Uždarbis.lt: Darbas naktiniame klube - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-15 22:28 (#1)

*
Mėgstamas

Darbas naktiniame klube


Šiek tiek asmeninės patirties
Sveiki. Kadangi šiandien laukia bemiegė naktis, nusprendžiau papasakoti apie savo labai trumpą patirtį dirbant naktiniame klube. Nors dirbau tik dvi savaites, ir išėjau dėl asmeninių priežąsčių, bet užsidirbau gan nemažai kaip per tokį laikotarpįir įgyjau naudingos patirties. Bet a[ie viską iš pradžių.

Darbo susiradimas.

Kaip, galbūt, kai kurie yra skaitę, esu vasarą praleidęs Škotijoje, dirbdamas fabrike. Taigi grįžęs po jos, tvarkiausi savo CV, papildžiau, gražiai apipavidalinau ir tik baigęs redaguoti (pamenu buvo antradienio vakaras, rugsėjo pradžia) FB'e pamačiau, kad vienas lankomiausiu naktinių klubų Vilniuje ieško salės darbuotojo (floorstaff, barboy - kaip pavadinsi, taip nepagadinsi). Kadangi buvau ką tik baigęs savo CV, parašiau jiems į email, prikabinau CV, ir laukiau. Trečiadienį važiuojant į universitetą, apie 8 valandą ryto sulaukiau skambučio - laba diena, gavome jūsų CV, mums patikote, ar galite po pietų ateiti į pokalbį. "Why not?" pagalvojau. Taigi po pietų aš jau Vilniaus centre, sulaukiu administratorės, įeiname į klubą, papasakoja ką reikės daryti, kada ateiti į darbą, kada išeiti, ir kitas darbo smulkmenas. Klausia kada galiu pradėti? - Sakau: nors ir šiandien. Bet tą dieną nereikėjo (trečiadienį) tad pasakė, kad būčiau ketvirtadienį 15h. Perspėjau kad galėsiu būti tik apie 17h, kadangi turiu reikalų universitete. Jai tiko, viską sutarėm, ir išsiskyrėm.

Darbo rutina.

Taigi grafikas gana aiškus - ketvirtadieniai ateiti 15h, penktadieniais ir šeštadieniai - 20h. Klubas dirba 23:00-06:00 tad man buvo šiek tiek keistoka kam taip anksti atsigrūsti reikia. Pasirodo, ketvirtadienis - sanitarinė diena, todėl daugiau nei 8h turime tvarkyti VISKĄ - šveisto sofas odine, tvarkyti rūkyklą, blizginti staliukus ir etc. Administratorė pedantė, tad labai nekažką. Pabraukia ranka per staliuką, stelažą ar sienas - randa dulkių, viską per naujo turi valyti. Viską susitvarkę, išsiblizginę, apie 22:00 turėdavome sunešti gėrimus į barus. Kadangi barai būdavo 2, o mes 4 - tai viską susitvarkydavome gana greitai - per maždaug pusvalandį sunešdavome visas gaiviųjų gėrimų dėžes, alkoholį ir etc. Sunešę barą, gaudavome pertrauką iki 23:30. Per tą laiką galėdavome pavalgyti, parūkyti, galvą grynam ore pravėdinti. Pusę 12 jau reikėdavo būti salėse, ir pradėti prižiūrėti tvarką. Kadangi, kaip minėjau, buvome 4, tai vienas support'as prižiūrėdavo pagrindinį barą (nešdavo stiklines, ledukus etc) kitas shotų barą (analogiškai) o likę du - VIP sofutes ir rūkyklą. Kadangi buvo trys VUP zonos, tai aš pasiėmiau dvi VIP zonas, o kolegai palikau vieną VIP'ą ir rūkyklą, mano darbas buvo gana aiškus - vaikštai po salę, prižiūri savo zoną, surinkinėji tuščias stiklines, butelius, kur šlapia - ten pavalai. Kadangi juodo darbo nebijau, tai man sunku nebuvo. Plius, kadangi klubas gan populiarus, tai kiekvieną darbo naktį sutikdavau kokį nors pažįstamą ar net kelis, bendraudavau su klientais ir panašiai. Apie 5 ryto liaudies pradėdavo mažėti, tai buvo galima lengviau atsipūsti, pradėti rimčiau tvarkytis - sofutes išsiplauti, kad kitą dieną nereikėtų, pagalves susirinkti ir etc.

