Pereiti prie turinio

Kitokių pažiūrų į gyvenimą vedamas esu - sunku, bet neliūdžiu


Rekomenduojami pranešimai

Neneigsiu, rašymo stilius tkrai patiko. Nors, kai kurie išsireiškimai jau tokie fancy, kad nėra kaip suprast. O dėl išreikštų minčių... Dar užaugsi :)

 

P.S. Nesuprantu, kaip tau galėjo toptelėti į galvą, kad psichologija nėra mokslas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokį tekstą reikėtų duoti dešimtokams Lietuvių kalbos egzamine, teksto suvokime. Manau, tie kas išlaikytų, tikrai būtų verti. ( :D )

 

Skaityti patiko, rašymo stilius simpatiškas, bet jeigu tau tikrai tiek metų, manau, kad vertėtų kažkaip sustoti, pagyventi tą paauglišką gyvenimą, o ne būti tokiam jaunam ir nesuprastam. Neskubėk gyventi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būnant 14-16 metų ir mėgstančiu daug galvoti ir rašyti reikėtų sugebėti laiku atsitraukti ir pažvelgti į viską tarsi kito žmogaus akimis, nes ilgainiui gali būti sunku suprasti, kad kiti nėra būtent tokie, kokius sukūrė laki tavo laki vaizduotė. Tačiau tuo pat metu iš įvairių pavyzdžių galima tik bandyti įsivaizduoti, kiek daug sukurs savarankiškas mąstytojas, kurti pradėjęs anksti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būčiau jūsų vietoje, tai paklausčiau temos autoriaus kokie tie kino režisieriai, gal net interviu parengčiau, tačiau nenoriu okupuoti viso ploto savo mintimis :lol:

 

Asmenybės susidvejinimas: ))

 

O kaip aktoriai? Jiems karjeros metu tenka būti n asmenybių...

 

Būčiau jūsų vietoje, tai paklausčiau temos autoriaus kokie tie kino režisieriai, gal net interviu parengčiau, tačiau nenoriu okupuoti viso ploto savo mintimis :lol:

 

 

 

O kaip aktoriai? Jiems karjeros metu tenka būti n asmenybių... Tiksliau - sukurti įvairių vaidmenų.

Redagavo louth
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būčiau jūsų vietoje, tai paklausčiau temos autoriaus kokie tie kino režisieriai, gal net interviu parengčiau, tačiau nenoriu okupuoti viso ploto savo mintimis :lol:

 

 

 

O kaip aktoriai? Jiems karjeros metu tenka būti n asmenybių...

O diskutavimas forume reikalauja kažkokios vaidybos, kad po kiekvienu postu reikėtų pasirašyti vis kitokių vardu? Jonu, Ignu, Ryčiu... Tiesiog nesuvokiu, kam to reikia. Bet, kaip sakoma, kiekvienas durniuoja savaip:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu labai jauna asmenybė iš Ukmergės, kuriai iki pilnametystės kaip N. Armstrongui iki žmogaus sąmonės gelmių. Juk sąmonė plati ir ilga kaip kosmosas, o šis astronautas įveikė tik dalelę visko, tiesa? Daugeliui žmonių kyla klausimas, kodėl aš "SunkusTasGyvenimas"? Ogi todėl... Kad kuo daugiau mąstysi, tuo labiau suprasi, kad mažai žinai ir esi niekas. Tačiau tokios mintys nėra blogai - tai padeda tobulėti. Jau geriau suprasti tikrąją savo paties vertę nei idealizuoti save kaip visažinį, kurio galvoje iš tikro tik skysta košė. Taigi, pats sunkiai mąstau. O mano gyvenimas ir yra tik mąstymas. Esu ne gyventojas, o labiau visko vertintojas. Taip, aš filosofas.

 

Atvykau čia, nes nemėgstu rėmų. Filosofija negali būti mokslas, o aš negaliu būti filosofas, jeigu tai mokslas. Žmogus filosofas yra tada, kai geba mąstyti nestandartiškai ir remiasi savo galva, o ne kitais šaltiniais. Kapstymasis po savo vidines sąmones gelmes, paranormalių minčių apčiuopimas ir visko perkėlimas į dabartį - tai savos pasaulėžiūros kūrimas. Taigi, filosofijos kaip mokslo aš nepripažįstu ir atvykau čia pasisemti žinių, susijusių su verslu, kurį noriu ateityje vystyti.

 

Gyvenime domiuosi:

  • Psichologija. Tai vėlgi, negali būti mokslas. Apskritai, mokslas yra tai, kas apčiuopiama mintimis ir perkeliama į atmintį, o vėliau taikoma kitur. Psichologija, filosofija ir kiti dalykai turi kitokią naudojimo paskirtį. Kitaip tariant, nebūsi geras psichologas, perskaitęs 20 knygų (skirtingai nei kitur).
  • Etiketu. Tai kur kas labiau apibrėžta sritis, kurios tikrai reikia mokytis. Geros etinės manieros puošia žmogų - šis dvelkia elegancija, kuri yra solidumo, tyrumo, ramumo, korektiškumo ir kitų svarbių bruožų atspindys vienoje vietoje. Dievinu etiketą ir gailiuosi, kad 8 iš 10 žmonių neišmano elementariausių etiketo pagrindų.
  • Muzika. Groju pianinu. Šiuo muzikos instrumentu savas emocijas perteikiu itin tyrai, geriau nei žodžiais. Pianino garsai yra tarsi žodžiai, tariami klavišų pagalba. Šiuo metu šiek tiek "žaidžiu" ir mokausi groti dvejomis klaviatūromis vienu metu.
  • Ateizmu. Šio punkto nekomentuosiu, nes dievatikiams jokie Dievo paneigimo argumentai nesuprantami.

Esu labai ramus, be žalingų įpročių, nemėgstantis viešumos ir gyvenantis uždarą gyvenimą žmogus. Neturiu žalingų įpročių. Tiesa, žmonės juokais sako, kad mano pagrindiniai žalingi įpročiai - savų ideologijų priverstinis skleidimas ir kitų žmonių nuomonių ignoravimas. Tačiau kalbant apie visuomenės smukdymo mechanizmus, tokius kaip alkoholis, galiu pasakyti tik tiek: pabandžiau, nepatiko, nebekartoju. Šiandien esu griežtas abstinentas ir tai nėra susiję su mano amžiumi, juk 14-16 metų jaunimui gauti ir vartoti alkoholį taip pat lengva kaip man šiame forume pranešimą parašyti. Beje, kai kurie etiketo punktai prasilenkia su abstinencija, todėl taurelę šampano ar vyno esant progai tektų išgerti. Vis dėlto tokių progų vengiu, todėl ir ragauti netenka.

 

Baigus mokyklą nežadu tęsti mokslo aukštesnėse įstaigose. Tekstų rašymas ir knygelių leidimas man svarbesnis už pažymius ar diplomą. Šioje srityje nesu naujokas. Nors rašymo nemėgstu gretinti su pinigais, tačiau likimas pateikia savas išdaigas... Beveik visos rašto darbų publikacijos viešojoje erdvėje baigiasi įvairiais pasiūlymais. Šiuo metu plėtoju romantinę istoriją-romaną, kurios pirmąją versiją įvertino kino režisieriai. Gavau pasiūlymą plėsti istoriją ir įvykdžius reikalavimus tikėtis, kad ji bus įprasminta kino filme. Likimas dosnus - už jausmų perteikimą popieriuje suteikia galimybę užsidirbti. Vis dėlto, kaip ir minėjau, galvoti apie pinigus rašymo metu tiesiog negalima. Netgi reikia save nuteikti, kad už tai pinigų negausi. Toks požiūris padeda išsaugoti tikrąją kūrinių vertę, kupiną to, kam jokie pinigai neprilygsta.

 

Antrąją pastraipą užbaigiau mintimi apie verslo vystymą ateityje. Nors ir minėjau, kad gero lyrinio kūrinio galvodamas apie pinigus neparašysi, tačiau egzistuoja ir kitos rašto sritys, kuriose ši taisyklė kiek nublanksta. Rašau įvairius straipsnius, redaguoju tekstus. Tai mano pagrindinis šiokių tokių pajamų šaltinis. Ateityje tikiuosi šią veiklą perkelti į tikrojo verslo frontą.

 

Tai tiek.

Ačiū už skaitymą.

 

Ot keistas žmogus: diagnozė ne pati geriausia, 1001 vardas ir nežinojimas tu jis ar ji yra kurkas baisiau nei "filosofija ne mokslas" :D :D

Bet pateisinai vieną - keisti žmonės traukia aplinkinių dėmesį

Redagavo KarolisV93
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...