Pereiti prie turinio

Pasipiktinęs


Rekomenduojami pranešimai

Taigi, čia kaip visada vyksta nesamonės tiesiogine to žodžio prasme. Bandau šiandien jungtis ir matau pranešimą: "[#1001] Jūsų paskyra buvo laikinai sustabdyta. Paskyra vėl taps aktyvi 2111-08-04 15:07." Be jokių perpejimų, jokių klausimų, tiesiog kažkam šovė į galvą ir užblokavo. Mano užblokuotas acc: http://uzdarbis.lt/n52602/algiuxazz/ Jokių neigiamų atsiliepimų ar kažkokių nusižengimų.

 

Kaip suprast tokius dalykus? Kodėl moderatoriai "iš lempos" blokuoja nieko nepranešę ir neišsiaiškinę? Kai tuo tarpu forume sėdi apsivogę ir apsiskaminę verti bano nariai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nekartą taip buvo, įeinu į forumą, ir rašo, jog aš užblokuotas. Bet po keliolikos minučių ar valandų viskas vėl pradeda veikt, pirmą kartą ir aš norėjau kažką panašaus daryt, ką tu, bet palaukiau ir viskas pradėjo vėl laukt. Tiesa ta, jog tai labai užknisa ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Administratoriai
Vienas asmuo gali turėti tik vieną Uždarbis.lt paskyrą. Aptikus, jog tas pats žmogus forume naudojasi keliais slapyvardžiais, visi jie bus nedelsiant užblokuoti, o jam pačiam uždrausta dalyvauti diskusijose neribotam laikui.

 

temos autorius turi jau 3.

Pirmoji:

http://uzdarbis.lt/n44549/

Antroji:

http://uzdarbis.lt/n52602/

Trečioji:

http://uzdarbis.lt/n57011/

Redagavo Arius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...