Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: buvusio Vatniko ir Konspiraciniu teoriju tiketojo patirtis - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs HankRearden 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 53
 • Kartu nuo: 2015-02-05
 • Vardas:Edgar
 • Miestas:Vilnius

2015-02-05 11:33 (#1)

*
Mėgstamas

buvusio Vatniko ir Konspiraciniu teoriju tiketojo patirtis


Sveiki, si foruma stebiu gana ilgai, apie 5 metus gal, bet sikart nutariau pasisapasakot apie tai, kaip gi tie "Vatnikai" ir konspiraciniu teoriju tiketojei mazdaug masto ir kodel, pasakosiu is asmenines patirties ir tai bus tik mano nuomone.

Kai man buvo mazdaug 14 metu, mano gyvenime labai stipriai pasikeite aplinka i geraja puse, bet agresyvumas ir piktis kuri as laikiau savyje buvo likes, As pradejau dometis politika tad visos blogos emocijos koncentravosi aplink ja, man draugas parode toki foruma kaip 4chan, ten as radau skilti /pol/ kur sedi "Politically Incorrect", t.y. nacistai, komunistai, fasistai, anarchistai, anti-semitai, rasistai ir kiti, dauguma ju agresyvus, pikti, tad ten labai daug temu kaip pvz:

"Jus galite numesti 3 atomines bombas ant bet kokios salies arba viso kontinento, kokie jusu pasirinkimai butu?"
na ir zmones ten pagrinde aisku rinkdavosi Izraeli del zydu, o poto tokias daug zmoniu turincias zmoniu salys kaip Indija, Kinija na o is kontinentu Afrika, tai mazdaug galite susidaryti ispudi kokie zmones ten sedi.

Dauguma ten tiki i konspiracines teorijas, dabar jeigu neklystu jie vadina realius ivykius "blue pill" ir konspiracines teorijas "red pill", pajimta is matricos, kas be ko ir as pradejau tiketi i visas tas konspiracines teorijas, piktis buvo nukreiptas pries bloguosius vakarus, zydus, didelias imones, Rothschild ir Rockefeller seimas, masonus, iliuminati ir t.t., ten dauguma palaiko Rusija, Sirija, Irana, Siaures Koreja (turi stream kanalo tema kuria pastovei naujina siaures korejos TV).

Taigi labai ilga laika as skaiciau kas be ko ir si foruma, bet kadangi ziuredavau tik Rossyja 1, Pervij baltiskij, ir sedejau /pol/ skyriuje tai galvodavau kad zinau to ko jus nezinot, visi faktai man praedavo pro akys, as lyg budavau isitikines kad jus neteisus nes kazkas /pol/ pasake ta ir ana tad jis zino geriau nei uzdarbieciai, bet praejo metai/du mano nuolatine emocine busena pradejo pozitiveti, pagerejo bendravimas su aplinkiniais, labai ilga laika nesibariau su mama, nors anksciau bardavausi vos ne kiekviena diena, ir galu gale atradau tokia laida kaip "Penn & Teller: Bullshit!", http://en.wikipedia....eller:_Bullshit!

Paziurejas serija:


Galu gale apleidau konspiracines teorijas ir pradejau rinkt faktus, dometis ekonomika, politikos kitoms teorijoms ir idealogijoms, ziureti i jas objektyviau, galu gale tapau tokios idealogijos pasekeju: http://en.wikipedia..../Libertarianism ir palaikau sitokia partija http://en.wikipedia....nited_States%29

Bet, As vis dar buvau Vatnikas, Man dar buvo 17 metu, piktis vis mazejo, santykiai aplinkoi gerejo, nebuvo nei bloguju vakaru, buvo tik gerieji rytai, kadangi pripratimas rusiskus kanalus ir zinias ziureti liko, As kiekviena diena nepraleisdavau progos ypac per maidano pradzia ziureti kas ten vyksta ir vel gi ateidavau i si foruma paziureti ka apie tai manote jus, galvodavau ir vel kad jus negalite buti teisus, nes kai taip pat stebejau Sirijos konflikta per rusu zinias man viskas sutapdavo, taip sutapo ir maidane, bet kai atsirado Kryme zalieji zmogeliukai, per rusu zinias ziurejau interviu kaip putinas sako kad ten ne rusu kariai, po Krymo aneksijos laukiau ir ziurejau interviu kur jis sako kad ten buvo rusu kariai... tada visas pasitikejimas ir zlugo, dar iki siol ziuriu rusu zinias, bet taip pat ir CNN/BBC per televizoriu, viska ligynu ir analizuoju, dabar as atitolau nuo politikos ir stebiu pagrinde tik ekonominius rodiklius kurie ir parodo visa "Vakaru blogi" ir "Rytu geri".

O dabar apie tai, kodel tarkim temoi https://uzdarbis.lt/...s/page__st__300 Uzdarbio narys Kaunomanas pastovei minedavo USA skola, papasakosiu kaip isivaizdavau tai As, nieko neismanydamas ekonomikoi, As galvojau, kad ta skola suzlugdys amerika, viskas grius ir tik BRICS koncepcija 2050 bus geriausios ir stipriausios salys pasaulyje, buvo net noras isvaziuoti gyventi i Rusija 2050, kai ten bus zadeta BRICS koncepcijos 125k~ doleriu gdp per capita, taigi mano isvada butu tokia, kai zmogu valdo emocijos ir informacija ji prasviete kita linkme, ji bus sunku perkalbeti, nes reikia ne perkalbineti o suteikti malonesnias aplinkos salygas, kad jis pradetu matyti gera puse, kaip tarkim Norvegijoi keicia kaliniu mastyma pusiaukelio kaleimose, kur jie eina dirbt arba mokytis diena, o nakti miega kaleime.

Atsiprasau uz gramatines klaidas, aciu uz demesi, Peace & Love to everyone :)
21


Narys yra atsijungęs Marius 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: VIP nariai
 • Atsiliepimai: +21 -0
 • Pranešimai: 5.168
 • Kartu nuo: 2005-11-18
 • Vardas:Marius
 • Miestas:Kaunas - Taurage
 • Buvęs:cunamis

2015-02-05 12:43 (#2)

Labai įdomiai susiskaitė. Ir geros pastabos sakyčiau. :)
0


Narys yra atsijungęs AurelijusLTU 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 3
 • Kartu nuo: 2015-02-03

2015-02-05 17:32 (#3)

Kolegos! Problema ne tame ar žmonės tiki ar netiki vienu ar kitu, o tame, kad daugelis nesugeba mastyti blaiviai, savo galva. Ar tu tiki konspiracijomis ar tu tiki valdžia ar visagaliu dievu, tai nėra svarbu, svarbu tai kaip tu sugebi priimti informaciją.

Ką aš turiu galvoje? Jei aš tikiu mokslu, tai nereiškia, kad Senovės Egyptiečiu ar Tibetų šimtus metų praktikuota Chi energija tai paskutinis šlamštas, išsigalvojimas. Jei nori kažko išmokti reikia įdėti į tai pastangų, jei nori diskutuoti, reikia išklausyti ir suprasti kito žmogaus nuomonę ir faktus ir jei nuomonės priešingos, pateikti savuosius. Tokie dalykai turėtų būtų mokomi nuo pradinių klasių, tuomet užaugtų žmonės, kurie mokėtų kalbėtis ir diskutuoti. Kodėl tai susija su šia tema? Nes daugelis žmonių nemoka priimti informacijos, ko pasekoje turime gausybę nesusipratimų, pykčio ir egoizmo, per kurį vėliau labai sunku perlipti.