Tvarkymasis

Sunkiausia ir labiausiai nervinusi darbo dalis. Nesvarbu, kad turi savo zoną, ir atsakai už ją, tačiau po klubo darbo laiko visi turi dirbti solidariai - tiek barmenės, tiek supportai išeina kartu. Tad barmenės susineša barą atgal, išsivalo baro grindis, viską susišluoja, priduoda pinigus adminei ir laukia kitų. Tuo tarpų supportai turi išvalyti rukyklą (dviese išvalydavome per 1 valandą, tačiau kartais adminė rasdavo prie ko nors prisiknisti). Toliau - konfeti šlavimas. Net nebežinau kada lengviau jį šluoti - ar kai jis būna sausas, ar kai sulaistytas įvairiais kokteiliais. Tačiau iššluoti reikėdavo, tad keikdavausi juodai, jei tekdavo šluoti man. Nors klubas užsidarydavo 6 ryto, išeidavome kažkur 8, kartais net vėliau. Grįžti namo, pamiegi - 8 vakaro vėl klube.

Finansinė pusė.

Per 2 savaites algos gavau apie 350 litų. Nelabai pats supratau kodėl tiek, ir ne daugiau, ar mažiau. Nors darbo sutartyje buvo nurodytas valandinis atlyginimas, tačiau nesutapo nė su vienu mano skaičiavimu (skaičiavau grynas klubo darbo valandas, ir dauginau iš pradirbtų dienų, skaičiavau realaus darbo valandas - nuo kada atėjau į klubą, iki kada išėjau ir dauginau iš darbo dienų, ir optimalaus - nuo kada turėjau ateiti, iki klubo užsidarymo, ir dauginant iš darbo dienų.). Adminės paklausęs, kodėl gavau būtent tokią sumą - nesugebėjo nieko dorai paaiškinti, apart to, kad "kiek pasakė, tiek ir daviau". Kas liečia arbatą - kiekvieną naktį barmenes atidėdavo tam tikrą sumą nuo savos arbatos, sumesdavo į krūvą, ir mes pasidalindavome 4-iese. Arbatpiniagiai svyravo nuo 30 iki 50 litų už vakarą. Tačiau kartais pavykdavo pasidaryti ir asmeninių arbatpinigių - dažnai vaikštai prie VIP staliukų, tvarkai jais, pavalai kai išpila gėrimus dažnai, ir jie atsidėkoja - vieni monetomis, kiti kupiūromis. Didžiausia arbata nuo vieno stalo - 50 litų. Tad bendrai paėmus, tiek alga, tiek arbata per 2 savaites buvo apylygės, ir uždirbau apie 700 litų.

Kolegos

Žmonių buvo daug - 3 valytojos, 4 supportai, apie 8-10 barmenių ir ~10 apsauginių. Valytojos buvo vriednos - cigaretes palikęs ant stalo, galėdavai jų nersati (ne tai, kad vieną pasiimtų, bet visą pakelį pasisavina) dažnai išgerindėavo. Supportai - vienas labai maladec bahūriukas, su juo, nors ir nedirbu, bet vis dar palaikau bendravimą. Kiti - dirbę atmestinai, ir mano žiniomis ten nebedirba. Barmenės -vienos draugiškos, kitos ne. Buvo viena pažįstama iš anksčiau, bet irgi išėjo. Su keliomis susibendravome, kitų iki šiol nemėgstu. Apsauginiai - nors ir atrodo agresyviai, tačiau iš tikro labai malonūs žmonės, yra apie ką pakalbėti su jais.Taigi, dėl nesuderinamumo su mokslai (kai baigi darbą penktadienį ryte 8 valandą, ir tau reikia būti 9h univere, ir išklausyti 3 paskaitas po 2h nemieogjus, jauti kaip šarikai galvoje pradeda atsisukinėti. Taigi vien dėl negalėjimo dirbti ir suderinti mokslo su darbu teko išeiti. Kas labai pradžiugino, kad prieš pasirašant popierius visus, paskambino adminė, ir pasakė, kad norėtų mane turėti, jei nedirbčiau ketvirtadieniais, ale padarytų man išimti. Pasakiau, kad jei jai reikia paplidomo žmoguas tik šiam savaitgaliui, laisvai galiu padirbti, nenumirsiu. Tačiau ji atšovė, kad žmogų jai rasti ne bėda, tačiau jai patiko kaip gerai aš dirbau, ir nori turėti mane vien dėl to. Ką gi, negalėjau skųstis, turint omeny, kaip stengiausi.

