Uždarbis.lt: Nusiskundimų skiltis uždaroma - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (8 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Tema užrakinta

Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4739
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2013-04-08 23:59 (#1)

*
Mėgstamas

Nusiskundimų skiltis uždaroma


Vienas pirmųjų pasikeitimų Uždarbis.lt šiais metais, – Nusiskundimų skilties uždarymas. Visi techniniai atnaujinimai, kuriuos tikriausiai pastebėjote per paskutines savaites, buvo skirti pasiruošti būtent tam.

Per ilgą laiką susikaupė daugybė priežasčių, kodėl nusiskundimų forume neturi likti. Apie jas visas ir apie tai, ką daryti nuo šiol, – šis pranešimas.

Įstatymai draudžia viešinti bet kokius asmens duomenis be jo sutikimo

Nieko stebėtino, jog ne visi iš tūkstančių sandorių, vykstančių Uždarbis.lt, praeina sklandžiai. Nieko stebėtino, jog kilus problemoms su vienu nariu norisi apie tai pranešti kitiems. Atsiliepimų sistema skirta būtent tam: nuo šiol kiekvieno nario turimi atsiliepimai matomi vos atsidarius jo profilį – ir neigiami visada pačiame viršuje. Tad geriausias būdas pranešti apie patirtį su kitu nariu – nesvarbu, teigiama ar neigiama ji būtų, – palikti jam atsiliepimą, kuris bus visada matomas jo profilyje.

Kam tuomet buvo naudojama Nusiskundimų skiltis? Atsidarius ją nesunku pasakyti – viešinti asmens duomenims – pradedant kito nario tapatybe, baigiant jo sąskaitos numeriais ar net gyvenamosios vietos adresu.

Sutinku, kad tai naudinga saugantis nuo vagių, kurie susisiekia per Skype ar naudojasi skirtingais Uždarbis.lt slapyvardžiais, bet tai – nusikalstama veikla.

Visa tai daryti draudžia mūsų šalies įstatymai.

Citata

Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo 2 straipsnio 1 dalis numato, jog asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.

Jeigu tretysis asmuo paviešino Jūsų vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, asmens kodą, telefoną, banko sąskaitos numerį, laikytina jog jis atskleidė Jūsų asmens duomenis be Jūsų sutikimo.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, nustačiusi Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo pažeidimą, pavyzdžiui, draudimą skelbti asmens kodą viešai, ar kitą asmeninę informacija apie asmenį, gali surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolą, kurio pagrindu teismas skirs baudą nuteistajam, kuris privales atlyginti padaryta žalą. Atsakomybė už neteisėtą asmens duomenų tvarkyma, t. y. paviešinimą, numatyta Lietuvos Respublikos administraciniu teisės pažeidimų kodekso 21414 straipsnyje.


Manote, kad joks sukčius ar vagis pats niekada nesikreips į teisėsaugą ir galite laisvai viešinti jo duomenis? Tuomet nenustebkite vieną dieną sulaukę laiško iš Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos.

Priedas  Valstybine duomenu apsaugos inspekcija.png (268.16K)
Parsiųsta kartų: 286

Toks laiškas prieš kurį laiką buvo adresuotas ne administracijai, o duomenis paviešinusiam nariui. Uždarbis.lt administracija per 9 metus niekada nėra turėjusi jokių problemų su teisėsauga – nei teisminių bylų, nei nuobaudų – nes už viską, kas skelbiama internete, atsako pats turinio autorius (forumo narys).

Vis dėlto Nusiskundimų skilties egzistavimas reiškia, kad mes sudarome sąlygas nariams nuolatos pažeidinėti įstatymus, dėl ko bet kuris ir bet kada gali turėti rimtų nemalonumų.

Jau nekalbant apie tai, kad nusiskundimų temose vyksta praktiškai organizuotas nusikalstamumas, – ne tik viešinamas asmens gyvenamosios vietos adresas, bet ir buriamos išvykos į nekviestus svečius ("rimtai pasišnekėti").

Kam to reikia?

Viena didžiausių interneto bendruomenių Reddit, turinti keliasdešimt milijonų narių, apsieina vos su penkiomis taisyklėmis, iš kurių viena skamba labai paprastai: "Neviešink asmeninės informacijos".

Priedas  reddit.com- rules of reddit.png (28.26K)
Parsiųsta kartų: 63

Nuo šiandien Uždarbis.lt yra ne išimtis: bet koks asmeninės informacijos viešinimas forume yra draudžiamas, apie tokius pranešimus turi būti pranešta kaip apie taisyklių pažeidimus, pranešimai trinami, o jų autoriai įspėjami.

