Pereiti prie turinio

Logotipo konkursas floorball.lt - 200 Lt


  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki,

   

  Interneto svetainė sporto tematika (www.floorball.lt) ieško logotipo. Tikiu, kad šiame forume susirinkę dizaineriai gali ir geba greitai bei kokybiškai padėti šiuo klausimu.

   

  Trumpa informacija/pamąstymai šia tema:

   

  1) Svetainė: www.floorball.lt - informacinė svetainė floorball (grindų riedulio) žaidėjams/fanams, kurioje pateikiamos grindų riedulio naujienos, čempionato statistika, informacija apie žaidimą/taisykles ir panašiai;

  2) Terminas: iki 2014-05-06, gegužės 7-8 dienomis bus paskelbtas laimėtojas ir su juo atsiskaityta;

  3) Atlygis: 200 Lt (vėliau jei laimėtojas gebės/norės gali būti sutarta dėl papildomų dizaino darbų);

  4) Logotipo panaudojimas: logotipas bus naudojamas internetinėje svetainėje, reklamai ant invetoriaus (bortų, lazdų), suvenyrų (marškinėliai, gertuvės ir panašiai). Nugalėtojas turės pateikti ir vektorinį logotipo variantą;

  5) Tikslinė auditorija: įvairaus amžiaus ir abiejų lyčių sportu besidomintys žmonės, bet jei reikėtų išskirti daugumą, tai vyrai 16-35 m. amžiaus;

  6) Š0kis: neturime, bet tikslas informacijos pateikimas apie grindų riedulį Lietuvoje - tikrai nebūtinas logotipe, nes ir taip jau bus adresas;

  7) Žodžiai logotipe: pageidavimas, kad būtų užrašas floorball.lt - t.y. aiški nuoroda į internetinę svetainę;

  8) Spalvos: nėra svarbu, bet man patinka spalvos: balta, raudona, žalia;

  9) Grafinis objektas: norėtųsi logotipe matyti kažką iš grindų riedulio (floorball) sporto inventoriaus - kamuoliuką, lazdos fragmentą ar panašiai, kas leistų lengavi identifikuoti sporto šaką;

  10) Kiti pamąstymai: nežinau, kaip ir su kuo tai susiję, bet man labiau patinka horizontalūs, o ne vertikalūs logotipai, t.y. tie, kurių plotis didesnis, nei aukštis, bet dėl to pasitikiu Jumis :)

   

  Prašau, ir tikiuosi, aktyvaus Jūsų dalyvavimo, ir linkiu Jums idėjų įkvėpimo bei sėkmės!

   

  P.S. Kiek galėsiu pasistengsiu pakomentuoti Jūsų pasiūlymus, jei tik norėsite juos išgirsti.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Dėkoju visiems už pasiūlymus ir pirmuosius bandymus. Pabandysiu šiek tiek pateikti komentarų, kurie tikiuosi Jums ar naujiems dalyviams daugiau pagelbės nei supainios.

  Greičiausiai jau viena mano frazė kiek įnešė painiavos (iškart atsiprašau): "kad būtų užrašas floorball.lt - t.y. aiški nuoroda į internetinę svetainę". Taip, norisi kažkokio identiteto, o šiuo metu tai tik svetainės adresas, nes joks VšĮ ar kas kito po šiuo ženklu kol kas neveikia, bet tai nereiškia, kad logotipas turėtų būti teksto pagrindu. Nors neatmetu galimybės, kad galiu išsirinkti ir tokį, nes tikrai esu matęs patinkančių, prie tokių iš dalies galiu priskirti ir akakp pirmąjį bandymą (jei tik akys taip nebijotų :) ) ar whist variantą. Tačiau man juose trūksta šiek tiek solidumo (galbūt ar kaip kitaip išsireikšti), nes pavyzdžiui, jų neįsivaizduoju tokioje ar panašioje "natūroje": http://3dstikle.lt/portfolio-view/r3019b/

  LietuvisPRO - gera idėja, bet detalės man atrodo per smulkios, toks iš gerosios pusės primena karinų piratus :)

  Karo88 - neblogai įkomponuoti du žaidimo elementai, bet spalvose ar dar kažkame kažko trūksta, na taip, konkrečiai man čia sunku nusakyti - tiesiog "neužkabino" :)

  rutkee - kol kas ieškau/įsivaizduoju tiesiog ne tokį, galbūt per didelis, kažkiek primena vaikytės laikų plakatus, bet šiuo metu ieškau ne sentimentų jai.

  Šios dienos mano favoritas, bet nesakau, kad turėtų būti kopijuojamas - Real Maumas. Jo pirmasis variantas turi trūkumą atskirtus žodžius, nes nežinia kaip tarp jų interpretuojamas apskritimas, kaip "O" raidė, ar niekas. Antrajame taip pat žodžiai galėtų nebūti atskirti (sakau gal, nes lankiau dizaino pamokas tik mokykloje ir tai per jas statėme Nojaus laivą). Spalvų derinys mano akimis geras, grafinis elementas įdomus, perteikiantis užuominą į žaidimą per jame naudojamus elementus.

  Kas nori daugiau dėmesio skirti grafiniam elementui, turiu pasakyti, kad nebūtina iškelti svetainės pavadinimo aukščiau jo paties, tai gali būti ir kuklumo įsikūnijimas. Keli pavyzdžiai (bijau labai kelti, kad nebūtų "užsiciklinimo", bet bandau, jokiu būdu nesakydamas, kad tai yra "wow"):

  http://3.bp.blogspot.com/_vQ_8hdr04Js/TNwzoYg0ldI/AAAAAAAAACs/RMwuA1Vav0Y/s1600/Floorball+Canada+800x800.png

  http://www.wafloorball.org/pics/redbacks_logo.jpg

  Kiek žaismingesnis: http://maxcdn.thedesigninspiration.com/wp-content/uploads/2013/05/Lizards-Floorball-l.jpg

  Neblogai besižiūrintis tekstinis: http://www.whitbyjrwolves.com/FloorballProCom_1_.jpg

  Tai tiek, dar kartą sėkmės, ir jei turėsite man klausimų - klauskite, pasistengsiu bent vakarais atsakyti.

  Redagavo dll
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  .

  Ačiū, žiūrisi smagiai!

   

  Sveiki :) Pirmas mano variantas, idėja gali būti tobulinama, jei "į tą pusę". Laukiu komentarų :)

  Moteriškoji pusė sako, kad su šiuo tikrai dar galima padirbėti. Kaip ir mano nuomone, kažkaip spalvos kliūna pirmiausia. Man įsižiūrėjus, gal kiek per aštrus - gal pabandyti šešėlius, apvalinimus, 3D efektus ar pan. :)

   

  Sveiki, pirmasis mano variantas.

   

  post-70737-0-47981500-1398691873_thumb.jpg

  Lauksiu dar variantų, mačiau Jūsų tikrai puikių darbų.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Iš patirties žinau, jog nepopuliariam sportui svarbiausia - jaunimas, šie logotipai ir orientuoti į juos. Modernios spalvų paletės, paprastos, lengvos formos.

   

  V1

   

  http://i.imgur.com/CLNZrkA.png

   


   

  V2

   

  http://i.imgur.com/cgnmaut.pnghttp://i.imgur.com/ivU2KP7.png

   


   

  V3

   

  http://i.imgur.com/uZD24lX.pnghttp://i.imgur.com/6wrjl1b.pnghttp://i.imgur.com/sg8xbum.pnghttp://i.imgur.com/E6mGZkR.pnghttp://i.imgur.com/K6YTC1C.png

   


   

  V4

   

  http://i.imgur.com/lsJP6gd.pnghttp://i.imgur.com/xLM2iDb.pnghttp://i.imgur.com/rjDBpyM.png

   


   

  V5

   

  http://i.imgur.com/P2eVVp8.pnghttp://i.imgur.com/8Cw5dPc.pnghttp://i.imgur.com/QEoZnq8.pnghttp://i.imgur.com/JL3oyNm.png

  Redagavo Glorious
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Dar kartą ačiū visiems dalyvaujantiems. Smagu matyti naujus veidus ir naujas idėjas, nes kuo jų daugiau, tuo manau ir man jau darosi vis lengviau suprasti, kas daugiau patinka nei nepatinka ir atvirkščiai :) Trumpai apei Jūsų darbus:

   

  Funnyman - man patiko tavo pirmasis variantas, ir nežinau ar dar galima būtų jį kaip patobulinti, nebent pabandyti šalia prisilyginti tą tamsesnę raudoną spalvą. Nežinau, ar gerai ar blogai, ir kaip čia priimtina, bet turbūt nieko nenutiks, jei įvardinsiu bent tarpinius kelis favoritus iš tų darbų, kas yra pateikta. Šis pirmasis tavo bandymas iš to, ką aš suvokiu kaip teksto pagrindo logotipą, man kol kas labiausiai patinka. Tad siūlyčiau arba laukti konkurso pabaigos su tuo ką turi, ar pabandyti surasti kažką kitokio, kur būtų mažiau teksto ir daugiau vietos grafiniam elementui, nes tavo stilius man patinka :)

   

  Gurkis - kaip ir minėjau, norėtųsi neatskirti žodžio floorball, nors ir viršutinis variantas žiūrisi geriau nei apatinis. Apatiniąjam ta lazda, kažkaip atvirkščiai. Tikiuosi, ūpas nedingo, ir iš tavęs dar galima tikėtis naujų idėjų :)

   

  LietuvisPRO - vistik geriausiai žiūrisi iš pamažinto varianto trečiasis - su trimis kamuoliukais. Bet detalės mano akimis per smulkios, tas pats ir antrame variante su L raide, ji prie to šrifto kaip nepilnametė prie moterų :) Tiesą sakant nežinau ką patarti, nors greičiau čia man reikėtų patarimų iš Jūsų, tiesiog gal bandykite pajusti mano skonį/uoslę iš kitų aprašytų darbų.

   

  Real Maumas - turiu pasakyti ir kartu pagirti, kad geras variantas dar pagerėjo. Tik nežinau, ar tyčia, ar netyčia nuo kamuoliuko apvedimo ir skylučių pasimetė juoda spalva. Būtų smalsu pamatyti su ja, Jums ne?

   

  the_robert - sveikas prisijungęs. Kol kas man pasirodė visko perdaug, ir per riebiai, kaip duona su sviestu ir lašiniais. Galbūt "nepagavau" minties, bet jų labai daug - skydas, vėliava, vytis, kryžius... gal kiek paprasčiau, subtiliau?

   

  Joniakas - kažkas panašaus į mano nuorodą su tekstiniu logotipo, kol kas geriau rinkčiausi tiesiog kopiją, jei būtų sąžininga. Taip pat perkeltas žodis. Gal geriau nebandom vystyti, arba pabandyk nustebinti. Bet kokiu atveju sėkmės, ir tikiuosi iš tavęs dar išvysti kokią idėją :)

   

  Glorious - taip pat dėkoju prisijungus prie konkurso, užpūtė nauji vėjai, naujos idėjos - malonu. Iš pateiktų eskizų man pasirodė priimtinesni V1 ir V5, gal net daugiau V5, bet kol kas reikia dar "permiegoti" su tiek daug lazdų :) V1 man daugiau asocijacijas kelia su kokia technologijų (gal ir jaunimo) įmone, bet ne su sportu. Spalvos tikrai grąžios, kitokios, tik aš pats jau turbūt nebe tiek jaunas - čia šiek tiek nuliūdinai, bet tai jau ne apie logotipą :|

   

  sydzey - seniuk :) Griebiai kaip reikiant į kito daržą, bet kas nebando, tas niekada nuo kelio nenupuola :) Tikiuosi dar parodysi kažką tikrai naujo.

   

  whist - geras bandymas, kaip emblemą ant džinsų pasidaryčiau, bet logotipe tikiuosi kažko kito. Kiti pastebėjimai bus bendrai :)

   

  Karo88 - moterys kaip saulė, ir ne tik, tai kyla tai leidžiasi - šiandien moteriškajai pusei "tiesiog" nepatiko. Mano akimis versija geresnė, bet ar toliau ją tobulinti sunku, labai sunku šiuo metu pasakyti/susitarti.

   

  Bendri keli pastebėjimai visiems dalyviams:

  1) Užrašas floorball geriau būtų neperskirtas į dvi/tris ar dar kiek dalių, nes tai tiesiog ne ball :)

  2) Nebandykite logotipo dėti prie svetainės, nes ten prie esamo wordinio, per didelio šrifto kažkaip man tik užrašas ir žiūrisi. Kaip minėjau nugalėtojas gali tikėtis papildomų darbų, o vienas iš jų svetainės dizainas. Tad patarimas, jei norite parodyti logotipą kitoje aplinkoje pabandykite jį parodyti ant žaidimo aikštelės bortų, marškinėlių ar kitų aksesuarų.

  3) Daugiau dėmesio pabandykite skirti grafiniui elementui ir jo derinimui su tekstu (kad ir nedideliu), nes pastebėjau, kad kol kas "akį traukia" link tokių, kur jie dailiau, gražiau išreikšti, pavyzdžiui, Real Maumas, Funnyman, Glorious ar Gurkis darbuose.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  Svečias
  Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...