Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Tapatybės patvirtinimo sistema pradeda veikti - mažiau apgavysčių forume - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (11 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Tema užrakinta

Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4.743
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2010-10-05 00:24 (#1)

*
Mėgstamas

Tapatybės patvirtinimo sistema pradeda veikti - mažiau apgavysčių forume


nuo šiol Forumo skelbimai bus prieinami tik patvirtintiems nariams
Ar žinote, kokia yra viena populiariausių skilčių šiame forume? Nusiskundimai. Daugiau negu 50 temų joje sukuriama kiekvieną mėnesį, o šimtai narių nukenčia nuo apgavysčių. Kuo toliau, tuo daugiau įvairių sukčiavimo būdų atranda vaikai: nuo apsimetinėjimo kitais nariais per Skype iki forumo paskyrų pirkimo iš senų forumo narių, sukaupusių daug teigiamų atsiliepimų.

Uždarbis.lt turbūt yra viena iš nedaugelio vietų lietuviškame internete, kur įvyksta tiek vagysčių. Šią problemą visi matome jau seniai ir buvo ne vienas pasiūlymas: neleisti naujų registracijų, apriboti amžių, kaupti visų narių asmeninius duomenis ar pildyti sukčių duomenų bazę. Vis dėlto visos šios idėjos turėjo daugybę akivaizdžių trūkumų.

Uždarbis.lt niekada nebuvo kuriamas kaip skelbimų portalas - ta forumo dalis išsivystė natūraliai - juk neišvengiamai ten, kur susirenka daug verslių žmonių, prasideda pirkimai ir pardavimai. Kaip bebūtų, būtent šie dalykai ir pritraukė į forumą sukčius - ne diskusijos, o skelbimai.

Uždarbis.lt per artimiausius metus turi tapti protingų, verslių, kuriančių žmonių susibūrimo vieta (plačiau) - ne Skelbiu.lt konkurentu (ką turiu omenyje?). Skelbimai šiai svetainei neturi jokios ilgalaikės naudos - priešingai nei diskusijų temas, juos atsivertęs po metų nieko naudingo nesužinosi.

Vis dėlto panaikinti skelbimus čia, kur renkasi tiek kuriantys, tiek verslu užsiimantys žmonės, būtų klaida. Reikėjo ieškoti kompromiso - kaip išvalyti bendruomenę nuo apgavikų, neatimant galimybės sąžiningiems nariams užsidirbti perkant ir parduodant prekes ir paslaugas.

Apie į galvą šovusį sprendimą - tapatybės patvirtinimo sistemą - forume buvau užsiminęs dar metų pradžioje. Tuomet tai sulaukė nemažai palaikymo ir labai naudingų pastabų, į kurių daugumą stengiausi atsižvelgti. Dar daugiau nuomonių ir patarimų pasiekė prieš gerą mėnesį plačiau idėją pristačius VIP narių forume, kuriame buvo išspręsti likę klausimai, - ir, atrodo, nei vieno prieštaraujančio šiai būsimai forumo naujovei tuomet neatsirado.

Jeigu trumpai - nuo šiol forume skelbimus galės rašyti (ir į juos atsakyti) tik savo tapatybę patvirtinę žmonės. Tiek paprasti nariai, tiek forumo svečiai, tiek Google ir toliau matys visus skelbimus - visus, išskyrus esančius Pinigų keitimų ir Paskolų skiltyse, kurių temas galės peržiūrėti tik patvirtinti nariai. Logiška, kad ir atsiliepimų sistema galės naudotis tik patvirtinti nariai, - daugiau jokių asmenų, kurie užsiregistruoja 10 slapyvardžių ir visus vieną per kitą apdalija teigiamais atsiliepimais.

Kadangi tapatybės patvirtinimas yra mokamas, nesinori, jog save patvirtinęs narys jaustųsi tuos pinigus išmetęs "niekur". Taigi jums automatiškai priklauso temos išryškinimas (prisegimas) už tą pačią sumą, kurį galėsite išnaudoti kada norėsite - nesvarbu, savo ar draugo temai (rekomenduoju pasilikti momentui, kai ką nors reikės skubiai pirkti arba parduoti ir norėsite, kad per trumpą laiką jūsų skelbimą pamatytų visi toje skiltyje apsilankę žmonės).