Skelbiant vieno asmens vardą ir pavardę dažnai nukenčia nieko dėti žmonės

Asmens tapatybė dažniausiai viešinama tikslingai – kad patektų į Google paieškos rezultatus, kur neretai atsiduria net aukščiau nei nuoroda į to žmogaus Facebook paskyrą.

Tik mažai kas pagalvoja, kiek Lietuvoje yra bendravardžių ir populiarus vardas bei populiari pavardė gali privesti prie to, kad dėl tavo vienos sukurtos temos pustuzinis žmonių, kurie net nėra girdėję apie Uždarbis.lt, negalės rasti nei darbo, nei būsto – nes pirmas rezultatas įvedus jų vardą ir pavardę į Google sakys, kad žmogus yra sukčius ir apgavikas. Daugiau niekas nesigilins.

Dėl to esu sulaukęs ne vieno laiško.

Citata

Sveiki, Kerniau,

iskilo viena problema su Jusu ikurtu puslapiu: [uzdarbis.lt/nuoroda-i-tema]

Sioje zinuteje pateikiama informacija apie [Vardas Pavarde] su labai issaukiancia antraste diskredituoja mano varda. Prasau sia tema pasalinti. Visi mano kontaktai apacioje (jeigu temos kurejas noretu su manim susisiekti, gali tai padaryti).

Jau turejau problemu del to:

1. Darbo pokalbyje personalo vadove minejo, kad nete yra neigiamos informacijos apie mane.
2. Dirbant su renginiais apie 80 proc. uzsakovu mane randa per interneta. Viena uzsakove po susitikimo sake, kad Jai dideliu abejoniu del mano paslaugu sukele postas Jusu valdomame forume.
3. Kuomet bandziau nuomotis buta, nuomininkai atsisake nuomoti, nes
rado neigiamos informacijos apie "mano" sukciavimus. Turejau aiskintis, bet tai negelbejo - jie rado kazka kita.

Zmones nelinke labai gilintis i esme. Itarumui paseti uztenka sekundes. Labai tikiuosi supratimo, nes tai jau tiesiogiai pradejo kenkti mano gaunamiems uzsakymams ar bandant isidarbinti.


Belieka patiems įsivaizduoti, kaip jaustumetės to žmogaus vietoje.

Matyt, neatsitiktinai po daugybės metų gyvavimo prieš kelis mėnesius buvo uždarytas Skundai.lt. Jei turi skundą, kurį gali pagrįsti, – neši jį į policiją. Visa kita gali būti laikoma tik šmeižtu.

Sprendimas: atsiliepimai vietoje nusiskundimų

Turbūt net didesnė problema nei asmens duomenų viešinimas yra tai, kad nusiskundimo sukūrimas neretai buvo laikomas vieninteliu ir pakankamu veiksmu, kurį reikia atlikti praradus pinigus.

Iš tikrųjų vos kilus bet kokioms problemoms (ar įtarimams) su kitu nariu nieko nedelsiant reikia palikti atsiliepimą. Taip iš karto padarai du veiksmus: įspėji kitus narius apie jį ir įspėjį jį patį, kad visko taip nepaliksi.

Po paskutinių atnaujinimų dabar kiekvienas gali redaguoti savo atsiliepimus per pirmas 30 dienų nuo jų palikimo. Praėjus šiam laikotarpiui atsiliepimas "užšaldomas": ne tik autorius, bet ir administratoriai negali jo nei keisti, nei ištrinti. Išimtis taikoma tik tada, kai atsiliepimas buvo paliktas pažeidžiant taisykles.

Anksčiau sukčiai šantažuodavo nukentėjusiuosius, kad "negrąžins pinigų, kol nebus pašalintas jų neigiamas atsiliepimas". Nuo šiol viskas bus atvirkščiai: atsiliepimas išliks amžinai, jei nukentėjęs narys neatgaus pinigų per 30 dienų. Bet – jei pinigus atgaus laiku – atsiliepimą galės redaguoti ir pakeisti jo būseną iš neigiamo ("apgavo") į, pvz., neutralų ("vėlavo, bet atsiskaitė").

Neutralus atsiliepimas turi būti paliekamas vos tik kilus problemoms

Svarbiausia: atsiliepimų sistema turi būti skirta komunikuoti su kitais nariais. Jeigu sandoris sėkmingas – atsiliepimas teigiamas ir viskas baigta. Bet kas, jeigu kyla nesklandumų?

Pavyzdžiui, jei esi užsakovas ir programuotojas vėluoja atlikti užsakymą, už kurį esi sumokėjęs, bet sutikai pratęsti terminą, – palik jam neutralų atsiliepimą, kurį vėliau galėsi pakeisti į teigiamą ar neigiamą priklausomai nuo sandorio pabaigos. Tas pats, jei tu teiki prekes ar paslaugas ir su tavimi vėluoja atsiskaityti.

Neutralus atsiliepimas galėtų skambėti taip: "Vykdome sandorį. Paprašė atidėti [kažko] atlikimą / apmokėjimą [kažkiek] dienų. Sutikau." – viskas. Jokių emocijų ("Niekšas!!! Vagis :E APGAVIKAS") – tik faktai. Kas iš to?

Neutralūs atsiliepimai visada rodomi virš teigiamų. Todėl kiti vos atsidarę to nario profilį žinos, kad jis turi nebaigtų sandorių ir rimtai pagalvos, ar nori turėti su juo reikalų.

Jei tas narys programuotojas, kuris vėluoja atlikti užsakymą, bet yra pakankamai neatsakingas ir toliau priiminėja naujus, kiti uždarbiečiai nieko apie tai nežinodami gali toliau jam patikėti darbus. Taip tas žmogus susirinka ne tik daug pinigų, bet ir įsipareigojimų, – o tai reiškia, jog savo užsakymo įvykdymo pabaigos turėsi dar mažiau šansų sulaukti. Tuo tarpu, jei vos tik programuotojui pradėjus vėluoti būtum palikęs jam neutralų atsiliepimą, kiti nariai jam nebebūtų davę darbų, kol jis nepabaigs tavojo.

Kodėl reikia vengti palikti neigiamą atsiliepimą kiek įmanoma ilgiau ir vietoje jo naudoti neutralų? Nes neigiamas atsiliepimas iššaukia neigiamą atsaką ir gali tik pabloginti visą situaciją. Pavyzdžiui, jei tas pats programuotojas dėl nuo jo nepriklausančių aplinkybių iš tikrųjų pristigo laiko, bet toliau sąžiningai dirbo bandydamas kuo greičiau pabaigti tavo užsakymą, o tu jam nieko nelaukdamas palikai neigiamą atsiliepimą, – jis gali arba mesti tavo užsakymą apskritai, arba keršyti paliktas neigiamą atsiliepimą atgal, jausdamasis neteisingas įvertintas. Juk jis tuomet jau nebeturi ką prarasti – palikdamas neigiamą atsiliepimą tu nieko blogiau jam šiame forume padaryti jau nebegali.

Todėl – kol yra vilties, kad viskas gali būti išspręsta sėkmingai, atsiliepimas turi būti neutralus, ir tik tada, kai visos viltys prarastos – atsiliepimas turi būt pakeistas į neigiamą. Žinoma, nepamirštant 30 dienų laikotarpio nuo sukūrimo, per kurį atsiliepimas gali būti redaguojamas.

Neigiamas atsiliepimas turi reikšti patirtą nuostolį

Sutarkime taip: neigiami atsiliepimai paliekami tik už tai, dėl ko patyrei apčiuopiamą žalą (ne tik laiko prasme): sutarties / sandorio sulaužimą, vagystę, apgavystę.

Jeigu laimėjai aukcioną, o narys tau prekės nepardavė, tai pirmiausia yra taisyklių pažeidimas. Apie tai turi pranešti moderatoriams paspausdamas mygtuką "Pažeidimas? Pranešk!" ir narys bus nubaustas įspėjimu, kuris reiškia netekimą teisės rašyti forume nuo poros dienų iki mėnesio (pakankamai laiko gerbti taisykles išmokti).

Jeigu sandoris nutrūko tau finansinių nuostolių nepatyrus, gali palikti neutralų atsiliepimą – kad kiti žinotų, ko iš to nario tikėtis. Bet tai neturi būti neigiamas atsiliepimas, jei jis nepadarė nieko, dėl ko norėdamas galėtum kreiptis į teismą ar policiją.

Apie nusikaltimus reikia pranešti policijai

Jei jau palieki neigiamą atsiliepimą, tai reiškią, kad arba narys sulaužė sutartį, arba padarė nusikaltimą. Nusikaltimo atveju būtina kreiptis į policiją. Gavusi tavo pareiškimą, policija pradės tyrimą ir suras nusikaltėlį. Sakau iš patirties, per paskutinius kelis metus bendravęs su pareigūnais iš ne vieno Lietuvos regiono.

Rašant pareiškimą policijai tau tereikia nurodyti nario slapyvardį, tikslų laiką, kada su juo bendravai Uždarbis.lt, ir mūsų el. pašto adresą – info@uzdarbis.lt. Mes visada bendradarbiaujame su teisėsauga ir suteikiame jai visą informaciją.

Nesikreipti į policiją, kai tave apgauna, – tai tas pats, kaip sėdėti ir žiūrėti, kaip ką tik tavo butą iškraustęs vagis eina į kaimynų: dėl tavo atlaidumo vėliau nukenčia kiti.

Jei darai sandorius per Skype su žmonėmis, kurių nežinai Uždarbis.lt, tuomet šis forumas čia nieko dėtas ir į jį nereikia eiti skųstis. Su tapatybės patvirtinimo, atsiliepimų ir daugybe nematomų apsaugos sistemų bei pasiaukojančių administratorių ir moderatorių darbu mes darome viską, kad kuo mažiau narių nukentėtų nuo sukčių. Jeigu tu tuo nepasinaudoji ir vis tiek lieki apgautas kažkokio anonimo, tau parašiusio per Skype – mes jau niekuo negalime padėti.

Dažnai sulaukiame vieno nario prašymo atskleisti kito nario informaciją ("Jis mane apgavo. Duokit man jo IP ir aš jį pats susirasiu"). Forumo administratoriams ir moderatoriams griežtai draudžiama tai daryti. Tokia informacija suteikiama tik policijai. Priešingu atveju bet kas galėtų susigalvoti bet kokią istoriją, kad gautų kito nario asmeninį informaciją ir nei vienas Uždarbis.lt lankytojas negalėtų jaustis saugus.

Galiausiai, atsiliepimai yra vienas svarbiausių rodiklių administratoriams sprendžiant, kurį narį užblokuoti ir kuriems leisti į Uždarbis.lt sugrįžti grąžinus visas skolas. Jeigu narys per trumpą laiką gauna kelis neigiamus atsiliepimus, tai stiprus ženklas, kad jį reikia suspenduoti, kaip nepatikimą. Jeigu suspenduotas narys nori sugrįžti, administratoriai pirmiausia paklausia jam neigiamus atsiliepimus palikusių žmonių, ar jis su jais atsiskaitė. Tik tuomet jo prašymas sugrįžti yra svarstomas. Taigi: jei tu nepalikai neigiamo atsiliepimo, ne tik mažiau šansų, kad tave apgavęs narys bus užblokuotas, bet ir jokių šansų, kad prieš jį grąžinant į forumą kas nors tavęs paklaus, ar jis su tavimi atsiskaitė, – o skolas, kad būtų leista sugrįžti, yra padengęs ne vienas.

Kas dabar?

Nusiskundimų skiltis užrakinama nuo šios minutės: nebegalima nei kurti naujų temų, nei atsakyti į esančias. Visos temos bus matomos iki balandžio 15 dienos. Per tą laiką visiems, kurie yra nukentėję nuo kitų narių ir nepalikę neigiamų atsiliepimų, siūlau tai padaryti, nes jūsų sukurtų nusiskundimų neliks nei Uždarbis.lt, nei Google.

Jeigu tavo turimi atsiliepimai neatitinka šioje temoje apibrėžtų nuostatų: sukurk Pagalbos bilietą (padalinys: "Moderavimo veiksmai") ir nurodyk administracijai, kurių atsiliepimų statusas turi būti pakeistas (pvz., iš neigiamo į neutralų).

Tai ne vieninteliai ir anaiptol ne didžiausi pasikeitimai, laukiantys Uždarbis.lt. Bet daugiau apie tai vėliau.

103


Narys yra atsijungęs lasickui 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +122 -0
 • Pranešimai: 5083
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2013-04-09 00:12 (#2)

*
Mėgstamas

Ok. Kad negalima palikti neigiamo atsiliepimo jei narys "pasišiko" visiškai nesutinku. Tarkim laimėjau aukcioną>turiu suinteresuotą pirkėją ir uždirbsiu tarkim x lt>nebegaunu prekės>prarandu pasitikėjimą žmogum>prarandu pelną>nuostolis. Ir aš galiu palikti tik neutralų atsiliepimą? :huh: juk jo nesimato taip žiūrint į narį. Juk dabar kai pamatai pas narį +6-3 dažniausiai net nebesidomi, kaip ir turėtų būti, o neutralus nieko doro nesako.
+kaip bus su dabartiniais nariais, gavusiais minusus? Keisti į neutralius? O jei žmogus, kuris jį paliko neatsilieps? Tai suteiksit jam nepriekaištingą reputaciją ir tiesiog ištrinsite tuos minusus?

SKYPE: lasickui
15


Narys yra atsijungęs Newguylt 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +10 -0
 • Pranešimai: 18
 • Kartu nuo: 2011-04-03
 • Vardas:Remigijus
 • Miestas:Vilnius

2013-04-09 00:14 (#3)

Bravo. Ypač patiko eilutė apie tai,kaip ragini apgautuosius kreiptis į policiją, manau tai daug kam suteiks drąsos kreiptis į juos. +1
Ir patinka, kad neigiamą atsiliepimą galima pakeisti į neutralų, kuris reiškia,kad situacija buvo sutvarkyta su tuom žmogum. Sunku pasitikėti žmogumi turinčiu 50 teigiamų ir keletą neigiamų - juk aš nežinau ar ta neigiama situacija buvo sutvarkyta. :) Tikiuosi,kad siukčių kiekis šiame puslapyje mažės, o apgautieji kreipsis į policiją!

0


Narys yra atsijungęs tidus 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +37 -0
 • Pranešimai: 1102
 • Kartu nuo: 2009-06-05
 • Vardas:Zygimantas
 • Miestas:Kaunas

2013-04-09 00:16 (#4)

Na va,jau sakiau kad taip bus.. Ir Administratorei Twea buvau tai pasakes,bet atsakymas buvo kur kas kitoks nei teigia LR Istatymai. Zinoma prie to neprisidejau,nebuvo man tikslo.. Bet kaip nujausdamas sakiau lygiai ta pati,kad nesvarbu kad ne Administracija paviesina net ir Varda..Esme kad yra suteikta tokia galimybe tai daryti bet kam.O dabar su teisesauga aiskintis tenka musu Administracijai.. Nuojauta neapgavo :)
Uždarbis.lt Tidus
0


Narys yra atsijungęs Arnas 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +96 -4
 • Pranešimai: 4554
 • Kartu nuo: 2012-07-30
 • Vardas:Arnas
 • Buvęs:gio

2013-04-09 00:21 (#5)

nu atnaujinimas neblogas, bet visada yra bet. tikrai žinau, kad atsiras tokių "nesubrendėlių", kurie skubės palikinėti "minusus", argumentuodami, kad pakeis į "teigiamą", kuomet tu vėluosi 1 dieną atiduoti darbą, nes jiems tiesiog tai nepatiks. Nesvarbu, ar tai dėl to, kad užsakovai patys būdavo ištisai nepasiekiami ir tau reikėjo improvizuoti patį procesą tikintis, kad kuomet jie atsiras pasakys, kad viskas gerai, jiems tinka, bet dažniausiai būna taip, kad jiems NEPATINKA ir būtina pakeisti, o kadangi nenori prarasti kliento, darai kaip lieptas. Tokiu atveju atidavęs darbą tiesiog iš "neigiamo" gausi "neutralų", kuris reikš, kad pavėlavai vieną dieną atiduoti darbą dėl užsakovo kaltės. Žodžiu garantuoju, kad administracijai bus papildomo darbo atsiliepimų sprendimuose ir t.t. Sėkmės darbuose!
0


Narys yra atsijungęs lasickui 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +122 -0
 • Pranešimai: 5083
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2013-04-09 00:24 (#6)

beje, kada chatą atgausim? :rolleyes:
SKYPE: lasickui
9


Narys yra atsijungęs tidus 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +37 -0
 • Pranešimai: 1102
 • Kartu nuo: 2009-06-05
 • Vardas:Zygimantas
 • Miestas:Kaunas

2013-04-09 00:25 (#7)

Rodyti pranešimągio, 2013-04-09 00:21, pasakė:

nu atnaujinimas neblogas, bet visada yra bet. tikrai žinau, kad atsiras tokių "nesubrendėlių", kurie skubės palikinėti "minusus", argumentuodami, kad pakeis į "teigiamą", kuomet tu vėluosi 1 dieną atiduoti darbą, nes jiems tiesiog tai nepatiks. Nesvarbu, ar tai dėl to, kad užsakovai patys būdavo ištisai nepasiekiami ir tau reikėjo improvizuoti patį procesą tikintis, kad kuomet jie atsiras pasakys, kad viskas gerai, jiems tinka, bet dažniausiai būna taip, kad jiems NEPATINKA ir būtina pakeisti, o kadangi nenori prarasti kliento, darai kaip lieptas. Tokiu atveju atidavęs darbą tiesiog iš "neigiamo" gausi "neutralų", kuris reikš, kad pavėlavai vieną dieną atiduoti darbą dėl užsakovo kaltės. Žodžiu garantuoju, kad administracijai bus papildomo darbo atsiliepimų sprendimuose ir t.t. Sėkmės darbuose!

Darbo administracijai buvo,yra ir visada bus. Ar daugiau ar maziau.. Bet esminis dalykas siu pasikeitimu yra del Teisiniu faktu. Jai ir toliau,butu viesinama kas nori ir ka nori,manau situacija tik astretu,ir galutinis variantas butu ne koks.

Šį pranešimą redagavo tidus: 2013-04-09 00:26

Uždarbis.lt Tidus
0


Narys yra atsijungęs Arnas 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +96 -4
 • Pranešimai: 4554
 • Kartu nuo: 2012-07-30
 • Vardas:Arnas
 • Buvęs:gio

2013-04-09 00:26 (#8)

pamiršau paklausti tų, kurie tikrai žino: nejaugi tikrai byla užvedama tik nuo 130lt? galiu duoti pirštą nukirsti, kad pats esu parašęs pareiškimą dėl kur kas mažesnės sumos ir tyrimas buvo pradėtas, vagis nubaustas bauda, pinigus atgavau.
2


Narys yra atsijungęs Baronas 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +62 -0
 • Pranešimai: 471
 • Kartu nuo: 2010-02-16
 • Vardas:Vytenis
 • Miestas:Vilnius / Utena

2013-04-09 00:32 (#9)

man sis atnaujinimas sako viena - uzdarbis atsiriboja nuo likusio interneto, tai yra blogi darbai bus pazymeti tik cia, o isorinis pasaulis apie tokius padugnes nieko nebezinos.
1. Baronas visada teisus.
2. Jei Baronas neteisus - žiūrėti punktą Nr.1.
1


Narys yra atsijungęs lasickui 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +122 -0
 • Pranešimai: 5083
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2013-04-09 00:33 (#10)

Rodyti pranešimągio, 2013-04-09 00:26, pasakė:

pamiršau paklausti tų, kurie tikrai žino: nejaugi tikrai byla užvedama tik nuo 130lt? galiu duoti pirštą nukirsti, kad pats esu parašęs pareiškimą dėl kur kas mažesnės sumos ir tyrimas buvo pradėtas, vagis nubaustas bauda, pinigus atgavau.

iki 1 MGL dydžio, ty ~130lt baudžiama pagal ATPK, o nuo 1MGL ir daugiau pagal BK :)
SKYPE: lasickui
2


Narys yra atsijungęs biagle 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +226 -3
 • Pranešimai: 3030
 • Kartu nuo: 2008-02-24
 • Miestas:Klaipeda

2013-04-09 00:33 (#11)

o senus minusus pakeisit i neutralius? pvz mano vienas is ju: rezervavo suma, bet ryte rado pigiau ir nebepirko:))

t.y. rezervavau kokia 12-1 nakties ir ryte pasakiau 8-9-10val, kad nebepirksiu, nes radau pigiau. jokio nuostolio ar panasiai jam nebuvo.


+ gal kas turi pasidalinti rasto pavizdziu i duomenu apsaugos inspekcija? noriu parasyti ir as

Šį pranešimą redagavo biagle: 2013-04-09 00:34

0


Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4739
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2013-04-09 00:35 (#12)

Rodyti pranešimąlasickui, 2013-04-09 00:12, pasakė:

+kaip bus su dabartiniais nariais, gavusiais minusus? Keisti į neutralius? O jei žmogus, kuris jį paliko neatsilieps? Tai suteiksit jam nepriekaištingą reputaciją ir tiesiog ištrinsite tuos minusus?


Nieko patiems daryti nereikia.

Jeigu vėliau nuspręsime ką nors keisti, tuo pasirūpins pati administracija.

Rodyti pranešimątidus, 2013-04-09 00:16, pasakė:

Na va,jau sakiau kad taip bus.. Ir Administratorei Twea buvau tai pasakes,bet atsakymas buvo kur kas kitoks nei teigia LR Istatymai. Zinoma prie to neprisidejau,nebuvo man tikslo.. Bet kaip nujausdamas sakiau lygiai ta pati,kad nesvarbu kad ne Administracija paviesina net ir Varda..Esme kad yra suteikta tokia galimybe tai daryti bet kam.O dabar su teisesauga aiskintis tenka musu Administracijai.. Nuojauta neapgavo :)

Mano pateiktas laiškas buvo adresuotas ne administracijai, o konkrečiam nariui dėl jo sukurtos nusiskundimų temos, – ir manau, kad tokių laiškų yra sulaukęs ne vienas. Tai tik pavyzdys ir, beje, ne savaitės ir ne mėnesio senumo.

Administracijai dėl viešinamų duomenų jokių problemų nėra kilę – tą bandžiau pabrėžti savo pirmame pranešime.

Mano mėgstamas pavyzdys: jeigu internautas DELFI komentaruose paskelbia, kad oro uoste padėta bomba, ar dėl to teisiamas DELFI, ar komentatorius?
1


Narys yra atsijungęs lasickui 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +122 -0
 • Pranešimai: 5083
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2013-04-09 00:39 (#13)

Rodyti pranešimąKernius, 2013-04-09 00:35, pasakė:

Nieko patiems daryti nereikia.

Jeigu vėliau nuspręsime ką nors keisti, tuo pasirūpins pati administracija.


o tai neatrodys truputį keistai, kai matysi žmogų su minusais net neatsidaręs jo profilio ir ten bus, kad nenupirko niekučio už 5 lt ar kaip minėjo anksčiau naktį apsigalvojo, ir jis bus su MINUSAIS, o tuo tarpu kai maudys žmones, neatlikinės darbų ir pasiuntinės klientus ant trijų raidžių, o jam tik neutralų palikti galėsi? :huh:
SKYPE: lasickui
3


Narys yra atsijungęs biagle 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +226 -3
 • Pranešimai: 3030
 • Kartu nuo: 2008-02-24
 • Miestas:Klaipeda

2013-04-09 00:41 (#14)

Rodyti pranešimąlasickui, 2013-04-09 00:39, pasakė:

o tai neatrodys truputį keistai, kai matysi žmogų su minusais net neatsidaręs jo profilio ir ten bus, kad nenupirko niekučio už 5 lt ar kaip minėjo anksčiau naktį apsigalvojo, ir jis bus su MINUSAIS, o tuo tarpu kai maudys žmones, neatlikinės darbų ir pasiuntinės klientus ant trijų raidžių, o jam tik neutralų palikti galėsi? :huh:todel ir klausiu:) kodel dar karta kazkas bus "lygesni uz lygius"


tikrai buna kvailu situaciju kurnet ir nenoredamas apgauti esi vertas minuso, bet mano pavizdziu net neisivaziduoju kodel as ji tureciau tureti


ps. man visiskai nesvarbu ar ju pas mane 2, ar 22. cia siaip sau

Šį pranešimą redagavo biagle: 2013-04-09 00:45

0


Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4739
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2013-04-09 00:48 (#15)

Rodyti pranešimąlasickui, 2013-04-09 00:39, pasakė:

o tai neatrodys truputį keistai, kai matysi žmogų su minusais net neatsidaręs jo profilio ir ten bus, kad nenupirko niekučio už 5 lt ar kaip minėjo anksčiau naktį apsigalvojo, ir jis bus su MINUSAIS, o tuo tarpu kai maudys žmones, neatlikinės darbų ir pasiuntinės klientus ant trijų raidžių, o jam tik neutralų palikti galėsi? :huh:


Gera pastaba. Papildžiau pirmą pranešimą:

Citata

Jeigu tavo turimi atsiliepimai neatitinka šioje temoje apibrėžtų nuostatų: sukurk Pagalbos bilietą (padalinys: "Moderavimo veiksmai") ir nurodyk administracijai, kurių atsiliepimų statusas turi būti pakeistas (pvz., iš neigiamo į neutralų).

2


Narys yra atsijungęs Crackerbit 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +73 -0
 • Pranešimai: 1086
 • Kartu nuo: 2008-02-22
 • Miestas:Kaunas

2013-04-09 01:00 (#16)

na ka dabar teks nebegooglint o tiesiog tikrint tapatybe ir jai nesutampa neatlikt sanderio :)
http://godlike.lt - Counter Strike supportas.
0


Narys yra atsijungęs Winstonas1 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +96 -0
 • Pranešimai: 952
 • Kartu nuo: 2010-01-18
 • Miestas:Vilnius

2013-04-09 02:42 (#17)

*
Mėgstamas

Šita žinia tikra šventė sukčiam , apgavikams ir aferistams. Visi jų darbeliai liks nurašyti ir pamiršti , lūdna :( Prasidės virtinės apgavysčių , seni "Vilkai" grįš "apkirpti avelių" ir sunku bus nustatyti tuos vagis su kuriais reikalų geriau neturėti ... Mano nuomuone , tokie kaip Šadukis "sėdi" viend dėl to , kad buvo nusiskundimu skiltis. Manau šita nusiskundimu skiltis , kuri yra uždaroma , ne vienam išgelbėjo piniginę. Gaila , yra kaip yra , prieš įstatymus nepašokinėsi . Bus idomu stebėti forumą po šitos skilties uždarymo , manau padaugės įvairiausių sričių paslaugų "pardavėjų" ir ne tik. Sunkiau bus prasimušti naujokams ir atsirinkti patikimą žmogų, kad tik šitie pakeitimai nevestų šito forumo į pražutį. Liūdna žinia tikrai , tikiuosi kiti atnaujinimai bus džiugesni .
Manimi apsimetinėja, sandorius darau tik per uždarbį. Gavus informacijos apie asmenis apsimetinėjančius manimi, praneškite.
52


Narys yra atsijungęs Feedback 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +48 -0
 • Pranešimai: 2015
 • Kartu nuo: 2007-11-09
 • Miestas:ir seksas

2013-04-09 05:57 (#18)

*
Mėgstamas

O negeriau būtų padaryti noindex nusiskundimų subforumui ir, kad jį matytų tik patvirtinti nariai?
Pain doesn't tell you when you ought to stop. Pain is the little voice in your head that tries to hold you back because it knows if you continue, you will change. Don't let it stop you from being who you can be.
12


Narys yra atsijungęs KyCaS 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +189 -0
 • Pranešimai: 3505
 • Kartu nuo: 2012-05-14
 • Vardas:www.kyc.lt
 • Miestas:Vilnius

2013-04-09 06:10 (#19)

Rodyti pranešimąBaronas, 2013-04-09 00:32, pasakė:

man sis atnaujinimas sako viena - uzdarbis atsiriboja nuo likusio interneto, tai yra blogi darbai bus pazymeti tik cia, o isorinis pasaulis apie tokius padugnes nieko nebezinos.


va va tame ir esme dabar dar geriau bus vagims... ziauru apsurdas

Citata

Padarykite tada pagrindiniame forume sone jog butu skiltis paskutiniai -rep ir visi matys kas gavo paskutini -repa ir dar butu linkas pamatyti visus -rep tokiu budu galima butu zinoti visus nusikaltelius.Reikia rast budu kad galima butu kuo geriau indexuoti -rep ir tarkim -repe galima butu rasyti saskaitos numeri tada galima butu indexuoti pagal ji ir nusikaltelius suzinoti pagal saskaitos numeri aptikta google.lt


Rodyti pranešimąWinstonas1, 2013-04-09 02:42, pasakė:

Šita žinia tikra šventė sukčiam , apgavikams ir aferistams. Visi jų darbeliai liks nurašyti ir pamiršti , lūdna :( Prasidės virtinės apgavysčių , seni "Vilkai" grįš "apkirpti avelių" ir sunku bus nustatyti tuos vagis su kuriais reikalų geriau neturėti ... Mano nuomuone , tokie kaip Šadukis "sėdi" viend dėl to , kad buvo nusiskundimu skiltis. Manau šita nusiskundimu skiltis , kuri yra uždaroma , ne vienam išgelbėjo piniginę. Gaila , yra kaip yra , prieš įstatymus nepašokinėsi . Bus idomu stebėti forumą po šitos skilties uždarymo , manau padaugės įvairiausių sričių paslaugų "pardavėjų" ir ne tik. Sunkiau bus prasimušti naujokams ir atsirinkti patikimą žmogų, kad tik šitie pakeitimai nevestų šito forumo į pražutį. Liūdna žinia tikrai , tikiuosi kiti atnaujinimai bus džiugesni .


pamatysi atsiras begale nauju nariu is visokiu RSBOT... kur vagiu milijonai teks eiti spaminti kitur informacija apie vagis, kadangi jei nebus informacijos niekur tai nezinosime ar vagis ar ne o pagal slapyvardi nieko nerasi gero.. gali isgalvoti koki nori tad google nebeindexuos... o cia ziauriausia...

Šį pranešimą redagavo KyCaS: 2013-04-09 06:18

PayPal ir Ebay konsultacijos ir pagalba www.kyc.lt

Paveiksliukas
3


Narys yra atsijungęs Faraon 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +10 -0
 • Pranešimai: 490
 • Kartu nuo: 2009-02-25

2013-04-09 06:20 (#20)

Gal ir ne visai į temą, bet manau dabar tikrai turėtų būti suteikta didelė laisvė "Pirkimų-pardavimų" forume, vien dėl to, kad per komentarus kartais gali labai daug sužinoti ir įžvelgti apgavystę, jei tarkime parduodamas projektas švarus, tai pardavėjui nepakenks JOKS komentaras.

Šį pranešimą redagavo Faraon: 2013-04-09 06:20

0


Pasidalinti šia tema:


 • (8 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Tema užrakinta

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2019-02-19 06:44

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai