Pereiti prie turinio

ieskau kas parasytu aisku ir tikslu atsakyma i tema


Rekomenduojami pranešimai

ieskau zmogaus iki siandien vakaro kuo greiciau tuo geriau kas parasytu toki kaip mini rasineli :) atsakydamas i tikslu klausima

Virtualus pasaulis ir ugdo zmogu, ir bukina ji. Ka apie tai manote?

 

pasakoti reiktu apie 4-5min..tiek ir turetu trukti mazdaug tas rasinelis :)

atsiskaitysiu :) tai laukiu PM

Redagavo ai2kaS
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pats labai greitia pasakoji tekstus? nes dar ir nuo žmogaus kalbos greičio kažkiek tas laikas priklauso.

seip tai as nelabai megstu greit pasakot o kad greit pasakot greit ir ismokt gerai :) tai noreciau kad butu tik sakau viskas i tema kad ir nedaug.. galit ir cia parasyti mintis ka apie tai manot :)

Redagavo ai2kaS
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 1 mėnesio...

Virtualus pasaulis ir ugdo zmogu, ir bukina ji. Ka apie tai manote?

Manau, virtualus pasaulis ištiesų ir ugdo ir bukiną žmogų. Kuo tolyn tuo žmones bukina labiau. Tai puikiausiai įrodo, kad vaikai žaisdami žaidimus, dažnai tuos virtualius veiksmus perteikia į tikrovę. Jaunimas tiesiog tampa priklausomi nuo kompiuterių, o taip pat ir nuo internetinių portalų, žaidimų ir realaus bendravimo programų. Daug kas to nepripažysta, tačiau išjungus visus kompiuterius savaitei laiko, manau savižudybių skaičius padidėtu. Juokauju. Vis dėl to manau, kad jaunesnio amžiaus žmones virtualus pasaulis bukina, o vyresnius ne. Jauni žmonės pradeda vartoti žodžių trumpinimus, rašo be nosinių raidžių, kas vėliau gali atsiliepti mokslams. O vyresni žmonės, dažniausiai virtualiame pasaulyje ieško informacijos, skaito naujienas. Vadinasi, jaunus žmones internetas bukina, o vyresnius ugdo. Nors turėtų būti ir atvirkščiai, tačiau taip jau yra.

 

Nežinau čia skubėjau labai rašyt, gali pasiimti kokias mintis jei patiko ir tiek. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažką parašiau... Gali būti klaidų ir netikslumų, nes miego norisi :mellow:

Ir dar rašytų nors "internetas", "informacinės technologijos" ar "kompiuteris", o čia kažkoks "virtualus pasaulis"... Suprask kaip nori...

 

Sveiki, aš esu ai2kas. Mano tema - virtualus pasaulis ir ugdo žmogų, ir jį bukina.

Visų pirma, reikėtų apibrėžti, kas yra virtualus pasaulis. Mano nuomone, tai - internetas, kompiuteriai, visos jiems skirtos programos, žaidimai bei tinklapiai. Prie virtualaus pasaulio galima priskirti netgi filmus ar serialus, kurie yra platinami išskirtinai internete. Ką gi žmogus gauna, ir ką praranda, pasinėręs į šią milžinišką virtualią erdvę?

Kompiuterio bei interneto teikiamos galimybės nenuginčijamos. Beveik visą reikiamą informaciją galima greitai rasti internete. Galite bendrauti su kitame pasaulio krašte gyvenančiais žmonėmis, pažinti kitas kultūras, kalbas, papročius. Nemažai interneto vartotojų rašo dienoraščius (blog'us), straipsnius, diskutuoja įvairiomis temomis. Tai skatina ieškoti dominančios informacijos, gerina rašymo stilių bei gramatiką. Netgi kompiuteriniai žaidimai nėra visiškai nenaudingi, nes jie skatina fantaziją bei dažnai padeda išmokti užsienio kalbas. Taigi, informacinės technologijos padeda žmogui įgyti naujų įgūdžių bei žinių ir praplėsti akiratį.

Kita vertus, virtualus pasaulis daro ir neigiamą poveikį. Kaip konkretų pavyzdį pateiksiu interneto pokalbių programose vartojamą netaisyklingą lietuvių kalbą. Žodžiai dažnai trumpinami, darkomi, pridedama barbarizmų ir vertalų iš anglų kalbos. Tai neigiamai veikia žmogaus sugebėjimą aiškai išreikšti savo mintis raštu. Kitas pavyzdis - mano minėti kompiuterniai žaidimai. Prie jų praleidus per daug laiko, po to sunkiau būna susikaupti, pablogėja sugebėjimas mokytis, įsiminti naują informaciją. Bendravimas internetu taip pat turi neigiamą pusę. Jis neatstoja bendravimo realybėje ir gali tapti savotiška manija.

Apibendrindamas norėčiau pasakyti jog manau, kad virtualaus pasaulio teikiama nauda yra didesnė už žalą. Tinkamai naudojantis informacinėmis technologijomos, galima daug ko išmokti ir pasiekti.

Ačiū už dėmesį, publiką apšildė ai2kas.

 

Kažin ar ištempsi 5 min, reiktų dar po kelis argumentus už ir prieš. Šitą išbraukiau nes labai jau silpnai atrodė :D

Nuolat besinaudodamas įvairiomis darbą lengvinančiomis priemonėmis (pvz. automatiniais vertėjais, ar kalbos klaidas ištaisančiomis programomis) žmogus mažiau pasikliauja savo atmintimi, ir užuot pabandęs įsiminti žodį pats, tiesiog pasitiki po ranka esančiu žodynu.

Redagavo Eureka7
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...