Pereiti prie turinio

kokie reikalingi popieriai norint prekiauti kosmetika?


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi,taigi,viena diena sove mintis pradeti prekiauti garsiu gamintoju kosmetika,mano drauge turi grozio salona kuriame leistu man pasistatyti savo vitrina su kosmetika,grozio salonas turi visus reikiamus dokumentus,taigi ar dar butu reikalingi kokie nors dokumentai,ar leidimai del kosmetikos? ar tiesiog nieko nebereikia,aciu uz informacija

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,taigi,viena diena sove mintis pradeti prekiauti garsiu gamintoju kosmetika,mano drauge turi grozio salona kuriame leistu man pasistatyti savo vitrina su kosmetika,grozio salonas turi visus reikiamus dokumentus,taigi ar dar butu reikalingi kokie nors dokumentai,ar leidimai del kosmetikos? ar tiesiog nieko nebereikia,aciu uz informacija

Perpostinu atsakymą, kurį rengėme Bznstart'ui:

 

Lietuvos Respublikos įstatymai prekių ženklų savininkams suteikia išimtines teises į jų prekės ženklus bei jų naudojimą. Tai reiškia, kad įregistruoto prekės ženklo savininkas turi išimtinę teisę uždrausti kitiems asmenims be jo sutikimo komercinėje veikloje naudoti prekės ženklui tapatų ženklą tapačioms prekėms, uždrausti tokiu ženklu žymėti prekes ar pakuotes, disponuoti tokiu ženklu pažymėtomis prekėmis, jas importuoti ar eksportuoti. Taigi, pagal bendrąją taisyklę, prieš pradedant prekiauti žinomų prekių gamintojų gaminiais turėtumėte gauti asmenų, kuriems priklauso atitinkami prekių ženklai, leidimus.

Kitą vertus, aukščiau paminėta taisyklė nėra taikoma žinomų prekių ženklų gamintojų produkcijai, kuri su jų sutikimu jau yra teisėtai išleista kurioje nors Europos ekonominės erdvės (toliau – EEE) valstybėje, t.y. pavyzdžiui Jungtinėje Karalystėje iš prekės ženklų turėtojų oficialių tarpininkų teisėtai įsigytas žinomų gamintojų prekes yra leidžiama pardavinėti Lietuvos Respublikoje ir jokių sutikimų iš asmenų, kurių prekės ženklais yra pažymėtos šios prekės, tokiai veiklai nereikia. Visgi reikėtų pažymėti, kad paminėta teisių išsėmimo taisyklė aptariamu atveju bus taikoma tik toms prekėms, kurios yra įsigytos EEE teritorijoje. Tai reiškia, kad žinomo prekės ženklo turėtojas visais atvejais išsaugo teisę drausti Lietuvos Respublikoje perpardavinėti prekės ženklu pažymėtas prekes, kurios buvo įsigytos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kinijos Liaudies Respublikoje ir kitose EEE nepriklausančiose šalyse. Todėl, norint Lietuvos Respublikoje pardavinėti žinomų prekės ženklų gamintojų produkciją, kuri yra įsigyta ne EEE, reikėtų gauti prekės ženklo turėtojo sutikimą tokiai veiklai. Šis sutikimas galėtų būti suteiktas licencinės sutarties ar franšizės sutarties forma. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nusprendus Lietuvos Respublikoje perpardavinėti EEE įsigytas prekes, reikėtų įsitikinti ar šios prekės į EEE rinką tikrai buvo parduotos prekės ženklo turėtojo ar jo įgalioto asmens, priešingu atveju tokių prekių be prekės ženklo turėtojo sutikimo Lietuvos Respublikoje pardavinėti negalėsite.

Kalbant apie verslo vykdymui reikiamus Lietuvos institucijų leidimus reikėtų pastebėti, kad į Lietuvos Respubliką ne iš EEE erdvės įvežant kosmetikos gaminius apie šių gaminių pateikimą į EEE rinką privaloma notifikuoti, daugiau informacijos apie tai galite rasti šiuo adresu: http://vilniausvsc.s...iunotifikavimas.

Redagavo MykolasR
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...