Pereiti prie turinio

[BAIGTA] Pagrindinio puslapio dizaino konkursas prekių svetainei (200 Lt)


  Rekomenduojami pranešimai

  Skelbiamas tinklalapio www.dvidesimt.lt konkursas!

   

  Reikalingas tinklalapio pradinis puslapis.

   

  Svetainės pobūdis – įvairių prekių pardavimas.

   

  Pagrindinis tinklalapio akcentas – burbulas. Planuojame 5 burbulus. Du kairėje, vienas viduryje, likusieji dešinėje. Kad gražiau atrodytų siūlome pasukti tam tikru kampu (turi susidaryti vaizdas, kad jie lyg sukasi per svetainės lapą).

   

  Pagrindinis burbulas, didžiausias iš jų - esamos prekės pardavimas. Jis turi daugiausiai akcentų. Norime pateikti mygtukus aplink jį PIRKTI, DOVANOTI, AŠ NORIU, PATINKA, DALINTIS. Šiems mygtukams turi būti skirtas didelis dėmesys akiai patraukti. Taip pat turi būti prekės kaina – 20lt, kiek prekių liko (3/5), prekės nuotraukų peržiūra (jei bus daugiau nei 1), aprašymas (paspaudus?).

   

  Kairėje esantys du burbulai vaizduos parduotas prekes, dešinėje artėjančias (tolimiausi burbulai gali būti blankūs ir juose gali nesimatyti prekių).

   

  Tinklalapio viršutinėje dalyje bus vieta kategorijoms (tokioms, kaip: APIE PROJEKTĄ, KAIP PIRKTI, KONTAKTAI ir pan. – kategorijų pavadinimai nėra svarbūs).

   

  Tarp kategorijų ir pagrindinio burbulo bus vieta logotipui, kurio piešti nereikia (jam bus skelbiamas atskiras konkursas).

   

  Galbūt kairėje apatinėje pusėje (arba ten, kur jums pasirodys tinkama) turės būti vieta, kurioje bus rodoma: kiek tą dieną parduota ir kiek padovanota. Taip pat kažkurioje vietoje turės būti Facebook, Twitter ir YouTube ikonėlės.

   

  Tinklalapio spalvos dabar nebus nurodytos, todėl yra vietos jūsų fantazijai. Žiūrėsime į jūsų pateiktus dizaino variantus ir rinksimės, kas tiks, kas netiks, kokias spalvas reikės pakeisti ir pan.

   

  Apačioje pateikiame burbulų išdėstymą ir dizaino viziją, į kurią orientuodamiesi galite kurti dizainą.

   

  Konkurso laimėtojas bus paskelbtas 2011.08.27

  Konkurso prizas: 200 Lt

  post-29202-026754000 1313560780_thumb.png

  post-29202-089707900 1313723937_thumb.png

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Dėkoju už pirmąjį bandymą.

  Deja, bet Jūs teisi - su spalvomis prašovėte. Šis variantas netinkamas, tiek spalvomis, tiek ir išdėstymu.

  Rožinė visai netinka. Burbulai (išskyrus pagrindinį) Jūsų variante neturi jokių apvadų. Burbulų (ir burbulų su "Patinka", "Aš noriu" ir t.t.) dabartinis išdėstymas netinkamas - jis labai padrikas, išblaško dėmesį, sunku susiorientuoti, kur yra kas. Dabartinis dizaino variantas būtų labiau tinkamas drabužių ar avalynės parduotuvei.

   

  Dalyvaujantiems konkurse, pirmiausia siūlyčiau pabandyti sukurti dizainą atsižvelgiant į nurodymus, pateiktus pirmojoje žinutėje, o tada jau žiūrėsime kas tinka, o ką reikia keisti ar pridėti.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Dėkoju už dar vieną bandymą, bet, Meta22, Jūs nieko per daug nepadarėte. Aš įdėjau savo dizaino vizijos šabloną, kaip įsivaizduoju svetainę, bet neprašiau TIK paryškinti spalvas, įdėti vieną ar kitą detalę ir viskas. Aš noriu, kad dizaine būtų aiškiai matomos spalvos, kad dizainas būtų traukiantis akį, o šiuo atveju spalvų jame beveik nėra, tik kelios blankios, o ypač fonas.

  Šablonas duotas ne tam, kad perkopijuotumėte. Jis duotas tam, kad galėtumėte turėti tik viziją, kur kokios detalės gali būti. Aš labai norėčiau, kad Jūs pateiktumėte visiškai nepanašų variantą į mūsų šabloną spalvų/gamų/detalių/formų/(išskyrus burbulus)/šrifto atžvilgiu.

  Pasitelkite fantaziją. Paskelbėme konkursą būtent tam, kad neturime tokių sugebėjimų, bet viliamės, jog Jūs turėsite ir galėsime išsirinkti iš daugelio žmonių idėjų. Tikiuosi mane supratote. Ačiū.

   

  P.S. Pagrindinis burbulas turi būti didesnis (ir apvadas turėtų būti šiek tiek didesnis bei lygus). Parduotų ir būsimų prekių burbulai turėtų būti šiek tiek mažesni nei Jūsų pateiktame variante.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki, pateikiu savo variantą. Stengiausi, kad būtų viskas kuo originaliau ir paprasčiau todėl ant apatinių mygtukų burbulų nedėjau. Jei patinka (o labai tikiuosi, kad patinka :D), dizainą tobulinsiu.

   

  http://www.part.lt/img/0436ca7a9b110c8573badb3ebebf906b682.png

  post-22755-0-32138700-1313755434_thumb.png

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Dėkoju už vargą.

  Pirmiausia trumpai pakomentuosiu danny darbą.

  Dizainas tikrai gražus, bet tokios tematikos tinklalapiui netinka, per daug neapibrėžtos detalės.

  Fono spalva netinka, per daug šalta ir vienoda.

  Sutinku, kad Jūsų dizainas tikrai originalus.

  Iš mygtukų, kuriuos įkėlėte tinkamas yra "i" - informacijos mygtukas, vietoje burbulo "Aprašymas". Pati burbulų išvaizda nėra tinkama, nes, kaip ir minėjau anksčiau atrodo labai neapibrėžtai, lyg paskęstų visumoje.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Dabar pakomentuosiu decolor dizainą.

  Visų pirma dėkoju už bandymą.

  Pirmiausia reikėtų pasakyti, kad Jūsų dizainas kol kas yra arčiausiai tikslo.

  Visų detalių iš karto neaptarsiu, bet pirmiausia norėčiau pakalbėti apie spalvas, nes matau, kad dauguma Jūsų mėgsta naudoti daug mėlynos spalvos.

  Pasistenkite naudoti daugiau oranžinės spalvos (ji galbūt turėtų būti net gi pagrindinė), raudonos (bet kadangi ji yra intensyvi spalva, ją reikėtų naudoti labai apgalvotai ir atsargiai), taip pat reikėtų šiek tiek geltonos, bet ne per daug. Stenkitės vengti (per daug nenaudoti) mėlynos spalvos ir jos atspalvių.

  Kalbant apie burbulus, Jūsų dizaine jie išdėstyti gerai. Dėl burbulų dydžio vėl gi kol kas atrodo lyg ir gerai, nors galbūt reikėtų pabandyti šiek tiek juos padidinti, bent jau pagrindinį, kad jie atrodytų arčiau. Žinoma gali pasirodyti, kad tai ir nebus tikslinga, bet verta pabandyti, kitu atveju manau Jums nesukels sunkumų grąžinti į pradinę padėtį.

  Paskutiniuose burbuluose galbūt pabandykite padaryti taip, kad prekių juose beveik nesimatytų. Jie turėtų būti tokie blankūs, kad nebūtų galima suprasti kokia juose yra prekė.

  Tai gi, tinklalapio spalvos turėtų būti kitokios, fonas neturėtų būti baltas.

  Burbulai "PIRKTI" ir "DOVANOTI" turėtų būti kitoje vietoje. Jie neturi būti vienoje linijoje su kitais. Jie turi išsiskirti. Taip pat būti didesni nei likę "Aš noriu", "Patinka", "Dalintis".

  Pačiame burbule turėtų būti mažesnis burbliukas - "i", atitinkantis "Aprašymo" burbulą. Burbule taip pat turėtų būti ir nuotraukų pasirinkimai, numeruoti skaičiuokais (jeigu bus daugiau nuotraukų).

  Šiam kartui tiek. Lauksime korekcijų ir dar kartą ačiū už bandymus.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Na, kaip ir minėjau anksčiau, danny, pirminis Jūsų variantas netinka, todėl ir pakeitus jo spalvą niekas nepasikeičia.

  Kalbant apie Jūsų naują variantą, kuris yra šviesiame fone, jis atrodo kur kas geriau už Jūsų, danny, ankstesniuosius dizainus, tik šiuo atveju fonas neturėtų būti pilkas. Taip pat nenorėtume, kad būtų labai nukrypta nuo mūsų vizijoje pateiktų "PIRKTI", "DOVANOTI" ir t.t. burbulų idėjos, nes tai yra vieni svarbiausių aspektų.

  Dar kartą dėkojame už bandymus.

   

  Labai laukiame kiekvieno Jūsų dizaino idėjų ir dėkojame už dalyvavimą.

  Redagavo Diplomatas
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Ryan dėkoju už bandymą.

  Dizainas nepatiko: dėl informacijos šrifto ir šaltų spalvų. Dizainas nykus. Išdėstymas netinka.

  Vakar parašytoje žinutėje pabrėžiau, kad venkite mėlynos spalvos ir jos atspalvių - tai yra šalta spalva.

   

  Kaip ir minėjau anksčiau, kol kas, iš pateiktų variantų geriausias yra decolor dizainas, tačiau ir jame yra nemažai dalykų, kuriuos reikia keisti - ypatingai spalvas (jame pagrindiniai burbulai yra išdėstyti gerai).

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  Svečias
  Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...