Pereiti prie turinio

  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki. Parduodu savo sa-mp projektą www.lrg6.lt . Kodėl? artėją ruduo, paskutiniai metai mokykloje, visgi reikės ir mokytis, laiko liks mažokai serveriui prižiūrėti todėl noriu iškart jį atiduoti į rankas, kurios juo pasirūpins. Na jei apie jo charakteristikas tai dieną online ~15 žaidėjų, rekordas 61 pasiektas prieš keletą savaičių. Pridėsių 2 gm'us, vieną San Fierro mieste kitą kaimeliuose. Serveris stovi ant VPS, kurį mums tiekia VPSnet.lt . Planas VPS - 3 . VPS sąskaitoje 133LT ir dar 21d. galiojantis planas. Saitas www.lrg6.lt - pridedu ir domeną.

  Pradinė kainą 200LT.

  Norintis gauti išsamesnę info rašykit skype arnelis5 arba tiesiog čia. Kas netiki , kad VPS sąskaitoje tiek lt rašykit į skype, atsiūsių pic.

   

  SKUBIAI

  Redagavo Stankiss
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Viskas čia parduodama. Neapgaudynėk žmonių savo kalbom. Skype viršuje mano ir parašyta. Taip ką domina galiu pasakyt kaip dėl pelno: per ši mėnesį nepardavinėjau XP,LT,Skin'ų,darbų ir kitų smulkmenų (ant gta serverio) ir gavau ~30LT atskaičius hostingo mokestį. Tai jei kas užsiimsit tarkim sms sistemom , viską automatizuosit , prekiausit visais xp,lt ir pnš , dar gerai išreklamuosit serverį manau į mėnesį atsieis atskaičius mokesčius ~80LT. Aišku nėra daug, bet jei kas pasiryžes rimtai užsiimt tai tikrai pasieksit dar didesnių aukštumų. Kainą 250LT todėl, kad VPS sąskaitoje 133LT , o tai reiškia, kad serveris dar minimum 4 mėnesius dirbs. Dar pridedu domeną www.lrg6.lt , saitą bei gm'ą , kurį pats editinau visą laiką ir tikrai daug darbo idėjau, todėl kaip sakant už grašius gaila tiesiog parduot. O tokia kaina tikrai nėra didelė. Kai pardavinėjo eplay.lt serverį , kuriame žaisdavo dieną ~110 žaidėjų gavo 6000LT už jį taip , kad čia 250LT nėra daug :lol:

  Redagavo Stankiss
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...