Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jau visi žino - artėja Pasaulio krepšinio čempionatas. Kadangi Lietuvos rinktinėje yra mūsų komandoje rungtyniaujančių krepšininkų, todėl nusprendėme, kad mūsų portale privaloma yra pateikti visą informaciją apie čempionatą.

 

ŽALNEWS – pateikia Jums karščiausias naujienas apie Kauno komandos žaidėjus, trenerius, komandos pasiekimus, buvusių žaidėjų pergales ir pralaimėjimus. Mūsų komanda suteikia Jums galimybė iš arčiau susipažinti su būsimais „Žalgirio“ varžovais ir sužinoti rungtynių prognozes, faktus ir skaičius.

 

Viso Pasaulio čempionato metu mes pateiksime karščiausias naujienas apie Lietuvos rinktinę, rungtynių rezultatus, lietuvių varžovų analizes ir komentarus po rungtynių.

 

Čempionato metu prognazuojamas 2000-4000 unikalių lankytojų srautas, o galbūt ir didesnis. Komanda paruošta darbui čempionatų metu. Trūksta tik vieno dalyko - rėmėjų, kurie norėtų padėti ir prisidėti prie šio projekto. Mes esame sugalvoję ne vieną konkursą, žaidimą ir t.t. čempionato metu, tačiau neturime prizų. Jeigu turite idėjų, savo pasiūlymų ir t.t. rašykite.

 

Laukiame visų Jūsų pasiūlymų ir atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...