Pereiti prie turinio

Renkama IT komanda


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Taupydamas Jūsų, bei savo brangų laiką iškart pasakau, jog siųlau darbą iš įdėjos. Siųlau galimybę įgyti žinių ir praktikos, prisidėti prie įvairių projektų, tapti jų dalimi ar akcininku. Sudominau? Skaitykite toliau.

Apie mane

Mano vardas Viktoras. Esu informacinių sistemų programuotojas ir dizaineris. Jaunas, mažai patyręs, tačiau labai entuziastingas ir ambicingas. Didelis perfekcionistas. Žmogus neisivaizduojantis savo praeities, dabarties ir ateities be kompiuterio.

Ką aš veikiu?

Tikriausiai dauguma paprastų žmonių laisvalaikį praleidžia su draugais, tačiau mano gyvenime yra truputi kitaip. Aš didžiają savo laisvalaikio dalį praleidžiu internete, skaitydamas įvairias informacinių technologijų naujienas, plėtodamas savo įdėjų verslo planus, ar tiesiog programuodamas.

Ką aš sugebu?

-PHP

-Codeigniter

-HTML/HTML5

-CSS/CSS3

-Javascript

-Adobe Illustrator

-Gimdyti perspektyvias įdėjas

-Vadovauti

Einam prie reikalo

Šiuo metu dirbu iš įdėjos ties keliais dideliais projektais. Skiriu didelę savo laisvo laiko dalį šiems projektams, tačiau nematau norimo rezultato dėl laiko stokos ir šių projektų sudėtingumo. Negaliu vienas pats rūpintis įdėjos sklaida, verslo planu, marketingu, dizaino kodavimu, programavimu. Reikalinga papildoma ranka komandoje.

 

Ieškau

Dizainerių galinčių dirbti su:

-Adobe Illustrator

-Adobe Photoshop

-Adobe After Effects

Programuotojų galinčių dirbti su:

-PHP/Python/Ruby on Rails (vienas iš jų būtinas)

-Codeigniter/Zend framework (privalumas)

-Joomla/Wordpress (privalumas)

-Javascript/jQuery/AJAX (privalumas)

-OOP (privalumas)

-PHPUnit (privalumas)

Įvairių žmonių:

-Sugebančių išanalizuoti rinką

-Turinčių talentą vadovauti, organizuoti

-Mokančių įvairias užsienio kalbas

-Turinčių įdėjų perteklių

-Turinčių pinigų perteklių

-Turinčių įvairių pasiūlymų

-Ieškančių reklamos

Mano įdėja

Suburti įvairių sugebėjimų žmones ir kartu dirbti komandoje, ties įvairiais projektais. Kažką sukurti bendro, veikiančio ir beabėjo nešančio pelną. Ieškau tiek patyrusių, tiek pradedančiūjų. Visiškai nesvarbu kokio lygio esi programuotojas ar dizaineris, svarbiausia kiek esi ambicingas, kiek turi noro ir užsidegimo savo tikslui pasiekti. Apsiimtumėme tik rimtais projektais, orentuotais į pasaulinę rinką.


Pabaiga

Panašios komandos

Norite būti dalimi kažko panašaus? Rašykite man į privatą arba šioje temoje. Kartu galime daugiau!

P.s skeptikų komentarai nepageidaujami.

Redagavo L1v1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aprašymas tikrai perfekcionistiškas, žmogus negali labai gerai atlikti ir dizainerio ir programuotojo darbo ir dar vadovauti kitiems.

 

Tačiau visai sudomino mane. Kiek yra tas pinigų perteklius 500 - 1000 ar 1000 - 10000 ar 10000 - 50000 LT?

 

Kokie tie projektai jeigu ne paslaptis? :)

Redagavo Jasinka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aprašymas tikrai perfekcionistiškas, žmogus negali labai gerai atlikti ir dizainerio ir programuotojo darbo ir dar vadovauti kitiems.

 

Tačiau visai sudomino mane. Kiek yra tas pinigų perteklius 500 - 1000 ar 1000 - 10000 ar 10000 - 50000 LT?

 

Kokie tie projektai jeigu ne paslaptis? :)

 

Šiuo metu nieko tiksliai negaliu pasakyti, dėl būsimų projektų ateities. Tačiau jei kalbėti apie pinigus, tai projektai tikrai dideli, nes orentuoti į pasaulinę rinką. Jei kalbant konkrečiai, yra 2 nepabaigti projektai. Pirmasis projektas išplėtotas ganėtinai gerai. Ties šitu projektu dirbo 2 žmonės apie 4 mėnesius. Orentuotas į marketingo verslą, unikali įdėja, greitas atsipirkimas(na bent taip mano kolega numatė). Antrasis projektas, na apie antrajį bus galima galvoti tik pabaigus pirmajį. Į projektus, bent mano nuomone, būtų investuojama palaipsniui. Ciklais ar kaip ten sakoma.

Jei investavus 1000Lt, projektas juda norima linkme, galima investuoti ir 10,000Lt.

 

 

Talentą turiu tik programavimui, tačiau, sugebu pabūti ir už dizainerį, ir už vadovą. Gaila, bet tik sugebu, nieko daugiau. Nesakau, jog paišyčiau dizainus, programuočiau ir vadovaučiau vienu metu, tačiau šiek tiek ranka prisidėti prie dizaino ir vadovavimo nėra blogai, tol, kol tai nekenkia pačiai komandai ir darbų kokybei. Aš kaip komandos įkūrėjas daugiausiai prisidėčiau programavimu ir naujų įdėjų plėtojimu, taip pat būčiau komandos galva. Beabėjo, jog vienas viskam nevadovaučiau, kažkas turėtų man padėti.

Bėja, sulaukiau keletos pasiųlymų, visiems buvo atrašyta. Žmonės kreipėsi dėl investavimo, dizaino, marketingo. Žodžiu, žmonės domisi ir tai nuteikia labai optimistiškai.

 

Dabar pagrindinis mano tikslas surinkti suinteresuotus asmenis, suburti komandą, nustatyti pareigas, užsibrėžti svarbiausius tikslus. Įgyvendinti keletą projektų pagal užsakovų prašymus, išbandyti komandos jėgas, apsiprasti komandoje, žinoti komandos narių galimybių ribas, gauti reikiamus dokumentus verslui.

Įgyvendinus tai, manau bus galima pagalvoti ir apie nepabaigtų projektų užbaigimą, investavimą į juos.

 

 

Redagavo L1v1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...