Mačiau dešimtis tokių pavyzdžių kaip "Penn & Teller: Bullshit!" bet peržiūrėjau beveik visą epizodą dėl to, kad geriau suprasčiau autoriaus poziciją. Dabar paaiškinsiu kodėl manau, kad jų laida yra būtent tas paskutinis žodis, kurį jie naudoja savo laidos pavadinime.

1. Laida yra PRAMOGINĖ, jei to dar nepastebėjote. Tai suprasdami, turėtumėt suprasti ir tai, kad tokio tipo laidos nėra edukacinio tipo, jose nėra kontra argumentų ar faktų, kurie paneigtų taip vadinamas "konspiracines teoremas" (jei aš to nepastebėjau, prašau nurodykit laiką, kur buvo pateikiami argumentai prieš, peržiūrėsiu tai būtinai)

2. Laidoje akivaizdžiai pašiepiami žmonės, jiems "užkabinami" kvaili epitetai, sukuriama atmosfera, kurioje žmonės niekinami. Mano akimis jie parodomi, kaip paskutiniai idiotai, o šitoks veiksmas yra tikrų tikriausia ir seniausia propagandos rūšis ar buvęs populiarus elementas(pasiskaitykit ką reikšia propaganda ir tuomet paieškokit pavyzdžių).

3. Koks šios laidos tikslas? Paneigti konspiracines teoremas? Kur faktai, kurie tai paneigia? Manau kiekvienas pažiūrėjas turėtų suprasti, kad tikslas vienas - propaganda. Po šitokių laidų reikėtų savęs paklausti klausimo? KO AŠ IŠMOKAU IŠ TO, KĄ AŠ SUŽINOJAU? "Sužinojau, kad konspiracines teoremas kuriantys žmonės yra buki, kad jie idiotai nežinantys apie ką kalbą ir kad iš jų turėčiau tik šaipytis ir juoktis, o ne kreipti dėmesį".

Kitas dalykas - Konspiracija. http://lt.wikipedia....ki/Konspiracija Kas sugalvojo žmones, kurie tiki faktais, naudoja kritini mastymą vadinti konspiratoriais? http://dictionary.re...wse/conspirator . Prašau pasidomėkit kokia to žodžio tikroji reikšmė ir kilmė galų gale, kaip tai liečia žmones, kurie vadinami taip?

Kitas labai svarbus reikalas. Ko reiktu mokyti vaikus mokykloje? Pažinti pasaulį ir išmokti bendrauti būtiniausiai. Padėti suprasti, kad pasaulis - tai jie, kad valstybė, tai jie. Nemanau, kad vaikai nuo pat mažų dienų mokinami apie pasaulį, kultūras, bendravimą, būtų tokie bukapročiai, kokių galima rasti šiuo metu. Žmogus nėra superherojus, gaisrininkas, mechanikas ar bankininkas, jis yra žmogus. Kodėl vaikai integruojami į sistemą? Kodėl jiems aiškinama, kad būk geras, nenusikalsk, stenkis, dirbk, turėk gerą darbą, būtinai pabaik mokslus(kuo aukšteniu lygiu) susituok ir BŪK LAIMINGAS! Kas tai? Kodėl vaikų nuo pat mažų dienų nemoko, kad jie tai pasaulis, kad kiti žmones yra tie patys žmonės, kad žmonės keičia pasaulį, NE ŠALIS, NE VALDŽIA, NE KAŽKOKS BARZDOTAS VISAGALIS VYRAS DANGUJE! Kodėl mes skundžiamės savo vaikais, kad jie nesubrende, jie nežino ką daro, jie tik vaikai, juos reikia auklėti? Todėl, kad nuo pat pirmų dienų elgiamės su jais kaip su paskutiniais bukapročiais(atleiskit už išsireiškimą) kalėdų seneliai, laumės, princesės, miki mausai, stebuklai? Kas tai? Pasidomėkit kiek yra expermentų ir praktikų su vaikais atlikta, ką jie iš tikrųjų sugeba ir ko mokyklose juos moko? Problema ne juose - problema sistemoje, kuri augina nieko neišmanančius tėvus, kurie visą šitą nesamonę perduoda savo vaikams. Problema ne tame, kad jie nesupranta daugelio dalykų, o tame, kad tėvai nemoka nieko paaiškinti nemeluodami ir neišsigalvodami pasakų. Dar blogiau - tėvai net neturi tam laiko, vaikai "metami" į vaikų darželius, kuriuose vėl visos šitos bukos vertybės mokomos, dar kitą laidą jie praleidžią prie TV, kuris bruka baisiausią šlamštą į smegenis ir padeda vaikams sukurti VERTYBES ar žmonės supranta tai? Ar jie supranta kiek tai yra svarbu?

Šiek tiek nukrypau nuo temos, gryšiu prie Konspiracijos. Vakarai - Amerika? Žodžio laisvė? DAUG laisvių! Tai kodėl jei tu bandai faktus susirasti pats, mastyti savo galva ir tai pateikti viešai tave "nukiša" į "konspiratorių" kategoriją? Tame ir problema žmonės. Psichologų įrodytą, kad žmogus linkes viską grupuoti į kategorijas, nes taip smegenys lengviau įsisavina ir atgamina informacija. Todėl ir turime KONSPIRACIJA IR TIESA, BLOGĮ IR GĖRĮ, TEISINGA IR NETEISINGA. Todėl visada ieškome kur "įlysti", "kuriai daliai aš priklausau?" Būtent dėl to, kai žmonėms buvo pristatytas Venus projektas, jie masiškai puolė tapatinti tai su komunizmu, nes apie tai jau buvo žinoma ir įsivaizduoti kažko ko nėra dar buvę - negali, kad ir kiek fantastinių filmų žmogus peržiūrėjas. O kam naudingas šitas kategorijų pasiskirstymas ir "karas" tarp žmonių? Viena aišku - tikrai ne žmonėms. Kai B. Obama bandė prakišti naują sveikatos draudimo įstatymą(ar pataisą nepamenu) jis varžėsi su kitu oponentu, tai buvo moteris(kurios nepamenu dabar duomenų, pasidomėkit kam įdomu)kuri, vėliau paaiškėjus("konspiratorių" dėka) siūlė visiškai identišką naują sveikatos draudimo įstatymą. Ir lygiai taip kaip vyko B. Obamos rinkiminės kompanijos prieš jo oponentus. Pasodinamas kažkoks "klounas" prieš kurį, prezidentas Obama, parodomas kaip dydvyris. Keista, kad šitokia senų laikų propaganda dar taip stipriai veikia žmones.

Religija, apie kurią daug neišsiplėsiu, taip pat vaidino, vaidina ir dar ilgai(manau) vaidins svarbią rolę žmonių socialiniame gyvenime. 325(Po Kristaus)Romoje, imperatorius Konstantinas įtikino Naizėjos konsulą ir taip gimė "POLITINIS DIEVAS". Ką jie tuo pasiekė? 1600 metų krikščionybės valdymo(socialinio valdymo)per beveik visą Europą, į šitą laikotarpį "įeina" ir kryžiaus žygiai ir "Tamsieji Laikai" su visais jų kankinimais ir beprotybėm. O dabar paklauskim savęs - Kas iš to liko mums? Ogi tokie dalykai, kaip "Dievulis viskuo pasirūpins", "Mes tik mirtingieji, paprasti žmogeliai" ir dar kitos beprotybės. Atrodytų tikėjimas nieko dėtas, kaip tai susija su problemomis pasaulyje šiuo metu? Tikėjimas ir tas barzdotas vyras danguje tiesiogiai susijas su žmonėmis. Kodėl mes negalim išspręsti šitiek baisių problemų pasaulyje? - Nes dievulis viską sutvarkys, nes afrikos vaikai mirštą dėl nuodėmių, nes katik gimę miršta už tėvų nuodemes, nes žemės drebėjimai, ugnikalniai ir potvyniai, dievo ženklas, kad mes blogai elgiamės, nes milijonai žmonių, vaikų, mirė per karus todėl, kad...Kaip sveiko proto žmogus gali tikėti tokiomis nesąmonėmis?


