Uždarbis.lt: Maljorka -"pigiau grybo" - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (7 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-09 18:37 (#1)

*
Mėgstamas

Maljorka -"pigiau grybo"


Neseniai grįžau iš Maljorkos todėl norėčiau pasidalinti trumpa apybraiža.
Visų lankytinų "taškų" neminėsiu, "pakūriau" puslapiuką http://www.pigikelione.com/ kur viskas aprašyta (pats ten nedalyvausiu dėl laiko stokos, dalyvaus tokia mergaitė, todėl jei "grybą nupjaus" ir į lankas nubris, labai jos "nespardykite"), ir aplamai postringaut ir pilstyti iš tuščio į kiaurą nėra ko, ten reikia važiuoti ir ilsėtis. Trumpai drūtai - idealus oras, ganėtinai šilta jūra, tobula infrastruktūra, viskas ko reikia puikiai atostogų nuotaikai sukurti, o "trinamą" Basanvičiaus gatvę su VIP personažais palikime tiems kam ji ir skirta.
Žodelis Maljorka pas mus asocijuojasi su prabangiom "elitinių produktų " atostogom, norėčiau negailestingai suplakt šį niekinį mitą kaip omleto kiaušinį.
Mes skridome keturiese, mums gavosi 60 eur skrydis (pirmyn/atgal žmogui) + ganėtinai solidžių naujų apartamentų nuoma (36 kv.m. LCD TV , pilna virtuvė, baseinai, futbolo aikštė, teniso aikštynas, teminiai vakarai ) kaina 5 eur. žmogui už parą ( 4 paros 84 eur) + auto nuoma 4 paros 47 eurai. (11 eur.žmogui)
Vienintelė neordinari situacija, kuri nutiko kelionėje, tai kalnuose, reikalui jau einant į naktį, vos nepasibaigė benzinas. Serpantinai statūs , kaip supratom mūsų naujas Fiatukas benzulį pradėjo siurbti kibirais, todėl pipiec... prisėlino labai neikėtai ir nelauktai. :)
Po "kabakus" labai nesitrainiojom, ką reikėdavo pasigamindavome namuose. Labai pravertė vokiečių parduotuvių tinklo "LIDL" iš anksto suvesti GPS geografiniai taškai. "LIDL" parduotuvių tinklo produktų kainos tai "puntuko" akmuo į mūsų persidavusių oligopolinių krautuvininkų daržą . Maljorka sala, mažmeninį produktą į salą dar nuplukdyti reikia, su bet kokia prakiurusia barža iki Balearų rojaus nenuirkluosi, automatiškai logistikos kaštai tik didėje, o kainos trinktelėjo mums visiems per galvą, kaip su šlapiu maišu, po šiai dienai aš eidamas į "Maximą" maitintoją, į sekmadieninę bažnyčią atiduoti duoklę mūsų oligarhams, neatsigaunu nuo patirto mūsų kainų "pasiutpolkės" šoko. Teko viena ausimi girdėti, kad pas "maksmistus" jei naujas prekybos taškas neatsiperka per 3 mėnesius, jiems jau galvos skausmas...

LIDL prekybos centro apytikslės kainos:
Natūralaus pieno litras 0.50 eur.
12 L kiaušinių 1.20
Supjaustyto girežinėliais sūrio sumuštiniams 250 gr. 1.10 Eur
Jogurtai išvis kapeikos
Sangrija 1.5 litro buteliuks 1.40
Alus 0,33 skardinė 4,7 stiprumo 0.22 eur. ,o mes gavome net "free" (pakuotę įmūšė kaip 1 "skarbonkės" kainą)
Ir t.t.
Praktiškai visos maisto pozicijos pigesnės, o kai kas net dvigubai.

Kitaip sakant prisikraudavome pilnus maišus, o sumokėdavome 7-11 eurų.
Kabakauose maitintis brangu, porcijų kaina prasideda nuo 7 eurų. Geras turkiškas Doner Kebabas 4,5-5 eurai. Ir neskanus, Vokietijoje skanesni.
Dar norėčiau paminėti, kad netoli oro uosto yra švedų baldų prekybos centras IKEA, tai ten tradiciškai kaip ir visuose IKEA, yra tos taip vadinamos "Carito valgyklėlės", kur kainos visur identiškos ir pažeistos agresyvaus baldų prekybos centro dempingo ir visai nepriklauso nuo parduotuvės geolokacinio taško.
Galima ir ten užkasti labai pukiai. Kompleksinia pietūs berods 3 eurai .
Bet čia tik Palmoje.

Sudariau šiokią tokią pigiai keliaujančio Lietuvos piliečio "gelžbetoninę" atmintinę, gal kam pravers :)

* Skrydžio bilietus būtina užsisakinėti savarankiškai. Pigiausi skrydžio bilietai, kaip taisyklė būna su tranzitiniais persėdimais. Natūraliai kyla klausimas kodėl taip yra, juk pasirinkto kelionės tikslo atstumas tik didėja, aviakompanijų išlaidos kurui taip pat didėja, o mūsų pasirinktos kelionės kaštai pinga. Priežastis labai paprasta. Ryanair pigių oro skrydžių kompanija per dieną vykdo vidutiniškai po 1300 reisų. Kiekvienas jų lėktuvas darbo dienos metu į orą pakyla vidutiniškai po 6-8 kartus. Įmonės paslaugų pardavimo marketingo skyrius neslepia, kad nemažą pelno dalį sudaro papildomos keleivio paslaugos, tai ir kelionės draudimai, automobilių nuoma (sutartis su HERTZ ) įvairios loterijos, "tax free" parfumerija ir begalė kitų smulkių paslaugėlių.Todėl laikomasi tos nuomonės, kad lėktuvai neturi skristi apytušti. Bilietą apsimoka parduoti net po 10 eur, ar net atiduoti dykai, kad tik įkišti žmogų į lėktuvą. Todėl naudodami tą paty bilietų pardavimo algoritmą, ir tam tikru metu neužpildžius lėktuvo keleiviais , bilietai parduodami labai pigiai. Nereikėtų bijoti persėdimų, nes "Ryanair" kompanija skraido 93 proc.tikslumu", kai tuo tarpu antroje vietoje esanti vokiečių "Lufthansa" turi tik 86 proc.taip vadinamą "Flight accuracy" skrydžių statistiką. Ryanair lėktuvų parkas naujas, maksimalus lėktuvų nusidėvėjimas 3 metai, todėl visi vėlavimai priskiriami "force major" faktoriui, kitaip sakant gamtos išdaigom, kurios dažniausiai pasitaiko šaltuoju periodu.
* Bandykite skristi tik su rankiniu bagažu. Yra prekybos centruose pirkti lagaminų pažymėtų " Cabine size" logotipu. Tai reiškia, kad išmatavimai idealiai atitinka nustatytas rankinio bagažo normas. Eidami į oro uostą vien tik su rankiniu bagažu, nereikia tampyti sunkių lagaminų, ilgai laukti prie bagažo registracijos vartų, o atskridus ieškoti salės, kur atsimti bagažą. Ryanair retai kada sveria turimą jūsų lagaminą, bet dažnai kiša į tam tikrą rėmą, kuris neleis jums išskristi jei jūsų bagažo išmatavimai viršys nustatytas formas. Todėl būtina naudoti vakuminius maišus. Vakuminis maišas jūsų turimo bagažo turiny sumažina iki 75 proc., net patys nustebsite, kiek galima į jį sutalpinti. Nusipirkti jų galima "JYSK" prekybos centruose.
*Užsakinėjant bilietus reikėtų bandyti išvengti administracinio mokesčio, taip vadinamo "administration fees", kuris sudaro nemažą bilietuko kainą. Yra tam tikra kreiditinių kortelių kategorija, kurių pagalba administracinis mokestis neįkalkuliuojamas į bendrą bilietuko kainą. Todėl skrendant su persėdimu galima sutaupyti labai ženkliai.
* Būtina viešbučius užsisakinėti savarankiškai. Kelionių agentūra kaip taisyklė ima mokestį už "galvą", o užsisakius tiesiogiai, viešbutis skaičiuoja mokestį už kambarį, nepriklausomai nuo jame atostogaujančių keliautojų kiekio. Todėl 4 asmenų šeima ar bendraminčių draugų didesnė kompanija viešbučio kambario nuomos sąskaita gali sutaupyti tikrai daug. Siūlyčiau visada nuomotis apartamentų tipo kambarius, kurie retai kada būna mažesni nei 36 kv.m ir sukuria jaukią įprastą namų atmosferą. Kaip taisyklė visi jie būna su įprasta virtuve, viryklėm, mikrobangėm krosnelėm, tosteriais, lygintuvais, lyginimo lentomis, kitaip sakant viską ką turite savo namuose turėsite ir atostogų vietoje. Pasigamindami perkąsti ką nors savo namuose sutaupysite brangių kurortinių kavinių sąskaita.
* Iš anksto pasirinkti vietinius prekybos centrus, kur apsipirkinėsite. Svečiose vakarų šalyse labai didelės tų pačių produktų kainų taip vadinamos "žirklės". Teko matyti identišką ir to pačio gamintojo pieno produktą, kuris kainavo dvigubai brangiau, nei prekybos centre esančiame už 1500 m. Kaip ir pas mus, yra "Norfa" , yra ir "IKI". Kainų skirtumai daugiau priklauso nuo prekybos centro geolokacinės vietos, nuo bendrovės marketingo ar prekybos įmonės formuojamo imidžo, bet retai kada priklauso nuo pačio produkto kokybės ar pasiūlos. Pasigaminus maistą turimos virtuvėlės sąlygomis sutaupoma labai apčiuopiamai. maljorkoje tas pats pieanas litas prekybos centre "LIDL" kainavo 0.51 eur , o prekybos centre "Eroski" jau 1,05 eur.
Visada iš anksto susiplanuoti būsimas ekskursijas ir lankytinas vietas. Geriausia dar namuose susidėti prioritetus, ką norėsite pamatyti, kas bus įdomu ir kokie pojūčiai bus malonesni Jūsų kaip savarankiško keliautojo širdžiai.Bet koks planavimas jau atvykus į viešbutį tai tik bereikalingas laiko švaistymas ir nežymus galvos skausmas.
*Visada nuomotis automobilį ir nuomotis jį oro uoste tik atvykus. Nereikėtų bijoti nuomotis automobilį ir nepatyrusiam vairuotuojui, kadangi į nuomos kainą įkalkuliujamas ir pilnas draudimas (depozitai imami, tik už visokias padangas ar įbrėžimus ) o rimtesnė avarinė situacija tikrai nebus skausminga jūsų biudžetui. Savarankiškai keliaujant automobilio nuoma tiesiog būtina, kadangi, bet koks taip vadinamas "hotel transfer" su nepriklausomu "shuttle bus" nebus pigesnis nei 10 eur žmogui, kai tuo tarpu keliaujant 4 asmenims , už 40 Eur galima išsinuomoti automobily net 3 paroms. Nereikėtų užmiršti, kad skirtingos automobilių nuomos kompanijos taiko skirtingas kuro taisykles, taip vadinamas "fuel policies" Jos būna dvjeų rūšių - "Full-Full" ir " Full-Empty". Tai yra, jei paimi pilną baką, turi gražinti taip pat pilną, arba jei paimi pilną kuro baką turi gražinti tuščią, tuščia tokį, kad nors davažiuotum iki kompanijos ofiso. Situacija įdomi tuo, kad nuomos kompanija iš karto nuskaičiuoja pinigėlius už pilną kuro baką ir kuro kaina pas juos kaip visada "suapvalinta" ir skiriasi nuo kuro kainos benzino kolonėlėse. Todėl jei jūs viso kuro bako neišvažinėjate, o salose tai ganėtinai keblu, tenka sušelpti nuomos kompaniją ir sumokėti jiems už orą. Todėl mūsų patarimas būtų rinktis "compact "klasės automobilius, kurių kuro bakų talpa neviršyja 40 litrų ir kurių salonuose 4 žmonės su rankiniu bagažu jaučiasi pilnai komfortabiliai, kai tuo tarpu aukštesnės klasės automobiliuose kuro bako talpa prasideda nuo 55 litrų, kuriuos nori nenori reikės išvažinėti ir pinigėlių už nepanaudotą kurą niekas negražins. Bendrai sutaupoma apie 50 proc. nuo automobilio nuomos sąskaitos.
* GPS imtuvas keliaujant tiesiog neišvengiama būtinybė. Didžioji dali sukuriamų avarinių situacijų įvyksta kai nežinoma kur važiuoti ar pravažiuojamas reikalingas posūkis. Kiekvienas vairuotojas žino tą jausmą kai greitkeliuose pravažiuojamas reikalingas posūkis, po kurio seka konvulsiškos tragikomedijos, bandant apsisukti ir surasti teisingą vieškelį ar žvyrkelį, kurie suvalgo begalę laiko ir nervų, ko pasekoje sugadinta visa atostogų diena.

Šį pranešimą redagavo mikas1982: 2012-06-09 19:20

Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
68


Narys yra atsijungęs valcerasas 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +14 -0
 • Pranešimai: 195
 • Kartu nuo: 2010-11-08

2012-06-09 18:42 (#2)

Maljorka geri prisiminimai.

Šį pranešimą redagavo valcerasas: 2012-06-09 18:45

1


Narys yra atsijungęs Griekis 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +33 -0
 • Pranešimai: 367
 • Kartu nuo: 2012-02-11

2012-06-09 18:48 (#3)

Tikrai geras aprašymas, pats asmeniškai tokio pobūdžio kelionėn bijočiau leistis :D Nes labai nemoku planuoti ir spėju greitai pasimesčiau :D

Šį pranešimą redagavo Griekis: 2012-06-09 18:49

2


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-09 19:00 (#4)

*
Mėgstamas

Taip, su "oro taxi Ryanair".Maršrutas buvo Vilnius-Karlsruhe-Palma-Oslas-Riga -62 eur žmogui, pirmyn /atgal. Buvo su apartamentais niuansų, tik atskridom, galva pilna kelionių drožlių, tai iškart sumokėjom daugiau nei pagal bukinimo vaučerį, tik ryte "atsičiuhinau" kad ispanas mane lietuviškai "prigavo". Tai nuo ryto buvo ispano ir lietuvio "šokis su kardais" kol iškvietė viešbučio top menedžerį , moteriškaitę vokietę, tai atsiprašė ir gražino visą skirtumą. Pasirodo ispanas sau pinigėlius pasėmė. Gal čia ispaniškos krizės padariniai, nežinau.
Tas brazilo Limos gabaliukas "čičirlita" mus lydėjo visos kelionės metu ir sukurė atitinkamą atmosferą :)

Pridėtas failas(-ai)


Šį pranešimą redagavo mikas1982: 2012-06-10 08:49

Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
18


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-09 20:57 (#5)

Rodyti pranešimąGriekis, 2012-06-09 18:48, pasakė:

Tikrai geras aprašymas, pats asmeniškai tokio pobūdžio kelionėn bijočiau leistis :D Nes labai nemoku planuoti ir spėju greitai pasimesčiau :D

Pirmas kartas fiziologiškai visada sunkus :) Atvirai pasakius užtenka tik minimalių anglų kalbos pradmenų ir gali drąsiai lėkti. Svarbiausia persilaužt, o vėliau negalėsi sustoti bekeliaudamas. Planauosiu aš rudeniop į Tailandą visiškai savarankiškai, pažiurėsiu kas išeis. Šiaip kažkokių " neordinarių" situacijų ir nebuvo, viskas ėjo kaip per sviestą tik su benzinu kalnuose truputį apsirikome, bet gerai kad viskas gerai baigėsi . O Maljorkoje yra tikrai unikalių vietų, kurių net turistiniuose maršrutuose nėra labai žymimos. Mes į vieną pležą kalnuose, tarp uolų keliavome uolose iškirstu tuneliu .Aš pirma kartą patyriau tokį bajeriuką
Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
0


Narys yra atsijungęs frix 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +32 -0
 • Pranešimai: 1721
 • Kartu nuo: 2008-08-10

2012-06-09 20:59 (#6)

Kokie apribojimai taikomi nuomojantis automobilį? Yra koks minimalus amžius ar vairavimo stažas? Gal kokių papildomų leidimų vairuoti reikia?
0


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-09 21:11 (#7)

Rodyti pranešimąfrix, 2012-06-09 20:59, pasakė:

Kokie apribojimai taikomi nuomojantis automobilį? Yra koks minimalus amžius ar vairavimo stažas? Gal kokių papildomų leidimų vairuoti reikia?

kažkokių apribojimų nėra, bet iki 25 metų yra " aditional fees" neskausminga suma, bet ją reikės mokėti. Nuo 25 metų viskas " ore" . Mašiną visvieną rekia " derinti" oro uoste nes kiek bežiurėjau pačioje Maljorkoje daug daug brangiau. Ten oro uoste pas juos, tie "car rentai" kaip konvejeris dirba, ,reikia pamatyti jų darbo specifiką,kažkokia judanti eilė. Nors dopozitą 400 eurų man užlaikė ilgokai ant kortelės. Išvis išvažiavus iš oro uosto ,automobilių nuoma daug daug brangesnė, jau nekalbant apie motorolerį, apie 35 eurų parai.

Šį pranešimą redagavo mikas1982: 2012-06-09 21:14

Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
0


Narys yra atsijungęs frix 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +32 -0
 • Pranešimai: 1721
 • Kartu nuo: 2008-08-10

2012-06-09 21:13 (#8)

Rodyti pranešimąmikas1982, 2012-06-09 21:11, pasakė:

kažkokių apribojimų nėra, bet iki 25 metų yra " aditional fees" neskausminga suma, bet ją reikės mokėti. Nuo 25 metų viskas " ore" . Mašiną visvieną rekia " derinti" oro uoste nes kiek bežiurėjau pačioje Maljorkoje daug daug branngiau. Ten oro uoste pas juos, tie "car rentai" kaip konvejeris dirba, ,reikia pamatyti jų darbo specifiką,kažkokia judanti eilė. Nors dopozitą 400 eurų man užlaikė ilgokai ant kortelės. Išvis išvažiavus iš oro uosto ,automobilių nuoma daug daug brangesnė, jau nekalbant apie motorolerį, apie 35 eurų parai.


O į kokį miestą skridot? Palma?
0


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-09 21:20 (#9)

Rodyti pranešimąfrix, 2012-06-09 21:13, pasakė:

O į kokį miestą skridot? Palma?

Tai kad daugiau niekur ir nenuskrisi, apart Palmos, nebent koks avarinis nusileidimas į laukus :)
Tarp kitko yra dar ten " factory outlet" Nike, Reebok kainos tiesiog " žiaurios" . Mes kaip pirkom Nike iś naujos kolekcijos " slim fit" treningiukus, kaina numušė tris kartus.
Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
0


Narys yra atsijungęs frix 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +32 -0
 • Pranešimai: 1721
 • Kartu nuo: 2008-08-10

2012-06-09 21:37 (#10)

Rodyti pranešimąmikas1982, 2012-06-09 21:20, pasakė:

Tai kad daugiau niekur ir nenuskrisi, apart Palmos, nebent koks avarinis nusileidimas į laukus :)
Tarp kitko yra dar ten " factory outlet" Nike, Reebok kainos tiesiog " žiaurios" . Mes kaip pirkom Nike iś naujos kolekcijos " slim fit" treningiukus, kaina numušė tris kartus.


Apsukai galvą su ta Maljorka, kaip tik ieškojau vietos, kur vasarą galėčiau nukeliaut, Azuon duomenis tikrinu kone kasdien. :D
0


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-09 21:48 (#11)

Rodyti pranešimąfrix, 2012-06-09 21:37, pasakė:

Apsukai galvą su ta Maljorka, kaip tik ieškojau vietos, kur vasarą galėčiau nukeliaut, Azuon duomenis tikrinu kone kasdien. :D

Su Rugpjučiu tai atsargiai, visa europa traukia į Maljorką, ruskiai tradiciškai į Turkiją , o europa į Balearų salas. Todėl galimai bus viskas " užkalta" .O šiaip tai ir su palapine ten prasisuktum, laukinių vietų be galo daug, visa aplinka labai ispaniško tolerantiško lygio todėl " backpeikerio" stiliaus poilsiui tikrai nebutų problemų.
Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
0


Narys yra atsijungęs wrzlt 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +12 -0
 • Pranešimai: 170
 • Kartu nuo: 2005-04-13

2012-06-09 22:55 (#12)

Rodyti pranešimąmikas1982, 2012-06-09 21:48, pasakė:

Su Rugpjučiu tai atsargiai, visa europa traukia į Maljorką, ruskiai tradiciškai į Turkiją , o europa į Balearų salas. Todėl galimai bus viskas " užkalta" .O šiaip tai ir su palapine ten prasisuktum, laukinių vietų be galo daug, visa aplinka labai ispaniško tolerantiško lygio todėl " backpeikerio" stiliaus poilsiui tikrai nebutų problemų.

O kaip su rugsėju ar dar labiau rudeniop? Iki kada sezonas ten skaitos?
0


Narys yra prisijungęs Jasinka 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +224 -0
 • Pranešimai: 1559
 • Kartu nuo: 2010-03-23
 • Vardas:Paulius
 • Miestas:Vilnius

2012-06-09 22:59 (#13)

Viskas kaip ir teisingai, tik punktą "*Visada nuomotis automobilį ir nuomotis jį oro uoste tik atvykus" reiktų pakeisti:

"Nuomotis automobilį iškart nusileidus artimiausioje nuomos punkte, išskyrus oro uostą."
Nes ten kainos būna milžiniškos. Autobusui gali sumokėti kokių 3-7 vietinės valiutos, o už mašiną gali sumokėti daugiau 30% nuomos kainos.
1


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-10 07:23 (#14)

Rodyti pranešimąJasinka, 2012-06-09 22:59, pasakė:

Viskas kaip ir teisingai, tik punktą "*Visada nuomotis automobilį ir nuomotis jį oro uoste tik atvykus" reiktų pakeisti:

"Nuomotis automobilį iškart nusileidus artimiausioje nuomos punkte, išskyrus oro uostą."
Nes ten kainos būna milžiniškos. Autobusui gali sumokėti kokių 3-7 vietinės valiutos, o už mašiną gali sumokėti daugiau 30% nuomos kainos.

Maljorkos atžvilgiu viską parašiau teisingai.Kaip be vartysi tuos "blynus" pigiausia
nuomotis auto oro uoste. Visų pirma su "autiku", už 2 eurus davažiuosi tik iki Palmos, o nuomotis viešbutį aplink Palma brangu, daug šurmulio, ir tikrai neapsimoka. Berods ir nerasi nieko gero, nes viskas būna " užkalta" pagyvenusių anglų ir vokiečių. Oro uoste labai daug nuomos kompanijų,jos konkuruoja, dempinguoja kainas , todėl kai pasakiau viešbučio kuriame buvome apsistoję menedžeriui, kad auto "įvaldžiau" už 13 eurų per dieną jis už galvos susėmė, nes pačiame mieste be 35 eurų dienai nieko negausi, kad ir kaip beieškosi, o nuo oro uosto iki savo viešbučio su autiku būtume nuvažiavę už 15 eurų žmogui, kas 4 asmenims susidarytų 60 eurų. Mūsų atveju būtų reikėję važiuoti nuo oro uosto iki Palmos iki pagrindinės autobusų stoties Placa d'Espanya ir iš ten gaudyti L351 autobusą į Alcudia miestelį. Visas tas "šokis su būgneliais" kainuotų apie 15 eurų galvai, 4x15x2 ,kitaip sakant pirmyn ir atgal nuo oro uosto iki viešbučio 120 eurų. Už pusę hotel transferio sumos pasėmėm auto visam atostogų laikui. Pas mus viskas buvo teisingai "sustrateguota", imti viešbutį toliau, bet pigiau, o tuos kaštus kompensavo nuomojamas automobilis. Viešbutis buvo labai gražiame miestelyje Alcudia. Ir šiaip pagrindiniai keliai pas juos greitkeliai, benzino nauji auto labai nesiurbia, taip kad auto nuomos kaštai gavosi proto ribose.

Rodyti pranešimąwrzlt, 2012-06-09 22:55, pasakė:

O kaip su rugsėju ar dar labiau rudeniop? Iki kada sezonas ten skaitos?

Pats tas rugsėjis ,spalis. Ne taip karšta, patys tie vasiai, ne taip viskas " užgruzinta". Jei tik yra galimybė rugsėjis, spalis, net lapkričio pradžia idealus metas planuoti kelionę

Šį pranešimą redagavo mikas1982: 2012-06-10 09:15

Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
3


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-10 07:54 (#15)

Tarp kitko sėdėti 24 valandas Azone ir bandyt pagauti dievulį už kiau.. taip pat neapsimoka. RyanAir naudoja tą patį algortitmą , kur stabiliai tam tikromis dienomis ir valandomis išlenda tie taip vadinami " super bilietukai" be jokių levy mokesčių , bėda tik ta kad jų kaip taisyklė " išlenda" labai nedaug. Man ir buvo variantas, kol tris nupirkau, 4 nupluakė :) teko pirkti brangesnius. Tarp kitko nereikėtų bijoti ir suklysti čekinant, niekam nerupi tie jusų tikslus asmens kodai :) Tarp kitko aš kiek čekinausi tiek kartų esu ir suklydes ant tų skaičiukų, sesijos pas juos trumpos,o preciziškai įvedinėti tuos skaičiukus ne mano impulsyviam charakteriui

Šį pranešimą redagavo mikas1982: 2012-06-10 08:02

Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
0


Narys yra atsijungęs mikas1982 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4528
 • Kartu nuo: 2010-03-08
 • Vardas:mikas

2012-06-10 08:43 (#17)

Kad susidaryti apytikslias Maljorkos prekybos centrų kainas, įmesiu keletą miniatiūrų su jų prekybos centrų bukletais. Man tai tiesiog pikta ant mūsų krautuvininkų su savo antkainiais, kurie iš žmogaus tiesiog "iščiulpia" paskutinius syvus. Matome, kad kilas gerų itališkų makaronų kainuoja 0,50 euro, o šaltos mangų arbatos 1.5 litro, gali "įvaldyti" už 0.99 euro.
Bijau, kad pasistysime atominę elektrinę mokėsim už elektrą brangiausiai europoje, kaip mokame už benziną turėdami savo naftos perdirbimo įmonę. Susidarau nuomonę ,kad viskas kas "mūsų" tas nesvietiškai pasidaro brangu.
Benzinas taip pat ten už 1.29 euro , tuo labiau ,kad ten sala, bačkas su "salerka" dar nuplukdinti reikia :)

Ir paliečiant futbolo temą ispanų rinktinės oficialūs atributai, kurie taip pat ne karvę kainuoja. :)

Pridėtas failas(-ai)


Šį pranešimą redagavo mikas1982: 2012-06-10 09:22

Visa ofsetinė spauda - skrajutės, brošiūros, knygutės, plakatai, dėžutės, vizitinės - gamintojo kainomis - viskas ko reikia verslui.
5


Narys yra prisijungęs Mr Kent 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +81 -0
 • Pranešimai: 2393
 • Kartu nuo: 2009-11-25
 • Vardas:Mister X
 • Miestas:Lietuva
 • Buvęs:kentas2

2012-06-10 10:05 (#18)

Gida galit padaryt kaip bookint pigiau hotelius?

Šį pranešimą redagavo Mr Kent: 2012-06-10 10:52

0


Narys yra atsijungęs Drasiuss 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +48 -0
 • Pranešimai: 700
 • Kartu nuo: 2009-07-10
 • Miestas:Internetas, WWW

2012-06-10 14:17 (#19)

O kaip sugauti taip pigiai bilietus? Ar dviems asmenims irgi galima rasti bilietus maždaug po 60 eur į priekį ir atgal ar tik kai didesnė žmonių grupė bilietų kaina krenta? Tas labiausiai man įdomu. Beja kiek dienų ten atostogavote? Ir kokios išlaidos maždaug buvo pragyvenimui susumuojant maistą bei nakvynę asmeniui ?
0


Narys yra atsijungęs Ginciuss 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +4 -0
 • Pranešimai: 587
 • Kartu nuo: 2009-04-13
 • Vardas:Gintaras
 • Miestas:Vilnius

2012-06-10 14:30 (#20)

Aš visada nesupratau dėl tų bilietų, kurie išlenda kur kas pigiau.
Gal galėtum aiškiau paaiškinti kaip ten dėl jų yra. Visada domino, bet kažkaip pasidomėti vis neprisiruošiu. O čia kai apsišvietęs žmogus su kelionėmis ir t.t. labai smagu :)
GintarasElmonas.lt - Laisvai samdomas web dizaineris.
Elmonas.lt - Keliauju ir aprašau savo blog'e.
0


Narys yra atsijungęs PECHKA 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +28 -1
 • Pranešimai: 2145
 • Kartu nuo: 2007-04-11
 • Vardas:Karolis
 • Miestas:Utena

2012-06-10 14:56 (#21)

Rodyti pranešimąDrasiuss, 2012-06-10 14:17, pasakė:

O kaip sugauti taip pigiai bilietus? Ar dviems asmenims irgi galima rasti bilietus maždaug po 60 eur į priekį ir atgal ar tik kai didesnė žmonių grupė bilietų kaina krenta? Tas labiausiai man įdomu. Beja kiek dienų ten atostogavote? Ir kokios išlaidos maždaug buvo pragyvenimui susumuojant maistą bei nakvynę asmeniui ?

Aš truputį įsiterpsiu. Sugauti bilietus, tai arba naudojant programą Azuon ir su ja tikrinti tikrinti bilietus arba vaikščioti kartas nuo karto į ryanair.com ar wizzairą ir laukti akcijų ;)
Dėl žmonių, tai kuo MAŽESNĖ grupė, tuo lengviau rast :D Juk, kaip ir mikas minėjo, kad ryanairas vadovaujasi tokiu principu, kad geriau bilietas už kelis eurus, negu laisva vieta lėktuve :) Todėl, kartais atsiranda vienas kitas bilietas, kuriuos galima pagriebti ;)
Taip galima ;) aš karslruhe susitikau su pora lietuvių, jie tiką grįžo iš maljorkos, tai kaip supratau jiems kelionė 1 žmogui kainavo - 160LTL~
O dėl maljorkos, manau, mikas papasakos plačiau. Pats planuoju lėkti po vasaros ten, tai sekamiausia tema ši bus ;)
0


Pasidalinti šia tema:


 • (7 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2019-02-19 08:49

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai