Uždarbis.lt: Darbas picerijoje - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2014-02-21 21:17 (#1)

*
Mėgstamas

Darbas picerijoje


Šiek tiek užvėlavau, bet pridedu ir sutvarkau visus straipsnius į atskiras temas.

Pradžios pabaiga ir pabaigos pradžia


Kaip ir minėjau, vasaros pabaigoje išvažiavau į Škotiją savaitei. Tuo metu jau žinojau kad nelabai pavyko su universitetu - įstojau ne į dienines studijas, o neakivaizdines. Kadangi mokslai truko tik spalį, o gruodį-sausį buvo sesija, nusprendžiau susirasti darbelį. Buvo minčių grįžti į senąjį darbą, tačiau kaip ir minėjau, išėjau su trenksmais. Kadangi tuo metu (vasaros pabaigoje) keitėsi restorano filialo administratorės, tai su viena sutaręs buvau, kad grįžęs po atostogų grįšiu dirbti virėjo padėjėju. Tiesa, prieš man išvažiuojant, bandė apmokyti mane pickepiu (kaip jau esu minėjęs, mūsų pickepys irgi išėjo iš darbo), tačiau man nelabai gavosi (mokytoja buvo psichė, kuri rėkdavo dėl to, kad man kas nors nesigaudavo, kai paprašydavau paaiškinti, kodėl darau blogai, ir kaip reikia daryti, kad būtų gerai, ji padarydavo viską už mane, ir vėl likdavau nesupratęs.). Mokė mane gal 2 dienas (labiau buvau jos padėjėjas, nei ji mano mokytoja - atnešti lėkščių, pavalyti tą, papjaustyti tą, ir etc) ir sutarėm, kad kai grįšiu, pasakysiu ar noriu būti pickepiu, ar virėjo padėjėju. Vis dėl to supratau, kad ten dirbti pickepiu nenoriu. Todėl grįžęs ruošiausi tą pasakyti, tačiau sužinojau, kad pasikeitė administratorė. Aišku, viską perdaviau naujai adminei, tačiau ji man pradėjo aiškinti, kad esą mes sutarę esame, jog grįžęs aš iškarto eisiu dirbti pickepiu į dar kitą filialą. Kadangi mes nebuvo sutarę su senąja admine, tai pasakiau sorry, ir išėjau. Taip ir baigėsi mano darbas įmonėje A. Taigi grįžtant prie pradžios, nusprendžiau vėl ieškotis darbo maitinimo įstaigoje, tačiau šį kartą padavėjo arba padavėjo-barmeno, kadangi alga ta pati, darbo valandos tos pačios, tik buvo galimybė gauti arbatpinigius. Pradėjau vaikščioti, siūlyti visur save, tačiau kažkodėl niekam nereikėjo nieko.Kol galop pasiūlė darbą viena iš Vičiūnų įmonių grupės kavinių. Jau buvau besutinkąs, tačiau į darbo pokalbį pakvietė B kavinė, kuri pasiūlė geresnes sąlygas, darbą arčiau namų, ir dėl šių priežasčių sutikau. Taigi pradėjau dirbti rugsėjo pradžioje. Nustebsit - pickepiu.

Apmokymai

Iš pradžių mane apmokė, viską paaiškino, ir leido dirbti kartu. Šį kart darbas netgi patiko, nes kepėja turėjo gabumų mokyti, ir jai sekėsi tai visai neblogai. iš pradžių pasakė, ką ir kaip reikia daryti, tada parodė praktiškai, davė paskaitinėti knygutę, kurioje buvo surašyti visų produktų kiekiai, kiek ko dėti ir pnš. Vėliau davė namo meniu, liepė išmokti visų picų receptus (daugmaž, pagrinde tik dažniausiai užsakomų) ir kitą dieną "atsisakityti" ir tik tada gavau galimybę stoti prie pečiaus ir stalo.
Ateidavau į darbą šiek tiek prieš 11, persirengdavau, ir pradėdavau dirbti. Vyr. pickepėja darbe būdavo nuo 8 iki 6, o aš nuo 11 iki 10. Taigi nuo 6 iki 10, 4 valandas dirbdavau vienas. Ir taip nuo pirmos dienos. Ačiū Dievui kol nelabai ką mokėjau vakarais daug darbo nebūdavo, tad spėdavau suktis. Taigi pats darbas buvo gan paprastas - klientas užsako picą, padavėja įmuša ją į kasą, pas mane išlenda čekiukas, kuriame parašyta kokia pica ir aš ją darau. Viskas būdavo paprasta, kol užsakymų nebuvo daug. Kažkada vienu metu, per 5 minutes išlindo apie 10 užsakymų. Viskas būtų žymiai paprasčiau, jei picos būtų vienodos, bet deja.. Vyr pickepėja paprastai paruošdavo visus produktus, tarkuodavo sūrį, maišydavo tešlą, pjaustydavo daržoves, mėsas ir etc. Taigi, pagrinde aš kepdavau picas, o ji darydavo pagalbinius darbus. Žinoma, kai ateidavo daug užsakymų, kviesdavau ją, ir ji sukdavo picas, o aš tik traukiau jas iš pečiau, paruošdavau, supjaustydavau ir padėdavau ant baro. Taip viskas būdavo iki 6. Vėliau likdavau vienas, ir viską turėdavau daryti vienas - pasiruošti produktus, kepti picas, užsakytas salėje, ir picas užsakytas į namus. Pirmenybė visada būdavo picoms į namus, nepaisant to, kad jų daug, o į salę reikia iškepti tik vieną picą. Prie viso to, prisidėdavo ir dėžučių lankstymas - kadangi kartais išlankstytos pasibaigdavo, tekdavo darytis kelis darbus vienu metu - kepti picas, lankstyti dėžutes, žiūrėti, kad produktų netrūktų ir dar nesudeginti picų, esančių pečiuje. Po darbo reikėdavo viską idealiai sutvarkyti - nuvalyti miltuotus indelius, švariai išvalyti pečių, nepalikti nė kiek miltų ant stalo, išplauti grindis.. Kartais tai trukdavo apie valandą, kartais daugiau.

Priedas  pizza.jpg (41.3K)
Parsiųsta kartų: 137Kolektyvas

21 žmogus, 19 moteriškių, 2 vaikinai. Dirbom 2 pamainom - 2 kepėjai, 2 vyr. kepėjai, 5 padavėjos, 2 administratoriai, virėja, vyr. virėja, 2 salotininkės, barmenė, restorano vadovė, dispečerė, 2 plovėjos. Tragedija. Galvojau dirbti įmonėje A buvo sunku bėl per didelio moteriškių kiekio, bet čia košmaras. Laimė buvo vienas vaikinukas, administratorius. Nedaug mes su juo kalbėjom iš pradžių, tik persimetėm keliais žodžiais, kadangi buvo pamainos viršininkas mano, ir kažkurią dieną išėjo anksčiau iš darbo į koncertą. Paklausiau ką gero žiūrės, sako: grosiu. Apsidžiaugiau, pagalvojau, kad nors ir vienas vaikinukas tarp 20 moterų, bet nors didžėjus, neliūdna bus. Deja. Pasirodo bahūras groja smuiku kažkokiam orkestre. Negana to, išgirdau gandus, kad jis ne toks, kaip mes visi. Nu, tipo, "rožinis flamingas pilkų gandrų tarpe". Kažkaip nekreipiau į tai dėmesio, nes manęs tai asmeniškai nelietė. Po kolkas. Vieną vakarą bedirbant, ir lakstant iš vienos vietos į kitą, kadangi buvo daug užsakymų, pajaučiau kad kažkas stovi už manęs. Ir staiga kažkas uždėjo ranką ant juosmens, ir išgirdau vyrišką balsą į ausį: "Dainiau, zuikuti, paskubėk, žmonės laukia savo picų". Čiut nepamečiau ližės su pica... Normaliomis sąlygomis būčiau priėmęs tai kaip pokštą, bet kadangi buvau girdėjęs atitinkamų gandų, atsisukau į jį ir perspėjau, kad jei dar kartą pasakys kažką panašaus, jo dantų sąstatas pajudės iš vietos. Nežinau ar jis neišgirdo, ar kaip, bet perklausė: "Ką?". Atšoviau "ką girdėjai, antrą kartą nekartosiu" ir nuėjau dirbti. Vėliau teko susitaikyti, kad dirbu ne be su 19, bet su 20 žmonių, kuriems patinka vyrai. Na ką gi..

Kodėl stengiuosi vengti picerijų..?

Ne be priežasties, padirbęs šioje picerijoje, stengiuosi čia nebeužeiti, ar bent nevalgyti picų jose. Kodėl? - Pirmiausia - kokybė. Tie, kas galvoja, kad produktų kokybė ten yra gera, labai labai klysta. Dirbdamas kavinėje A, galvojau kad nevalgysiu ten, nes malta mėsa 8lt/kg nežada nieko gero. Deja, klydau. Ten ją atveždavo mėsos pavidalu, tuo tarpu į piceriją veždavo kažkokį užšaldytą daiktą, kurį reikėdavo tirpdyti, ir tik tada jis pradėdavo panašėti į mėsą. karta tarkuojant sūrį, išgirdau picerijos reklamą "Mūsų picos pačios skaniausios, nes į jas dedame tik patį geriausią sūrį.." Ir stoviu aš, laikydamas rankose sūrio produkto pakuotę vienoje rankoje, o "geriausią sūrį" kitoje. Kumpis - antros rūšies (pagal kokybės skalę), tad mėsos ten nelabai daug, greičiausiai yra. Labai daug šaldytų produktų - pradedant sriubomis ir pyragais, baigiant bulviniais blynais. Vienintelė dienos sriuba būna verdama iš ryto, todėl nėra šaldyta. Bent tiek gerai. Taupumas. Taupoma viskas ir visur - nesvarbu reikia ar nereikia. Pamenu, ruošiausi daryti picą, ir imant iš šaldytuvo gabalą tešlos, šis iškrito man iš rankų, ir nukrito ant žemės. Aš automatiškai jį pakėliau, ir išmečiau į šiukšlinę. Ir tada girdžiu balsą už savęs - ką čia darai? Nustembu biški, pakeliu akis, ir matau kreivai žiūrinčią mano restorano vadovę, kuri žiūri tai į mane, tai į šiukšlinę. Klausiu: kas negerai?. O ji man klausia atgal, kodėl aš išmečiau tešlą į šiukšlių dėžę. Paaiškinu, kad ėmiau iš šaldytuvo, ji man iškrito iš rankų, nukrito ant žemės, todėl ir išmečiau. O ji sako: taigi grindys nėra purvinos, nesimatytų nieko ant tos tešlos, plius, niekas nematė, kad ji tau iškrito.... Taip pat reikalaujama dėti mažiau produktų ant picų ir juos taupyti. Tai yra, jei ant šeimyninės picos reikia dėti 200 gramų sūrio, tai mums liepdavo dėti tik tiek, kad matytųsi ir jaustųsi, kad ant picos sūrio uždėta, ir klientas nesiskųstų. Taigi, vietoj žadėto 200 gramų, klientas gaudavo apie 100, kartais dar mažiau. Ir taip su viskuo, išskyrus žalią mėsą. Padažo ant šeimyninės picos reikia 150 gramų? Pamozojam tiek, kad kraštuose matytųsi, kad padažo yra, ir būtų raudona žymė, kad centre padažo tik buvo, bet jo nebėra..
Pietūs: Pietus statė pati picerija, ir galėjome rinktis iš geresnių picų, daugiau produktų turinčių picų, bet leisdavo tik mažytes picas darytis (20cm) arba prastesnių picų, ant kurių būdavo 2-3 produktai, bet dydis būdavo pakenčiamas (25cm). Tačiau aš šiek tiek savivaliaudavau, ir išsirinkęs 20cm picą, ją pasidarydavau didelę, prisidėdavau gausiai produktų (gausiau negu leidžia kalkuliacinės lentelės) ir pavalgydavau. Sočiai, skaniai ir slapstydamasis. Nelabai gerai, bet kaip sakoma - nesisuksi-negyvensi. Kažkurią dieną, kai jau buvo atsibodusios picos, klausė manęs ką valgysiu. Kadangi buvo galima pasirinkti bulvinius blynus, pagalvojau, kad visai smagu būtų suvalgyti bent porą karštų, ką tik iškeptų bulvinių blynų. Po 2 minučių, eidamas pro virtuvę, pamačiau, kaip iš fritiūrinės ištraukia riebalais varvančius mano blynus... Kitus kartus valgiau tik picas.

Pabaiga

Kadangi po pirmos sesijos pavyko perstoti į dieninį, tai teko darbą mesti. Algos stengiausi neleisti belekur, tad ji buvo vienas iš svarbiausių faktorių, kuris leido nusipirkti mašiną iš savo pinigų, ir piltis kurą, tvarkyti ją taip pat už savo pinigus.


Tai tiek, klausimai laukiami apačioje :)


Kiti straipsniai:

Darbas kavinėje

Darbas naktiniame klube

Darbas Edinburgo faktoriuje

Šį pranešimą redagavo Dainylo: 2014-02-21 22:23

29


Narys yra atsijungęs ROKIDO 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +18 -0
 • Pranešimai: 789
 • Kartu nuo: 2010-05-30
 • Vardas:Rokas
 • Buvęs:electon

2014-02-21 21:40 (#2)

Nu jo, mandagumo ne per daugiausiai pas tave. Kartais tas naglumas gerai, bet nemanau, kad viršininkę vadinti žiurke tuo atveju buvo būtina ;)

RokasB.com - Web & UI/UX dizaineris | web dizainas - mob. aplikacijų dizainas - spaudos maketavimas
Atlieku tinklapio dizaino analizę vartotojų potyrių bei sąsajos pagerinimui.
Išrašau sąskaitą faktūrą.
2


Narys yra atsijungęs lukutis12 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 211
 • Kartu nuo: 2013-03-26
 • Buvęs:epsonis

2014-02-21 21:41 (#3)

Teko susidurti ir žinau koks ten maistas ir visur taip :D Jei galvojate, kad valgote kažką gero klystate....
Visiškai visiška tiesa apie maistą rašei...

0


Narys yra atsijungęs Trintukas 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 2091
 • Kartu nuo: 2005-07-01

2014-02-21 21:42 (#4)

Na ka cia ir bepridurti - eilinis jauno zmogaus kontaktas su zemiausios klases lietuvos kontingentu. Neverta tokiuose darbuose saves aukoti (nebent nera kitos iseities), nes aplinka formuoja asmenybe.
Geriausia iseitis nuo tokiu darbovieciu, tai jei yra galimybe padirbeti uzsienyje, alga 4~7 kartus didesne ir bent jau tai butu motyvacine priemone judeti i prieki. O tada ir mokslai savo vietoje islieka ir finansine laisve bei laisvas laikas.

Šį pranešimą redagavo Trintukas: 2014-02-21 21:44

Think big
0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2014-02-21 21:47 (#5)

Rodyti pranešimąROKIDO, 2014-02-21 21:40, pasakė:

Nu jo, mandagumo ne per daugiausiai pas tave. Kartais tas naglumas gerai, bet nemanau, kad viršininkę vadinti žiurke tuo atveju buvo būtina ;)

Na, aš savęs jokiu būdu neteisinu, bet buvo kaip buvo :)

Rodyti pranešimąTrintukas, 2014-02-21 21:42, pasakė:

Na ka cia ir bepridurti - eilinis jauno zmogaus kontaktas su zemiausios klases lietuvos kontingentu. Neverta tokiuose darbuose saves aukoti (nebent nera kitos iseities), nes aplinka formuoja asmenybe.
Geriausia iseitis nuo tokiu darbovieciu, tai jei yra galimybe padirbeti uzsienyje, alga 4~7 kartus didesne ir bent jau tai butu motyvacine priemone judeti i prieki. O tada ir mokslai savo vietoje islieka ir finansine laisve bei laisvas laikas.


Na, dirbti į užsienį vienas nevažiuosi juk 2-3 mėn, ten važiuosi ilgiau :)
0


Narys yra atsijungęs Trintukas 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 2091
 • Kartu nuo: 2005-07-01

2014-02-21 21:50 (#6)

Rodyti pranešimąDainylo, 2014-02-21 21:47, pasakė:Na, dirbti į užsienį vienas nevažiuosi juk 2-3 mėn, ten važiuosi ilgiau :)


Nelabai suprantu, o kokios problemos vienam vaziuoti pvz vasaros metu padirbeti jeigu yra pas ka :)? Kai studijavau, tai vasaromis esant galimybei visad vaziuodavau ir nereikdavo sukti galvos del jokiu darbu ar pragyvenimo, nes per tuos pora trejeta menesiu uzsidirbdavau daugiau nei metams visoms islaidoms.
Think big
0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2014-02-21 21:52 (#7)

Rodyti pranešimąTrintukas, 2014-02-21 21:50, pasakė:

Nelabai suprantu, o kokios problemos vienam vaziuoti pvz vasaros metu padirbeti jeigu yra pas ka :)? Kai studijavau, tai vasaromis esant galimybei visad vaziuodavau ir nereikdavo sukti galvos del jokiu darbu ar pragyvenimo, nes per tuos pora trejeta menesiu uzsidirbdavau daugiau nei metams visoms islaidoms.


Kai yra pas ką, ir aš važiavau, ir užsidirbau :) Bet ne visi turi tokias galimybes, todėl geriau toks darbas nei jokio:)
0


Narys yra atsijungęs okyzzz 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +14 -0
 • Pranešimai: 1778
 • Kartu nuo: 2009-10-25

2014-02-21 21:54 (#8)

moteri ziurke pavadinti ir paskui vaikscioti rankas pakelus? tikras vyras (y)
0


Narys yra atsijungęs Mister Love 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +4 -0
 • Pranešimai: 823
 • Kartu nuo: 2011-07-09

2014-02-21 22:10 (#9)

Rodyti pranešimąokyzzz, 2014-02-21 21:54, pasakė:

moteri ziurke pavadinti ir paskui vaikscioti rankas pakelus? tikras vyras (y)


Nieko čia tokio jeigu jai jos darbuotojai... Vėžliukai Nindzės. :D

Bajeriukas ta proga:

Vakar tėvui pasakiau, kad tėvų susirinkimas penktadieni, tai šiandien tas sako mamai:
A-girdi penktadieni nueik į vėžliukų nindzių susirinkimą.
Ta nesupratus sako: Kokių dar vėžliukų nindzių?
Tėvas jai: Na sūnaus klasės susirinkimą...
Motina: O tai kodėl jie vėžliukai nindzės ?
Tevas: Nes jų mokytoja, žiurkė.

Šį pranešimą redagavo Tyrasz Blogisz: 2014-02-21 22:11

8


Narys yra atsijungęs ivg 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +10 -0
 • Pranešimai: 821
 • Kartu nuo: 2011-03-07
 • Vardas:Ovidijus
 • Miestas:Dublin

2014-02-21 22:15 (#10)

M-jo, pirmieji straipsniai tai šiokią tokią simpatiją kėlė. o šiojo pabaiga kažkaip... Atgraso.
Paveiksliukas
0


Narys yra atsijungęs Arnas 

 • Išmestas iš forumo
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Išmesti
 • Atsiliepimai: +96 -4
 • Pranešimai: 4554
 • Kartu nuo: 2012-07-30
 • Vardas:Arnas
 • Buvęs:gio

2014-02-21 22:20 (#11)

o man patiko, eik į stroikes, įdomu paklausyti kaip ten baigtųsi konfliktas su kokiu šefu :D kažin ar pasibaigtų "win-win" :D
1


Narys yra atsijungęs D3200 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 388
 • Kartu nuo: 2013-07-06
 • Vardas:Aivaras

2014-02-21 22:35 (#12)

Dainiau, zuikuti, paskubėk.. Prajuokino, įdomus straipsniukas. :D
0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2014-02-21 22:39 (#13)

Pokalbiai nėra išgalvoti, viskas kaip buvo, taip pasakiau - tiek su kolega flamingu, tiek su adminstracijomis. Norėjau parodyti, kad ne viskas yra taip gražu, ir visada yra konfliktų, ir nereikia nusileisti ir būti engiamiems, ar tuo labiau bijoti kad atleis iš darbo, ypač kai darbas nėra toks, kur gali kopti karjeros laiptais.

Kadangi daugumai nepatiko konfliktinė dalis, ji išimta ir nebebus įkelta čia.
2


Narys yra atsijungęs anon 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +57 -0
 • Pranešimai: 6079
 • Kartu nuo: 2005-05-11
 • Vardas:Markas
 • Miestas:Vilnius

2014-02-22 16:21 (#14)

Rodyti pranešimąDainylo, 2014-02-21 22:39, pasakė:

Pokalbiai nėra išgalvoti, viskas kaip buvo, taip pasakiau - tiek su kolega flamingu, tiek su adminstracijomis. Norėjau parodyti, kad ne viskas yra taip gražu, ir visada yra konfliktų, ir nereikia nusileisti ir būti engiamiems, ar tuo labiau bijoti kad atleis iš darbo, ypač kai darbas nėra toks, kur gali kopti karjeros laiptais.

Kadangi daugumai nepatiko konfliktinė dalis, ji išimta ir nebebus įkelta čia.


gaila neperskaičiau konfliktinės dalies :( gal ją galima į PM? :D
Norite padidinti savo ADSENSE pajamas? Skaitom

Susisiekite LinkedIn: http://lnkd.in/pcvQqj Pasiekiamas greičiau Facebook
1


Narys yra atsijungęs biz 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +32 -0
 • Pranešimai: 4240
 • Kartu nuo: 2008-09-02

2014-02-22 21:30 (#15)

Kaip cia yra, kad sita tavo straipsni uzdarbyje skaiciau pries kazkiek savaiciu?
2


Narys yra atsijungęs scouchy 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +26 -1
 • Pranešimai: 991
 • Kartu nuo: 2008-12-19
 • Miestas:Kaunas

2014-02-22 21:54 (#16)

Grazinkit konfliktine dali :( Siaip idomus straipsnis, pavaiksciok i daugiau darbu :)
0


Narys yra atsijungęs Dainylo 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +42 -0
 • Pranešimai: 2413
 • Kartu nuo: 2011-07-24
 • Vardas:Dainius
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Dainylow0w

2014-02-22 21:56 (#17)

Rodyti pranešimąbiz, 2014-02-22 21:30, pasakė:

Kaip cia yra, kad sita tavo straipsni uzdarbyje skaiciau pries kazkiek savaiciu?


Buvo komentare parašytas, tačiau kažkas prašė viską sutvarkyti, todėl sukūriau atskirą temą, ir po kiekvienu straipsniu sudėjau nuorodas į kiekvieną temą :)
0


Narys yra atsijungęs Levinas 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +45 -0
 • Pranešimai: 396
 • Kartu nuo: 2010-12-28
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Pypsiukas

2014-02-22 23:50 (#18)

Skaičiau tą konfliktinę dalį ir nieko ten blogo neįžvelgiau, toks tas darbas Lietuvoje ir visi žinom kokie būna darbdaviai, ir kokie santykiai su jais. Įdėk atgal, tikrai įdomiai parašęs buvai.
0


Narys yra atsijungęs Min2liz 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +6 -0
 • Pranešimai: 630
 • Kartu nuo: 2009-02-18

2014-02-23 14:45 (#19)

Rodyti pranešimąDainylo, 2014-02-21 21:17, pasakė:

<...> Normaliomis sąlygomis būčiau priėmęs tai kaip pokštą, bet kadangi buvau girdėjęs atitinkamų gandų, atsisukau į jį ir perspėjau, kad jei dar kartą pasakys kažką panašaus, jo dantų sąstatas pajudės iš vietos. Nežinau ar jis neišgirdo, ar kaip, bet perklausė: "Ką?". Atšoviau "ką girdėjai, antrą kartą nekartosiu" ir nuėjau dirbti. Vėliau teko susitaikyti, kad dirbu ne be su 19, bet su 20 žmonių, kuriems patinka vyrai. Na ką gi..<...>


Šaunus žmogus. Pedikus reikia gydyt visomis įmanomom ir neįmanomom priemonėmis. Spaudžiu dešinę. Jeigu būtum dar ir profilaktiškai dantis patikrinęs....
2


Narys yra atsijungęs TtomasS 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +96 -0
 • Pranešimai: 1295
 • Kartu nuo: 2012-01-04
 • Vardas:Tomas

2014-02-23 18:53 (#20)

Rodyti pranešimąanon, 2014-02-22 16:21, pasakė:

gaila neperskaičiau konfliktinės dalies :( gal ją galima į PM? :D


Google kopija. O šiaip tai be reikalo autorius išėmė, verksnių bus visada :rolleyes:
0


Pasidalinti šia tema:


 • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2019-05-26 21:23

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai