Pereiti prie turinio

Ieškoma mini komanda naujam projektui


  Rekomenduojami pranešimai

  Trumpai ir aiškiai išdėstysiu ko norėčiau. Planuojamas projektas susijęs su žaidimų naujienomis, apžvalgom ir taip toliau. Atrodo, kad tokių tinklapių yra daugiau nei reikia, tačiau galvoje yra dar šio projekto tęsinukas, kuris dar tik galvoje ir planuose, o kaip bus parodys aplinkybės. Tad ieškau keletos žmonių, nesvarbu kokia patirtis, rašyti mokame visi :) Aišku, superinis variantas, jei atsirastų žmogeliukas, kuris mokėtų šiek tiek dizaino pagrindų ir tinklapio kūrimo. Na, jei neatsiras tokių pabandysim patys išsisukt iš padėties su tais, kurie apie tai neišmano :) Beabėjo, reikia tokių, kurie domisi žaidimais, jų naujienomis, kompiuteriais ir visu šituo, kad šis darbelis būtų kaip hobis, o ne lažas :) Domenas yra, dizainas šioks toks yra, aišku, reikia tobulinti, tobulinti ir dar kartą tobulinti, bet jau ne pirmas projektas ir taip lengvai rankų nenuleidžiu, todėl nenorėčiau, kad ir būsimos komandos nariai greit pasiduotų :) Klausimus, pasiūlymus ir panašiai parašykite į AŽ.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 3 savaičių...

  Dėja, kiek rašė žmonių nei vienas neprisidėjo, tad tinklapį paleidau vienas pats. Kolkas vienas pildau informaciją, bet darbo metu neturiu daug laiko šitam dalykui, todėl reikėtų dar keleto žmonių, kurie norėtų prisidėti prie projekto ir galėtų rašyti naujienas.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Uzsiimu dizainu, bet ne puslapiu, o logotipu, vizitiniu, antrasciu ir kitu elementu, rasyti moku, esu jaunas, tad domiuosi zaidimais. Moku kurti paprastus puslapius, bet tuo neuzsiimu, is bedos galeciau. Galiu parodyti keleta logotipu, kad pamatytumete mano darbo kokybe. http://steeler.carbonmade.com Laukiu az.

  Redagavo Steeler
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 3 savaičių...

  Atsiprašau už klausimą,aš gal ir ne į tema, tiesiog toks pamąstymas. Vis kuriam įvairiausias internetines svetaines apie daugybę dalykų. Nejaugi tai tik dėl idėjos kažką padaryti? Kažkaip netikiu, kad iš to galima uždirbti,tuo labiau, kad tai lietuvių kalba, o mūsų tėra tik 3 milijonai, o kokiai dar daliai iš tų 3-jų milijonų tai aktualu... Jei ne prašau pataisyti mane.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...

  Vis dar vyksta keleto asmenų paieškos, kurie norėtų rimtai tuo užsiimti. Taipogi, jeigu nesidomite žaidimais ir panašiai, bet draugai sako, kad turite gerą balsą ir neturite akcento - parašykite man. Bandysime daryti video apžvalgas, o tam reikia balsingo žmogaus. Taipogi ieškomi užkietėję gameriai, kurie galėtų pasidalinti avo patirtimi ir panašiai. Trumpai tariant, jeigu bent kiek "prijauti" žaidimams ir nori prisidėti - parašyk, darbo yra visiems :)

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...