidimus gyvenviečių bei pramogų kompleksų statyboms.

 

Stilizuotos vizualizacijos

Vizualizuoti eskiziniai projektų variantai labai praverčia teikiant projektinius pasiūlymus, naudingos bendravimui su užsakovais vertinant pastato tūrius, aukščius, bendrą kompoziciją erdvėje.

 

Fotomontažai

Sukurtą trimatį projekto modelį perkeliame į realią aplinką. Originalias vietos nuotraukas apdorojame ir sukuriame būsimą aplinkos vaizdą: pašalinamei nereikalingus elementus ir tiksliai įkomponuojame naujo objekto trimatį modelį. Fotomontažai puikiai perteikia objekto ir aplinkos derinį bei atspindi komponuojamos erdvės koncepciją.

Prezentaciniai CD

Visas anksčiau išvardintas vizualizacijas sukeliame į vieną prezentacinę kompaktinę plokštelę. Rezultatas: aukštos kokybės išsamus projekto sprendimų paketas. Tai Jūsų projekto prezentacija, pagyvinta nepriekaištinga vaizdine medžiaga ar animacijomis.

 

 

 

 

Su mumis susisiekti galite:

 

El. Paštu: [email protected]

 

Tel.: 8-624-62771

Redagavo websprendimai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...