Pereiti prie turinio

Pinigai už dažasvydžio organizavimą Kaune


Rekomenduojami pranešimai

Siūlome organizuoti dažasvydį Kaune. Už 25 Lt mes suteiksime visą įrangą, aprangą, taisykles su instruktažu, teisėjavimą, 800 kvadratinių metrų žaidimų aikštelę-labirintą, 2 ir daugiau valandų žaidimo ir po 100 kamuoliukų kiekvienam žaidėjui. Kaip matote, tai mažiausia dažasvydžio kaina visame Kaune, o papildomi 100 kamuoliukų už 12 Lt, bei aikštelė yra po stogu, pačiame Kauno centre, įranga nauja, taigi, sąlygos pavydėtinos.

 

Jūsų užduotis yra atvesti dažasvydžiui klientų. Už kiekvieną klientą į rankas duosime arba į banko sąskaitą pervesime po 5 Lt, klientus veskite grupėmis, po 6-10 žmonių, tai iškart uždirbsite po 30-50 Lt. Surinkti grupę žmonių nesunkiai galite ir tarp savo draugų, tik papasokokite jiems šias sąlygas ir tikrai atsiras susigundžiusių.

 

Visus susidomėjusius kviečiu parašyti pm su savo vardu, pavarde bei telefono numeriu, taip pat papildomos informacijos klauskite tiesiai į forumą - visiems bus įdomu sužinoti. Žaidėjus galite pradėti vesti jau rytoj, atsiskaitome iš karto. Sėkmės!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 1 mėnesio...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...