Pereiti prie turinio

E-parduotuvės sistemos sukūrimas


Rekomenduojami pranešimai

Norėčiau sužinoti apytikslias e-parduotuvės scripto sukūrimo kainas, po kiek laiko galėtumėte pradėti darbus ir kiek laiko užtruks sistemos kūrimas.

 

Pabandysiu surašyti pagrindinius dalykus ko norėčiau iš šios indvidualios sistemos, kai kuriuos punktus lygindamas su senąja savo parduotuvės sistema ( http://www.shop-script.com - pats scriptas, http://e-audioshop.com - mano buvusi sistema su lietuvių kalba ir dizainu):

 

*Senojoje sistemoje man patiko tai, kad gali greitai įdėti prekes, bei jas redaguoti per admin panel, tačiau didžiausias minusas buvo tai, kad galėdavau įdėti tik 1 nuotrauką ir būtinai turėdavau prieš tai pakeisti nuotraukos dydį, kad neišsidarkytų dizainas. Keletos nuotraukų idėjimas būtinas.

Papildomos, bet nebūtinos funkcijos: automatinis nuotraukos pritaikymas puslapiui, nuotraukų slideshow

*Senojoje sistemoje grotuvo aprašymą reikėdavo rašyti html kalba, patogiau būtų jei galėčiau vesti paprastą tekstą, o į html jį perdirbtų pats scriptas.

*Senojoje sistemoje nebuvo naujienų sistemos , taigi turėdavau jas rašyti į pradinį puslapį. Norėčiau, kad naujienų idėjimas būtų automatizuotas ir jas būtų galima rašyti iš admin panel.

Papildoma, bet nebūtina funkcija: Naujienų per email sistemos pridėjimas, kad įdėjus naujieną į interneto puslapį, ji automatiškai būtų išsiunčiama naujienas užsisakiusiems žmonėms.

*Naujojoje sistemoje norėčiau automatizuotų nuolaidų kuponų sistemos sukūrimo. Kad įvedus tam tikrą kodą, perkant prekę būtų taikoma nustatyta nuolaida.

*Sistemoje turėtų būti kiek galima labiau automatizuota mokėjimų sistema pritaikyta LT rinkai. Kadangi mokėjimai.lt paslaugos per brangios, užtektų automatinio sąskaitos sudarymo , kur būtų nurodyti galimi apmokėjimo būdai.

*Prekių užsakymų sekimas - norėčiau, kad po sąskaitos apmokėjimo man užtektų nurodyti užsakymą iš admin panel ir tas pirkėjas iškarto į savo email gautų nuorodą į asmeninį puslapį kuriame jis matys savo užsakymo eigą - kada prekė buvo užsakyta, išsiųsta ir t.t. O gavus prekę jam užtektų paspausti ant kitos nuorodos tam puslapyje ir aš gaučiau pranešimą, kad jis jau gavo prekę.

Papildoma: Į šią sistemą integruoti automatinius sms pranešimus, arba skambučius.

*Prie sistemos reikalingas jau pabaigtas ir pritaikytas dizainas.

*SEO pagrindų panaudojimas kuriant sistemą taip pat būtų didelis privalumas.

 

Štai tokie pagrindiniai dalykai kurių norėčiau iš naujos sistemos. Kadangi biudžetas limituotas rašykite visus galimus variantus - su visomis funkcijomis, be papildomų funkcijų, sistemą kuriant ne nuo 0, o pritaikant jau padarytą kitos e-parduvės sistemos branduolį ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...