Pereiti prie turinio

Parduodama e-parduotuvė rankdarbiupalepe.lt


Rekomenduojami pranešimai

Startavome: 2012.09 mėn.

 

Idėja: Projektas buvo pradėtas kaip savarankiškos sistemos kūrimas, kad merginos (rankdarbių gamintojos) galėtų pačios kelti savo darbus, juos pardavinėti, o mums už tai liktų komisinis mokestis (30%).

 

Puslapis: http://rankdarbiupalepe.lt/ - jaukaus dizaino e-parduotuvė. Puslapis turi gerą įsimenamą pavadinimą, jau tapo žinomas Lietuvos pirkėjams. Parduotuvė turi savo nuolatinių klientų.

 

Google page reitingas: 2/10 http://www.prchecker.info/check_page_rank.php

 

Facebook: https://www.facebook.com/RankdarbiuPalepe ( 97% fanų - moterys 72% - 18-35 metų amžiaus. Facebook grupės vystymas buvo organizuotas tik į tikslines grupes, kad pritrauktume tik potencialius vartotojus, jokių fanų pirkimų ir t.t.)

 

Pajamos: projektas yra pelningas, įdedant minimalias administravimo pastangas ir neinvestuojant į reklamą, pats projektas generuoja ~100-300lt/mėn pajamų.

 

Tolesnė projekto veikla: šiuo metu parduotuvėje galima rasti ir rankdarbių gamintojų gaminių ir gamyklinių papuošalų, tad toliau projektą galima būtų prijungti prie Jūsų turimos parduotuvės, atsisakyti merginų ir palikti tik gamyklinius gaminius arba toliau vystyti kaip savarankišką rankdarbių gamintojų sistemą.

 

Kodėl parduodame? Projektą pradėjome kartu su mergina daugiau iš idėjos, nes patys gaminome papuošalus, tačiau dabar pakeitėme visiškai savo gyvenimo veiklas. Manome, kad projektas būtų naudingas tiems kas pardavinėja papuošalus arba kas užsiima rankdarbių gamyba, norisi projektą parduoti i patikimas rankas.

 

Kontaktai:

mail: [email protected]

skype: Brilijant

tel: +370 61454975

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...