Tiems, kurie nuspręs nepatvirtinti savo tapatybės, skirtos artimiausios septynios dienos - iki spalio 12 d. - kai dar galima atsakyti į jau sukurtas temas (jeigu, pavyzdžiui, esate įdėję skelbimą ar dalyvaujate dizaino konkurse), tas pats galioja ir Pinigų keitimų ir Paskolų skilčių atvirumui. Naujų temų paprasti nariai nebegali kurti nuo šios akimirkos.

Tiesa, norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į šią forumo taisyklę:

Citata

Temos, kuriose skelbiama apie parduodamas (perkamas) prekes (paslaugas) gali būti kuriamos tik Forumo skelbimų skiltyse. Neradus skelbimui tinkamos kategorijos turi būti pasirinkta Kiti pardavimai.


Kodėl svarbu, jog to būtų laikomasi?

Pirmiausiai, forumo skelbimai nepatenka į naujo turinio srautą, nes jie yra neskirti diskusijoms (netgi atvirkščiai - diskusijos juose draudžiamos: nerašyk, jei neketini pirkti). Anksčiau tai buvo didelė problema, nes skelbimai užgoždavo įdomias temas. Taigi, jei matote skelbimą tarp naujų temų, - reiškia, jis sukurtas ne ten ir jo autorius pažeidė taisykles. Antra priežastis, kodėl skelbimus reikia skelbti jiems skirtoje vietoje, - tik ten galioja temos kėlimo ir išryškinimo funkcijos, tik ten išjungta reputacijos sistema.

Baigiant šį informacijos srautą turbūt turėčiau nepraleisti ir vieno svarbesnių dalykų, kuris jau kurį laiką vyksta "šešėlyje": paskutiniu laikotarpiu visas dėmesys buvo skirtas išvalyti forumą nuo nepatikimų žmonių - tapatybės patvirtinimas yra tarsi šių pastangų kulminacija.

Neseniai buvo sukurta sistema, kuri seka visas naujas registracijas - lygina narių IP adresus, ieško galimų proxy, atkreipia dėmesį į įtartinas registracijas iš užsienio. Šios sistemos dėka per paskutines dvi savaites buvo susekta ir užblokuota daugiau nei 150 slapyvardžių ir keliasdešimt IP adresų žmonių, kurių kai kurie forume buvo užsiregistravę net po 20 ir daugiau kartų.

Viso to tikslas - kad būti išmestam iš Uždarbis.lt reikštų rimtą problemą norint sugrįžti.

Galiausiai dabar kiekvieno forumo nario paskyra turi savo vertę - su savo reputacijos taškais, atsiliepimais ir tapatybės patvirtinimu - jums tai gali praversti jei ne dabar, tai ateityje, - ir joks ką tik užsiregistravęs žmogus negalės tam prilygti - pagarbą (reputacijos taškus) ir patikimumą (atsiliepimus) sunku užsitarnauti ir lengva prarasti, o paryškintas slapyvardis narių sąraše (už tapatybės patvirtinimą) rodo, juk jūs čia užsukote ne trumpam.

Klausimas: Ar nebijote, kad sumažės forumo populiarumas ir naujų temų (skelbimų) skaičius?
Atsakymas: Neabejotinai sumažės - bent jau iš pradžių - bet to tikrai nebijome. Bus mažiau skelbimų, bet išaugs kokybė, kai juos skelbs tik žmonės, kurie rimtai užsiima savo veikla - pakankamai rimtai, jog investuotų į savo tapatybės patvirtinimą.

Klausimas: O kodėl aš turiu mokėti?
Atsakymas: Diskusijos forume visada buvo ir bus nevaržomos - be jokių mokesčių. Tapatybės patvirtinimo sistema pirmiausia skirta žmonėms, norintiems šioje svetainėje pirkti arba parduoti - o kitaip sakant - uždirbantiems šio forumo dėka. Dėl šios priežasties mažas vienkartinis mokestis atrodo pagrįstas ir logiškas.

Klausimas: O kam jums tie pinigai?
Atsakymas: Skaičiais: pirmojo Uždarbis.lt žurnalo išleidimas ir platinimas atsiėjo daugiau nei 10 000 Lt (visa laimė, kad tai spėjome padaryti prieš ekonominę krizę) - jei bandytume išleisti antrąjį numerį vien iš to reklaminio skydelio puslapio viršuje uždirbamų lėšų - laukti reikėtų iki kitos vasaros. O idėjų, kurias norėtųsi įgyvendinti, turime dar gerokai daugiau.

Klausimas: O jeigu aš nepilnametis ir neturiu savo banko sąskaitos?
Atsakymas: Puiki proga ją atsidaryti: http://zoom.lt/

Suprantu, kad daliai žmonių šis atnaujinimas gali nepatikti (kaip buvo ir su neigiamos reputacijos panaikinimu), bet, manau, kad mes judame teisinga linkme - ir tai rodo paskutinėmis savaitėmis kelis kartus išaugęs naujų registracijų skaičius per dieną: prie mūsų jungiasi patyrę ir įdomūs žmonės su savo siekiais. Lietuviškame internete pilna skelbimų portalų, daugybė forumų "apie viską", bet nėra vietos ateities žmonėms. Uždarbis.lt ja taps. Tik prieš tai turime išsivalyti nuo to, kas mums trukdo.

Tapatybės patvirtinimo puslapis (visa informacija ir procedūra)

Papildyta:

Kodėl gerai, jog forume atsiliepimų negalės rašyti nepatvirtinti nariai?

Rodyti pranešimąDjSusirupines, 2010-10-08 15:24, pasakė:

Man kaip tik kai kurie veikėjai su panašiu atsiliepimų skaičiumi kaip pas patį siūlė jiems dėt teigiamus atsiliepimus, nors su jais jokių reikalų neturėjau - t.y. jie man, aš jiems, nors tam nėra jokio pagrindo.

Kodėl gerai, jog forume skelbimų negalės rašyti nepatvirtinti nariai?

Rodyti pranešimąfailas.lt, 2010-10-07 13:01, pasakė:

Saunuoliai, labai super sistema. Negaila man butu ir 50 lt. sumoket. As dizaino konkursuose pastoviai pirkimus darau, vidurkis turbut apie 300 lt. kiekviena menesi. Ir tikrai uzknisdavo, kai i savo konkursa negauni darbu, nes atsirade keli naujokai, paskelbe prizus 500 lt ir po to pasiplauna niekam nesumokeje, o geri dizaineriai nustoja isvis dalyvauti konkursuose.

61


Narys yra atsijungęs Agro 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +160 -3
 • Pranešimai: 1.388
 • Kartu nuo: 2009-10-14

2010-10-05 00:59 (#2)

Puiki idėja ir labai džiaugiuos, kad ji yra įgyvendinta. Tuo pačiu iškart ir patvirtinau tapatybę. Labai patogu ir greitai. Tikrai nesitikėjau, kad toks dalykas kaip tapatybės patvirtinimas atsiras taip greitai ir, kad išvis atsiras. Žodžiu, didelis dėkui ;)
Investuokite i lazybas

Skype: staunas
1


Narys yra atsijungęs JoKeRiS 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +139 -5
 • Pranešimai: 4.344
 • Kartu nuo: 2008-01-06
 • Vardas:Vilius
 • Miestas:Jonava

2010-10-05 01:45 (#3)

Vienas fix`as iškarto. Mano žiniomis forume yra dar vienas dalyvis su tokia pačia pavardė ir vardu kaip mano. Todėl iškarto sumastykite, kaip tai padaryti, kad "nesikirstu" sistemą, nes tokių atveju manau bus ne vienas. :) (pvz koduojant duomenys koduoti vardas.pavarde.vartotojo_unikalus_id_duomenu_bazeje :)

Sėkmės plečiantis ir einant teisingą linkmė.
0


Narys yra atsijungęs alter 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +3 -0
 • Pranešimai: 589
 • Kartu nuo: 2010-09-27
 • Miestas:Vilnius

2010-10-05 02:38 (#4)

Citata

Jūsų tapatybė sėkmingai patvirtinta


Veikia :)
TransferGo > Banks Are Expensive! Transfer Money 10x Cheaper.
0


Narys yra prisijungęs biz 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +33 -0
 • Pranešimai: 4.935
 • Kartu nuo: 2008-09-02

2010-10-05 03:57 (#5)

Tai dabar as pvz noredamas duoti tarkim programavimo ar kodavimo darbo forumo nariams turesiu moket pinigus ir dar tvirtinti tapatybe? Neperdejot su kategorijomis? Lyg buvo diskutuota, kad reikia atsikratyt/sumazinti tu skelbiu.lt tipo skelbimu, taip pat ir apsisaugoti tarkim pinigu keitimuose, bet temose tiesiogiai susijusiose (programavimas, dizainu kurimas) su pacia forumo esme.....?
Investuok į verslo paskolą ar paskolą su NT įkeitimu - gauk 15 eur nemokamai (tereikia užsiregistruoti per šią nuorodą ir investuoti bent 100 eur į paskolą)
1


Narys yra atsijungęs BruceW 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 2.523
 • Kartu nuo: 2010-06-18
 • Buvęs:Dedica

2010-10-05 07:50 (#6)

Na, jei yra du žmonės su tokia pat pavarde ir vardu, lieka dar gimimo data. Tad, siūlyčiau papildyti asmenybės tikrinimą gimimo datos laukeliu (neprivalomu).
Mano pesimistiniu mąstymu scam'as vistiek ras būdų apeiti šią sistemą: dabar pavogęs puslapio vartotoją - jis pavogs ir žmogaus tapatybę.
1


Narys yra atsijungęs onnnno1 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +166 -0
 • Pranešimai: 2.169
 • Kartu nuo: 2008-01-24
 • Vardas:Arturas

2010-10-05 08:14 (#7)

Pasitvirtinau ir aš...Kas iš to išeis - parodys ateitis, aišku viena, blogiau nuo to tikrai niekam nebus. Malonu, kad administracija mąsto, ir ne kažką uždraudžia, o ieško problemos sprendimo būdų.
PERKU PAYPAL; PERKU NETELLER
Skype: arte6206
0


Narys yra atsijungęs Mykolas 

 • Metų Forumietis 2013
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: VIP nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 8.266
 • Kartu nuo: 2006-10-14

2010-10-05 08:30 (#8)

Šaunu! Dabar tik padaugės moderatoriams darbo, nes skiltį Aukcionai ir Parduotuvės labai vangiai prižiūrėdavo (pilną temą, kur kažką parduoda), o dabar tenai tik ir kurs temas apie pardavimus =)

Pvz.: 1 2 3 4

Šį pranešimą redagavo litas: 2010-10-05 08:39

"It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change." Charles Darwin
1


Narys yra atsijungęs Nesako 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +183 -0
 • Pranešimai: 4.533
 • Kartu nuo: 2010-01-05
 • Vardas:Justinas

2010-10-05 08:31 (#9)

Įdėja puiki, patvirtinau (nors dar niekas man nepasikeitė ir su patikrinimu rašo, kad "Neteisingas slapyvardis arba narys nepatvirtinęs savo tapatybės").

Mano pesimistiniu mąstymu scam'as vistiek ras būdų apeiti šią sistemą: dabar pavogęs puslapio vartotoją - jis pavogs ir žmogaus tapatybę.

Na niekas nieko nepavogs.. Kas gudrus ir bus paskaitęs šią temą nueis ir patikrins su patikrinimu ar atitinka vardas ir pavardė (scamas manau neduos tikrojo žmogaus pavardę su banko sąskaita). Juk tam tai ir padaryta pagrinde. Nors... neapsisaugoma su scameriais tarpininkais, kai sumos per kelias sąskaitas keliauja, kol galų gale pasieks scam'ą.

Neskaitant šių visų naujovių dar reikia turėti ir sveiką protą/mastančią galvą - saugotis patiems(gaila pats pasimokiau tik po scamerių..).
0


Narys yra atsijungęs Mykolas 

 • Metų Forumietis 2013
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: VIP nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 8.266
 • Kartu nuo: 2006-10-14

2010-10-05 08:33 (#10)

Rodyti pranešimąbiz, 2010-10-05 03:57, pasakė:

Tai dabar as pvz noredamas duoti tarkim programavimo ar kodavimo darbo forumo nariams turesiu moket pinigus ir dar tvirtinti tapatybe? Neperdejot su kategorijomis? Lyg buvo diskutuota, kad reikia atsikratyt/sumazinti tu skelbiu.lt tipo skelbimu, taip pat ir apsisaugoti tarkim pinigu keitimuose, bet temose tiesiogiai susijusiose (programavimas, dizainu kurimas) su pacia forumo esme.....?


Tai vienakartinis mokestis tik 10lt! Ar tu "darbų" programeriams duodi, kurių sąmata po ~50ct?
"It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change." Charles Darwin
2


Narys yra atsijungęs -LeXas- 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +107 -0
 • Pranešimai: 2.319
 • Kartu nuo: 2009-02-22
 • Vardas:Rokas
 • Miestas:Kaunas

2010-10-05 08:45 (#11)

o tai jei esu nepilnametis, neturiu korteles tai jau nebegaliu nieko skelbti, net jei ir pinigai paduodami susitikus arba isperkamuoju pastu?
HTML CSS JS jQuery PHP WP | Teikiu SEO konsultacijas
0


Narys yra atsijungęs DovydasL 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +29 -0
 • Pranešimai: 3.467
 • Kartu nuo: 2008-01-29

2010-10-05 08:46 (#12)

Rodyti pranešimą-LeXas-, 2010-10-05 08:45, pasakė:

o tai jei esu nepilnametis, neturiu korteles tai jau nebegaliu nieko skelbti, net jei ir pinigai paduodami susitikus arba isperkamuoju pastu?

Kortelę gali išsiimti ir nepilnametis.
0


Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4.743
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2010-10-05 08:55 (#13)

Rodyti pranešimąbiz, 2010-10-05 03:57, pasakė:

Tai dabar as pvz noredamas duoti tarkim programavimo ar kodavimo darbo forumo nariams turesiu moket pinigus ir dar tvirtinti tapatybe? Neperdejot su kategorijomis? Lyg buvo diskutuota, kad reikia atsikratyt/sumazinti tu skelbiu.lt tipo skelbimu, taip pat ir apsisaugoti tarkim pinigu keitimuose, bet temose tiesiogiai susijusiose (programavimas, dizainu kurimas) su pacia forumo esme.....?

Daugybė žmonių neatsiskaito už jiems atliktus darbus ir pabėga. Daugybė paima pinigus už užsakymą, bet jo neatlieka. Tai ne ką mažesnė problema nei, pavyzdžiui, negrąžintos paskolos. Dėl to tapatybės patvirtinimo sistema reikalinga visur.

Rodyti pranešimąavaQ, 2010-10-05 08:31, pasakė:

Įdėja puiki, patvirtinau (nors dar niekas man nepasikeitė ir su patikrinimu rašo, kad "Neteisingas slapyvardis arba narys nepatvirtinęs savo tapatybės").

Dėkui, ieškosiu klaidos. Visada taip būna, kad kiek betestuodum, paleidus naują funkciją vis tiek dar kur nors išlenda problema. Tiesa, dėl visų nesklandumų rašykite man asmeniškai.

Atnaujinta: patikrinau ir lyg viskas veikia teisingai. Galbūt tiesiog turėjo praeiti daugiau laiko, kol mokėjimai.lt informuos apie pavedimą ir tapatybė bus patvirtinta.

Rodyti pranešimą-LeXas-, 2010-10-05 08:45, pasakė:

o tai jei esu nepilnametis, neturiu korteles tai jau nebegaliu nieko skelbti, net jei ir pinigai paduodami susitikus arba isperkamuoju pastu?

http://zoom.lt/
0


Narys yra atsijungęs sukysa 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +53 -0
 • Pranešimai: 1.369
 • Kartu nuo: 2006-10-22
 • Vardas:Arnas
 • Buvęs:inpoc

2010-10-05 09:15 (#14)

Sveiki,

Pastebejau, kad tapatybes patvirtinimas vyksta ir neprisijungus prie forumo.
-
0


Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4.743
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2010-10-05 09:18 (#15)

Rodyti pranešimąsukysa, 2010-10-05 09:15, pasakė:

Sveiki,

Pastebejau, kad tapatybes patvirtinimas vyksta ir neprisijungus prie forumo.


