Pereiti prie turinio

Siūlomas uždarbis įvairių sričių specialistams


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Siūlau galbūt nedaug pajamų nešantį, tačiau labai lengvą ir visai nedaug laiko užimantį darbą, su galimybe ilgalaikiui bendradarbiavimui.

 

Ieškau įvairių sričių IT specialistų, kurie prisijungtų prie jau kuriamos komandos ir gebėtų savo išmoktas ir sukauptas žinias pasidalinti su kitais, norinčiais to išmokti arba tiesiog besikreipiančiais pagalbos ar patarimo.

 

Kaip vyks visa procedūra:

 

1 Kažkas užduoda klausimą (pavyzdžiui ką nors apie Photoshop-aišku klausimas pasiektu tos srities atstovą), srities atstovas gauna pranešimą į savo el. paštą, jog kažkas atidarė pagalbos bilietėlį "support ticket open".

2 Jūs prisijungiate prie sistemos ir atsakote į klausimą (vieniem klausimams pakaks vieno ats., kitiem kelių). Atsakymas klausiančiuosius turi pasiekti per 24val.

3 Kuomet klausimas atsakytas, jūs pranešate klausiančiąjam, kad uždarote šį pagalbos biletėlį "support ticked closed".

 

Ir viskas!

 

Vieno tokio atsakymo užmokęstis svyruos nuo 0.20Lt iki 0.50Lt, priklausomai nuo klausimo sudėtingumo. Sutartinai bandysim nustatyti sudėtingumo ribas ir pagal tai sudarysim, na kokias tris sudėtingumo pakopas. Išmokos bus atliekamos sutartai sumai susikaupus. Visos pinigų perlaidos atliekamos per PayPal. Bendravimas vyksta Lietuvių kalba.

 

Dėmesio! Jokio darbo atlikti nereikia, o jei kas ir paprašys, tokiu atveju tai jau jūsų reikalas ar sutikti ir už kiek.

Taigi, kaip matote tai puiki galimybė ne tik papildomus keletą litų uždirbti, tiesiog savo laisvalaikio metu, bet ir gauti naujų užsakymų bei klijentų.

 

Jei manote, kad esate tinkamas(ma) ir norite prisijungti, tuomet siūskite man savo aprašymą į AŽ.

Dėl platesnės informacijos taipogi AŽ. Galite užduoti klausimus ir po tema, tačiau negarantuoju, kad jie bus atsakyti.

 

P.S. Siūsdami savo aprašymą nepatingėkite kuo plačiau save pristatyti.

 

Ačiū.

 

Papildyta:

Negaliu atsakyti i komentarą žemiau, nes mano tapatybė nepatvirtinta, tai parašiau temos papildymą.

 

Kartoju dar kartą, bendravimas tarp klausiančiūjų ir atsakančiūjų vyks Lietuvių kalba, todėl nesupratau šios kometaro dalies: "Nezinau ar rasi toki IT specialista kuris anglu kalbos nemoketu" Tačiau kalbant bendrai, tai turbut teisingas pastebėjimas.

 

Ar tai yra geriau nei http://www.experts-exchange.com - na nežinau, niekada neteko susidurti, bet trumpai peržvelgęs galiu pasakyti, kad čia tikrai nebus didelio užimtumo, todėl tie kurie stokoja laiką puikiai gali prisitaikyti.

 

Sistema yra žymiai paprastesnė, nėra jokių taštų, ar dar ko nors, atsakėte ir viskas, už tai gausite atlygį.

 

Nėra jokių minimalių normatyvų tiesiog kiek bus klausimų, tiek ir teks atsakyti ar patarti - jei nebus nei vieno klausimo, tai nieko atsakyti ir nereikės.

 

Jokios konkurencijos, komandai renkami po vieną savos srities atstovą, todėl jei jūs esate programuotojas, tai pranešimas apie užduotą programavimo klausimą pasieks jūsų pašto dėžutę ir nereikės verstis per galvą kuo greičiau prisijungti, kad kas nors kitas neatsakytų į klausimą ir nenugvelbtu jūsų atlygio. Tačiau visdėlto reikės atsakyti per 24 valandas.

 

Turbut rasčiau ir daugiau pranašumų, tačiau neketinu švaistyti laiko jų ieškodamas, nes manau, kad pakankamai papasakojau. Bet kuriuo atveju, visada prašom kreiptis jei turite dar ką paklausti.

Redagavo deimedc
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 savaičių...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...