O kokia Amerikos istorija tuomet?

1775m. Prasideda Amerikos revoliucija. Priežastis(viena iš daugelio žinomu priežasčių)? Karalius Džiordžas 3-sis uždraudė gaminti valiutą, kuri buvo nepriklausoma, kitaip tariant kolonijos gaminosi valiutą sau, savo reikmėms, nemokėdami niekam kitam. Ir vietoj to buvo išleistas naujas įstatymas - valiuta bus skolinama iš centrinio anglijos banko SU PROCENTAIS(Priaugiu). Jei centrinis anglijos bankas valdė pinigus ir įstatymas nurodė, kad pinigai gali būti skolinami tik iš šio banko su tuometiniu priaugiu, kaip jūsų manymų žmonės turėjo atiduoti pasiskolintos sumos priaugį? Teisingai! Skolintis dar!

Ankstyvieji 1900m. J.P Morganas(vienas bankinikų, kurie tuo metu valdė kartu su Rockfellers, Walbergs, Rothchilds šeimomis) paskelbė, kad tuom metu vienas iš populiariausių ir pagrindinis New York bankas, neva yra netoli bankroto ir skendi skolose. Dėka Morgano įtakos žmonės masiškai ėmė rinktis savo įdėtus depozitus taip priversdami bankus reikalauti iš žmonių gražinti paskolas tuoj pat, o žmones tai atvedė į bankrotą, nuosavybių praradimą ir t.t. taip sukurdami 1907m. "mažąją" depresiją.

1910m. Džiordžios krante(Jekkyl saloje)Įvyko slaptas tuo metu valdžiusiu bankinikų susitikimas, kuriame taip pat dalyvavao senatorius(kuris buvo vyriausybės tarnautojas) Nelsonas W. Aldrichas(kuris vėliau tapo vienas iš Rockfellerių šeimos narių). Šio susitikimo metu BANKINIKAI(kas kuria įstatymus?) "sukūrė" ir pasirašė naują įstatymą dėl "Federal Reserve Act" veikimo(įgaliojimo) šalyje.

1913m. Su milžinišku bankinikų finansavimu Woodrow Wilsonas tapo prezidentu iš anksto pažadėjas įgalioti "Federal Reserve(FR) Act". Gruodžio 22d. įstatymas buvo priimtas! Kai kurie kongresmenai rašė apie tai, bet žmonės buvo įtikinti, kad Federal Reserve bankas išgelbės ir padės išklaikyti stabilią ekonomiką.

1914 - 1919m. FR bankas padidino pinigų apyvartą beveik 100%. Pinigai buvo skolinami daugybei banku. 1920m. FR bankas pareikalavo bankų gražinti pinigus(teisėtų būdų) o tai privertė bankus(DAR KARTĄ) priversti žmones(teisėtai) gražinti skolintus pinigus tuoj pat. Daugiau, nei 540 bankų žlugo, kas be abejonės, buvo ganėtinai gera pergalė FR bankinikams.

1921 - 1929m. FR bankas dar kartą padidino pinigų apyvartą daugiau nei 60%. Situacija pasikartojo, paskolos žmonėms ir bankams, tačiau rinkoje atsirado ir naujovių. "Margin loan" - galimybė padengti savo pirktą akciją 90-čia procentų. Jei žmogus pirko akciją vertą 1000 dolerių, tai su šiuo 'ginklu" galėjai turėti tik 100 dolerių, likusią 90-ties procentų dalį padengė "Margin loan". Kur paslaptis? Norint laimėti, brokeriams reikėjo parduoti akciją su paskola, tačiau FR bankas pasiliko sau teisę BET KADA reikalauti gražinti šitą paskolą per 24 valandų laikotarpį. Ir ką jūs manot? Žmonės manė, kad uždirba.

Du mėnesiai prieš 1929m. Spalio 24d. J.D Rockfeller'is tyliai pasišalino iš rinkos. Ir 1929m. Spalio 24d.FR bankas pradėjo masiškai reikalauti paskolų gražinimo. Kas tą kartą lėmė ne tik žmonių ar bankų bankrotą, tačiau ir nuosavybių, verslų masišką nuvertėjimą, kuris leido žmonėms valdantiems pinigus pirkti kompanijas "už centus". Įdomus dalykas, kad FR bankas ne tik, kad ne didino pinigų apyvartos po šito žingsnio, bet "sutraukė" pinigus "į save" neleisdamas įmonėms, žmonėms, bankams išsigelbėti. Žlugo daugiau, nei 1600 bankų. To pasekoje buvo sukurta "Didžioji depresija". Po šitų įvykių kongresmenas Lois McFadden, neatlaikęs tokio elgesio su žmonėmis viešai pareiškė ir iškritikavo FR banką ir jo "atstovus", paaiškindamas jiems, kas tai buvo per sąmokslas ir kokie buvo to tikslai. Po dviejų nesėkmingų bandymų pasikesinti į Lois, trečiasis buvo lemtingas - "nunuodytas" pokylyje.

1933m. Pagal papildytą "Federal reserve act" žmonės privalėjo pristatytą visą savo turėtą auksą į vietinį iždą, išleisdami įstatymą su bausme - 10-ties metū kalėjimo bausmė. 1933m. pabaigoje auksas buvo visiškai pašalintas iš rinkos ir tuomet... Susikurė pats demokratiškiausias, pats saldžiausias ir LAISVE primenantis DOLERIS, kuris buvo teisėta mokėjimo priemonė! Ir tuomet prasidėjo "VALIUTOS SPAUSDINIMAS IŠ ORO!".

Ir jei galvojat, kad Amerika(kaip ir daugelis kitų šalių) yra prasiskolinusi, būtent dėl kelių žmonių iniciatyvos, dar blogiau, ne tik prasiskolinusi, bet toliau brenda į skolas JŪS ESATE...TEISŪS. Ir jei manote, kad pinigų atsiranda tiek, kiek ekrane bus parašyta JŪS ESATE...TEISŪS. Ir jei manote, kad Federal Reserve bankas, kuris yra PRIVATI KOMPANIJA valdoma kelių žmonių, skolina pinigus valstybei SU PRIAUGIU ir kad Amerikiečiai moka mokesčius dėl to, kad padengti skolą, kurios ne5manoma padengti, nes pinigai padengti skolai reikalingi vėlgi iš FR banko, kuris skolina juos SU PROCENTAIS taip sukurdamas besitesiančią skolą JŪS ESATE TEISŪS !!!

Amerikos veikla pasaulio karuose LABAI trumpai!

1-sis pasaulinis karas. Į vokiečių valdomus karinius vandenis Nusunčiamas laivas "Luciana" su 1200 amerikos piliečių. Laivas atakuojamas povandeninių torpedų, keleiviai žūsta. Amerika pasipiktinusi, puikus pretekstas pradėti karą. Su parsidavusių senatorių ir patarėjų pagalba iš neutralios pozicijos persikelia į aktyvią ir įsijungia į karą. Nauda? J.D Rockfeller'is "pasidarė" 200'000000 dolerių. Pirmasis pasaulinis karas Amerikai kainavo 30 bilionų dolerių. Apart pelno karas nusinešė 323'000 amerikiečių gyvybių. Vyriausybės persidavėlių pagalba bankininkai uždirbo iš karo.

2-sis pasaulinis karas. Prezidentas Rosveltas(kurio dėdė buvo tiesioginis Federal Reserve banko valdytojas) sustabdė visus importus, exportus, prekyba ir apart to tiekė Japonijos priešams(Britams ir Kinams)ginklus ir finansine pagalba, kas buvo prieš "tarpautinio karo taisykles". 1941m. Gruodžio 7d. Japonai atakavo amerikiečių laivyną garsiajame Pear Harbore. Trys dienos prieš puolimą Australai bandė įspėti prezidentą Rosveltą, šis visa tai ignoravo. Prieš Pearl harboro ataką, daugiau nei 85% Amerikos piliečių nenorėjo tūrėti nieko bendro su karu, po atakos - daugiau nei milijonas amerikiečių pasisiūlė "padėti galvas" savo noru. Amerika įsijungė į karą. Yra dar šis tas - J.D Rockfeller'io "standart oil" remė vokiečius kare, sudarydami milioninius kuro sandorius. Korporacija "Union banking corp. of New York" vokiečiams teikė finansinę paramą, plovė jų pinigus. Kas buvo šios korporacijos direktorius ir vice prezidentas? Presccot Bush. Neabejoju, kad pavardę daugelis kažkur girdėjo, nes tai buvusio amerikos prezidento Džiordžo Bush'o senelis.

Vietnamo karas. 1964m. Oficiali karo deklaracija sukelta incidento kilusio Tonkino įlankoje. Neva 2 amerikiečių eskadriniai mininkai buvo atakuoti, vietnamiečių, benzininių torpedų laivų(pt boats). Dar vienas pretekstas pradėti karą ir išlaipinti masinius kiekius karių. Po kelių metų buvęs amerikos gynybos sekretorius Robertas Mcnamera kartu su kitais vėliau tai patvirtinusiais sekretoriais ir kongresmenais pateikė, kad tai buvo klaida, dar vėliau kongresmenai išsiaiškino, kad tokio įvikio net nebuvo. Dar įdomiau - neva vietnamiečiai "išleido naujas žaidimo taisykles" kuriose amerikiečiai negalėjo atlikti daugelio karinių manevrų, ko pasekoje karas būtų pasibaigęs daug greičiau. Jei tais laikais laikraštis galėjo įtikinti žmones guldyti savo galvas dėl keletos nesveikų žmonių ambicijų ir noro pasipelnyti, pagalvokit kaip žmones veikia dabartinės žiniasklaidos priemonės ir jei tuo pasidomėsit, pasidomėkit ir kam jos priklauso. Rezultatas? 58'000 amerikiečių gyvybių ir 3 MILIJONAI vietnamiečių aukų.


Karas Afganistane/Irake? Šitai paliksiu patiems išsiaiškinti, kam dar neaišku. Kodėl 9/11 ir "DEMOKRATIJOS ĮVEDIMAS" iškart po to. Dar reiktu paklausti, kodėl šis karas trunka tiek ilgai? Gal todėl, kad jei jis baigtusi, nebebūtų tokio stipraus pelno generatoriaus? Domėkitės šitais įvykiais ir rinkit FAKTUS. Tik prašau nebežiūrėkit žiniasklaidos ir nesiklausykit ką jie ten kalba, nes galit netyčia suprast, kad jūsų kaimynas, kurį pažystat 40 metų ištikrųjų yra teroristas.


Žmonėms reikia suprasti, kad tokio dalyko kaip "karas" nebuvo, buvo tik žmonės, kuriems tai buvo biznis. Žmonės tiek suklasifikuoti, sudėti į kategorijas ir tiek "pjaunami", kad nebesupranta kas yra jų tikras priešas. IŠMOKIT ATSIRINKTI INFORMACIJA. Sugaišau daug laiko rašydamas tai, ačiū tiems, kurie netingės paskaityti ir apsišviesti.

Yra tūkstančiai temų vertų diskusijos, tik gaila, kad viskas ką daugelis mato yra "funny catz videos" ir "Nicky Minaj su Justin Bieber". Jau greitai turėtų pasirodyti dokumentinis filmas lietuvių kalba, kuriame pabandysiu viską labai paprastai sudelioti, kad be didelių vargų galėtų suprasti visi.


Šaltinis buvo vien tik pirma dalis iš filmo "Zeitgeist" kas liečia centrinį banką, karus ir įtakingas šeimas.

Šį pranešimą redagavo AurelijusLTU: 2015-02-05 19:04

2


Narys yra atsijungęs Karolis 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Moderatoriai
 • Atsiliepimai: +6 -0
 • Pranešimai: 3.044
 • Kartu nuo: 2007-04-16
 • Vardas:Karolis
 • Miestas:Vilnius/Alytus

2015-02-05 17:59 (#4)

*
Mėgstamas

Rodyti pranešimąAurelijusLTU, 2015-02-05 17:32, pasakė:

Ir jei galvojat, kad Amerika(kaip ir daugelis kitų šalių) yra prasiskolinusi, būtent dėl kelių žmonių iniciatyvos, dar blogiau, ne tik prasiskolinusi, bet toliau brenda į skolas JŪS ESATE...TEISŪS. Ir jei manote, kad pinigų atsiranda tiek, kiek ekrane bus parašyta JŪS ESATE...TEISŪS. Ir jei manote, kad Federal Reserve bankas, kuris yra PRIVATI KOMPANIJA valdoma kelių žmonių, skolina pinigus valstybei SU PRIAUGIU ir kad Amerikiečiai moka mokesčius dėl to, kad padengti skolą, kurios ne5manoma padengti, nes pinigai padengti skolai reikalingi vėlgi iš FR banko, kuris skolina juos SU PROCENTAIS taip sukurdamas besitesiančią skolą JŪS ESATE TEISŪS PO VELNIŲ !!!


Permečiau akimis postą, bet neypatingai skaičiau, nes nustatyt informacijos šaltinį užtenka ir šitos pastraipos - Zeitgeist (ten buvo nurodyta, kad centrinis bankas tiesiog "skolina su procentais", vos ne kaip kokią būsto paskolą imt paprastam banke. That's bullshit. A huge damn bullshit for people who have NO IDEA how economy works). Centrinis bankas negali pirkt JAV obligacijų pirminėje rinkoje, t.y. tiesiogiai FED neskolina JAV vyriausybei. That's it. Good luck with your further research. ;)

Ir jeigu norėsi su manim diskutuot apie FED, gold standard ar dar kažką - that's a bummer, nes aš turiu sočiai veiklos ir neaiškindamas forume ekonomikos pagrindų, taip kad prieš cituojant šitą pranešimą siūlyčiau visų pirma peržiūrėt šitus linkus (kitu atveju aš tiesiog ignoruosiu):
https://www.you tube.com/watch?v=3mUi9IZb4T4 (visą video seriją apie Fractional Reserve banking) (pridėjau tarpą, kad neembedintų video į forumą)
http://www.investope...reasurybond.asp
http://www.investope...iversity/bonds/ (visa serija)
Na, žinoma, kadangi kalba eina apie FED, reikėtų Tamstai visą šitą straipsnį paskaityt: http://en.wikipedia...._Reserve_System
Nu ir dar kas nors apie valiutų rinką (Forex) investopedijoj gali rast, nes kalba apie valiutos spausdinimą vis tiek, tai... Čia yra minimum requirements, kad mes galėtume tęsti diskusiją. :)

Sėkmės! :) Bus labai džiugu, jeigu bus įmanoma užvest argumentuotą diskusiją, nekabinant ekonomikos pagrindų.

Šį pranešimą redagavo Karolis: 2015-02-05 18:00

Aš esu skeptikas.org narys!
Mano skype: Karolis712
14


Narys yra atsijungęs HankRearden 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 53
 • Kartu nuo: 2015-02-05
 • Vardas:Edgar
 • Miestas:Vilnius

2015-02-05 18:25 (#5)

Aurelijau, as pakomentuosiu tiktai pradzia ir pabaiga tavo posto, ta istorija su bankais kuria parasei, 4chan/pol/ gali paprasyti pilna versija, tiesiog sukurk tema su pavadinimu "red pill me about how banks and jews control all world and the biggest wars in history", maciau ne viena tokia tema ten su panasiom tavo chronologinem istorijom.

Dabar prie pradzios, del isilavinimo tu teises, bet toki isilavinima jau teikia tarptautines ir europines mokyklos, Lietuvoi taipogi tokia yra pavadinimu "Licejus", ju tikslas ne kalti i galva, o mokytis analizuoti, bet ir tai Licejui tai yra nuo 11 klases ir i kuria prijimami tik 40 gabiausiu mokiniu, kai kuriuose taip vadinamuose europinese mokyklose, vaikai analizuoja religines knygas, ne kaip tikyba, bet kaip filosofijos saka.

Kas liecia laida tai, ten konsultavosi su psichologu, koks yra zmoniu mastymas kurie tiki i konspiracines teorijas, dabar tiksliai nepasakysiu ka jis sake, bet butent i tai ir norejau atkreipti jusu demesi, o laida beabejo yra pramogine ir nebutina ja ziureti rimtai, kaip ir sakei svarbu atsirinkti tinkama informacija.

O del zmoniu pasiepimo, laidos formatas yra toks, kad visus ka jie planuoja apklausti, isanksti informuoja kad laidos autoriaus nuomone gali skirtis todel juos yra tikymybe kad pasieps, atsiuncia jiem kitu laidu epizodus ir jeigu jie vistiek sutinka kalbeti ir irodineti savo juos ir parodo laidoje.

Kaip visada atsiprasau uz savo nelietuviskuma ir nemokejima taisyklingai rasyti, Peace & Love to everyone :)
0


Narys yra atsijungęs AurelijusLTU 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 3
 • Kartu nuo: 2015-02-03

2015-02-05 19:35 (#6)

Rodyti pranešimąKarolis, 2015-02-05 17:59, pasakė:

Permečiau akimis postą, bet neypatingai skaičiau, nes nustatyt informacijos šaltinį užtenka ir šitos pastraipos - Zeitgeist (ten buvo nurodyta, kad centrinis bankas tiesiog "skolina su procentais", vos ne kaip kokią būsto paskolą imt paprastam banke. That's bullshit. A huge damn bullshit for people who have NO IDEA how economy works). Centrinis bankas negali pirkt JAV obligacijų pirminėje rinkoje, t.y. tiesiogiai FED neskolina JAV vyriausybei. That's it. Good luck with your further research. ;)

Ir jeigu norėsi su manim diskutuot apie FED, gold standard ar dar kažką - that's a bummer, nes aš turiu sočiai veiklos ir neaiškindamas forume ekonomikos pagrindų, taip kad prieš cituojant šitą pranešimą siūlyčiau visų pirma peržiūrėt šitus linkus (kitu atveju aš tiesiog ignoruosiu):
https://www.you tube.com/watch?v=3mUi9IZb4T4 (visą video seriją apie Fractional Reserve banking) (pridėjau tarpą, kad neembedintų video į forumą)
http://www.investope...reasurybond.asp
http://www.investope...iversity/bonds/ (visa serija)
Na, žinoma, kadangi kalba eina apie FED, reikėtų Tamstai visą šitą straipsnį paskaityt: http://en.wikipedia...._Reserve_System
Nu ir dar kas nors apie valiutų rinką (Forex) investopedijoj gali rast, nes kalba apie valiutos spausdinimą vis tiek, tai... Čia yra minimum requirements, kad mes galėtume tęsti diskusiją. :)

Sėkmės! :) Bus labai džiugu, jeigu bus įmanoma užvest argumentuotą diskusiją, nekabinant ekonomikos pagrindų.


Labas Karoli. Tai, ką parašei priveda prie labai sveikintino dalyko diskusijoje. Aš nesu tas, kuris stačia galva neria į ką nors kas jam pasakoma, todėl labai daug laiko praleidau analizuodamas zeitgeist filmo, judėjimo ir net konferencijų šaltinius, įsitikinau daugeliu dalykų, vienur kartais jie nutyli kažką, kad atrodytų geriau ir efektyviau nuteiktu, bet dauguma šaltinių pasitvirtino. Ką aš daugeliui žmonių bandau paaiškinti tai diskusija ir čia bus LABAI geras pavyzdys.

Galėčiau pradėti įžeidinėti tave, teigti, kad tu neiteisus be jokių įrodymų ir panašius dalykus - tai yra būtent ką aš minėjau - nesusikalbėjimas. Kai tik turėsiu vėl laisvo laiko, peržiūrėsiu visą tavo pateiktą medžiagą ir pradėsiu analizuoti, kur buvo suklysta būtent Peter'io ar kitų žmonių kas rinko medžiagą. Jei bus galima, norėčiau iš tavęs sužinoti daugiau apie ekonomiką ir pinigus ir tavo paaiškinimą į tai ką aiškina zeitgeist ar žmonės su panašiu požiūriu. Nes ne kartą pastebėjau, kad šitoks požiūris dažnai sukelia diskusijų bangas prieš ekonomistus. Ačiū tau! Būtų labai įdomu išanalizuoti pagaliau kaip veikia Amerikos ekonomika pilnai.

Rodyti pranešimąHankRearden, 2015-02-05 18:25, pasakė:

Aurelijau, as pakomentuosiu tiktai pradzia ir pabaiga tavo posto, ta istorija su bankais kuria parasei, 4chan/pol/ gali paprasyti pilna versija, tiesiog sukurk tema su pavadinimu "red pill me about how banks and jews control all world and the biggest wars in history", maciau ne viena tokia tema ten su panasiom tavo chronologinem istorijom.

Dabar prie pradzios, del isilavinimo tu teises, bet toki isilavinima jau teikia tarptautines ir europines mokyklos, Lietuvoi taipogi tokia yra pavadinimu "Licejus", ju tikslas ne kalti i galva, o mokytis analizuoti, bet ir tai Licejui tai yra nuo 11 klases ir i kuria prijimami tik 40 gabiausiu mokiniu, kai kuriuose taip vadinamuose europinese mokyklose, vaikai analizuoja religines knygas, ne kaip tikyba, bet kaip filosofijos saka.

Kas liecia laida tai, ten konsultavosi su psichologu, koks yra zmoniu mastymas kurie tiki i konspiracines teorijas, dabar tiksliai nepasakysiu ka jis sake, bet butent i tai ir norejau atkreipti jusu demesi, o laida beabejo yra pramogine ir nebutina ja ziureti rimtai, kaip ir sakei svarbu atsirinkti tinkama informacija.

O del zmoniu pasiepimo, laidos formatas yra toks, kad visus ka jie planuoja apklausti, isanksti informuoja kad laidos autoriaus nuomone gali skirtis todel juos yra tikymybe kad pasieps, atsiuncia jiem kitu laidu epizodus ir jeigu jie vistiek sutinka kalbeti ir irodineti savo juos ir parodo laidoje.

Kaip visada atsiprasau uz savo nelietuviskuma ir nemokejima taisyklingai rasyti, Peace & Love to everyone :)


Sveikutis Hank! Ačiū už pastebėjimus. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad laida formuoja požiūri ir tai labai svarbus psichologinis aspektas.
0


Narys yra atsijungęs swisas 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 381
 • Kartu nuo: 2012-09-07

2015-02-05 20:11 (#7)

Rodyti pranešimąKarolis, 2015-02-05 17:59, pasakė:

Permečiau akimis postą, bet neypatingai skaičiau, nes nustatyt informacijos šaltinį užtenka ir šitos pastraipos - Zeitgeist (ten buvo nurodyta, kad centrinis bankas tiesiog "skolina su procentais", vos ne kaip kokią būsto paskolą imt paprastam banke. That's bullshit. A huge damn bullshit for people who have NO IDEA how economy works). Centrinis bankas negali pirkt JAV obligacijų pirminėje rinkoje, t.y. tiesiogiai FED neskolina JAV vyriausybei. That's it. Good luck with your further research. ;)

Ir jeigu norėsi su manim diskutuot apie FED, gold standard ar dar kažką - that's a bummer, nes aš turiu sočiai veiklos ir neaiškindamas forume ekonomikos pagrindų, taip kad prieš cituojant šitą pranešimą siūlyčiau visų pirma peržiūrėt šitus linkus (kitu atveju aš tiesiog ignoruosiu):
https://www.you tube.com/watch?v=3mUi9IZb4T4 (visą video seriją apie Fractional Reserve banking) (pridėjau tarpą, kad neembedintų video į forumą)
http://www.investope...reasurybond.asp
http://www.investope...iversity/bonds/ (visa serija)
Na, žinoma, kadangi kalba eina apie FED, reikėtų Tamstai visą šitą straipsnį paskaityt: http://en.wikipedia...._Reserve_System
Nu ir dar kas nors apie valiutų rinką (Forex) investopedijoj gali rast, nes kalba apie valiutos spausdinimą vis tiek, tai... Čia yra minimum requirements, kad mes galėtume tęsti diskusiją. :)

Sėkmės! :) Bus labai džiugu, jeigu bus įmanoma užvest argumentuotą diskusiją, nekabinant ekonomikos pagrindų.


Man irgi butu idomu suzinoti kaip viskas veikia. As ir ziurejau zeitgeist, ir Pasaulio valdovai ar pinigu valdovai tiksliai nepamenu, bet jie panasus ir kazkaip patikejau ka ten sneka.0


Narys yra atsijungęs HankRearden 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 53
 • Kartu nuo: 2015-02-05
 • Vardas:Edgar
 • Miestas:Vilnius

2015-02-05 20:50 (#8)

Gal galetum Karoli iskart imesti basic ekonomikos pradziamoksliu cia, norintiems prasisviesti. :)
0


Narys yra atsijungęs bundis 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +1 -0
 • Pranešimai: 2.875
 • Kartu nuo: 2006-11-08

2015-02-05 21:48 (#9)

Nu va, cia super. 18 metu ir jau pamates stipriai dvi puses. Kai zmogus nuo vaikystes laikosi vienu idealu, jam tie idealai yra iskiepyti. O cia va, pats ziurejo ziurejo savo noru, pamate akivaizdu mela, pasidomejo kodel ivyko toks akivaizdus melas ir islindo yla is maiso.
Gyvenime yra labai svarbu, suprasti kas vyksta. Per nesusipratelius zusta desimtys milijonu gyvybiu.
Rusija dabar paprase Vokietijos sumoketi kompensacija del to, kad sustabdyti Hitleri rusams kainavo virs 20 milijonu gyvybiu. Argi nepasityciojimas?
Siulyciau temos autoriui skaityti daug daug istorijos, galima zinoma ir kokios filosofijos paskaityt. Pamatysi, kad mintyse viskas susidelios taip, kad ta politika skaitysi pats, nereikes tau televizoriaus nuomones. Tau uzteks tik ivykiu chronologijos. Tu galesi isjungti telika. Ir tau draugas pasakys, prasidejo karas Ukrainoj, Putinas sako ta ir ana, vakarai sako ta ir ana, viskas. Tu zinai ekonomika, zinai zmoniu istorijas, ju nuoskaudas, ju nusistatyma ir t.t. Suprasti gal ir nesuprasi del ko taip vyksta, bet svarbu, atskirsi kas meluoja, o kas gelbeja.

Cia peikia Landsbergi visi, nuseno, mato tik rusus ir daugiau nieko. Nu taip, gal jis galetu gudrauti, sukciauti, apgaudineti ir bandyti kaska muilinti, parsiduoti ir susitarti, gal kokia vieno kito verslininko ##### ir isgelbetu, prakistu duju kaina uz tylejima Euopoja ar kaska panasaus. BET JIS VISKA MATO KAIP ANT LEKSTUTES.
Jeigu as kaunomanui sugrusciau torta i veida, jis suprastu, kad jam buvo tekstas tortas i veida. Landsbergis irgi supranta, kada Rusija teskia i veida.Vienintelis skirtumas, kaunomano vatniko broliai nesupranta, kad jiems karves tortu Putinas teskia per veida tukstanti kartu, o jie galvoja, kad taip Rusija tik sveikinasi.
Tik niekas negali zinoti, nets pats Dievas Landsbergis, kiek toli Putinas eis ir kiek toli Vakarai eis.

Šį pranešimą redagavo bundis: 2015-02-05 21:52

9


Narys yra atsijungęs SPeed_FANat1c 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 398
 • Kartu nuo: 2009-10-04

2015-02-05 21:57 (#10)

kiek cia daug priraset info ir nuorodu.

PRoblema yra su zmonemis manau ta - kad mes tiesiog neturime laiko tiek analizuot viska.

Mes norime tiesiog atsiverst puslapi ar tai delfi ar tai lrytas ar uzdarbis.lt ir kad butu trumpai papasakota teisybe ir nereiktu mum but kokiais teisininkais ir galvot kuo tiket kuo ne.

Šį pranešimą redagavo SPeed_FANat1c: 2015-02-05 21:58

4


Narys yra atsijungęs Karolis 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Moderatoriai
 • Atsiliepimai: +6 -0
 • Pranešimai: 3.044
 • Kartu nuo: 2007-04-16
 • Vardas:Karolis
 • Miestas:Vilnius/Alytus

2015-02-05 22:01 (#11)

Rodyti pranešimąAurelijusLTU, 2015-02-05 19:35, pasakė:

Labas Karoli. Tai, ką parašei priveda prie labai sveikintino dalyko diskusijoje. Aš nesu tas, kuris stačia galva neria į ką nors kas jam pasakoma, todėl labai daug laiko praleidau analizuodamas zeitgeist filmo, judėjimo ir net konferencijų šaltinius, įsitikinau daugeliu dalykų, vienur kartais jie nutyli kažką, kad atrodytų geriau ir efektyviau nuteiktu, bet dauguma šaltinių pasitvirtino. Ką aš daugeliui žmonių bandau paaiškinti tai diskusija ir čia bus LABAI geras pavyzdys.

Galėčiau pradėti įžeidinėti tave, teigti, kad tu neiteisus be jokių įrodymų ir panašius dalykus - tai yra būtent ką aš minėjau - nesusikalbėjimas. Kai tik turėsiu vėl laisvo laiko, peržiūrėsiu visą tavo pateiktą medžiagą ir pradėsiu analizuoti, kur buvo suklysta būtent Peter'io ar kitų žmonių kas rinko medžiagą. Jei bus galima, norėčiau iš tavęs sužinoti daugiau apie ekonomiką ir pinigus ir tavo paaiškinimą į tai ką aiškina zeitgeist ar žmonės su panašiu požiūriu. Nes ne kartą pastebėjau, kad šitoks požiūris dažnai sukelia diskusijų bangas prieš ekonomistus. Ačiū tau! Būtų labai įdomu išanalizuoti pagaliau kaip veikia Amerikos ekonomika pilnai.


Labai džiugu, kad yra noro domėtis. Esmė tame, kad I did that before. Yra vienas šio forumo narys, su kuriuo bendravom, kai aš "dėjau savo pirmus žingsnius" ekonomikoj ir investavime. Mokėmės ir nagrinėjom, kaip kas veikia, kartu. Domėjomės, kodėl tokie seemingly nelogiški dalykai, kaip turint 10 dolerių paskolinimas 100 USD kažkam, iš tikro nėra nelogiški ir viską sudėjus realiai viskas makes sense. :) Ir jeigu gerai atsimenu, turbūt mano pirmi žingsniai ir prasidėjo nuo bandymų domėtis ir suprast, kodėl Zeitgeist yra kliedesiai.

Problema tame, kad tas vyko tada, kada aš turėjau daug laiko tiek diskutuot forume, tiek dar papildomai ir diskutuot su forumo dalyviais privačiai. Dabar aš to laiko turiu labai mažai. Mano linkų numetimas ir gal kiek ironiška retorika yra todėl, nes aš tiesiog neturiu nei laiko, nei noro kabint tokius pagrindus, kaip pvz. prekiaujama JAV Treasury obligacijomis ir kt., kas apskritai tos obligacijos, kaip veikia bankinė sistema, kodėl gold standard nepasiteisino, ką realiai daro FED/ECB/BOJ/etc, kas apskritai yra public debt ir kt. Tai yra investavimo pagrindai. Supratimas šių dalykų reikalauja laiko, taip pat pasidomėjimo ir istorija. Universitete šitai sudarytų nemažą dalį paskaitų. :) Jei neklystu, forume tikrai yra investuotojų, kurie galbūt nepagailėtų savo laiko šioms temoms. Aš jo tiek neturiu, deja... Taip pat ir nelabai noriu čia nukrypt nuo temos, nes tema ne apie ekonomiką, todėl jeigu kada bus noro padiskutuot, manau AŽ būtų geresnė vieta tam, arba atskira tema. :)

Rodyti pranešimąHankRearden, 2015-02-05 20:50, pasakė:

Gal galetum Karoli iskart imesti basic ekonomikos pradziamoksliu cia, norintiems prasisviesti. :)


Tai, ką numečiau viršuje, yra susiję su diskutuojama tema. Investopedia ir khanacademy (Youtube kanalas, vyruko, kuris buvo investment banker (nelabai žinau, kaip lietuviškai)) yra afigieni šaltiniai. :) Bet vėlgi, gerai būtų, jeigu nenukryptume nuo temos per stipriai. :)
Aš esu skeptikas.org narys!
Mano skype: Karolis712
1


Narys yra atsijungęs bundis 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +1 -0
 • Pranešimai: 2.875
 • Kartu nuo: 2006-11-08

2015-02-05 22:15 (#12)

Rodyti pranešimąSPeed_FANat1c, 2015-02-05 21:57, pasakė:

kiek cia daug priraset info ir nuorodu.

PRoblema yra su zmonemis manau ta - kad mes tiesiog neturime laiko tiek analizuot viska.

Mes norime tiesiog atsiverst puslapi ar tai delfi ar tai lrytas ar uzdarbis.lt ir kad butu trumpai papasakota teisybe ir nereiktu mum but kokiais teisininkais ir galvot kuo tiket kuo ne.


Paveiksliukas

Jeigu tu tik zinotum kuo tiketi, tai atsidarytum to zmogaus interviu ir tau butu viskas aisku. Nesijaudink, su laiku, jeigu domesiesi, tai suprasi kur lengvai gauti tos trokstamos teisybes.
Reikia suprasti, kad jeigu galinga jega nori buti neisaiskinta, nuslepta ir t.t. tai patikek, galia tam ir skirta.
Neveltui yra sakoma, kam JAV yra 10 kartu galingesne uz Rusija (patys rusai ta sako), todel ji su savo ta galia ir yra 10 kartu blogesne, nes galia juk gali is esmes valdyti viska, tik jeigu ji pati to nori, ta supranta net zvaigzdziu karu gerbejai.

Kas cia zino, o gal teisiausia yra Afrika? O kas bus, jeigu JAV taip istobules, sukurs dirbtini intelekta, perkels ji i masinas ir masinos sunaikins gyvybe Zemeje?
Gal vakarai su savo sintetiniu gyvenimo budu, su antibiotiku ir kitu vaistu besaikiu vartojimu, su savo gmo ir ivairiom trasom pakeis pasauli tiek, kad jis prades nykti.

O kas, jeigu mes suzinosim visatos egzistavimo, susikurimo paslapti? Apeisim visa visata, kas tada? Game over.

Cia tiek nusisnekejau tam, kad jus po mano posto daugiau nebenusisneketumet ;) :]

Šį pranešimą redagavo bundis: 2015-02-05 22:17

0


Narys yra atsijungęs HankRearden 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 53
 • Kartu nuo: 2015-02-05
 • Vardas:Edgar
 • Miestas:Vilnius

2015-02-06 10:41 (#13)

Dar galiu truputi nupasakot, kaip mazdaug masto patis separatistai, istikruju turiu tik viena pavyzdi, sedziu As tokiam rusu aferistu forume ir kai prasidejo visas veiksmas Rytu Ukrajinoi vienas is to forumo dalyvio tapo savanoriu ir kaip jis pasakojo, jeigu nori ten patekti tieisog eini i FSB padalini arciausia ir ten tau duoda informacija kur ir kaip ten nusigauti, jis pradejo vesti tam forume bloga, atsakineti i klausymus, imetineti ginkluotes nuotraukas, apsaudytu vietu nuotraukas ir girtis savo nuopelnais, jis mazdaug didziavosi, kad kovoja pries bloguosius ukrajinietiskus "nacistus", As labai nesigilinau i ta tema, nes buvo bjauru skaityt, bet kai paskutini karta mazdaug 2 menesius atgal apsilankiau ten, jis pasigyre, kad kadangi pradejo trumpai laikytis paliaubu ukrajinieciai, tai jis pats vienas pasijeme dzipuka ir raketsvaidi/granatsvaidi, privaziavo mazdaug arciau ukrajinietisku pajegu, paleido i ju puse raketa/granata ir isvaziavo, net smailiku savo komentare pridejo, atrode kaip tikras sociapatas, tai mazdaug galit susidaryti nuomone zmoniu mentaliteto kurie ten kariauja, jeigu kam reikia to forumo ir temos linko, kreipkites PM.
7


Narys yra atsijungęs tommuxp 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 60
 • Kartu nuo: 2012-04-04

2015-02-06 12:17 (#14)

As labai ne i tema, bet kodel domites politika?

Tai tik laiko svaistymas, geriau visa ta laika skirkite savo artimiems zmonems, nes niekas negali zinoti visos tiesos kaip yra istikruju.

Kaip zmogus gali spresti is televizoriaus ir visokiu kitokiu informaciniu saltiniu, kur nera NIEKAS garantuotas, kad tai tiesiog eiline "pagrazinta" istorija?
Tada klausimas kyla, tai kuom isvis tiketi siais laikais? Atsakymas butu: bukit tiesiog geri vieni kitiems ir Jus niekada nesuklysit..


Kodel mes turime pyktis vardan kazko, kas specialiai tai skatina?

"Mes esamone per "protingi", kad gyventumem taikiai."

Ir matomai tuom kazkas naudojasi, nes mes baisiai neturime ka veikti. Ir tie Jusu pasirodymai kaip jus daug ismanot ir nustatot kas yra blogi, o kas yra geri, nes "AS TAIP GIRDEJAU/SKAICIAU" - yra mazu maziausiai abusrdas... Siais laikais niekuom negalima tiketi, ypac ka pateikia visuomenej, paprastiem zmonem.
1


Narys yra atsijungęs HankRearden 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 53
 • Kartu nuo: 2015-02-05
 • Vardas:Edgar
 • Miestas:Vilnius

2015-02-06 12:26 (#15)

Rodyti pranešimątommuxp, 2015-02-06 12:17, pasakė:

As labai ne i tema, bet kodel domites politika?

Tai tik laiko svaistymas, geriau visa ta laika skirkite savo artimiems zmonems, nes niekas negali zinoti visos tiesos kaip yra istikruju.

Kaip zmogus gali spresti is televizoriaus ir visokiu kitokiu informaciniu saltiniu, kur nera NIEKAS garantuotas, kad tai tiesiog eiline "pagrazinta" istorija?
Tada klausimas kyla, tai kuom isvis tiketi siais laikais? Atsakymas butu: bukit tiesiog geri vieni kitiems ir Jus niekada nesuklysit..


Kodel mes turime pyktis vardan kazko, kas specialiai tai skatina?

"Mes esamone per "protingi", kad gyventumem taikiai."

Ir matomai tuom kazkas naudojasi, nes mes baisiai neturime ka veikti. Ir tie Jusu pasirodymai kaip jus daug ismanot ir nustatot kas yra blogi, o kas yra geri, nes "AS TAIP GIRDEJAU/SKAICIAU" - yra mazu maziausiai abusrdas... Siais laikais niekuom negalima tiketi, ypac ka pateikia visuomenej, paprastiem zmonem.


Tokiais tempais galima ir bunkeri apsigyventi su maistu pusei metu i prieki :)
0


Narys yra atsijungęs Creatium 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +7 -0
 • Pranešimai: 3.216
 • Kartu nuo: 2008-09-06
 • Vardas:Edmundas
 • Miestas:Vilnius

2015-02-06 13:57 (#16)

*
Mėgstamas

Niekuo nesidomėkit, gyvenkit su artimaisiais ir tiek. Skamba kaip tobulo bukapročių pasaulio šūkis.

Bet koks domėjimasis pasaulyje vykstančiais įvykiais skatina mąstymą, o jis savo ruoštu lavina protą.

Bobutės, kurios "nesikišo į reikalus" (savo ar ne savo noru) dabar atidavinėja sukčiams sukauptus pinigėlius, nes juk taip lengva kažką įrodyt žmogui, kuris nieko nesupranta. Tik linkčioja ir "vai vai, tas vaikelis protingai šneka".

Panašiai juk ir su visokių Darbo partijų rinkėjais yra. "Protingai šneka tas mūsų Viktorėlis" arba "jis gi verslą sukūrė, žino ką šneka, gali Lietuvą sutvarkyt".

Todėl domėkitės būtinai. Net jeigu vienos tiesos ir nėra.

Šį pranešimą redagavo Creatium: 2015-02-06 13:57

14


Narys yra atsijungęs SPeed_FANat1c 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 398
 • Kartu nuo: 2009-10-04

2015-02-06 17:31 (#17)

Citata

As labai ne i tema, bet kodel domites politika?

Tai tik laiko svaistymas, geriau visa ta laika skirkite savo artimiems zmonems, nes niekas negali zinoti visos tiesos kaip yra istikruju.


as tai domiuos del to kad suprast ar verta pvz pirkt lietuvoj nekilnojama turta.

Isivaizduok pvz - pasijami paskola 20-40 metu butui ar namui.

Atvaro tankas is rusijos ir subombina.

Arba net jei ir nesubombina bet okupuoja lietuva. Tai tada kas daros su buto verte - panasiai tas kas ir su rublio verte :) uzsienio imones pradeda trauktis is lietuvos. Imones traukias, prasteja pragyvenimo lygis, nekilnojamo turto kaina krenta.

O paskola reikes bankui visteik tais paciais eurais atiduot, jam dzin bus kad visa verte nukrito turbut.


Jau neskaitant to kad karo metu gali but ir nusautas ar suluosintas.

Tai ir galvojasi ar begt i anglija ar kur nors, ypac kol jaunas dar ta padaryt paprasciau.

Šį pranešimą redagavo SPeed_FANat1c: 2015-02-06 17:32

0


Narys yra atsijungęs Marius 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: VIP nariai
 • Atsiliepimai: +21 -0
 • Pranešimai: 5.168
 • Kartu nuo: 2005-11-18
 • Vardas:Marius
 • Miestas:Kaunas - Taurage
 • Buvęs:cunamis

2015-02-06 17:41 (#18)

Rodyti pranešimąSPeed_FANat1c, 2015-02-06 17:31, pasakė:

as tai domiuos del to kad suprast ar verta pvz pirkt lietuvoj nekilnojama turta.

Isivaizduok pvz - pasijami paskola 20-40 metu butui ar namui.

Atvaro tankas is rusijos ir subombina.

Arba net jei ir nesubombina bet okupuoja lietuva. Tai tada kas daros su buto verte - panasiai tas kas ir su rublio verte :) uzsienio imones pradeda trauktis is lietuvos. Imones traukias, prasteja pragyvenimo lygis, nekilnojamo turto kaina krenta.

O paskola reikes bankui visteik tais paciais eurais atiduot, jam dzin bus kad visa verte nukrito turbut.


Jau neskaitant to kad karo metu gali but ir nusautas ar suluosintas.

Tai ir galvojasi ar begt i anglija ar kur nors, ypac kol jaunas dar ta padaryt paprasciau.


Tai imk paskolą rubliais :)
1


Narys yra atsijungęs SPeed_FANat1c 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 398
 • Kartu nuo: 2009-10-04

2015-02-06 17:49 (#19)

Rodyti pranešimąMarius, 2015-02-06 17:41, pasakė:

Tai imk paskolą rubliais :)


tai siais laikais bankai padaro keiciamas palukanas kad kompensuotu valiutos kritima :)

jauciu lietuvoj nieks neduoda. bet siaip idomi ideja, gal is rusijos reik imt :)
0


Narys yra atsijungęs Vaidas20 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 103
 • Kartu nuo: 2010-05-09
 • Vardas:Vaidas

2015-02-06 18:11 (#20)

Rodyti pranešimąSPeed_FANat1c, 2015-02-06 17:31, pasakė:

as tai domiuos del to kad suprast ar verta pvz pirkt lietuvoj nekilnojama turta.

Isivaizduok pvz - pasijami paskola 20-40 metu butui ar namui.

Atvaro tankas is rusijos ir subombina.

Arba net jei ir nesubombina bet okupuoja lietuva. Tai tada kas daros su buto verte - panasiai tas kas ir su rublio verte :) uzsienio imones pradeda trauktis is lietuvos. Imones traukias, prasteja pragyvenimo lygis, nekilnojamo turto kaina krenta.

O paskola reikes bankui visteik tais paciais eurais atiduot, jam dzin bus kad visa verte nukrito turbut.


Jau neskaitant to kad karo metu gali but ir nusautas ar suluosintas.

Tai ir galvojasi ar begt i anglija ar kur nors, ypac kol jaunas dar ta padaryt paprasciau.

Tai gal tu ir bėk kol dar jaunas ir DURNAS. :)
1


Pasidalinti šia tema:


 • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2020-11-24 00:10

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai