Pereiti prie turinio

Ieškomas rimtas web programuotojas ir web dizaineris


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi,

 

Šiuo metu dalyvaujame viename iš Startup projektų Lietuvoje. Turime idėja bei rimtą komandą kuri dirba ties unikalios Lietuvoje idėjos, kuri verslo pasaulio atstovų bei apklausose dalyvavusių žmonių yra vertinama kaip perspektyvi bei turinti gerą potencialą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

Šiuo metu komanda susideda iš 5 nariu. Tačiau, kad idėją įgivendinti greičiau bei garantuoti investicijas, siekiame sukurti veikiantį prototipą iki projekto pabaigos.

 

Taigi mes ieškome papildomo programuotojo, kuris galėtų prisijungti į programuotojų grupę, kurioje šiuo metu yra dar vienas programuotojas.

 

Taip pat ieškome vieno dizainerio, kuris turi patirties kuriant lengvus, bei patrauklius web dizainus.

 

Kadangi, kaip ir minėjau, esame Startup'as, šiai dienai mainais į praleistą laiką programuojant bei kuriant galime pasiūlyti orą, TAČIAU, Gruodžio mėnesį baigiasi mūsų konkursas, ir jo galutinis etapas bus vainikuojamas investicijų dalybomis, kurių metu žadame pritraukti iki 30 000 litų investicijų. Nuo šios sumos yra numatyta 30% skirti programuotojams bei dizaineriui, kurie praleido laiką kurdami prototipą bei jį tobulino. Likusi dalis investicijų bus skirta marketingui bei papildomoms išlaidoms kompensuoti. Arba kitais žodžiais likę pinigai bus panaudoti pagal iš anksto numatytą planą, siekiant padaryti verslą veikiančiu ir pelningu.

 

Taip pat, reikia nepamiršti, kad po Gruodžio mėnesio, verslas bus sukurtas ir puslapis paleistas, tuomet mes, kaip komanda skirsime visus savo išteklius puslapio ygivendinimui iš esmės, su tikslu susikurti darbo vietas savo komandai. Pagal dabartinį planą, programuotojai ir dizaineris bus patys pirmieji, kurie gaus atlyginimus, kurie bus nuolat peržiūrimi atsižvelgiant į esamą padėtį su tikslu sukurti patrauklias darbo vietas ateityje.

 

Taigi apibendrintai, ieškome kompetentingo komandos nario ar narių, kurie sutiktų investuoti savo laiką bei žinias, su galima nauda netolimoje ateityje. Dirbsime visi drauge ir dirbsime sunkiai, nes tik nuo įdėto įdirbio, priklausys kokią naudą gausime bei kaip greitai tai bus.

 

Pirminiam prototipui, reikia šių pagrindinių finkcijų:

 

Back-end registracijos;

Search engine;

Galerijos;

 

Bei keleto papildomų finkcijų kurias aptarsime privačiai.

 

Tolimesni planai numato pastovų puslapio tobulinimą su web projektų vadovu, įskaitant vartotojo zonos bei admin zonos su papildomomis funkcijomis sukūrimą.

 

Taigi, jeigu sudominau, prašau kreiptis asmeniškai, jeigu įmanoma, su darbų pavyzdžiais: [email protected]

 

Dėkui,

 

Jonas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...