Rodomi tik atsiskaitymo variantai. Pavedimo atlikti neprisijungus negalima. Bet pastaba gera, atnaujinsiu, kad ir jų nebūtų.
0


Narys yra atsijungęs taimeris 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +621 -0
 • Pranešimai: 8.121
 • Kartu nuo: 2007-02-04

2010-10-05 09:20 (#16)

kolkas ir man raso kad "Neteisingas slapyvardis arba narys nepatvirtinęs savo tapatybės"

EDIT: viskas ok :)

Šį pranešimą redagavo taimeris: 2010-10-05 09:25

0


Narys yra atsijungęs Nesako 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +183 -0
 • Pranešimai: 4.533
 • Kartu nuo: 2010-01-05
 • Vardas:Justinas

2010-10-05 09:41 (#17)

Dar įdomumo dėliai paklausiu, kodėl būtent 10 lt? Čia mažiausia suma su kuria galėjom patvirtinti tapatybę?

Šį pranešimą redagavo avaQ: 2010-10-05 09:42

1


Narys yra atsijungęs Mykolas 

 • Metų Forumietis 2013
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: VIP nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 8.266
 • Kartu nuo: 2006-10-14

2010-10-05 10:35 (#18)

Padarykite, kad tikrinant nario tapatybę, čia http://uzdarbis.lt/p...ication&a=check būtų atgalinė nuoroda atgal į uždarbį, kad nereikėtų BACK spausti naršyklėje.
"It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change." Charles Darwin
2


Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4.743
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2010-10-05 11:12 (#19)

Rodyti pranešimąavaQ, 2010-10-05 09:41, pasakė:

Dar įdomumo dėliai paklausiu, kodėl būtent 10 lt? Čia mažiausia suma su kuria galėjom patvirtinti tapatybę?

Mažiausia suma (minimalus pavedimas, kurį leidžia atlikti dauguma bankų) yra 5 litai. Vienkartinio tapatybės patvirtinimo mokesčio dydis buvo vienas iš tų klausimų dėl kurių nebuvau tikras ir nuomonių (5 ar 10) klausiau VIP narių forume. Beveik visi pasisakė už 10 litų mokestį.

Pirma, vienam žmogui 5 litų (alaus bokalas) skirtumas neturėtų būti didelis (turint omenyje, jog ši paslauga būtina tik tiems, kurie užsiima pirkimais ir pardavimais), o pajamų atžvilgiu tai reiškia dvigubai daugiau (pavyzdžiui, ne 500 Lt, o 1000 Lt). Antra, kuo didesnis mokestis, tuo labiau jis gali atbaidyti vaikus, galvojančius apie kelių paskyrų sukčiavimui susikūrimą ir patvirtinimą. Trečia, į dalykus, už kuriuos mokame (ir ne litą ar du), mes žiūrime rimčiau - tai jau nebėra viena iš daugybės nemokamų galimybių internete - tai kažkas, ką tu "įsigijai" ir kas priklauso tau.

Rodyti pranešimąlitas, 2010-10-05 10:35, pasakė:

Padarykite, kad tikrinant nario tapatybę, čia http://uzdarbis.lt/p...ication&a=check būtų atgalinė nuoroda atgal į uždarbį, kad nereikėtų BACK spausti naršyklėje.

Atlikta.
4


Narys yra atsijungęs Andrius B 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +100 -0
 • Pranešimai: 3.338
 • Kartu nuo: 2007-08-04
 • Vardas:Andrius

2010-10-05 11:25 (#20)

*
Mėgstamas

Isvis tus pinigu skolinimus reiktu naikinti, tada ir nusiskundimu skilties nebereiktu :D
10


Pasidalinti šia tema:


 • (11 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Tema užrakinta

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2021-01-18 21:33

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai