Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Dizaino konkursų taisyklės - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioDėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai

Dizaino konkursų taisykles privalo žinoti visi rengėjai, dalyviai ir stebėtojai.
Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Tema užrakinta

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2010-10-09 12:47 (#1)

Dizaino konkursų taisyklės


PAPILDYTA 2012 01 06
Konkursų rengėjams

Skelbdami konkursą turėkite omenyje, kad nurodytą laimėjimo sumą privalėsite išmokėti bent vienam konkurso dalyviui - jei yra konkursas, privalo būti ir laimėtojas. Laimėtojas turi būti išrinktas iš darbų, pateiktų šiame forume.
Forume yra pakankamai dizainerių, tad, jei pasiūlytas prizas bus vertas dėmesio, pasitaikys ir vertų dėmesio darbų.
Rengdami konkursą prisiimate riziką, kad gali ir nepasitaikyti Jums patinkančių darbų. Kad išvengti to, stenkitės kuo detaliau paaiškinti kokių darbų laukiate, aktyviai komentuokite dizainerių darbus, rašykite kas patiko ir kas nepatiko juose - taip dizaineriai geriau supras ko tikitės.

Dizaino konkurso taisykles galite keisti tik esant visų iki šiol konkurse darbus pateikusių dizainerių pritarimui.

Konkurso taisyklių privalo laikytis tiek konkurso rengėjas, tiek visi konkurso dalyviai.

Vienu metu gali vykti tik vienas to paties skelbėjo konkursas. Kol konkurso nugalėtojas nepranešė, kad atsiskaityta tvarkingai - naują konkursą skelbti draudžiama.
Klausimas: Kas, jei labai skubu?
Atsakymas: Susiraskite privatų dizainerį čia:
http://uzdarbis.lt/f...uotoju-anketos/

Maksimalus konkurso terminas: Dvi savaitės.
Laimėtojas paskelbiamas ir prizas išmokamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo konkurso pabaigos.
Dizaino konkursas gali būti pratęstas, jeigu jam buvo pateikti ne daugiau nei 3 darbai arba jeigu dauguma konkurso dalyvių tam pritaria. Pratęsdamas konkursą jo organizatorius privalo padidinti laimėjimą ne mažesne nei 15 € suma.

Prizas turi būti fiksuotas (t.y., suma negali būti "nuo x iki y LT").

Minimalus prizas - 50 € - web dizainui, logotipui, skrajutei ir kt. Tik banerio ar vizitinės kortelės konkursai gali būti su 15 € prizu.
Šios sumos galioja vienam darbui - t.y. negalima skelbti konkurso web dizainui ir logotipui už 50 €. Galima skelbti konkursą web dizainui ir logotipui už 50 € + 50 €. Arba Web dizainui ir baneriui - už 50 € + 15 €.

Dizaino konkursas gali būti pratęstas, jeigu jam buvo pateikti ne daugiau nei 3 skirtingų autorių darbai arba jeigu dauguma konkurso dalyvių tam pritaria. Pratęsdamas konkursą jo organizatorius privalo padidinti laimėjimą ne mažesne nei 15 € suma.

Jei konkurso rengėjas numato reikalauti papildomų darbų iš konkurso laimėtojo (pavyzdžiui - html, css, programavimo), apie tai turi pranešti temoje iš anksto. Prizas tokiu atveju negali būti mažesnis, negu 70 €.

Konkurso skelbėjas privalo paskelbti savo svetainės adresą pirmame konkurso temos pranešime. Jeigu svetainės nėra - privaloma nurodyti įmonės pavadinimą. Šis reikalavimas yra tam, kad už paslaugas neapmokėję užsakovai negalėtų išlikti anonimais.

Konkursų dalyviams bei stebėtojams

Dizaino konkursuose draudžiama naudoti ne savo pieštus elementus ar nuotraukas, apie tai nepranešant viešai, konkurso temoje.
Naudoti leidžiama tik tokius elementus, kuriuos konkurso laimėjimo atveju būtų įmanoma įsigyti, bet apie tai privaloma pranešti pateikiant darbą (tuo pačiu pranešant ir apie elemento kainą).
Nesilaikantys šių taisyklių dalyviai bus laikomi plagiatoriais ir šalinami iš forumo be teisės sugrįžti.

Draudžiama siųsti darbus konkurso rengėjui privačiai. Visi konkursiniai darbai privalo būti pateikiami konkurso temoje.

Draudžiama imtis veiksmų, kurie sudarytų neteisingą konkurenciją kitų dalyvių atžvilgiu - derėtis dėl kainos, siūlyti savo darbą pigiau, siūlyti papildomas paslaugas kaip priedą prie darbo ir t. t. Visi dalyviai yra lygūs, ir turi dalyvauti lygiomis teisėmis, jokių derybų už akių.

Darbus komentuoti gali tik užsakovas arba darbo autorius. Pašaliniai komentarai nepageidaujami, nebent paaiškėja, kad autorius pažeidžia autorines teises.

Prašome rašyti komentarus temose tik tuo atveju, jei jus domina pasiūlymas. Visi kiti komentarai (pavyzdžiui, pasiūlymo ar kainos kritikavimas, pranešimai kodėl nesudomino pasiūlymas ir pan.), išskyrus tuos atvejus, kai temos kūrėjas bando apgaudinėti ar daro ką nors neteisėto, yra nepageidaujami (jie bus trinami, o šių pranešimų autoriai įspėjami). Geriausias būdas išreikšti savo nesusidomėjimą pasiūlymu yra pasiūlymo ignoravimas.


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Tema užrakinta

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2020-11-26 14:54

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai