Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

 

žodžiu, naujokė aš čia ;) ir for practice laisvalaikiu web-interface'iukus bandau kurt. tad vieni pirmųjų darbų - kaip blynai - prisvilę arba žali :)

tad na man tik patarimų/pasiūlymų/kritikos reikia. būkit geri, patarkit, pasakykit ką ne taip gal darau. nes vistiek dauguma čia jau su patirtimi ir šiaip daugiau išmanot :D todėl jei nesunku, tiesiog noriu Jūsų nuomonės :D

 

ačiū Jums už Jūsų dėmesį.

 

p.s. temas puslapiams sugalvoju "iš lempos". šian susižavėjau aerografijos menu :D dariau su PS CS2.

 

http://www.part.lt/img/2ad960e354f821ec4f0016301e286740499.JPG

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

- Na, kas man iš pat pradžių pasistebėjo (?) tai, kad truputėlį šlubuoja struktūros proporcijos ;) Headeris ar tiesiog viršus dizaino užima laaabai didelę dalį, tuo tarpu content'as nukištas žemiau vidurio, patį jį padaryčiau didesnį (platesnį) galerijos previewus sumažinčiau. Meniu kaip ir contento textas per mažas, mano nuomone.

 

+ Superiniai efektai, labai gražiai žiūrisi :) Labai gražus background patternas, patiko "Kontaktai" vieta :D

 

Išvados: turi daug potencialo, kolkas kiek mačiau tavo darbus deviantarte ir čia, tai galiu pasakyt kažką tik dėl struktūros. Kaip sake viktoras, praktikos praktikos ir dar kartą praktikos :D

 

IKI.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kažkas minėjo labai nepraporcingas darbas.

meniu hover efektas kažkoks nevykęs, taip pat meniu punktų šrifto dydis tikrai per mažas žiūrint į visą darbą.

galų gale nuimk alias'ingą nuo teksto content'e

dešinėje pusėje esančioje galerijoje darbai sudėti belekaip, kad tik jie būtų, reikėtų šiek tiek tvarkos, pamažint sudėt kokius nors tekstukus (pavadinimus tarkim).

Mašina viršuje, man net labai nepatinko pabrušinta belekaip ir palikta.

labai norėčiau pamatyti sukoduotą darbą, įdomumo dėlei :)

 

O šiaip sekmės ateityje. Liuks jei tai vienas iš pirmesnių ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai labai gražu B) į tokį puslapį galima eit ne tik kontento pažiūrėt o ir akis paganyt :D neeilinis žmogaus talentas manau :D :)

 

vienintelis minusas kurio negalima panaikint tai tas kad puslapyje bus laaaaaabai daug paveikslėlių o tai labai padidins puslapio svorį.

Redagavo skorpion15
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...

kaip webgrafikos dizainerei, tai portfolio tikrai per žiaurus, manau. Labiau tiktų kokio surealistinio menininko svetainei.

žiauriai nepatinka man ta 'mada' numeruot navigaciją 01 02 03 04 05 06 07 etc. etc. bet čia kiekvieno pasirinkimas aišku.

jeigu ir nuspręstum tokį puslapėlį daryt, tai contentas labai mažas, nefunkcionalu būtų. Ir šiaip, daug chaoso - mažai naudos.

Tai tokia būtų mano nuomonė, nieko asmeniška :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Wiranika,

 

Visų pirma reikia žinoti kokio pobūdžio bus ta svetainė, turiu omeny, komercinio, reprezentacinio tipų, reklamos, portalas ir t.t. Nuo tokio svetainės tipo priklauso ir būsima svetainės išvaizda. Nes, jeigu sakykim, įmonė užsiima reklama - tai turėtų būti daugiau palikta vietos grafikai, o ne tekstui. nes reklamos įmonė norėtų daugiau pareprezentuoti savo darbus su trumpu aprašymu.

Visai kas kita, kai įmonė sakykim užsiima kažkokiu verslu. Tada daugiau dėmesio reikėtų skirti ne grafinei daliai, o išdėstymui turinio. Aišku galimas keletas grafinių detalių, tačiau tai neturi būti prikimšta nebereikalingos grafinės dalies.

 

Visi grafiniai elementai turi turėti savo reikšmę dizaine. Dabar nelabai aišku kam tie drugeliai skraido :D Mano manymu, truputį perkrautas dizainas :)

 

Bet pradžiai tai LIUKS.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, naujas projektelis. (notion.lt) pabandymas. tiesa, tai tik pati pradžia, main page. šrifto dydis - dėmesio nekreipkit, taip pat nekreipkit dėmesio į tipo reklamai vietas...(vėlai nakti dariau, rytą pamačiau, kad jos netinka ;)) tad tik bendras vaizdas, logo...

http://www.part.lt/img/8f058877b6d13fd70cd6e29a858af249239.JPG

Redagavo wiranika
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...