Kitas klubas

Istorija būtų baigta, bet dar yra ką papasakoti. Prieš keletą savaičių draugo FB sienoje pamačiau, kad jis ieško žmogaus, kuris galėtų padirbti barboy'umi kitam naktiniame klube vietoj jo, kadangi pats negali dirbti, nes dėl univero studijų turi būti Kaune. Taigi, parašiau jam, pasakiau, kad galiu padirbėti, ir ketvirtadienį buvau klube apsitarti dėl visų detalių. Viską sutarėm, pasakė ką reikės daryti, iki kelių dirbsim ir etc. Ateiti į darbą - 9 vakaro, kai klubas atsidaro 10 vakaro. tai buvo mano ausims, palyginus su pirmuoju klubu.Darbas buvo kiek kitoks nei pirmajame klube - dirbau vienas, aprūpinti stiklinėmis ir laimu bei mėtomis turėjau 2 barus, ir turėjau tik nurinkti stiklines kur rasdavau. Barmenai prikolni nesiprandavo dėl nieko - kai pagrindiniame bare beveik baigėsi stiklinės, ir aš laksčiau pirmyn-atgal jas nešiodamas, man pasakė: Nesiparink seniuk, matai, dar turiu 2 stiklines, žmonės norės išgerti - palauks. Palyginus su pirmu klubu, kur buvo pastovi įtampa, čia dirbti buvo vienas malonumas. Prieš ateinant čia, draugas, kurį pakeičiau, pasakė, kad palyginus su ankstesne darboviete čia bus labai lengva: palyginus su pirmu klubu, čia lengvas pasivaikščiojimas bus. Darbo pabaiga - nenuspėjama. Kadangi klubas closing time neturi, tuo naudojasi ir džiaugiasi likę Vilniaus barmenai, kurie ten eina tūsinti po savo darbo. Tad 6 ryto dar sveikiniesi su klientais, o atsisveikinti pradedama apie 8-9 ryto. Nuo baro nuneši visas nešvarias stiklines, baro gumas, pasimi algą, ir eini namo. Jei greit sukiesi - per 15 minučių gali išeiti namo.

Papildymas: Šį penktadienį sulaukiau skambučio. Skambino antrojo klubo administratorė, ir klausė, ar esu suplanavęs savaitgalį. Atsakiau, kad priklausomai nuo to, ko jai reikia, galiu bandyti koreguoti savo planus. Norėjo, kad padirbėčiau to klubo rūbinėje. Kadangi kalbėjo šiek tiek desperatiškai, sutikau. Darbas kaip ir aiškus - ateini 10-15 minučių prieš atsidarant klubui, susitvarkai rūbinės žetonus, pasiruoši kaip viskas tau patogiau, ir dirbi. Tik tie žmonės, kur dirbo ties rūbinės projektu, turbūt nepagalvojo, kad 9 pakopų laipteliai rūbinėje nėra labai malonu. Iš pradžių nesijaučia jų, bet kai reikia nusileisti ir pakilti kelis tūkstančius kartu per naktį, ryt jaučiasi labai gerai. Rūbinė nėra didelė, vietos praeiti nebuvo daug, kabyklos buvo viena šalia kitos, tad kai sukabini daug striukių dviem aukštais, paskui būna labai sunku ištraukti tas, kurios būna toliausiai nuo praėjimo, ir dar uždengtos kitomis. Kadangi žetonų skaičius nesiekė 200, o lankytojų buvo LABAI daug, tai teko suktis iš padėties, ir kabintis atėjusiu kartu striukes ant vieno kabliuko, kad dar labiau apsunkino aukščiau minėta padėtį. Būdavo labai sunku, kai supainiodavai numeriukus. Duoda žmogus striuke, tu paduodi jam numeriuką, ir leidiesi žemyn pakabinti striukės. Nusileidęs supranti, kad ant to numeriuko jau yra pakabinta kažkieno striukė, ir pradedi galvoti "Pareik, Antanai, ant švenčių...". Daug kas pameta numeriukus - tada susimoka 20 litų, kurie eina ne į rūbininko kišenę, ir apibūdinę savo striukę, ir pasakę kas yra kišenėse užeina pas mane ieškotis. Per vakarą tokių būna 5-7. Kitas atvejis - pameta numeriuką, ir jau yra per girti, kad nupasakotų, kaip atrodo jų striukė. Tokiems striukių neduodavau, ir turėdavo laukti iki galo (8 ryto) arba eiti namo be striukių, ir atsiimti jas kitą dieną (viena mergina taip buvo palikusi kompo tašę, telefoną, dvi striukes, ir smigusi tualete).

Kas liečia arbatpiniagius - nesvarbu kur dirbi, juos gauti galimybė visada yra. Pirmą savaitę dirbdamas barboy'um iš klientų negavau arbatos, tačiau barmenai numetė 10 litų, tai kaip ir geriau nei nieko. Rūbinėj - atvirkščiai. Užsieniečiai beveik visada palieka monetų - litą arba du. Lietuviai - išimtinais atvejais. Viena kompanija, atėjusi apie 7 ryto, už 4 striukes paliko 10 litų arbatos. Vienas bahūras, neradęs savo žetono, tačiau nusileidęs pas mane, ir neradęs savo striukės, paliko 20 litų. Bjauriausi tie, kur ateina, numeta belekaip striukė, ir laukia, kol juos aptarnaus. Nei "labas", nei "ačiū" - pagarbos nulis. Tačiau būna tokių, kurie ateina, pasisveikina, mandagiai paklausia kaip sekasi, padėkoja, ir palieka arbatos.

Tad chebra, kai einat į klubą, nepagailėkit lito-kito personalui, kuris jus aptarnauja - ar tai rūbininkas, ar barmenas, ar floorstaff'as. Vistiek išleisite kelis šimtus, o darbuotojai taip prisiduria prie algos kapeiką-kitą. Kalbant apie tikslesnius skaičius - per savaitgalį arbatos gavau daugiau negu algos. Skaičiaus tikslaus nesakysiu, bet pilnam bakui kuro, ir geram puslitriui degtinės užtektų ;)
Tai tiek mano trumpos ir klubinės darbo patirties, laukiu klausimų :)

Kiti straipsniai:

Darbas picerijoje

Darbas kavinėje

Vasara Edinburgo faktoriuje

Šį pranešimą redagavo Dainylo: 2014-02-21 21:29

63


Narys yra atsijungęs diadingo 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +92 -0
 • Pranešimai: 2541
 • Kartu nuo: 2008-01-24
 • Miestas:Vilnius

2013-12-15 23:01 (#2)

Pats norėčiau įsidarbinti naktiniame klube. Tik gaila atiduoti visas laisvalaikio dienas. Nebūdavo grūzo, kai visi tūsinasi, o tu negali prie jų prisijungti?

0


Narys yra atsijungęs Deiwis1992 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 552
 • Kartu nuo: 2010-10-31
 • Vardas:Deividas

2013-12-15 23:08 (#3)

Šaunuolis, buvo įdomu paskaityti ir sužinoti, kaip ten kas su klubo darbuotojais, bei pačiu darbu :-) Panų neprikabindavai? :D

0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-15 23:19 (#4)

Papildyta :)

Rodyti pranešimądiadingo, 2013-12-15 23:01, pasakė:

Pats norėčiau įsidarbinti naktiniame klube. Tik gaila atiduoti visas laisvalaikio dienas. Nebūdavo grūzo, kai visi tūsinasi, o tu negali prie jų prisijungti?

Jei esi studentas, tai mana, bėdų neturėtų būti. Va, dabar išsimiegojau po šeštadienio nakties, atsikėliau neseniai, ir visą naktį nemiegosiu, bandysiu mokytis. FB tuščias, niekas neblaškys - net geriau man. Grūzo nebuvo, nes muzika girdisi garsiai, o eidamas per sale gali laisvai pajudėti, ir niekas nesakys nieko, nes visas personalas draugiškas, ir kartais net barmenai išjuda iš už baro pašokti ;)

Rodyti pranešimąDeiwis1992, 2013-12-15 23:08, pasakė:

Šaunuolis, buvo įdomu paskaityti ir sužinoti, kaip ten kas su klubo darbuotojais, bei pačiu darbu :-) Panų neprikabindavai? :D


Pirmam klube kai dirbau, tai su anksčiau minėtų support'ų, su kuriuo gerai sutariam, žaisdavau tokį žaidimą - vienas parodydavo merginą, kitas daugmaž per minutę turėdavo gauti jos numerį. Buvo visiškai nesvarbu ką sakysi, bet esmė buvo gauti. (Stengdavomės nedaryti tokio prikolo, kad tipo "čia mes su draugu žaidžiam tokį žaidimą, man reikia surinkti daug numerių. gal duosi savo?". Kalbindavom, plepėdavom, ir kartais pavykdavo, kartais ne. Mėgstamiausia, ir geriausia mano eilutė būdavo, pasiūlymas pažasti "socialinį žaidimą". Prieini prie merginos, paklausi, ar norėtų pažaisti trumpą žaidimuką, ir jai sutikus (beveik visos sutikdavo) spėji apie ją tris dalykus - amžių, ką studijuoja, ir jos hobį. Vėliau, leidi jai spėti apie save. Labai puikaii prasilaužia ledais, ir numeriukai tiesiog žaibu greičiu atsidurdavo mano rankose. Aišku, iš pradžių strikdavo viskas, bet po kelių vakarų idealiai eidavo ;)
6


Narys yra atsijungęs dziu-mAn-dzy 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +130 -0
 • Pranešimai: 6718
 • Kartu nuo: 2008-08-26
 • Miestas:Vilnius

2013-12-15 23:21 (#5)

Kartais is tu geruju tavo vadinamu klubu, nebuvo disco arba panteros? :rolleyes:
0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-15 23:24 (#6)

Rodyti pranešimądziu-mAn-dzy, 2013-12-15 23:21, pasakė:

Kartais is tu geruju tavo vadinamu klubu, nebuvo disco arba panteros? :rolleyes:


Nesakiau kad geri. Sakiau, kad lankomi ir populiarūs.

Šį pranešimą redagavo Dainylo: 2013-12-19 19:07

0


Narys yra atsijungęs BigBug 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 1763
 • Kartu nuo: 2013-03-30

2013-12-15 23:24 (#7)

Barmenų pagrindinis uždarbis iš nedapilto / sukeisto alkoholilo. O geroje darbo vietoje algos gali išvis neimti :D

Šį pranešimą redagavo BigBug: 2013-12-15 23:25

0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-15 23:27 (#8)

Rodyti pranešimąBigBug, 2013-12-15 23:24, pasakė:

Barmenų pagrindinis uždarbis iš nedapilto / sukeisto alkoholilo. O geroje darbo vietoje algos gali išvis neimti :D


Ne. Kiek man žinoma, tokių prikolų nebūdavo. Bent dėl sukeisto tai tikrai mitas, ir nežinau iš kur ištraukei jį. Kas liečia nedapilimą, mano žiniomis yra taip: tarkim kokteilyje turi būti 40ml alkoholio. Any butelio uždėtas geizeriukas, kuriuo per sekundę prateką, tarkim, 10ml skysčio. Taigi barmenas laiko butelį apverstą apie 4 sekundes, ir voila! ;)

Kas liečia arbatą - nežinau kaip antrąjame klube, bet pirmame panos per vakarą pasidarydavo apie 500 arbatos. :)

Šį pranešimą redagavo Dainylo: 2013-12-15 23:28

0


Narys yra atsijungęs dziu-mAn-dzy 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +130 -0
 • Pranešimai: 6718
 • Kartu nuo: 2008-08-26
 • Miestas:Vilnius

2013-12-15 23:27 (#9)

-

Šį pranešimą redagavo dziu-mAn-dzy: 2013-12-19 19:30

1


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-15 23:28 (#10)

Rodyti pranešimądziu-mAn-dzy, 2013-12-15 23:27, pasakė:

-


:))

Šį pranešimą redagavo Dainylo: 2013-12-19 19:38

1


Narys yra atsijungęs BigBug 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 1763
 • Kartu nuo: 2013-03-30

2013-12-16 00:02 (#11)

Rodyti pranešimąDainylo, 2013-12-15 23:27, pasakė:

Ne. Kiek man žinoma, tokių prikolų nebūdavo. Bent dėl sukeisto tai tikrai mitas, ir nežinau iš kur ištraukei jį. Kas liečia nedapilimą, mano žiniomis yra taip: tarkim kokteilyje turi būti 40ml alkoholio. Any butelio uždėtas geizeriukas, kuriuo per sekundę prateką, tarkim, 10ml skysčio. Taigi barmenas laiko butelį apverstą apie 4 sekundes, ir voila! ;)


Mano žiniomis yra taip:

Jei alkoholio eina 40gr, tai pilama 30gr. ir kas ketvirtas užsakymas - tiesiai į kišenę. O jei klientas stipriai girtas, tai dar mažiau. Su kokteiliais visai - vuolia! Ir dar yra n panašių būdų ;)
0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-16 03:36 (#12)

Ką galėčiau pridėti - regis mano "legday" antradieniais vis dėl to bus su mažesniais svoriais, ir atrodo, kad aš galiu girdėti, kaip mano blauzdų raumenys auga, nuo to bėgiojimo laiptais :D
2


Narys yra atsijungęs kloppy 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +18 -0
 • Pranešimai: 2129
 • Kartu nuo: 2013-12-02
 • Buvęs:Petrasr

2013-12-16 05:50 (#13)

Įdomus pasakojimas kurį buvo labai įdomu skaityti. Sėkmės! :)

Beje, turbūt visi sutiks, kad merginoms gauti daugiau arbatos visada lengviau. :)))

2


Narys yra atsijungęs Winstonas1 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +96 -0
 • Pranešimai: 952
 • Kartu nuo: 2010-01-18
 • Miestas:Vilnius

2013-12-16 06:38 (#14)

"Finansinė pusė.

Per 2 savaites algos gavau apie 350 litų. Nelabai pats supratau kodėl tiek, ir ne daugiau, ar mažiau. Nors darbo sutartyje buvo nurodytas valandinis atlyginimas, tačiau nesutapo nė su vienu mano skaičiavimu (skaičiavau grynas klubo darbo valandas, ir dauginau iš pradirbtų dienų, skaičiavau realaus darbo valandas - nuo kada atėjau į klubą, iki kada išėjau ir dauginau iš darbo dienų, ir optimalaus - nuo kada turėjau ateiti, iki klubo užsidarymo, ir dauginant iš darbo dienų.). Adminės paklausęs, kodėl gavau būtent tokią sumą - nesugebėjo nieko dorai paaiškinti, apart to, kad "kiek pasakė, tiek ir daviau"."


Likau nesupratęs šitos vietos, tu likai patenkintas kad 350 gavai atlyginimą ar nelabai ? ""kiek pasakė, tiek ir daviau"" Tai jei likai nuskriaustas reikėjo sakyti , kad yra sutartis ir man čia prašau vėjų nepaisyti.

Tavo pasakojimas patiko man, detalus ir informatyvus , puiku .
Manimi apsimetinėja, sandorius darau tik per uždarbį. Gavus informacijos apie asmenis apsimetinėjančius manimi, praneškite.
1


Narys yra atsijungęs anon 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +57 -0
 • Pranešimai: 6079
 • Kartu nuo: 2005-05-11
 • Vardas:Markas
 • Miestas:Vilnius

2013-12-16 08:53 (#15)

Antroji vieta nebuvo mojito kokteilių baras? :D ten lyg ir striukes nešioja žemyn :))
o budah tai pasakojo, kad žiaurios sąlygos dirbti :)
Norite padidinti savo ADSENSE pajamas? Skaitom

Susisiekite LinkedIn: http://lnkd.in/pcvQqj Pasiekiamas greičiau Facebook
0


Narys yra atsijungęs Tuskis 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +100 -0
 • Pranešimai: 2861
 • Kartu nuo: 2011-09-25
 • Vardas:Tautvydas
 • Miestas:Kaunas

2013-12-16 10:18 (#16)

Tenka duok kokią "dvackę" apsauginiui,kad įleistų į klubą kur nuo 21,nes dar reikia palaukti iki balandžio..
0


Narys yra atsijungęs lasickui 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +122 -0
 • Pranešimai: 5100
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2013-12-16 14:53 (#17)

Rodyti pranešimąTuskis, 2013-12-16 10:18, pasakė:

Tenka duok kokią "dvackę" apsauginiui,kad įleistų į klubą kur nuo 21,nes dar reikia palaukti iki balandžio..

čia pasigirti norėjai ar kaip? Nes kažkaip ne apie apsauginius kalbam...
SKYPE: lasickui
1


Narys yra atsijungęs dziu-mAn-dzy 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +130 -0
 • Pranešimai: 6718
 • Kartu nuo: 2008-08-26
 • Miestas:Vilnius

2013-12-16 14:59 (#18)

Rodyti pranešimąTuskis, 2013-12-16 10:18, pasakė:

Tenka duok kokią "dvackę" apsauginiui,kad įleistų į klubą kur nuo 21,nes dar reikia palaukti iki balandžio..

ar 18 ar 21 klubuose nelabai yra skirtumas, jeigu nori ileidzia, gal tiesiog atrodai kitaip, tai ir nori is taves pasipelnyt :D
1


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2013-12-16 15:41 (#19)

Rodyti pranešimąWinstonas1, 2013-12-16 06:38, pasakė:

<..>
Likau nesupratęs šitos vietos, tu likai patenkintas kad 350 gavai atlyginimą ar nelabai ? ""kiek pasakė, tiek ir daviau"" Tai jei likai nuskriaustas reikėjo sakyti , kad yra sutartis ir man čia prašau vėjų nepaisyti.

Tavo pasakojimas patiko man, detalus ir informatyvus , puiku .

Tie 350 už 5 darbo dienas (naktis) man nebuvo blogai. Tiesiog esmė ta, kad jei būčiau bandęs ieškoti teisybės, viskas galėjo baigtis blogiau. Kas susidūręs su Būdos administracija, supras apie ką aš kalbu - kai atėjau rugsėjo mėnesį, barmenėms nebuvo sumokėti atlyginimai už liepos mėnesį dar. Todėl pagalvojau, kad geriau tyliai ramiai sutikti su tuo ką siūlo, nei bandyti reikalauti papildomų 50-100 litų.

Rodyti pranešimąanon, 2013-12-16 08:53, pasakė:

Antroji vieta nebuvo mojito kokteilių baras? :D ten lyg ir striukes nešioja žemyn :))
o budah tai pasakojo, kad žiaurios sąlygos dirbti :)

Tas pats ne tik su būda, bet ir su moscow ir dar kažkokiu to paties savininko baru :)

Rodyti pranešimądziu-mAn-dzy, 2013-12-16 14:59, pasakė:

ar 18 ar 21 klubuose nelabai yra skirtumas, jeigu nori ileidzia, gal tiesiog atrodai kitaip, tai ir nori is taves pasipelnyt :D


Visiškai teisingai. Jei neatrodai kaip penktokas, įleidžia, kad ir 17 :)

Šį pranešimą redagavo Dainylo: 2013-12-19 19:06

1


Narys yra atsijungęs anon 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +57 -0
 • Pranešimai: 6079
 • Kartu nuo: 2005-05-11
 • Vardas:Markas
 • Miestas:Vilnius

2013-12-16 16:05 (#20)

Rodyti pranešimąDainylo, 2013-12-16 15:41, pasakė:

Taip, mojitai ;)


na ten matosi toks atsipalaidavimas ir iš barmenų :) visada paprikolina...

o tai būdoj čia ta blondinė tokia žiauri kur visada pikta vaikšto? :D

Šį pranešimą redagavo anon: 2013-12-16 16:06

Norite padidinti savo ADSENSE pajamas? Skaitom

Susisiekite LinkedIn: http://lnkd.in/pcvQqj Pasiekiamas greičiau Facebook
0


Pasidalinti šia tema:


 • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2019-05-26 21:23

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai