Pereiti prie turinio

Ieškomas patyręs WP programuotojas


Rekomenduojami pranešimai

Apibūdinimas :

 

Puslapio meniu skyriai : Naujienos(Straipsniai/akcijos), Apie mus, Gamintojai, Prekių katalogas(prekių tinklelis+atskiros prekės puslapis), kontaktai.

Dizainas padarytas, iškarpytas, panaudota JS. Svarbu idealiai išlaikyti nupieštą dizainą.

Sunkesni elementai: Puslapio meniu skyriu pavadinimai išssaugoti kaip objektai, o ne kaip redaguojamas tam tikro dydzio ir fonto tekstas, el.pašto įvesties laukų ir užklausų suprogramavimas, LT/EN versijos.

 

TVS parinkimas ir pritaikymas :

 

Niekas nepradėta. Dėl lengvo valdymo pageidautina Word Press, todėl programuotojas turi gerai išmanyti šios sistemos priedus ir mokėti juos modifikuoti ar jiems nesant pats parašyti reikiamų elementų.

 

Programuotoju pasirinkimas :

 

Lauksiu visų, kurie turi pakankamai patirties ir yra atlikinėję panašių darbų asmeninių žinučių su darbų pavyzdžiais ar nuorodomis į asmeninius puslapius iki Antradienio(08.10) vakaro. Pirmenybę teiksiu programuotojams profesionalams.

 

Laikotarpis :

 

Trečiadienį apsispręsiu ir pasirinktas programuotojas turėtų pradėti darbus. Viską reiktų baigti ne ilgiau kaip per 7 dienas.

 

Biudžetas :

 

Orientacinis užmokestis Sutartinis atsiskaitymo forma, pagal pageidavimą.

 

Iškilus detalesniems klausimams ar neaiškumams dėl darbų apimties rašykite, nes nebūdamas programuotoju tikrai galėjau ką nors neaiškiai išdėstyti.

Redagavo holo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...