Pereiti prie turinio

Internetinio puslapio optimizavimas (kai kuriu komponentų baigimas)


Rekomenduojami pranešimai

Stiprybės tam kas su jais prasidės. Biudžetas 500 Lt. Reali situacija tokia, kad užbaigtumas ~60% Darbo eigoje lys tokie dalykai apie kuriuos paminėta nebuvo. Pasiruoškite atlaikyti nesibaigiančių skambučių laviną.

 

P.S. Dirbau su ta svetaine savaitę, pačiam gale, kažką pridirbo su theme failais (WP TVS), jau nei noro nei kantrybės nebuvo aiškintis, grąžinau avansą, pareikalavo, grąžinti 500 + dar 200 už kažkokius nuostolius, kai nei sutartis nebuvo pasirašyta nei sąskaitos prašė, plius naudoja nulinta, tiksliau vogtą temą, na ir standartiškai pagrasino "susitikti".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimai24 - žinomas kaip Romualdas Daškevičius - "IT specialistas" (VERSLIUKAI.LT PROFILIS). Apsiima projektą, o paprašius pasirašyti sutartį dėl darbų atlikimo terminų neria į krūmus, nebeatsako telefonu. NEREKOMENDUOJU šio žmogaus. Labai netaktiškas, grubus, nemokantis bendrauti, ką jau kalbėti apie programavimo sugebėjimus.

 

Visą savaitę žadėjęs užbaigti,galiausiai pareiškė ,kad mes "sugadinome jo darbą" ir cituoju:

"Neprivalau arti čia dėl Jūsų, kada norėsiu tada pabaigsiu". Galiausiai.... "Nebedirbsiu Jums".

 

TOKIO PRASTO "SPECIALISTO" NESU SUTIKĘS JOKIOJE SRITYJE. UŽUOJAUTA KAS PRASIDĖS SU ROMUALDU DAŠKEVIČIUMI, KURIS VIEŠAI SKELBIASI DIRBĄS PILNU ETATU, O REALIAI DIRBA SAMDOMĄ DARBĄ IR BENDRAUJA SU KLIENTAIS NUO 22H VAKARE BEI MELUOJA KAD PALIEKA TELEFONĄ NAMIE.

 

AČIŪ UŽ DĖMESĮ.

Redagavo eLm
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Karštos temos

×
×
  • Sukurti naują...